Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

vejinka
24. júl 2008

alinka som rada ze je vsetko v poriadku.. ty kokso tebe to fakt leti..sak ty uz zachvilku rodis 😉

weja
24. júl 2008

slonicek - rychlo...? 😅 ani by som nepovedala...

alinka - som rada, ze je vsetko ok a v novembri budete mat maleho synacika 😵 a preco chodis do poradne do nemocky? uz nechodis k Bodovi? 😕 ci ako rizikovka uz chodis do rizikovej ambulancie? a to ta tam poslal sam, ci si sa pytala ty?
booze, ozaj ti to nejako leti... ved za chvilu uz nastupujes na MD... 😅 predpokladam, ze pojdes 8 tyzdnov pred TP, kedze si na rizikovom...

alinka189
24. júl 2008

vejinka, čo ja ale čo ty 😀

wejka, už nie. ked ma môj dr.vypisoval z pn, tak mi pov., že ma preradí do rizikovej. ja som sa nepýtala, on sa rozhodol.
nastupujem niekedy v sept., ale ešte nemám termín v knižke, asi až v dalšej poradni. a veru neviem, kedy ma dajú. ak bude všetko ok, možno dajú aj 6týž., neviem.

loss
24. júl 2008

ali super tesim sa s tebou
a co wejka ako sa citis maminka?

alinka189
24. júl 2008

Tani, dakujem 😉 a vy ako? držkáte sa?

ozaj, baby...čo to stretko?

jastericka
24. júl 2008

ahojte dievčence, tak dúfam, že v sobotu bude krajšie počasie, rada by som Vás videla

alinka, wejka, sloníček, vejinka: som rada, že sa držkáte, len tak ďalej....

idem hajať, papa 😉

waitinka7
25. júl 2008

Alinka, mas pravdu, to cakanie v rizikovej ambulancii v nemocnici je naozaj uzasne. Ja som tiez kolkorazy cakala aj 3 hodiny. Podla mna tam chyba nejaky poradovnik, obycajny papier, kde by sa mamicky zapisovali v poradi akom prisli a sestricka by podla toho aj volala. Lebo potom dakedy naozaj nema clovek, kto kedy prisiel a vznika "predbiehanie"...

weja
25. júl 2008

holky neviem, ci sa zajtra dostanem na net, tak ako sa dohodneme s tym stretkom - plati to??? zajtra by uz malo byt aj lepsie pocasie (vraj), takze sa dohodneme o 15,00 pred kvetinarstvom pri Bille?

loss - citim sa super, az na tie nevolnosti 😀 ale to je vsetko ok, beriem to tak, ze sa babo ozyva, ze je ok 🙂

vejinka
25. júl 2008

zienky..hadam sa nenahnevate ked ja tam zajtra nebudem..idem doobedu so svokrusou na cintorin..a poobede budem urcite kaput ...o tom case zvyknem spat..teda oddychovat..ale urcite sa niekedy uvidime 😉

jastericka
25. júl 2008

dúfam, že malá nebude štrajkovať a zajtra sa dostavíme 😀

waitinka7
26. júl 2008

Ok, ak budem moct, pridem aj ja na stretko.

weja
26. júl 2008

holky, co s tym stretkom...??? zase vyzera, ze bude prsat... ☹ co teda nie je bohvieco... mne osobne to nevadi, ale pre maminy s detickami je to na figu... 😒

vejinka
26. júl 2008

wejka..dnes hlasili dokonca burky..ja som mala ist teraz na cintorin..ale svokra povedala ze a co ak ma zmoci? a prechladnem? takze som zostala doma.. 😖

weja
26. júl 2008

takze stretko sme zasa prelozili... 😅
volala som s Loss, ale oni mali dnes krstiny, takze jej to moc nevyhovovalo, okrem toho poobede zasa prsalo 😖 takze som potom napisala aspon Jastericke, ze sa stretko nekona, lebo som nebola pri nete... tak dufam, ze tam niekto necakal nadarmo, ale na ostatne nemam bohuzial kontakt.... 😒

tanika.t
autor
26. júl 2008

wejka,aj moje si stratila? ☹ mne sa pokazil mobil,takže tiež mi zmizli všetky kontakty,ale tvoj mi ostal v sms 🙂

no presne som myslela,že pri tom daždi asi stretko nebude..a čo tak budúcu nedeľu???? 😉

moc nemám teraz času,stále sa niečo deje,ale myslím na vás a dúfam,že všetky sa držíte skvelo 😀

jastericka
26. júl 2008

ahojte, škoda, že stretko nebolo, tešila som sa...snáď sa nám to počasie umúdri...

waitinka: dúfam, že si tam neišla, nemám na Teba kontakt, napíš mi sms, dobre? papa

alinka189
27. júl 2008

ahojte, no tiež som sa vychystala a nakoniec sa spustil lejak, tak som aj myslela, že nepôjdete. tiež dúfam, že sa počasie už umúdri a mohlo by to vyjsť ten budúci týžden.
tiež som sa tešila, no čo narobíme. ale najlepšie by veru bolo niekde von na terase, ako wejka písala.

tani, drž sa aj ty. hlavne vela trpezlivosti na tých vyšetreniach. 😉

weja
28. júl 2008

tanika - tvoje cislo mam, ale ja som bola v tom, ze si pisala, ze nemozes.... ☹ to ma fakt mrzi, som to doplietla.... 😔 uz sme to stretko planovali na tolko terminov, ze uz mam z toho chaos, kto kedy moze... este raz prepac... ale som rada, ze si tam necakala nadarmo... 🙂
mne to v nedelu moc nevyhovuje... 😒

ale preco vlastne by nemohlo byt aj niektory den cez tyzden? to by vam nevyhovovalo? lebo tie vikendy su niekedy dost rozbehane, pripadne nevyjde pocasie... 😖 neviem dokedy napr. alinka robi, ale okolo 15,30-16,00 by hadam este ani pre maminy s detickami nebolo neskoro... 😕

tanika.t
autor
28. júl 2008

wejka,nič sa nestalo 🙂
mne by to tiež vyhovovalo skôr v týždni,ako cez víkendy..a čo tento piatok?????má byť pekne 🙂

jastericka
28. júl 2008

ja môžem 😀

alinka189
28. júl 2008

wejka, ja do 16.00, ale ak, môžem si aj vymeniť alebo posunúť alebo vziať dovolenku...ešte mám 🙂
tak kludne môžme aj tak. ale nemáš ty vychádzky len do 16.00?

ostatné dievčatá sa hádam ozvú, či môžu.

weja
28. júl 2008

no fajn, piatok mi celkom vyhovuje... 🙂
alinka - vychadzky mam do 17,00, ale az tak striktne sa toho nedrzim 😀 dufam, ze to necita nikto, kto by ma mohol bonznut... 🤐

jastericka
28. júl 2008

weji: ani ja som vychádzky nedodržiavala, oni ževraj nechodia moc ženy, ktoré sú tehu a na PN kontrolovať.
Ale jasné, že čert nikdy nespí, ale raz za čas porušiť, to neva 😉

Ja mám taký problém, že ako sa k Vám v piatok dopravím, pretože Martinka kočík už vrcholne neznáša a vkuse v ňom plače. Dneska mi aj v nosiči plakala ☹ , tak som z toho nešťastná
tak si ju asi zabalím do šatky a pôjdem ako indiánska babička 😀

paskova
29. júl 2008

Ahojte dievcata, tak som uz doma z dovolenky z toho Spanielska, a som rada, ze sa vsetci mate dobre, dokonce mame aj prirastok. Gratulujem! Ja som celu tu dlhu cestu zvladla vyborne, aj tie horucavy, a v podstate vsetko. Bolo tam vela mamamiciek s velkymi bruskami, ktore sa normalne opalovali - dokonca aj hore bez- len ja som sedela poctivo pod slnecnikom. Aj z amnia uz mam vysledky, nastaqstie je vsetko ok, a cakame dievcatko. Ja som to vedela od zaciatku, ze to bude baba, lebo taku dlhu cestu a ostatne peripetie by chlap nezvladol. 🙂 Tak sa majte a krasny den Vam vsetkym. 🙂

weja
29. júl 2008

jastericka - ved to, ze nie sme predsa chore, aby sme cele dni sedeli doma... 😖 tiez netvrdim, ze si robim co chcem, ale nejaku vychadzku sem-tam pretiahnem... 😉
ta indianska babicka je dobraaa... 😀 tak vy ste si toho kocika teda moc neuzili... 😒 no snad sa uz len nejako dopravite... 😉

paskova - no super, tak gratulujem k dobrym vysledkom a aj k dalsej dcerenke... 😵 to je fajn, ze si cestu prezila v pohode, ja by som asi taka hrdinka nebola 😅

waitinka7
30. júl 2008

Ahojte baby, ja sa tiez mmozem stretnut aj dakedy cez tyzden.
Jastericka...a to v kociku nechce byt uplne od narodenia? alebo to zacalo trosku neskor? A keby ste skusili ju dat do ineho kocika?

slonicek
30. júl 2008

Ahojte žienky ako a máte?

vejinka
30. júl 2008

ahoj slonicek..mame sa dobre len to pocasie je dost o hubu 😅
pozeram ze uz 15tt?? waw

slonicek
30. júl 2008

vejinka no horučava poriadna vonku áno už mi bije 15 týžden v utorok idem do poradne dufam že všetko bude ok ale aj ty si už pekne daleko zachvílu sa ti to blíži ešte 5 týždnov inak ja som pribrala od 12 týždna 2 kilá je to vela?teraz idem do poradne 17 týždni tak to podla mna nieje až tak moc .

vejinka
30. júl 2008

slonicek..s vahou si nerob starosti ja som v tvojom tyzdni bola schudnuta jak kost..tusim 4 kila som sla dole..takze ak si pribrala 2 kila.je to uplne v poriadku 😉
no pri troche stastia to bdue 5 tyzdnov..ale vidim to dako realne po 20.8. nebolo by zleeee 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre