Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

jastericka
23. apr 2008

wejka, dnes má byť ešte trošku zamračené, ale od zajtra má byť krásne, tak ja si počkám ešte 😀

no babenky, ja žiadne príznaky pôrodu..., ale čo, veď raz musí ísť von, no nie?

prajem pekný dníček

loss
23. apr 2008

jastericka dnes som fit aj ja 😠 ta mala ozaj caka na maj alebo co
no a tvoja caka na nas 😀

loss
23. apr 2008

hallllllloooo kde ste ????? 😔

weja
23. apr 2008

halooo, nesiel mi net 😠
loss - malinka chce byt silou-mocou majove dietatko 😉 tak jej v tom nebran 😀
jastericka - ved raz isto vyjde, ako sa hovori "ako voslo dnu, tak musi aj von" 😀 len keby clovek vedel konkretny datum, tak sa tak zariadis a kludne aj pockas... ale najhorsie je podla mna to vyckavanie, ze co ked to kazdu chvilu zacne... 😒

loss
23. apr 2008

no baby akurat idem do nemocky zacala som trochu krvacat jasnocervenou krvou myslite na mas dam vediet

alinka189
23. apr 2008

ííííha loss, jasné, že myslíme na vás, ako inak.
držte sa!

jastericka
23. apr 2008

lossík, držím palčeky, zajtra sa budem pýtať za Tebou 😀 , že už nechcem prenášať....

wejka, máš pravdu, toto vyčkávanie je najhoršie

weja
24. apr 2008

dobre ranko 🙂
loss je este stale v nemocke, budu jej vraj robit nejake vysetrenia, tak drzme im vsetky palce...! ktovie, ci si ju tam uz rovno aj nenechaju do porodu, pripadne, ci nenaplanuju rovno porod... 😕
ale slubila, ze sa ozve, ked bude vediet nieco viac...

jastericka - mas pravdu, dnes vyzera, ze bude krajsi den na porod ako bol vcera... 😀 otazne je, co na to povie tvoja malinka.... 😉

jastericka
24. apr 2008

žienky, ja len tak na rýchlo....idem do nemocnice, ale nejdú mi ešte pôrod vyvolávať, vyšli mi zvýšené pečeňové testy a to je pre bábo nebezpečné, takže ma chcú mať pod dozorom. Idem ležať na gyndu, nie som z toho nadšená, ale čo už ☹
Tak držte palce. papa

slonicek
24. apr 2008

jasterička ked bude malinká na svete daj vedieť papa držkaj sa a neboj bude všetko ok

google
24. apr 2008

jastericka drz sa!!

weja
24. apr 2008

jastericka - drzime palce...!!! tak nakoniec sa s loss predsa len stretnete v nemocke naraz 🙂 len skoda, ze este nie pri tych radostnych udalostiach...

alinka189
24. apr 2008

ahojte,
loss, jastericka, držte sa. no keby som bola vedela, že ste v nemocke, tak vás prídem pozrieť. dnes som tam musela aj ja. dr.sa niečo nezdalo ohladom maternice, nie dieťatka, tak ma poslal do nemocky a tam povedali, že sme obaja v poriadku 🙂
ani neviete ako sa tešíííííííííííím 🙂 len nech to tak pokračuje.

tanika.t
autor
24. apr 2008

alinka to je dobre,že ste v poriadku,super 🙂

jastericka,loss tak tehuľky naše držte sa!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

tanika.t
autor
25. apr 2008

pekné ránko!

včera som nestíhala viac písať,takže...včera som tiež bola v nemocke-no dosťma teda prekvapilo večer,keď som sa dočítala,že naše tehuľky sú tam na oddelení,škoda,že som to nevedela,aspoň by som ich šla pozdraviť ☹
tak snáď sa držia obe v poriadku a ktovie,či už niečo sa aj neudialo v noci 😉
držím moc palce!!!!!!!!

ja som bola včera zas merať folíky,sú vraj veľmi pekné,primerane veľké -v sobotu zas idem skontrolovať a neviem,či mi dr.pichne pregnyl,alebo to nechá len tak-uvidíme...takže nám ostáva len pekne snažilkovať najbližšie 2dni. 😀

wejka, mne to už ani nepríde,že do nemocky tak často chodím,aj sa nasmejeme s dr.-ona je fakt zlatá..stále sa len pýta,či som kľudná,aby som nestresovala 🙂 ,povedala ,že najbližší mesiac clostil nebudem brať,až ten ďaľší a bude robiť zas hormonálny profil .... no som hlavne zvedavá,že čo mi zajtra povie

akurát sa nevyznám z BT,myslíš,že ovu je dnes? včerta som testla a nič ani večer a dnes teplota vyskočila
čo myslíš?
www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/userid=56...

weja
25. apr 2008

dobre ranko 🙂
no loss sa uz neozvala, skusim sa jej ozvat ja, ci nemaju nieco nove...

alinka - supeeer, tesim sa, ze je vsetko ok 🙂 a podla mna aj vsetko bude, tentokrat to musi vyjst 😉
ozaj, este ta nechal doma, ci uz budes chodit do prace? alebo zostanes doma cele tehu?

tanika - tak len pekne snazilkujte, to nikdy nie je na skodu 😉
co sa tyka teploty, este je skoro povedat, jednoznacne sa to da urcit, az ked sa teplota udrzi aspon 3 dni zvysena... ale podla mna ovu este len pride - ved keby bola vcera, tak by uz dr. videla, ze folikul uz praskol... to je moj nazor, ale ako vravim, snazilkovania nikdy nie je dost... 😉

ja som vcera volala mojej dr., takze mam prist buducu stredu, spravi nejake vysetrenia a dohodneme sa na odberoch atd.... Tak sa celkom tesim 🙂 mam aspon dobry pocit, ze sa veci konecne zacnu hybat... a dufam, ze k lepsiemu... 🙂

tanika.t
autor
25. apr 2008

wejka,to je fajn,že ideš ku dr. 🙂 najdôležitejšie je,že ti porobí vyšetrenia a podľa toho môže robiť niečo ďalej
v stredu majú ale operačný ,nie? tak držím palce,aby si dobre dopadla 🙂

ja si ani neviem predstaviť,že by som nebola šla za Krekáčovou a len každý mesiac čakala,či príde ms a potom to obrovské sklamanie,keď dorazí ☹ ..teraz aspoň viem,že ma lieči a ostatné je na nás a na šťastí,či sa niečo podarí

včera isto nebola ovu,nebol prasknutý folík..no uvidím,či testnem dnes,alebo jednoducho budeme snažilkovať a hotovo 😀

weja
25. apr 2008

o operacnom dni nic neviem... ale povedala mi, ze ona ma sluzbu v stredu, tak aby som prisla o tretej... to uz vtedy hadam nebudu operovat...
ved to je to... ze clovek by len vyckaval a vyckaval kazdy mesiac, ako to dopadne a mozno by si doteraz nevedela, ze nieco nefunguje celkom tak, ako by malo... 😖
veru, len snazilkujte... 😉 ci uz s ovu testami alebo bez nich... jednej babe sa teraz podarilo otehotniet - testovala sa, takze vedela, kedy bude ovu... tak som si povedala, ze tento mesiac budem poctivo testovat aj ja 🙂 minuly som to dost odflakla... 😒

tanika.t
autor
25. apr 2008

ja tiež teraz testujem ako divá 😀 ,ale tá testovacia čiarka je oveľa slabšia ako kontrolná..
no ám už len 4 testíky ☹ ,tak budúci mesiac neviem,či zas nekúpim,lebo tieto asi neušetrím 😒

loss
25. apr 2008

takze stale sme 2v 1 😀 Nellynke sa nechce von ale dobra sprava je ze sa zacinam otvarat lezala som na porodnici a prezila som 2porody jeden trval 4minuty a druhy 15minut super som zvedava ked to dojde na mna kolko sa budem trapit
v utorok sa mam prist ukazat ak sa dovtedy nic nestane
jastericka lezi na gynde tak aj tak by sme sa nevideli 😔
drzte sa a keby nieco dam zase vediet

tanika.t
autor
25. apr 2008

lossík, ahoj 🙂 Nellynka ťa teraz naťahuje 😀 asi si našla dobrú polohu 😉

weja
25. apr 2008

tanika - no uvidim, kolko ich zostane mne po tomto cykle, zatial mam asi este polovicu, ale aj to len preto, ze som to minule odflakla 😝 ale teraz tiez chcem poctivo testovat kazdy den, tak uvidime... 🙂 vsak ak nam nezvysia, objedname dalsie 😉
inak tu testovaciu nemam ani ja nikdy taku tmavu ako kontrolnu... 😒 ale pytala som sa tej tehulky, o ktorej som pisala, ze sa testovala presne tymito istymi, tak ani jej nevysli nikdy rovnako silne... uz som si myslela, ze ja som "vadna" 😅

loss - tak sa len drzte, oddychujte a urcite vsetko dobre dopadne... 😉 mozno ze to maj isti 😉

loss
25. apr 2008

jasne baby dakujem
aj Mudr.Krekacova mi vcera povedala ze v maji bude teplejsie tak sa nemam ponahlat 😀

tanika.t
autor
25. apr 2008

wejka,tak som skúsila testík na ovu a ukazuje pekné //..takže dnes večer ideme na ostro 😀 asi po clostile je ovu skôr,dnes je 12.DC ...dúfam,že večer nebude neskoro 😒

loss
25. apr 2008

tani uz vcera ste mali zacat 🙂

tanika.t
autor
25. apr 2008

včera sme to zmeškali ☹ ..ale večer som testla a nič nebolo,tak som myslela,že stačí dnes..vieš,chcela som,aby spermijky boli v čo najväčšom množstve..

tanika.t
autor
25. apr 2008

ale dočítala som ,že nárast LH je 40 hodín pred ovu,tak by sme to mali stihnúť dnes večer 😉

weja
25. apr 2008

tanika - hej, hej, ked ti vyjdu na teste rovnake //, znamena to, ze ovu prebehne do 24 hodin... 🙂 tak uz vieme, co robis dnes vecer 😀 😉

loss - no vidis, asi ma dr. pravdu, potom uz bude krasne teplucko na kocikovanie 😵 aj Nellinka to asi vie 😉

tanika.t
autor
25. apr 2008

nielen večer,ráno sa pokračuje 😀 😀

mne tie čiarky vyšli obe rovnako silné,tak dúfam,že aj ovu bude poriadna 😉

weja
25. apr 2008

to vaaaazne...??? 😨 tak to uz hej, to musi byt poriadna ovu 😀
som zvedava, ci sa to aj mne podari... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre