Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

stankalm
5. aug 2008

jastericka Evi...no super, ze sa Martinke zacal pacit kocik, neboj, ono sa to zlepsi, a ked uz bude sedkat, tak nebude chciet ani z neho von..mne Tamarka ked zacala sediet, tak ako nahle sa v kociku zobudila, oci ako trnky a uz aj hore, sediet a kukat 😉

vejinka...prekvapenie ako hrom je ked nevies do konca co bude..ako my...oplati sa cakat 🙂

jastericka
5. aug 2008

ahoj Stani: nooo, ešte keby v ňom chcela aj spinkať....ale aj toto je pokrok.
Dnes sme nešli vonku, hrozne fúúka vietor a človek každú chvíľu čaká, že sa sputí búrka, idem ale ešte chytro plienky povešať, nech ich vyduje, nebudem musieť žehliť 😀 , papapapapapapa
Dakedy prídeme pozrieť, tento týždeň ako Marek robí???

wejka: držím palčeky, júúj si zlatá, aká si nedočkavá, aj ja som taká bola, ale Ty máš na to väčší dôvod samozrejme....tak daj vedieť, ako si dopadla, všetky sme zvedavé...pa

veji: aký to bol pocit, keď Ti povedali, že čakáš chlapčeka? Myslím, že si predtým písala, že to bude na 80percent dievka? Nemýlim sa?
Mne zas povedali naopak. V 16. týždni, že to bude chlapec a nakoniec je to dievka 😀

alinka189
5. aug 2008

ahojte,
jastericka ja som pochopila, že Martinka nespáva (teda nechce) v kočíku, ale som myslela, že sa už podarilo vtedy a to ona len tak obzerala 😀 , no beťárka 😉

vejinka, tak chlapček? ako ja 🙂

wejka, a ty čo na tej kontrole? už je dávno po 13:00 a tu žiadne info od teba?

vejinka
5. aug 2008

jastericka...mno moja keby som nelezala tak tam odkvecnem 😀 no predtym nam povedali ze na 60% baba...ale ked ja som si bola taka ista ze to bude baba...a aj cela moja rodina..len muzova rodina trvala na tom ze to bude chlapec..lebo oni maju v rodine samych chlapov..mno co uz mali pravdu 😀

weja
5. aug 2008

taak, poradna dopadla supeeeeer - malicky ma 5,2cm, velkostou zodpoveda tt, dokonca sme este o 2 dni popredu 😵 take to bolo krasne - krpcek maval rucickami aj nozickami o dusu, asi chcel rodicom zakyvat, kym mal sancu 😀 bol so mnou vnutri totiz aj manzel, dr. mi robila sono cez brusko, takze som ho mohla zavolat dnu... potom si robil srandu, ze synator (on o nom stale hovori v muzskom rode 😅 ) urcite tak vytrvalo kyval ockovi, lebo maminku vraj vidi stale, aj ked len zvnutra 😀
no som uplne vo vytrzeni, tato poradna bola pre mna takym dolezitym milnikom, kedze naposledy sme sa cez 12tt nedostali... 😒 velmi sa z toho tesim, verim, ze teraz to uz bude len dobre... 😵

vejinka - no prekvapenie to teda bolo... 😅 no je to sranda, hlavne, ak si sa svojej "babe" cely cas prihovarala menom 😀

alinka - a vy uz mate meno vybrate? potom si budem pytat kontakt od teba na ten 3D ci 4D, kde ste to boli - v PP ci v DK...?

alinka189
5. aug 2008

jéééj, weji, tak super, tešíme sa s vami 🙂 už bude len dobre. musí!
ešte nemáme 😅 , nevieme sa zhodnúť na žiadnom, xi.
boli sme v PP, dám ti vizitku, ale najskôr to stretko dáke musíme zorganizovať.

jastericka
5. aug 2008

wejka: teším sa s Tebou....super 😉 už to je krásne bábo 5,2cm 😉

weja
6. aug 2008

dakujeeem 😵
alinka, to ma este chvilku cas, ved 3D bude pre nas realne najskor niekedy koncom septembra... a to sa uz hadam dovtedy stretneme... 🙂

mam v albume 2 nove fotocky nasho drobca 😵 som asi posahana, ale neviem sa na ne vynadivat... 😅

vejinka
6. aug 2008

wejka..krasne fotecky..skoda ze ja z 12tt nemam lebo som bola v nemocke 😒

alinka189
6. aug 2008

weji, nie si....ved každá sa tak vytešujeme 😉

jastericka
6. aug 2008

weji: tie fotky sú úžasné, krásne vidno telíčko 🙂

Dnes sme mali s Martinkou pekný dníček, boli sme navštíviť lossíčatá. Boli zlatučké obidve, veľká loss nás nabalila zaváraninami, mňamky - mňam. Skoro som na zadok padla, malá Nellka spinkala od 10hod a zobudila sa o 15hod, aj to sme jej trošku pomohli 😅 , zlaté dieťatko.

Pozrite môj album, sú tam fotky z návštevy 😉

zuzana24
6. aug 2008

ahoj evi aj my sa chystame lossiky kuk ale volako nam cas nevida 😒 slecny su obe pekne.´

weji super male krasne vidno mne dali foto kde vidno len srdiecko ale aj to potesi 😀 drzim palce nech vam to hladko prebieha.

jastericka
7. aug 2008

ahoj Zuzi, aj Teba by sme prišli kuknúť, to ešte zavolám, lebo dnes išiel manžel do roboty, tak neviem, kedy príde. Napíš mi, kde to presne bývaš....a donesiem Ti vrchnáčik od čajíku 😉

zuzana24
7. aug 2008

my byvame ze parkom tam ako je poliklinika trosku dalej to keby ste prisli by sme sa dohodli a ja by som vas niekde pockala. 😉 uz sa tesime na vas.

vejinka
7. aug 2008

jastericka...no zlate su obe...nemam slov..pozdrav ju od nas ..nabuduce teda ak si pamata 😉

weja
7. aug 2008

jeeej, jastericka, fotocky su krasne.. 😵 malinke su obe kocky, velmi su zlate... 🙂

dakujem za pochvalu nasho ditka 😀

vejinka - porod zatial v nedohladne? 🙂
alinka - ty si uz v 3.trimestri 😨 boze, ako to leti...
zuzi - a vy sa ako mate?

vejinka
7. aug 2008

zuzi ty byvas v meste??? ja ze na podbrezinach

slonicek
7. aug 2008

Ahojte dievčatá aj ja som bola v poradni 2 septembra ideme na usg poradna dopadla super zajtra ešte na ten odber krvi či je dietatko zdravé ,a už ho aj cítim len také mrvenie a hlavne vo večerných hodinách tak som aj rada že ho cítim všetkých Vás pozdravujem .

slonicek
7. aug 2008

vejinka aj ja bývam na Podberzkách v strednom učku oranžovom

putyna
7. aug 2008

vejinka zuzka byva v LH

eji ja tiez byvam na podbrezkach na dolnych vo vyskovej oranzovej hned za mostom

slonicek
7. aug 2008

putina aj ja tu bývampresne kde ty

loss
7. aug 2008

slonik super tesim sa s tebou
wejka krasne babo 🙂 som stastna ze tak krasne rastiete
jastericky ahojte 😵

slonicek
7. aug 2008

loss malá je podarená s malou Martinkou

slonicek
7. aug 2008

wejinka no tebe vydno pekne malinké mne tak nebolo vidno lebo sa hojdalo ritkou

loss
7. aug 2008

slonik dakujeme
inak aj ja som pridala fotky 🙂

loss
7. aug 2008

slonik a kedy nam odfotis brusino?

slonicek
7. aug 2008

Alinka chcela by som ťa poprosit či by si mi nemohla poslať kontakt do toho Popradu na 3d USG a chcela by som sa tam objednat nenašla som číslo na internete.

slonicek
7. aug 2008

lossik mám fotky len ich musím dat s fotáku do počítača inak keby si ma vydela tak povieš že rodím v oktobry to mi každý hovorí také mám bruško . 🙂

slonicek
7. aug 2008

malinká je podarená rastie ako z vody ja sa už neviem dočkat len ešte pár mesiacov musím vydržat .

putyna
7. aug 2008

slonicek heh ked sa dockas budes stastna heh hlavne ked ti zacne rozpravat a skerit na teba zubky heh ale neboj sa obcas budes mat aj dost heh

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre