Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

tanika.t
autor
25. apr 2008

kedy testuješ?

weja
25. apr 2008

jaj no ja asi zacnem az v stredu... 😒 to budem 16DC a ovu mavam okolo 18-20DC, takze este casu dost...
a to si testovala teraz? odporucane je az okolo 17 hod., ale je super, ze tebe aj tak vysli silne // 🙂

tanika.t
autor
25. apr 2008

testla som ráno po 8.hod/ale nie prvý moč/ a vyšli krásne //
len teraz sa bojím,či večer nebude neskoro ☹

alinka189
25. apr 2008

ahojte,
wejka, ešte hej, kým doberiem tbl, tak do konca mája asi. však uvidíme, len sa mi to zase ide vliecť 😒

jeeej, tani, tak super, že to tak vychádza, držím palce večer, aj ráno a aj teraz, ak náhodou nemáte čo robiť 😀
a ti poviem, tá dr.Krekáčová je fakt zlatá žena-hotový anjel.

lossik, takže ešte nič? ale už to nebude dlho trvať ked sa otváraš. hmm?

a jastericky už asi prídu obidve, pochybujem, že by ju ešte pustili domkov, čo myslíte?

zuzana24
25. apr 2008

alinka ahoj vcera som telefonovala s jasterickou tak sa ma celkom fajn a ani ona si nemysli ze ju pustia domkov uz ma 4 dni po termine a tiez myslim ze do zajtra bude mat potom dufam a drzim jej palce ze to tak bude.

slonicek
25. apr 2008

Ahojte žienky poradte mi čo mám robiť menzes som mala tri dni slabý pobolievaju ma prsia tak neviem či mám ísť k doktorke alebo ešte mám čakať

tanika.t
autor
26. apr 2008

ahojte 🙂
tak dnes som bola znovu v nemocke,ešte folík nepraskol,ale vypadá,že asi praskne sám a nebude mi musieť nič pichnúť..máme len snažilkovať do budúceho piatku,kedy k nej znovu idem na kontrolu folíkov a na krv
tak snáď sa zadarí 😉

alinka,super,že si v poriadku 🙂 teraz môžeš aspoň na prechádzky chodiť,keď je tak nádherne 🙂

loss a čo je s tebou? si doma??

tanika.t
autor
26. apr 2008

asi si užívate sobotu vo dvojici 🙂 mne maželík išiel do práce-mimoriadne v sobotu na nočnú,akurát musel,keď máme ovu-dni ☹ ,no čo už..skúsime zajtra 😉

slonicek
26. apr 2008

tanika si tu?

slonicek
26. apr 2008

ktovie ako sa má naša jastericka či už je malinká na svete

tanika.t
autor
26. apr 2008

neviem,skúsim s opýtať wejky 🙂

loss
26. apr 2008

slonik skus testnut a az potom lekar
jastericka mi nedviha a ani neodpisuje na SMS ☹
no ja uz riadim vsetko nech nas to trochu posunie dnes mam do terminu 16dni 😵

zuzana24
26. apr 2008

lossik ahojky dufam ze to dovtedy stihneme cly tyzden mam auto v servise a ze mi ho vratia v polovicke buduceho tyzdna tak sa ozvem alebo mi napis kedy ti to vyhovuje?

stankalm
27. apr 2008

ahojte žienky...tak jastericka s manzelom sa uz dockali...dnes o 4.05 sa im narodila Martinka, ma 4130 g a 51 cm. Obidve su v poriadku. Pa

loss
27. apr 2008

zuzka vyhovujem mi to vzdy ja uz som len doma v utorok idem na kontrolu popbede
ano jastericka je uz mama juj aka som rada uz som na rade huraaaaaa 😵 dnes je to 15dni 😵 😵 😵

alinka189
27. apr 2008

Jastericka GRATULUJEM!!!!!!!!!
ale Martinka je riadna baba, cez 4 kilá. íha 🙂

slonicek
27. apr 2008

losik dakujem zajtra to testnem a uvidíme juuuuuuuujsom taká rada že jastericka už ma malinku Martinku to je poriadna baba 4 kilová teda ,losik neboj už aj tty zachvilku budeš mať malinku na svete.

weja
27. apr 2008

ja sa tiez tesim dobrym spravam 😵 mala jastericka je ozaj riadna baba, neviete, ako rodila? super, som rada, ze su obidve ok, uz sa tesim na fotky malinkej 🙂

google
28. apr 2008

Evicka.jastericka, blahozelam!!!

loss
28. apr 2008

cafte
ja som s jasterkou vcera telefonovala ma sa uz lepsie bolesti boli riadne lebo sa rychlo otvarala ale neodtiekla jej voda a tak ju museli prepichnut vsetko zacalo vecer o 18h ale to vyvrcholenie nastalo o 1,30h vtedy dosiel aj manzelik a rodila u Mudr.Krekacovej zasivanie a ani nastrihnutie ju nebolelo takze tak v dobrom jej zavidim ze ma po tom
teraz som na rade ja som zvedava ako to zvladnem
zajtra idem na kontrolu takze ju pojdem pozriet urobim foto a vlozim do albumu 😅

weja
28. apr 2008

loss - no super, malinku pofot, sme zvedave na ten maly zazrak 😵
chudatko jastericka, tak sa trosku potrapila... 😒 ale hlavne, ze vysledok stal za to, to je najdolezitejsie, ze su obed v poriadku... 🙂
loss - tebe drzim palce na zajtra, nech ti povie dr. nejake pozitivne spravy 😉

tanika.t
autor
28. apr 2008

wejka,jastericka rodila bez EPI,ak si to chcela vedieť..som zvedavá,že či bola spokojná s dr.

loss,daj nám vedieť,čo nové 😉

baby,ja som už celá dopletená z tej ovulky 😒 ..na wunschkinder mi ukázalo dni 23.,24.,25.4.ako dni možnej ovulky a pritom v sobotu na foliulometrii ešte folík nepraskol..tzak ako to je? ☹

vejinka
28. apr 2008

jeeeeej jastericka uz ma malu jastericku..to je supeeer..a kedy dojde domov???

weja
28. apr 2008

tanika - no pozerala som ten tvoj graf... vyzera to naozaj podla teplot, ze ovulka bola... aj ovu testy si mala pozitivne... ale zase folikulometria je asi predsa len presnejsia... a kedy asi mohol prasknut? nepovedala ti dr.? no niekedy mozno ani BT nie je uplne najpresnejsi ukazovatel... 😒 ale snazilkovali ste sa poctivo dufam cely vikend...? 😉

tanika.t
autor
28. apr 2008

to nie,však v sobotu večer som musela ku našim ísť ☹ ...veľkú šancu tomu nedávam tento mesiac 😒 ,ale nabudúci to neviem ako bude,keď neberiem clostil,ale budeme snažilkovať aj tak,no neviem,či práve cez tie dni nebudem musiť ku našim 😒
veď som sa aj čudovala,že mi dr.kázala až v piatok prísť,ak bude treba pichnúť pregnyl..ale vieš,vyše týždňa snažilkovať každý deň to nejde ☹ ,veď to už človek nemá z toho nič... 😒

tanika.t
autor
28. apr 2008

wejka,poslala som ti IP 😉

slonicek
28. apr 2008

Ahooooooojte losik robila som test a vyšli 2 paličky jedna tuhá a druhá slabšia tak neviem ale ako to vyšlo tak budem velmi rada ešte skusim testnuť ráno ale podla mna to vyšlo

slonicek
28. apr 2008

losik aj ty si mala obe čiarky silné?ja som mala v kružku silnu a v štvorčeku slabu ale ju vidno

stankalm
28. apr 2008

ahojte...tak dnes som bola pozriet "jastericky"...mala Martinka je krasne dievcatko, ma aj vlasky, spokojne si buvala, kym my sme kecali 😉 Evka sa ma uz lepsie, dobre vyzera a je stastna mamina. Ale viac vam popise ona sama. Ja len aby ste vedeli, ze sa maju dobre 😉

alinka189
28. apr 2008

slonicek, to nevadí, že je slabšia. tiež som takú mala. skús ešte za tri, štyri dni, mala by byť silnejšia. a budeš si na istom 😉
kolko ti mešká MS?

už sa teším na jastericky, ked tu opäť zavítajú.

ahojte wejka, tanika, loss, ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre