Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

jastericka
10. okt 2008

veji: ďakujem veľmi pekne Inak, napísala som Ti aj do bábätiek...a nechceš vyskúšať tú odsávačku na vysávač? Je super, netrvá to dlho, dve sekundy a odsaje aj tuhé soplíky...
Presne ako píšeš, ja keď neodsajem soplíky, tak sa maličká ani napapať poriadne nevie a je hrozne nervózna

zrzuska
10. okt 2008

evka rychlo sa uzdravte. ach jaj. mne ameli aj zle spala ked mala sopliky, stale sa budila a zle papala. je to hrozne pre deticky. viem. ale isto sa rychlo uzdravite 😉

lossik sme radi ze ste nas boli kuknut. dufam, ze nabuduce bude ameli hore a trosku sa male pohrajkaju. som chcela vediet co by robili keby sme ich vedla seba dali 😅

tento tyzden pojdem kamosku kuknut tu v pribyline co ma o dva tyzdne starsieho chlapceka a uz jej lozi. kebyze to ameli odkuka 😅 mozno sa inspiruje. hehe
sa tesim, som zvedava co budu robit.

loss
11. okt 2008

zrzus nabuduce dame stretko aj s malou jasterkou to bude parada 😵
dnes v skole des
ucila som sa do 00,30h rano a mala uz o 2h vstala papat a o 5,30h uz stebotala v skole som mala matiku a statistiku teda baby uzas fakt na niektore veci kukam ako puk 😔

jastericka
11. okt 2008

ahojte, Luci, Táni, teším sa na spoločné stretnutie....to bude super, keď už kočky budú všetky sedieť, zatiaľ sa to darí len Ameli 😀 a budú sa hrať spolu a štebotať si 🙂

Táni, matika, bléééé 😝 , nikdy som ju nemala rada, držím palce, aby to išlo ľahšie

vejinka
11. okt 2008

jastericka..mama hadickovu...tu na vysavac nexeme lebo byvame zo svokrovcami a mama jeden spoloc. vysavac a keby som ich v noci pobudila bolo by zle...a aj svagor chodi do roboty..skoro rano vstava no proste to nejde..ale uz som kupila ten libenar a fakt mu to zabralo.. 😉

stankalm
11. okt 2008

vejinka...ved uvidis, ci malemu sopliky prejdu, ale ja by som ju kupila, lebo to super vytiahne a ono ja som len pisala priklad, ze ked mala moja mala silnu nadchu, ze sme aj v noci vrcali, ale samozrejme to nemusis, staci 3x za den, my sme to tiez robili v noci mozno dokopy 3 krat...ale je to ovela ovela lepsie, ked mu vecer pred spinkanim poriadne vsetky sopliky vytiahnes, lepsie sa mu bude dychat...porozmyslaj 😉
A zase co sa tyka rusenia rodinnych prislusnikov....ved aj Tvoji svokrovci mali raz male deti, tak by to mali pochopit...dietatko nas predsa potrebuje a svokrovci to dospia 😀

loss....a to co za skolu si robis, ak smiem vediet? Nooo, matika a statistika...nezavidim a drzim palce 😉

jastericka
12. okt 2008

veji: aj my v noci vrčíme, ale maximálne dva krát, dnes sme vrčali až nad ránom, okolo pol šiestej. Presne ako píše Stanka, pred spaním jej najskôr kvapnem Libenar, aby sa jej soplíky pustíli, potom ich poriadne poodsávam a potom dám Nasivin na odpuchnutie nošteka a pekne čisto dýcha

Stani: Táňa robí myslím ten bankový inštitút, je to tak Táni? 😉

jastericka
12. okt 2008

baby a čo je s Alinkou???? Sa mi zdá, že tu dlhšie nebola, čo ak už má drobca??? 😀

paskova
12. okt 2008

No presne som aj ja myslela na Alinku. Uz sa neozvala asi 3 dni a to nie je u nej zvykom. Tiez by ma zaujimalo, ci naodou neporodila!

jastericka
12. okt 2008

hehe, Ali, kdeže si???? 🙂 🙂 🙂 🙂

loss
12. okt 2008

caute takze uz mame termin prvej skusky sociologia takze uz ide to tuheho 😔
ali kdeze si?

paskova
13. okt 2008

Ahojte vsetky, kdeze ste? Ja dnes idem na UZV, dufam, ze vsetko bude v poriadku. Trocha ma tlaci v podbrusku, alebo mam taky cudny tahavy pocit, ani to neviem popisat, len verim, ze to nie je nic zle. No ved uvidim co mi povie dokina. 😒 Alinky stale niet, nepozdava sa mi to, zeby uz porodila? 🙂

loss obdivujem ta, ze stihas aj malu aj skolu. Mne by sa asi nechcelo sediet nad knihami.

weja
13. okt 2008

dobre ranko, aky ste mali vikend? 🙂
ta Alinka je fakt akosi podozrivo ticho... 😕 nema na nu nikto telefon? to si budeme musiet asi este pockat, ci sa ozve... a mozno sa ozve az za par dni, ze su uz s malym Alinkosom doma... 😀

paskova - drzim palce, ale isto bude vsetko ok... 😉

loss - a kedy mas tu skusku? inak ja ta este stale cakam na tu navstevu 😉 ale viem, ze to mas teraz dost nabite, este k tomu skola... ale ked budes mat cas alebo cestu okolo, kludne cinkni... 🙂

paskova
13. okt 2008

Ahoj weji, chcela som sa ta opytat, ci tvoja mamina nerobi na Sverme v Jasnej v kancelarii? Robila tam totiz aj moja svagrinka a podla rozpravania to moze byt ona. Aj teraz sa stretavaju, objednavame si od nej Avonku. 🙂

weja
13. okt 2008

regi - ano, robi tam... 🙂 jaaaj a teraz uz asi aj ja viem - nevola sa tvoja svagrinka nahodou Iveta? 🙂 kludne napis do IP, aby sme tu nerozoberali konkretne mena...
no teda... svet je maly... a hlavne LM... 😀

danka24
13. okt 2008

ahooj wejka ...ako sa mas??už sa dufam citiš o nieco lepsie 😵

jastericka
13. okt 2008

ahojte kočky, dnes sme boli aj s malou Nellynkou plávať, kočky boli perfektné, veď keď zoberieme foťák, tak to všetko zdokumentujeme, prvý deň sme ešte nefotili, lebo sme boli dosť dezorientované ešte, čo a ako....

Ale aj Maťke aj Nellynke sa vo vodičke páčilo, vôbec neplačkali, juj,zlaté boli

jastericka
14. okt 2008

halooo, kočky, kdeže ste??? ☹

vejinka
14. okt 2008

jastericka tuuu...len sa cely den trapime s kojenim ☹

weja
14. okt 2008

ahojte... 🙂
no dnes je tu akosi mrtvo... 😕
baby, co je s tou Alinkou...??? nemate na nu niekto kontakt? ved to je hrozne, ze tolko dni sa neozve a my vobec nevieme, co sa deje... 😒 akosi nas to nenapadlo pytat si od nej telefon, aby sa nam mohla ozvat, ked uz pride den D...

vejinka - a preco sa trapite...??? 😕 maly nechce papat?

danka - ahoj, no uz je to trosicku lepsie, vsak co nam zostava... musime mysliet dopredu, ked minulost uz nezmenime...

alinka189
15. okt 2008

ahojte, babulky....tak nás to chytilo úplne nečakane a 3 týž.skôr...odtiekla voda...drobček mám pri sebe od 9.10, bo lmaličký, 2650g a 46cm...je strašne zlatý a sme šťastní...ešte trošku ma bolí rez, lebo sa neotočil, dobre sa mu v brušku od začiatku sedkalo 😀 a včera nás pustili.
dik, že ste na nás mysleli. ste zlaté 😉

vejinka
15. okt 2008

alinkaaa..ahoooooooj gratujeeeeeem

vejinka
15. okt 2008

alinka..takze cisar..ake to bolo??? bola si asi uplne uspata ze??? prajem vela mliecka a cakaaame fotecky..juuuj tak som na teba myslelaaaa 😅

vejinka
15. okt 2008

weja..maly mi grckal vcera cely den...tak sa trapime kazdu pol hodinu po 5 minut...ale dnes na to uz kaslem lebo noc bola dobra negrcal a to som mu dala vsetko...cely zasobnik 😀 klop klop klop

vejinka
15. okt 2008

alinka...nejako skoro vas pustili...my sme boli presny tyzden..no ale podstatne je ze ste zdravucky..je pravda ze my sme mali zapal pluc..a na infuziach. inak kraaasne meno si vybrala pre tvoju malu chlapinu 😉 kedy pojdeme kocikovat? 😀

paskova
15. okt 2008

alinka, tolko som na teba myslela a ty to uz mas za sebou 🙂 Strasne moooooc ti gratulujem, nech ste zdravi a nech je vsetko poriadku. 😅

alinka189
15. okt 2008

dakujem 🙂
veru, celá uspatá, ani sa ma nepýtali, či chcem či nie. mliečka je zatial dosť, KLOP, KLOP.
a síce sme nedonosení, ale malý je úplne v poriadku na to, že je skôr narodený, tak nás pustili. dnes akurát čakám doktorku.
ešte zo týždeň von nemôžeme, len postupne zvykať, ale potom pokočikujeme....stretneme sa na polceste ja z podbrezín, ty z palúdzkej 😀

vejinka
15. okt 2008

alinka..ale to je niekde pri pekarnach lipek...no zbohom 😀 😀 pojdeme na teple rozky 😀 😀 😀 😀

vejinka
15. okt 2008

alinka..moj vyzeral ako nedonoseny..lanugo po celom tele..a to sa narodil v 39tt.

vejinka
15. okt 2008

alinka..predpokladam ze teraz spinkate...ako ti spi v noci??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre