Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

tanika.t
autor
14. júl 2008

loss aj lila,moc vám ďakujem za povzbudivé slová,moc potešili,zvlášť keď aj vy ste si tým prešli..ja tomu verím,veď inak by som sa na to ani nedala 😵 ...

dnes som telefonovala do MT o výsledky prvej série vyšetrení-všetko je v poriadku,dokonca aj prolaktin mi zas za týždeň klesol na 25,čo je ok podľa dr...tak sa dnes vytešujem 😀 😀 😀

a ešte k tomu máme zajtra výročie sobáša,tak trošku pooslavujeme dnes večer 😉

alinka189
14. júl 2008

tani som velmi rada, že máš výsledky v poriadku. a kedy idú robiť dalšie? či aký je teraz další postup?

wejka, ako sa cítiš? týždne ti ubiehajú, kedy poradňa?

jastericka
14. júl 2008

ahojte

wejka: boli sme domka, hrali sme sa, počúvali hudbu, Martinka má rada Mira Žbirku 😀 a poobede sme skúsili do kočíka.
Normálne v ňom vydržala spinkať hodinu a to tak, že som jej moje tričko postriekané materským mliečkom dala cez tvár, tak zaspala 😅 . Samozrejme, keď sa zobudila, spustila plač.

Táni, som rada, že prolaktín klesol. Všetko dobré k výročiu.

Pozdravujem, papa

weja
15. júl 2008

tanika - no vidis, nakoniec sa aj prolaktin umudri... 😉 som rada, ze su vysledky ok, takze zdravy zaklad tam je, teraz sa uz len vyzbrojit veeelkou davkou trpezlivosti... 😉
alinka - no ani by som nepovedala, ze tyzdne ubiehaju... 😅 sa mi to dost vlecie... verim, ze ked prekrocim tu kriticku hranicu, ani sa nebudem vediet spamatat z toho, ako mi to vsetko rychlo preleti a bude februar... ale tieto zaciatky sa straaaasne vlecu... 🙄
poradnu mam dnes poobede, uz odteraz ma zeru mrle... 😅 strasne som nervozna, ale verim, ze vsetko bude ok... ved byva mi stale zle, ani raz som nespinila, tak snad je babo ok... 😕
jastericka - to je teda zaujimave, ze Martinka nechce spavat v kociku... takze Zbirka je podla jej gusta, hej? 😀 drzte sa!

ozaj, a co waitinka...? neozvala sa nikomu, ze ci nie je cosi nove? 😕

bambulka026
15. júl 2008

Tanika, ja som tak behala s manzelom po vysetreniach 2 roky, a po poslednom MA som si povedala, ze sa na to uz nedam.
No skusila som posledny krat, a dnes je uz maly tu.
Takze sa neboj, napokon sa Ti to podari a ty budes stastna a skvela maminka... 😉 🙂

Weji, musis len mysliet pozitivne, ja som si to opakovala kazdy den.
Dokonca som si napisala na papiere ze tentoraz sa to podari a babo donosim, a polepila po dverach bytu aby som to mala na ociach.
Bolo to mozno strelene, no mne to pomahalo.
Okrem toho som sa nalievala hekltolitrami caju z alchemilky ale podarilo sa.
Takze sa nestrachuj, urcite ste v poriadku...

Loos ako sa mate?
Mala rastie ako z vody.
🙂

slonicek
15. júl 2008

Ahojte žienky ako sa máte?
Alinka ja som už dokonca pn už nejdem do práce .
Weji a ty ako sa máš?

slonicek
15. júl 2008

Alinka chcem sa ťa opýtať na tom 3D čo si bola to sa tam musí objednať ?a to sa mám aj spýtať gynekologa či nato môžem ísť ,ty si tam ako šla on ťa odporučil či sama si šla.Aj ja chcem ísť na to .Tosa chodí v 25 týždni ?

tanika.t
autor
15. júl 2008

ajoj slonicek 🙂 tebe týždne pekne pribúdajú 😉

tanika.t
autor
15. júl 2008

alinka, už máš 26.ttt 🙂 a musím povedať,že ti tehu veeeeľmi pristane 😉

no tie výsledky boli horm.profil-OK,všetko funguje,tak ako má..potom sledovala chlamýdie,protilátky proti spermiám a trofoblastu-OK ....a nabudúce 18.7. mi bude robiť zas HP+UZ+ brucela +listeria
a 3-5. DC mi bude zas robiť HP,čaká ma ešte henmatologické tu v LM-kvôli zrážanlivosti krvi a možno aj genetické vyšetrenie-to mi ešte povie dr....všetky tie vyšetrenia by mali nájsť dôvod MA..no a HP zistí,či všetko"funguje".. a potom mi dr.povie,že čo ďalej
je to dosť,ale som v pohode,veď stresovanie aj tak ničomu nepomôže-ako hovorí manželík 😉

a ako ty? v práci sa nepreťažuješ?

jastericka, tá tvoja malinká je ale beťárka 😀,si s tebou cvičí 😀 ale hlavne,že ste obe OK,tak sa držte 🙂
i keď má hudobný vkus ešte celkom v pohode,dobre,že nie techno 😀

a ďakujem za prianie-oslávili sme 😉

wejka,veru ubiehajú týždne,veď nedávno nič ☹ a teraz píšeš už 9.tt 🙂 ...no a ešte ti to len pôjde rýchlo,keď budeš bruškatá 😀 ..ale neboj,ak budeš ako alinka,tak v poho,jej to veľmi pristane 🙂

no aj ja si myslím,(aj dr)že zdravý základ tam je,len ten PRL hapruje,ale treba len papať tbl. a snažilkovať,hlavne nie za každú cenu,vtedy to asi nejde 😒

bambulka a tebe čo všetko robili?

loss
15. júl 2008

caute zlaticka
no waitinka tu nie je zeby uz bola v porodnici?
weji a co ty robkas ked je mrzko?
Nellka je plana place a tak sa cicikame na rukach dnes je to lepsie a idem aj skusit von vybehnut

weja
15. júl 2008

ahojtee 🙂
tak hlasim pozitivne spravy - srdiecko nam kraaasne bije 😵 mame 1,76 cm a zodpovedame presne tyzdnu a dnu, v ktorom by sme mali byt podla ms... tesim sa z toho sialene.... 😀
o 2 tyzdne mam ist na krv a dostanem aj tehu knizku 😵 a v 12tt nas caka 1.screening... cize zasa cakat dalsie 3 tyzdne, uz vidim, ako ma zasa budu zrat mrle... 😅 ale vydrzime...

dakujem vsetkym za podporu, bambulka - ved aj ja si hovorim, ze tentokrat bude vsetko dobre, inu moznost ani nepripustam... ale niekedy su tie pochybnosti hrozneee, ked sa do cloveka raz zazeru, uz sa ich neda len tak zbavit... 😠

slonicek - podla mna na 3d nepotrebujes odporucanie gynekologa... on o tom ani nemusi vediet...
tanika - tak len pevne nervy a treba to brat asi tak na lahko... vtedy sa to vacsinou podari... drzim silno palce... 😉
loss - mne je jedno, ci je pekne alebo skaredo, strasne ma bolievaju krize, ked stojim 😝 takze vela toho po vonku nenachodim...

tanika.t
autor
15. júl 2008

wejka,taká som rada,tým tvojim správam ,super tehuľka!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 😉 🙂 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

slonicek
15. júl 2008

wejka som rada že ti dobre všetko dopadlo u lekára mne idu brať krv 5.8 prvý krát mi brali v 12 týždni a aj knižku som dostala .
Tanika no tie týždne idu rýchlo ale ja mám bruško ako v piatom mesiaci musím dať už fotky do albumu ,neboj Tani ja som si tiež dlkšie počkala kým som otehotnela ved som Vám aj to napísala postupila som laparoskopiu a do 3 mesiacov už aj som bola tehulka neboj aj ty nás zachvílu prekvapíš dobrou správou.

slonicek
15. júl 2008

loss a ty ako sa máš malinká je podarená .

zuzana24
15. júl 2008

baby aj tu sa vam pochvalim dnes sa mi mala pustila chodit jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀

jastericka
15. júl 2008

zuzka: tak to je super, musí byť zlatučká 😀 , teším sa s Tebou.

Katka (sloníček): kde teraz bývate? Na Nábreží niekde? Založ si albumček, dobre? 😉

wejka: super, že je všetko OK. Je to zázrak, ako z takej 2cm-metrovej fazuľky vyrastie také malé bábätko,že? 🙂

lossík: aj my sme mali dnes zlý deň, nič iné som nerobila, len kojila. Mala som pocit, že mám dáko menej mliečka, tak neviem, či bola maličká hladná ☹ . Dúfam, že nestrácam mlieko, to si neviem ani predstaviť, čo by Maťka robila, keď vie zaspať len pri cicke 😔

zuzana24
15. júl 2008

ved aj je evi.hodila som nejake foto z UK do albumu tak si kuk.

alinka189
16. júl 2008

ahojte
slonicek, áno, musíš sa objednať, ale tvoj dr. o tom nemusí vedieť. je to na tebe, či mu to povieš. Loss raz písala, že sa objednala a na další týž.už išla, ja som po zavolaní šla hned na druhý den, lebo mali plno a potom aj dovolenku, tak ma len tak vsunula pomedzi, lebo potom by už bolo vraj neskoro a zle by to bolo vidieť. už by som mala po 26tt. majú tam napísané, že najlepšie je ísť medzi 18tt a 26tt.

tanika, dakujem 😉
a som velmi rada, že výsledky sú ok a že ti takto podrobne idú všetky vyšetrenia porobiť, aspon budeš vedieť čo a ako. no a ten prolaktin najvyšší čas, aby sa umúdril!
v práci pohodička 🙂

wejka, to je super. teším sa s tebou. verím ti, že budeš deň za dňom vyčkávať dalšiu poradnu a uzv, ako aj ja 🙂 A vidíš, som ti vravela, že na PN sa ti to bude vliecť, ale radšej ostaň čo najdlhšie a vela oddychuj.

Lossik, s deťmi je to tak, raz sú dobrúčké a raz plané, ale čo by sme my pre ne neurobili, že? držkajte sa.

slonicek
16. júl 2008

Jasterička no ja bývam na Podbrezinách ale chodím dosť často na Nábrežie mamina mi tam býva v 13 poschodovke .
Alinka a to si bola v Poprade?

alinka189
16. júl 2008

ano, slonicek, v PP som bola.

weja
17. júl 2008

zuzka - gratulujem k prvym krocikom 😵 tak teraz ju uz nebudes moct spustit z oci 😀 😉

alinka - ale mne sa to zatial nevlecie, ja som na PN celkom spokojna... 🙂 to ranne vstavanie a nahlenie sa do roboty ma teda priam zabijalo... 😝 to som musela pomedzi to stihnut este aj grcanie a celou cestou do roboty som sa len modlila, aby ma to po ceste nechytilo zase... takze teraz som uplne spokojna, aspon sa nicim nestresujem... 🙂 a od buduceho tyzdna ma aj manzel 3 tyzdne dovolenky (tie, ktore sme povodne planovali stravit kdesi pri mori 😅 ), takze verim, ze to ubehne este rychlejsie... 🙂

jastericka - Matka uz tolko neplacka teraz?

ozaj, a co waitinka? nic o nej este neviete?
a zrzuska s malou Amelie sa tu uz tiez dlho neukazala... 😕

jastericka
17. júl 2008

ahojte

no waitinka je už určite v pôrodnici, zatiaľ sa neozvala, ale myslím, že už je mamina. Veď ona sa ozve....ale som netrpezlivá, ako to dopadlo, dúfam, že je všetko OK

wejka: Martinka má "svoje dni", kedy je dobručká a stále sa smejká a dakedy zas celý deň preplače. Ale už je viac tých dobrých dní 🙂 . Už si tak blaboce, je to zlatučké, tak sa vytešujem. Veď mám druhý album založený, tak nakuknite

pozdravujem 🙂

alinka189
17. júl 2008

ved hej, weji, ale to si ešte kratučko doma...tak pekne vela oddychuj 😉

jastericka, Martinka je zlatučká. držte sa.

weja
17. júl 2008

jastericka - Martinka je ozaj naaadherne babo 😵 uz je to skor taka mala slecna, uz nie len babatko... 😉 musi to byt ozaj krasny pocit, mat doma taky maly zazrak... 😉
alinka - a ty ako v praci? este si neolutovala, ze si sa vratila? 😀 kedy ides na MD - 6 ci 8 tyzdnov pred TP?

zuzana24
17. júl 2008

dakujem wejka no uz musim mat oci vsade 😀

loss
17. júl 2008

Evi mala je nadherna
Weji nwboj vsetko je OK tvoje obavy su na mieste ved sa bojis ale malinke rastie a o 3tyzdne bude zase vacsie a vacsie
baby no tak ja idem na to stretko myslite na mna nech uspesne zvladnem cestu
weji ak budem potrebovat na ceste spolocnost mozem ti zavolat?

weja
18. júl 2008

loss - no to ti budeme drzat palce, aby ste to obe zvladli 😉 ides sama, ci pojde niekto s tebou? a prespis potom v BA? dve take cesty za jeden den by ste asi nezvladli, co..?
myslis, ze ak sa budes chciet s niekym porozpravat po ceste, ci mi mozes zavolat? no jasne, ze mozes... 🙂 ja som najskor pochopila, ze chces, aby som isla na to stretko s tebou - to by som taku dlhu cestu isto nezvladla... 😝

alinka189
18. júl 2008

ahojte,
Loss, dávajte si pozor na seba 😉

takže stretko 26.7.?

loss
18. júl 2008

weji idem len s malinkou a v BA spime takze budem ti volat
a nase stretko v sobotu ozaj rano o 11h krstime malu/26,7/

waitinka7
18. júl 2008

Ahojte dievcata, som tu len na skok...dakujem vsetkym, ktore na mna mysleli...chcem Vam povedat radostnu spravu, ze sa mi 14.7. rano o 4:08 narodil môj krasny syncek Tomasko. Vazil 3550 g a meral 50 cm (cakala som mensie dietatko 🙂))) Dnes - piatok ma pustili domov, a este som stale nejaka rozbita...takze ja sa este urcite ozvem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre