Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

vejinka
4. júl 2008

ahojte kocky..tak uz mam aj kocik doma..je krasny 😉

alinka189
4. júl 2008

ahojte,
ale hej, weji, šetria 🙂 ale len čo prídem domov, idem spať 😀 a nohy vyložiť.
ešte neviem ako so stretkom, ved mám tvoje číslo (minule si poslala), tak by som potom zavolala kde ste, lebo zdá sa, že možno ani nepôjdete ako som čítala.
dajte vedieť sem na koňa, či teda pôjdete. ked aj zajtra napíšete.

tanika, a ty sa ako máš? čo nové? tabletky ešte berieš myslím jedny, či už nie? chodíš na kontroly? čo vravia dr.?

jastericka
4. júl 2008

dobre, tak ako hovorí waitinka. Ak bude liať ako dnes, tak nepôjdeme, lebo to si neviem predstaviť s kočíkom, dáždnikom a tak. Ale keď bude pod mrakom, tak hej.
Skočte ráno na koňa a napíšeme si ešte.

Dobrú nôcku

weja
5. júl 2008

ahojte,
tak ako to vyzera so stretkom? asi to odlozime, co? 😒 ako pozeram, kazdu chvilu mrholi a je od rana ako v sude, tak to asi nie je bohvieaka vyhra... 😖 zrovna dnes to vyzera tak, ze sa to pocasie nechysta zlepsit... ☹
tak co teda navrhujete - odklad?

jastericka
5. júl 2008

baby, odložme to, lepšie bude, keď bude teplo a budeme môcť sedieť niekde na teraske, dobre?
Zavolám lossíčatám, lebo u nich je ževraj krajšie.
Tak papa,
tak na budúci týždeň potom by sa dalo v sobotu 🙂

alinka189
5. júl 2008

ahojte, veru to nevyzerá dobre s tým počasím. a nám príde ešte aj návšteva, takže ja by som asi nestihla.
a jastericka má pravdu, asi by bolo lepšie, ked bude vonku teplučko a my budeme niekde na terase, aby aj Martinka s Nellynkou boli na vdzuchu a mamky mohli kočíky odparkovať hned vedla.
už len dúfať, aby na budúcu sobotu bolo pekne. lebo aj na pondelok a utorok hlásili takto 😒

ostatné babenky čo na to?

waitinka7
5. júl 2008

no to ja uz na stretko asi nestihnem 🙂))

weja
5. júl 2008

no ja som tiez myslela, ze by bolo idealne, keby sme si mohli posediet niekde na terase, tam nie je problem ani s kocikmi, no skoda, ze to pocasie nevyslo... 😖
ok, tak zatial to nechame na buducu sobotu... 🙂
waitinka - pridas sa na dalsie stretko uz ako maminka s kocikom 😉

tanika.t
autor
5. júl 2008

kočky a 19.7. vám nevyhovuje? chcela by som vás vidieť a budúci sobotu nemôžem na stretko ☹

loss
6. júl 2008

caute mne je jedno kedy sa stretneme hlavne ze sa stretneme uz teraz sa tesim 😵

alinka189
6. júl 2008

a ako na potvoru sa včera ku večeru vyjasnilo. dnes tiež vyzerá pekne.

tani, ja toho 19.7 zatial nič nemám. dúfam, že mi dovtedy do toho nič nepríde 😒

a ako píše loss, tiež mi je jedno kedy, hlavne, že stretneme.

weja
6. júl 2008

mne je to tiez jedno, takze kludne to moze byt toho 19.7. 🙂

jastericka
6. júl 2008

aj mne vyhovuje 19.7. hehe 🙂 😉

loss
7. júl 2008

no baby 19.7 je stretko s missedkami v Ba a ja tam chcem ist

jastericka
7. júl 2008

júúúúúúúúúj Táni a teraz čo? .... 😨 Tak túto sobotu? To zas nemôže tanika 😔 A v nedeľu zas nemôžem ja, krstniatko oslavuje 1 rôčik 🙂

alinka189
7. júl 2008

ahojte, ja som bola na cukre....ble, fuj, humus....ešteže sa chodí počas tehu len raz 😖
a zajtra idem na 4D 🙂 držte palce.
ozaj, dnes som v nemocke stretla Taniku a jej to vyhovuje až toho 19.7, tak neviem ako to zase dopadne. ale nech sa už stretneme a nech je pekne teplučko.
ale zase Lossik nemôže 😒 Tak čo vymyslíme?

alinka189
7. júl 2008

wejka a ty ked bývaš na nábreží, tak sa ti môžme prísť ukázať cez obednú prestávku, tiež robím na nábreží 😀
ako ty máš vychádzky? ako som mala ja?

loss
7. júl 2008

baby tak ak nepojdem tak sa mozeme stretnut 19.ale ak pojdem tak to posunme na dalsi vikend to bude moct aj weitinka

weja
8. júl 2008

no tak sa to stretko zase trosku skomplikovalo, ako pozeram... ale tak suhlasim, mozme sa zatial dohodnut tak, ze to dame na 19.7. a ak loss nebude moct, tak dohodneme zasa nejaky iny termin... 😉

waitinka7
8. júl 2008

baby, na mna neberte ohlad...ked budem moct pridem aj toho 19-teho, ak nie, aj inokedy. Ja som prispôsobiva.

alinka189
8. júl 2008

ahojte, tak sme doma...je to fakt super zážitok. sme v poriadku a všetky rozmery zodpovedajú týždnu. vraj to bude na 100% chlapček. dr.je zlatý, všetko poukazoval aj vysvetlil a všetko pomeral, vážime 664g. malý sa ale nechcel nejak ukázať. mal pri hlavičke pupočnú šnúru a stále zacláňal rúčkou a nakoniec si tam dal aj obe nohy 😀
som rada, že je oki, bude sa mi lepšie spať 🙂

weja
8. júl 2008

alinka - supeeeer, tak gratulujem k chlapcurikovi...!!! 😵 to je inak sranda, vacsina tehuliek, co poznam, ktore otehotneli este v minulom roku, maju baby a vacsina tych, co otehulkovali uz tohto roku, caka prevazne chlapcekov 😵 😀
chvalabohu, ze ste ok, bude sa ti urcite ovela lepsie spat... 🙂
vychadzky mam od 9-11 a od 14-16 hod.... akurat zajtra ideme na pohreb - zomrela mi teta, s ktorou som mala velmi dobry vztah 😢 😢 😢 esteze je teraz doma aj manzel, aspon ma trosku rozptyli...

alinka189
8. júl 2008

dakujem 🙂
vážne to tak vychádza, že čo min.rok, tak baby a čo tento tak chlacpi? som zvedavá, či teda aj ty 🙂
to máš vychádzky tak ako som mala ja. ved ak budeš chcieť, dohodneme sa niekedy.
inak....je mi lúto, že máš smútok ☹

waitinka7
8. júl 2008

no neviem neviem, u mna to nejak neplati, kedze cakam chlapceka...

jastericka
9. júl 2008

ahojte babule 🙂

wejka: úprimnú sústrasť ☹

waitinka: ešte nič? hehe, neboj, do konca týždňa, uvidíš 😉

alinka: júúúj, tak chlapčúrik, to je milé, veď treba vyvážiť ten nepomer dievčatká - chlapci 😀

loss
9. júl 2008

ali chlapcek super nase male budu mat napadnika mladsieho ale zlatuckeho
weji to mi je luto davaj na seba pozor a aj ja uprimnu susutrast
jastericky ako sa mate?kolko uz vazite a meriate?
my dnes cely den placeme ☹ chudiatko moje asi ju boli brusko

waitinka7
9. júl 2008

ozaj jastericka, to aj mna zaujima, kolko mala teraz vazi?, loss a tvoja?

alinka189
9. júl 2008

loss, dakujem 😉
dnes je hrozné počasie, fúka, prší, svieti slnko...ach jaj.
waitinka, ty už môžeš ísť každú chvílu, že? držím palce.

jastericka
9. júl 2008

baby mňa tak dnes bolí brucho, že hrôzna. Normálne ako pred pôrodom, také kŕče.... ☹ Začalo to v noci a dnes celý deň.
Ešte som nebola na tej kontrole, čo sa chodí po pôrode 😅 , idem v piatok, tak dúfam, že som niečo nezanedbala.

Maličká mala na poslednej poradni pred dvomi týždňami 5800g a meria cca 62cm. Riadna baba 😀

Inak je zlatučká, len mi nechce byť v kočíku, tak sme doma zavreté.. ☹

Pozdravujem, papa

waitinka7
10. júl 2008

Jastericka, myslím, ze má váhu akurát...Mám kamošku, ktorá má 4-mesačné dievčatko a vázi len 5 kg. To je podla mna vemi málo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre