Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

paskova
12. aug 2008

weja: skusim, dufam, ze sa to podari. Vdaka za typ. 🙂

loss
12. aug 2008

jej Weji uz 13tt super 🙂

jastericka
12. aug 2008

fakt wejka, ako to letí, júúúj.... 🙂

Táni, ako sa máte s malou Nellynkou? Martinka jej posiela kamarátsku pusinku.

Aj Ameli posielame 🙂

weja
13. aug 2008

veru, veru, leti to, z coho sa straaaasne tesim 😵 😀
a vy ako sa mate? deturence posluchaju? 😉

jastericka
13. aug 2008

wejka: už je to oveľa lepšie ako prvé týždne....už sa Martinka vie zabaviť s hračkami, tak už tak neplače....ale so spaním máme stále problém...
Vonku chodíme len keď je úplne kľudnučká, vydrží aj dve hodiny v kočíku, ale je hore, nespinká. Keď začne byť mrzutá, utekáme domov a tam zaspinká v postieľke. Sranda, že? Iné deti zbožňujú spinkať v kočíku, naša nie.

loss
13. aug 2008

caute
no Evi uz sa ani Nellusinke nepaci v kociku takze tiez som v strese ked niekam iden skor ju vezmem do klokana 😵 ozaj je to niekedy o drzku ale co uz 😅
prideme vas pozriet OK napis kedy

alinka189
13. aug 2008

ahojte...vidím, že sa máte celkom fajn všetky, tak som rada 😉
len tanika sa dlho neozvala, neviete, čo je s nou?

vejinka
13. aug 2008

veru vsetkym nam to nejako leti 😅

weja
13. aug 2008

veru, tanika je akosi ticho... 😕
alinka - a tebe uz svieti 30tt 😵 ved to uz za chvilu rodis... 😲 🙂
jastericka - no uz to bude hadam len a len lepsie, ked uz bude Martinka stale vnimavejsia, skor ju zabavis... 😉
loss - a vy ako travite dni? chodis s malou niekedy aj do LM, ci sa motkate prevazne tam u vas? 🙂

loss
13. aug 2008

chodim aj do L.M no skor som doma ale ked bude to stretko tak pridem 😵

jastericka
13. aug 2008

baby, som písala príspevok a mi ho neuverejnilo, to čo je ?? ☹
aj waitinka že písala a tiež sa jej stalo to isté 😠

Idem ja búvať, už sa mi nechce písať to isté 😅 , zajtra sa ozvem, papa 😉

loss
14. aug 2008

dobré ránko
dnes máme 3 mesiace 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

weja
14. aug 2008

jeeeej loss, tak Nellynke gratulujeme 😵 😵 😵 boooze, ako to beziiii... nedavno som vas bola pozerat v porodnici 😀 tak sa len pekne drzte, nech malinkej ta dobrota vydrzi 😉

jastericka - to sa aj mne parkrat stalo, je to na porazenie 😠 tento kon je obcas riadna zahada 😀

waitinka7
14. aug 2008

jastericka: nechapem, ani mne neuverejnilo prispevok, nejak to blbne
😒
Ja som pisala o tom tehotenskom obleceni, ze ja somtiez kupovala v Maxwelli, jedny rifle pocas celeho tehu, a potom do siedmeho mesiaca som nosila svoje mendzestraky,kedze som nemala dake velke brusko a potom som vyuzila len saty, to neboli tehotenske,ale z takej natahovacej latky, takze super som ich vynosila

alinka189
14. aug 2008

veru, wejka, už 30tt 🙂 ja sa už tak tešíííím 🙂

Nellynke gratulujem k trom mesiačikom 😉 ale to uteká....

loss
14. aug 2008

juj babulky dakujeme
alinka 30tt a ja som ta este nevidela s bruskom ☹
weji aj vam krasne pribudaju tt som rada 🙂
Nellynka vas vsetky cmucka 😅 😵 😀

jastericka
14. aug 2008

Nellynka, všetko najlepšie k trom mesiačikom prajeme s Martinkou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Baby a čo to stretko, mohli by sme to stihnúť ešte kým Alinka neporodí, nie? Čo vy na to?

weja
15. aug 2008

no tak to dufam, ze to stretko este stihneme dovtedy... 🙂 clovek by ani neveril, ako to uteka a ze sme sa uz tak davno nevideli, ze? alinku rozhodne este musime vyobzerat, kym ma este brusko 😀
co hovorite na nejaky zaciatok septembra? to uz hadam nebude nikto taky rozbehany ako cez leto... 🙂

vejinka
15. aug 2008

wejka..no ja vas uz asi nestihnem 😀

alinka189
15. aug 2008

loss, veru nevidela, ale hádam ešte uvidíš.
jastericka, veru by sme mohli, len kedy...a doobedu by sa vám nedalo?
lebo vejinka asi už fakt nestíha 🙂

jastericka
15. aug 2008

Hmmm, keď mi máme také doobedie, že sa malá zobudí okolo deviatej a za hodinu a pol zase ide spinkať tak na hoďku ☹ , takže doobedu sa radšej nikam nevyberám, lebo, keby nespala, tak potom je celý deň nervózna

Mne by to naozaj vyhovovalo tak najlepšie okolo 16hod, to je čas, kedy aj dve hodiny vydrží vonku

Hej, dnes nás boli kuknúť lossíčatká, pozrite si albumček2 😀 🙂 😝

Idem k TV, pekný večer 🙂

alinka189
16. aug 2008

už by sme mohli na nejaké to stretko ísť....v priebehu týchto dvoch posledn.august.týžňoch vám to nevychádza???

slonicek
16. aug 2008

Ahojte maminky a tehulky ako sa máte?ja som tu týžden nebola bola som na dovolenke aj ja by som prišla nato stretko 🙂

slonicek
16. aug 2008

alinka tebe tie týždne utekaju poriadne 🙂

alinka189
17. aug 2008

slonicek, ale aj tebe s wejkou to uteká 🙂
a kde ste boli na dovolenke? oddýchla si si?

vejinka
17. aug 2008

nevadiii ja vam pridem kuknut s erikom v kociku..ak sa bdue dat 😀

weja
18. aug 2008

jastericka - no fotocky su krasne 🙂 velmi vam to pristane, maminy 😉
no mne je to jedno, co sa tyka toho stretka... ale v podstate viac mi to vyhovuje asi cez tyzden, lebo vikendy mame obcas dost rozbehane...

alinka189
18. aug 2008

no mne je to nasledujúce 2 týž.tiež jedno. navrhnite niečo.

jastericka
18. aug 2008

hehe, dobre, tak ja len tak tresnem, čo tak tento štvrtok na námestí pri fontáne (pri Priore, čo je tá fontána) o 16hod (hehe, to vyhovuje mne tak).

Ak máte iné návrhy, sem s nimi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

slonicek
18. aug 2008

Alinka ja som si odýchla super bolo fajne počasie super boli sme tento rok na Slovensku na Zemplinskej šírave .Jastericka ja by som tiež mohla vo štvrtok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre