Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

loss
21. aug 2008

baby stretko bolo super som stastna a vykecala som sa Nelly este spinka 😀 asi sa budeme v noci hrat 😠

jastericka
21. aug 2008

ahojte žienky, sme veľmi rady s Martinkou, že sme Vás videli, aj keď len krátko, najmä lossíčatká sme krátko videli, ale dobre, že sme išli, lebo už sme domov ani nedošli, museli sme sa ísť nakojiť do Detičkova a potom sme šli domov s revom, lebo spinkať sa nám chcelo.

Pekný večer ešte 🙂

zrzuska
21. aug 2008

ja som tiez rada ze som vas mohla spoznat 🙂 a tesim sa na fotky 🙂

mne bola mala mrzuta az doma lebo sa jej chcelo spinkat a zaspala mi az v kociku. vecer sme si sli este posediet ked je vonku este teplo. kamoska mala meniny tak sme s partiou trochu sedeli a malej sa spinka najlepsie takto vecer vonku. hehe. alebo na chate. to miluje.

evka no to poznam. tiez som si toho uzila az az. az mi nervy praskli par krat 😖 ale neboj bude sa to lepsit. fakt skuste ten sportak. ja som ho sice skusala od 3mesiaca asi a stale som menila, vanicku, vajicko, sportak ale od 4mes tusim som uz nechala sportak a teraz mi uz Ami sedka skoro sama tak uz sa jej tam tusim zacina pacit. az sa vyklana von 😅 aby vsetko videla. dnes mi v lehatku sedela sama. sama sa posadila. iba som zirala. som chytro fotilaaaaaaaaa odusu 😅

tak pekny vecer. rada sa s vami este stretnem. som zvedava na vasich drobcekov ked sa narodia 🙂

paskova
22. aug 2008

ahoj dievcata: citam, ze Vam dobre dopadlo stretko. Rada sa k vam pridam ak budem uz aj ja kocikovat. 🙂 Sice je to este daleko, ale uz vacsiu polovicu mam za sebou.

alinka189
22. aug 2008

ahojte....aj ja som rada, že bolo konečne stretko 😉 jastericka to zariadila 😀
deťúrence máte úžasnééé, krásne 😉

jastericka
22. aug 2008

ahojteeee, hehe, aj ja sa hrozne teším na ďalšie deťúrence, to nás bude ako hadov 😀 😝

Lucka, ja len zííram, Ameli je šikovné dievčatko, moja zlatá, tak už sedká. 😀 Včera, keď sme boli v tom Deťičkove, tak sme ju skúsili dať do športáka a normálne tam už pasovala, dobre jej tam bolo, tak ešte dva týždne počkáme a vytiahneme šporťák 😀

alinka: inak, si hrozne peknučká, taká bábika, tehotenstvo Ti pristane, veď už za chvíľočku budeš maminka 😉

vejinka
22. aug 2008

paskova lebo maly je v polohe KP a doktor povedal ze by bola rarita keby sa este otocil 😖

vejinka
22. aug 2008

paskova heh sak pondelok je este daleko..este tam furt mozem byt 😀 😀 😀 ale nieee srandujem ani parom volaov by ma tam nedostali 😀

alinka189
22. aug 2008

jastericka....dakujem 😅

vejinka, nikdy nehovor nikdy 😀

vejinka
22. aug 2008

alinka...kdeze som to uz pocula? 😀 😀 😀

slonicek
22. aug 2008

Ahojte žienky aj mne bolo včera s vami super a som rada že som Vás spoznala 🙂

weja
22. aug 2008

ahojteee 🙂
stretko bolo vazne super, som rada, ze sme sa po dlhej dobe znova stretli... 🙂 deturence boli na zozratie 😵 uz sa neviem dockat toho nasho... aj ked kym sa moje dieta vykotula, vase uz budu velke slecny a chlapi, s ktorymi uz bude ina zabava... 😀 😉
bolo to fajn a dufam, ze si to este do konca roka stihneme zopakovat... 😉

inak uz som pridala aj fotky do albumu, mozte pozriet.... 😉

slonicek
22. aug 2008

weji tie fotky su super 😉 aj deturence su tam podarené

vejinka
22. aug 2008

krasne fotecky wejka..bdue z teba nieco 😀
skoda ze som nemohla ist..ale ta cesta by ma asi zabila 😅

jastericka
22. aug 2008

wejka: super fotky 😉 , inak Tvoje maličké sa má narodiť v januári, že? To bude malý kozorožtek, aj ja som 😀 , som sa narodila 18.1. hehe 😉

vejinka: nevadí, vynahradíš nám to, keď sa narodí malý Vejinkoš - Erik 😉

weja
22. aug 2008

no som rada, ze sa vam pacia... 🙂 aj deticky pekne zapozovali, takze sa celkom pekne vydarili... 🙂

vejinka - ty prides na dalsie stretko uz aj s malym chlapciatkom - to bude chlapska podpora malemu Tomaskovi, vcera tam bol jediny chlap na celom nasom stretku 😀 😉

jastericka - ja mam TP az vo februari - 20.2., takze to bude asi maly vodnar 🙂 aj moj manzel je vodnar, on ma narodky zasa 28.1. ... to slonicek caka maleho kozorozca... 🙂

loss
22. aug 2008

weji fotky su super
inak mne mala spala az do rana takze sme ani nekupali len sme v noci papali spinkala v tom co mala oblecene 😀
uz sa tesim na nove deticky to bude kocikov

slonicek
22. aug 2008

aj ja sa teším na dalšie stretko dufam ,že ho ešte stihneme do konca roka.

paskova
22. aug 2008

weja: to mas pravdu, ze tie deticky uz budu riadne velke. Ja totiz nepoznam ani jednu novembrovu maminu, a tiez mam obavy ci nebudem kocikovat sama 🙂

jastericka
22. aug 2008

jáááj, to Katka nám bude mať kozorožca 😀 , som sa pomýlila hehe

Táni: ty máš teda dobré dieťatko, to ja len môžem snívať o takom spinkaní ☹. To Ti Nellúšik vynahrádza za to, koľko si toho v poslednom čase prežila, preto je taká dobručká, nechce trápiť maminu 😉

paskova: nebudeš kočíkovať sama, neboj, šak naše deťúrence Ti kočík potlačia 😀

weja
23. aug 2008

loss - teda, take dobre babo ti mozme vsetci zavidiet... 😵 fakt ti asi vynahradza vsetky tie starosti a problemy, co ste prekonali... 😉 len nech jej to vydrzi...

paskova - neboj sa, ved alinka ma TP koncom oktobra, takze daky tyzden hore-dole... 🙂 ja budem rodit posledna, esteze aspon slonicek je januarovka... 🙂
a hadam neskor dame aj nejake velke kocikove stretko 🙂 teda ja dofrcim na kociku a vase deturence dofrcia mozno uz na trojkolkach a bycikloch 😀

paskova
23. aug 2008

weja: no hned som kludnejsia. Co sa tych kocikov tyka bola som si uz vyhliadnut, zatial sice iba v jednom obchode, sice tu v LM nie je moc velky vyber ale da sa. Ty uz mas nejaky vyhliadnuty?

alinka189
23. aug 2008

pekné foto, wejka. všetko si vystihla 😉

paskova neboj, presne tak, ja mám TP koncom okt.ale ktovie či nebude aj zač.nov....kde bývaš? však stretneme s kočiarmi 😀 ....ja som bola tiež kuk kočík v babatku nad choč sportom a celkom sa mi tam páčia 3, ale sú skoro rovnaké, a aj cenovo sa dá.

loss, teda Nellynka je super, ked ti tak vyspinkala.

zuzana24
23. aug 2008

jastericka,lossik ahojte mate sa?my nie moc dobre mame hnisavu anginu a vysoke teploty ale dnes je to kusok lepsie.

weja
23. aug 2008

no ja som kociky este nebola obzerat, zatial len na nete 😀 ale taky, co by sa mi aj celkom pozdaval, stoji vyse 14 tis. 😖 ale ide mi hlavne o to, ze je lahky, nechcem kocik, ktory bude vazit viac ako 10kg, ja som takej "slabsej konstrukcie", tak kto sa s nim bude natahovat...? 😠 okrem toho byvame v bytovke bez vytahu, takze nie je sanca, aby som trepala taku tarchu po schodoch...
musim sa ist niekedy aj ja popozerat po obchodoch a obzriet nejake aj nazivo... 🙂

tanika.t
autor
23. aug 2008

ahojte 🙂 🙂 🙂
čítam,že stretko sa vydarilo,čo je super,len škoda,že bolo akurát vtedy,keď som nemala voľno ☹
ale aspoň vy ostatné ste sa stretli 🙂
wejka,fotky sú super 😀 detičky sú ako obrázok,nádherné a nejaké už veľké 😀 ..takže skúste vymyslieť čo najrýchlejšie ďľšie stretko,aby som aj ja mohla drobce vidieť a aj naše tehuľky 😉 keď už nám to akosi nechce vyjsť 😢

tanika.t
autor
23. aug 2008

ahoj wejka 😉

paskova
23. aug 2008

alinka 189: ja byvam na ul. 1.maja, cize v centre mesta. A ty? Kociky som tiz pozerala tam ako ty. Chcela by som oranzovy alebo cerveny, takze uvidim. Aj na mimi maju celkom pekne v ponuke, ale nemienim vyhodit 20 000 za kocik, takze uvidim kde si vyberiem.

jastericka
23. aug 2008

ahoooj tanika, neboj, vymyslíme ďalšie stretko, tak navrhni, kedy a kde, aby to Tebe vyhovovalo 😉

vejinka
24. aug 2008

no a mne by to vyhovovalo pred kauflandom 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre