Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

alinka189
8. sep 2008

ahojte dievčatá...
weji, tvoja švagriná robí v ermane? aj moja sestra 🙂

slonicek, držím zajtra palce, neboj sa. a doktor je velmi milý.

tanika, veru ako jastericka napísala, príroda je niekedy čudná...nevzdávaj to hlavne, ved raz sa to musí podariť! 😉

tanika.t
autor
8. sep 2008

ste veeľmi zlaté,mooooc ďakujem za vašu úprimnú podporu,ani neviete,ako to dobre padne v tomto období,ešte raz díky 🙂 🙂 🙂
paskova, vieš,že na tom niečo bude-to more robí divy...no škoda,že sme to nestihli tento rok....dúfam,že budúci rok sa isto dostaneme niekam a možno aj motyka vystrelí 😀

nech vám zajtra všetky vyšetrenia dopadnu OK ,držím všetky palce 🙂 a ozvite sa.ako a čo nové 😉

zuzana24
8. sep 2008

jasterka martinke vsetko naj k´dnesnym meninam.my sme mali neprijemny odchod z cz precitaj si na babatkach nechce sa mi uz o tom pisat ☹

zrzuska
9. sep 2008

boze zuzi 😔

evka no mne mala spava medzi 10-11. ale je mozne ze sa jej to dovtedy zmeni. mne by ale mozno viac vyhovovalo poobedie. ci to vtedy nebyva?

weja
9. sep 2008

alinka - no veu robi... 🙂

jastericka - Martinke zelame vsetko naj, naj, naj, nech je zdravucka a robi maminke a ockovi vela radosti... 🙂

zrzuska
9. sep 2008

hej, a nech sa martinke uz paci kocik 😉 ale hlavne stasticko a zdravicko 🙂

mne vcera ameli zase vymyslala poobede. takze som ju musela niest. ale myslim, ze to bolo kvoli zubkom. boleli ju zase.

baby to uz tu je jesen. uz je riadne jesenne pocasie. teplo iba cez den aj to nie bohvieako.

no idem chytro ranajkovat kym mala spi

bambulka026
9. sep 2008

Aj my sa pripajame a zelame Martinke vsetko najlepsie... 🙂

alinka189
9. sep 2008

Martinke všetko najlepšie 🙂

slonicek
9. sep 2008

Ahojte maminky a tehulky ,malej Martinke prajem všetko najlepšie k meninám 🙂
bola som na tom USG bolo to niečo nádherné budeme mať dievčatko váži pol kila a je podarená najprv sa nám nechcela otočiť a potom nakoniec po pol hodine sa pekne otočila lekár je tam super všetko mi vysvetlil všetko je v poriadku už aby bol Január a aby som ju mala pri sebe ,tie malinké ručičky ja dnes ani nebudem spať 🙂

slonicek
9. sep 2008

Alinka dobre si mi poradila je to super doktor velmi milý dakujem ti 🙂

slonicek
9. sep 2008

weji no potvrdilo sa to doktorka v nemocnici mala pravdu a tebe ako vyšli výsledky z krvi?

alinka189
9. sep 2008

slonicek, hádam by som ti neradila zle 😉
je fakt milý, všetko poukazuje a vysvetlí...
som rada, že ste v poriadku a tak slečinka má už pol kila? super 🙂

slonicek
10. sep 2008

alinka no som rada že som tam bola a ty ako sa máš?už sa ti blíži termín zachvílku bola si už na tých pásoch?

loss
10. sep 2008

ahojte
weji OK cakam ta a velmi sa uz tesim
Evi Tono nam ten kurz zariadil zabudla som ti to povedat uz nas zapisal aj teba aj mna ked budem vediet viac ozvem sa
tani drzkam palce
slonik takze dievka supis

loss
10. sep 2008

a ozaj Martinke aj ja s Nellynkou blahozelame 🙂 😉 🙂

lucia31
10. sep 2008

ahojte zienky, uz som tu dlllho nebola 🙂 aj ja sa pripajam a zelam dnesnej oslavenkyni vela zdravicka 🙂
weji, boze, ten cas leti, uz 17tt, parada, drzkajte sa..
my sa mame fajn, Tamarka je velmi dobre dietatko, smejeme sa, ze ani len plakat nevie, ak nahodou aj chce zacat, tak sa rozkasle 😀 dnes som chcela ist do LM, do teska, nkupit jej vecicky, ale pozeram, ze materska mi este nenabehla 😠 tento mesiac si s nou asi davaju nacas...
loss, Nellynka je uz krasna velka slecna, uz len tak s nostalgiou spominam na nase tehulkovanie 🙂 ozaj, o dva dni mam vyrocie otehotnenia 😀

zrzuska
10. sep 2008

ahojte.

slonicek supis. 🙂

tani a na kedy budete chodit plavat? aj ja by som rada chodila ak sa mi podari 😨
ako to tam funguje? je iba jeden kurz alebo viac kurzov/skupiniek za den alebo ako? ci to ponahla sa tam zapisat alebo je este cas.

evka vy pouzivate pampers active baby ze? ja ich mam tiez no zacinam mat pocit ze mi je mala na brusku vyhadzana. tam kde je to zapinanie. neviem. ale uz to ma zo 3tyzdne asi a zrejme ju to svrbi. uz som vylucila vsetko mozne jedlo lebo to by jej uz davno preslo a stale sa trapime s tym vysypom. takze este mi ostava skusit zmenit plienky. a tiez prestavam pouzivat vanis na skvrny. tak dufam, ze uz konecne trafim z coho to je a uz bude klud 😔
ak by to bolo z tych plienok a vam vyhovuju mohla by som vam ich dat?

alinka189
10. sep 2008

slonicek, ešte nie, ale ked pôjdem teraz za 2 týž.do poradne, tak mi už kázali ísť aj na pásy

stankalm
10. sep 2008

zrzuska...ten vysyp nemusi byt z konkretnych plienok, ale zo zaparenia, aj moja mala to mala parkrat, hlavne takto, ked bolo teplo, niekedy vpredu, niekedy vzadu pri zapinani...vzdy na noc som jej to natrela kremom Imazol a po par dnoch to preslo.

jastericka
10. sep 2008

žienky, Ďakujeme za gratulácie k meninkám 🙂 🙂

katka /slonicek/ - teším sa s Tebou, však je to krásne? Ja som išla z 3D ultrazvuku vysmiata ako lečo 😀

Luci - tie naše deťúrence sú ale inteligentné, vedia už takéto maličké, čo chcú, že? 😉 Lucka, keď si pôjdeš po príhlášku na to plávanie, tak na tú prihlášku napíš, naše mená s lossíkom. Tak nás zaradí inštruktorka do toho istého kurzu, júúúj to bude super Martinka, Ameli, Nellynka 😀
Ak by Vám tie plienočky robili problém, kľudne si ich odkúpim...
Luci, neviem či plavko býva aj poobede, teraz som si prečítala hore, že by ti to tak viac vyhovovalo.....

lossík: Ďakujem, že si vybavila plavko, už sa tešííím....budeme aspoň častejšie spolu 🙂

Zuzi, to je hrozné, čo sa Vám prihodilo, aj ja by som bola v šoku, to čo sa deje v dnešnej dobe.....aj keď správy pozerám, tak mi až rozum niekedy zastáva... 😠

Stani: pozdrav Tami 🙂

loss
11. sep 2008

luci ja som prisla ze som tehu 9.9 tiez som spominalaa spomeniem si aj na velke brucho ale som rad ze ho uz nemam a malinka je vedla mna
evi aj ja sa tesim na plavanie Nelly ma v nedelu 4mesiaciky boze ako to leti.....
zrzuska opytam sa Tona ci to nezariadi nech vas vopchaju s nami bude veselo 🙂
Evi na buduci tyzden by sme vas dosli pozriet OK
a ozaj baby vcera mala dostala taku suprovu vetrovku ze sa neviem dockat kedy jej ju obleciem

zrzuska
11. sep 2008

lossik diky. tak mi potom daj vediet. ja poslem mamu ked bude v meste po tu prihlasku. alebo kamosku. ona robi kusok odtial. to bude asi najlepsie. lebo mama tiez nechodi casto do mesta ked je casto v robote. 😖

lossik ja som si dala kupit jesennu bundicku pre ameli kamoske v BA. doniesla mi odtial perfektne gate take zateplene a tu by stali raz tolko. tak som zvedava ci nejaku najde (dufam ze hej) a aku 😅

my sme vcera kupili ameli ciapku taku jesennu az zimnu. taka peckova. len ta cena uz taka super nebola 😒 ale tak viem ze ju vynosi velmi vela. aj som jej taku väcsiu kupila. lebo ta mensia jej bola akuratna a ta co sme vzali bola trosku väcsia a aj tak ok na nej. hadam jej az tak hlava nenarastie 😅

evi no uvidime. uz som jej dala tesco plienky. vanis som vysadila. uvidime co bude dalej. a aj tak radsej broskynu a slivku nedavam 🙂 ak by to mala predsa len z toho.

alinka189
11. sep 2008

videli ste v albume vejinkinho Erika? zlatý je 🙂

loss
11. sep 2008

zrzus dam vediet Ok
no tu su ceny super velke len platy super male a hlavne materska ta je uzastne velka 😔

jastericka
11. sep 2008

lossík. super, už sa na Vás tešíme 😉 Aj ja som rada, že už mám maličkú pri sebe a nie v brušku i keď dakedy som z nej na nervičky

Kočky, aspoň si postrážime detičky navzájom, keď pôjdeme spolu na to plavko, bude to lepšie 🙂

Luci: super, tak vyskúšaš a uvidíš či to Ameli prejde. Ja jej tiež dávam Tesco plienky, sú celkom dobré, ale keď ich veľa prečúra, tak sú také tvrdé. Ale na noc jej dávam pampersku.

Ani mi nehovor Táni o tom rodičovskom, ja už v októbri dostanem rodičovský, tak sa "teším" 😠

alinka189
11. sep 2008

dievčatá a aký máte názor na plienky babylove?

zuzana24
11. sep 2008

alinka s tymito plienkami nemam skusenost ja som pouzivala pampersky bo zo vsetkeho sa mi vyhadzala ☹

evi ja som tiez pouzivala tie s tesca a tiez mi ich precurala a hrozne sa skrabala,tak som presla teraz na plienky bella happy a s tymi som spokojna a v 101 maju velke balenie za dobru cenu a stoje priblizne tak ako tie tesco plienky.

zuzana24
11. sep 2008

joj baby a my sme vcera mali 16mesiacov ako povedala tanula naozaj to leti.

stankalm
11. sep 2008

alinka...my sme raz kupili jedno balenie plienok Babylove, ale tie mi precikala teda dokonale 😒 Takze neviem, mozes skusit nejake mensie balenie a uvidis. Ja vsetkym odporucam Tesco plienky, pouzivame ich uz dlhooo a som spokojna 🙂

O rodicovskom prispevku sa ja radsej nevyjadrujem, je to totalna katastrofa...ved to nestaci ani dietatku a z coho ma zit potom matka? 😠

loss...my sa sice osobne nepozname, ale bola Ta Katka F. kuknut? 😉

zrzuska
12. sep 2008

ahojte.

zuzi no vy ste uz velikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😅

malej boli dost velke tie happy plienky. inac boli celkom v pohode. ja uvidim. tieto tesco teraz ako som pouzivala pampers sa mi zdaju take tvrde. take papierove moc. a 3 su jej volake tesne a 4 su az od 9kg a ameli ma 7,7kg. dnes rano som ju vazila 🙂

ku nam dnes pridu svokrovci 😖 to sa vcera drahy povadil s mamou. teda on sa jej snazil vysvetlit aby nam dali vzdy vediet kedy a na kolko pridu a ona sa urazila, ci sa musi vzdy pytat ked chce prist 😠 boze jasne. ja ked idem ku mojej mamine tak jej vzdy dam vediet ze k nej chcem prist, ci nema daco ine, ci mozem a tak. a jasne ze mozem ale proste aby vedela ze som bola u nej doma ked napr. aj nie je doma. tak mam uz od vcera stiahnuty zaludok. ono ja som to uz spominala. keby prisli iba na navstevu tak ok. ale oni u nas ostanu na kolko chcu a ako to vyhovuje im a to je to, ze ostavaju pri nas aj spat. cize raz sa stalo, ze prisli na tyzden a to o dva dni skor ako nam povedali ze pridu a potom na jeden den odisli a zase sa vratili o tri dni skor ako vraveli a ostali dalsi tyzden. a to ste mali vidiet ako sme s drahym boli nervozni. uz vtedy sme im mali povedat co je vo veci. tak vcera sa konecne drahy toho ujal a jeho mama sa urazila a tak som jej este pisala sms a vysvetlila jej to.
ona povedala drahemu, ze ved ked mate iny program tak chodte. ale ide tu o to, ze napr. teraz sme mali dost krizu vo vztahu a nech oni do toho pridu, tak ja si fakt zbalim veci a odidem ☹
oni to beru tak ze ich tu nechceme a neviem co. ale preboha co je na tom divne ze zavolam a dohodnem sa kedy mozem prist a na kolko. vsak je to uplne normalna vec. alebo nie? beriem to zle alebo co?

vy vravite veci narovinu ked vas nieco stve? ja sa to asi musim naucit 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre