Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

jastericka
13. sep 2008

paskova: nemáš za čo 😉

Dnes sme mali zápis, fotky sú v albumčeku.

Peknú nedeľu všetkým, papa 😵

alinka189
14. sep 2008

wejka, presne tak ako dievčatá radia, 2 týž.ešte vydrž a zavolaj aj do toho MT aké stanovisko ti dajú, ked povieš, že tu tak na teba naliehajú....držíme vám všetky palce a myslíme na vás.

jastericka, fotočky sú krásne...

paskova
14. sep 2008

jastericka ste krasna rodinka, Martinka je ako cukrik! 🙂

jastericka
14. sep 2008

alinka, Reginka: Ďakujeme 🙂

wejka: myslím na Teba 😔

loss
14. sep 2008

jej jasterka ste krasnucky
my mame dnes 4mesiaciky 🙂

loss
14. sep 2008

weji skus tak ako pisu baby este inych lekarov
ja verim v zazraky a raz som citala mala to zrzuska na skype myslim ze ked si nieco velmi zelas cely vesmir sa spoji aby ti to splnil.Myslim na vas a modlim sa nech sa vsetko zmeni k lepsiemu

zrzuska
14. sep 2008

jastericka kraaaaaaaasne fotky. mala je zlata s tou sponkou. 😅 zlatunkaaaaaaaaa

ja by som nasej nemala na co pripnut 😀 uz aby jej zacali rast vlasky. lebo ma stale take akoby kuty, tam nema vlasy iba malo a kratke ale inde uz ma dlhe. len ona ich ma svetle tak asi preto jej tak nevidno.

my sme dnes kupili malej bundu v coccodrilo. ufff, ta cena. ale je pekna. a je taka neutral ze ani chlapcenska ani dievcenska (cervena) a tak sa tesim ze ak bude druhe babo chlapec moze ju nosit tiez. hehe
no este si pocka kym ju zacne nosit. do zimy dorastie do nej hadam. 😅

baby padam este dat mäso varit. tak sa mi nechce. a drahy je zas v krcme a chlastaju lebo mal narodky 😠 v piatok boli a prisiel o pol7rano 😠
svokra je urazena, dnes mi mama hovorila litanie. ja uz neviem co mam robit tak aby bolo dobre. bud to bude na nas ukor a ona bude spokojna alebo naopak 😖

wejka tiez na vas stale myslim. 😔 a prajem si to co pisala loss

paskova
14. sep 2008

loss gratulujem ku 4 mesiacikum, mala je na zjedenie. 🙂

zruska nezaviidm ti. Ja mam manzela v zahranici, stale nariekam ako mi chyba, ale aspon sme vzacnejsi a nemusim riesit podobne problemiky ako ty. A co sa tyka tej svokry, tak ja si na moju nedam dopustit, je suprova, nikdy sa do nas nestarala. Treba mat pevne nervy a hlavne nedovolit im aby do sa do vas starali. Urcite je to tazke, ale kedze mam za sebou 14 rocne manzelstvo, ktore bezproblemovo funguje dovolim ti poradit len tolko aby si manzelske problemy riesila len s muzom a nikdy do toho netahala mamu a uz vobec nie svokru. U nas aj ked nieco nebolo v poriadku nikdy o tom nasi nevedeli, vsetko sme si riesili doma sami. Drzkaj sa.

jastericka
14. sep 2008

ahojte

loss: VŠETKO NAJLEPŠIE NELLÚŠIKOVI K 4-ROM MESIAČKOM 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Luci: veď aj ja som jej tú sponku zapla na tie štyri vlásky 😀 ,ale držala, hehe

A súhlasím s Regi, že netreba nič hovoriť o problémoch rodičom a všetko si vyrozprávať doma s mužom.
Ja by som Miška asi zabila, keby mi prišiel tak neskoro domov . Včera bol tiež vonku, kamarát mal rozlúčku so slobodou, ale prišiel pred polnocou, možno by bol aj dlhšie, len že už v krčme zaspával.

Luci: aj ja chcem vidieť tú bundičku, odfoť a daj prosím do albumu, dobre?
A to kde je ten obchod coccodrilo. My sme mali z tejto značky pyžamko a bolo suprové.

Pekný večer 😉

loss
15. sep 2008

cauky
dakujeme Nelluska vcera vyslusala na 4lyzicky vyzivu triaslo ju ale papala zlata 😀 mam aj fotky
no aj my sme kupili vetrovku krasna a tiez draha takej staroruzovej farby a dostala aj od svokry bledomodru vcera sme ju mali oblecenu.
inak sa uz vieme prevratit aj s chrbatika takze uz musime davat pozor a v piatok sme dostali stolicku na papanie je polohovatelna takze ked varim mala v nej lezi ako vo vajku 😵 super
teraz spinkame som zvedava ako prezijeme dnesny den ked prsi
vsetky pozdravujem 😵
zrzus odfot vetrovku aj ja chcem vidiet

alinka189
15. sep 2008

ahojte...tak drobce rastú ako z vody...nielenže sa už sponkami parádia, ale už aj výživu papajú a prevracajú sa z chrbátika...no to je super, len tak dalej 😉

loss
15. sep 2008

jej ali dakujeme a za 6tyzdnov si to zacnes uzivat aj ty 🙂 uz sa tesime

alinka189
15. sep 2008

to dúfam, loss 🙂 ale isto sa mi to bude vliecť, bo sa už tak tešíme 😀

paskova
15. sep 2008

Babenky, porubenka ma fotecky a su kraasne. 🙂 Mne je uz druhy den akosi divne, neviem i mi tvrdne brucho alebo sa mala opiera, esteze zajtra idem do poradne. 😒 Normalne poviem dokimu aby ma vysetril, ved co ked sa otvaram, alebo sa mi skracuje krcok? Uz ani nechcem nato mysliet, ale dufam, ze to je len plany poplach, ved termin mam az koncom novembra.

zrzuska
15. sep 2008

jastericka v poprade v maxe je ten obchod 😉
odfotim. 🙂 hodim zajtra fotky. dnes uz nie lebo drahy sem za chvilu asi zasadne. 😅

zrzuska
15. sep 2008

loss supeeeeeeeer

mne mala nechcela byt na posteli tak bola v lehatku casto a tak sa mi zacala az nedavno prevracat. ona sa vedela uz davno ale neprisla na to ze sa tak moze hrat ked som ju davala na postel. radsej sedi ako lezi 😅

ali drzkaj sa. uz ti to rychlo ubehne. sa tesiiiiiim 😉

paskova opytaj sa radsej dr. aspon budes kludna.

jastericka
15. sep 2008

Regi: držím palce v poradni, dúfam, že to nie je nič vážne

idem kuknúť malé porubenčatko

paskova
16. sep 2008

Ahojte baby, dnes som bola v poradni a nastastie je vsetko ok. Normalne som mu povedala, aby ma vysetril, lebo chcem vediet ci sa neotvaram. Takze ma na moje prekvapenie aj vysetril. 😉 Vravel, ze si mam dat 3x denne magnezium. To je z jeho strany vsetko. Vy ste brali magnezko? A kolkokrat za den? Dnes je hnusne pocasie akosi sa mi nic nechce, tak idem aspon pospisovat veci co mi este treba dokupit. 🙂

loss
16. sep 2008

paskova som rada ze ste Ok este si musis davat pozor aspon do 34tt takze opatrne
caute vsetucky dnes je kosa ☹

jastericka
16. sep 2008

ahoj Regi, tak som rada, že je všetko OK.

Pri tvrdnutí brucha každý gynekológ dá magnezium. Aj ja som brala 3x denne. Je to v pohode, tým sa nemôžeš predávkovať. Aj pomimo, keď som cítila v noci, že mi brucho tvrdne, tak som si išla dať magnezko.

Počasie dneska? Hrôzna 😖 , ziimaaa v byte, katastrofa, malá je naobliekaná, ale čo, keď nechcem, aby mi prechladla.

Pekný, aj keď upršaný dník. Papa 😉

paskova
16. sep 2008

No uz som si aj ja uvedomila, ze musim trocha zvolnit tempo. Ja som totiz strasne uliatany clovek, ktory neobsedi, ale uz zacinam oddychovat. 😉
Babenky neviete mi poradit v ktorej lekarni v LM je najlepsi vyber na flasky, cumliky, postolky atd?

vejinka
16. sep 2008

do lerarne by som moc nechodila je to tam vsetko tri krat drahsie ako v obchodoch..skus klasicky dmko 101 drogerie popripade hypernova tesco kaufland..

vejinka
16. sep 2008

a postolky v detskych obchodoch xenia, bambino, detickovo, babtkovo...

paskova
16. sep 2008

vejinka dakujem 🙂

weja
16. sep 2008

ahojte, som rada, ze sa vsetky drzite aj s malymi bambuliatkami... 🙂

zajtra rano ideme na 4D do PP... teda nepredstavovala som si, ze tam pojdeme za takychto smutnych okolnosti, ale co uz... 😔 uvidime, co na to dr. povie...
a dnes mi volala dokina, ci by sme mali zaujem este o jednu konzultaciu u odbornika, vraj pozna Dr. Cunderlika v BA, takze nam moze zariadit este jedno vysetrenie... daco som si o nom vygooglila, takze je fakt povazovany za odbornika na prenatalnu diagnostiku, ma spickove pristroje, objednavat sa u neho treba aj 2 mesiace dopredu, ale dokina povedala, ze si mame vybrat, kedy sa nam to hodi a ona mu len zavola, ze prideme... to bolo od nej mile...
co sa tyka vysledkov AFP - su negativne... ale vraj sa z toho nemam velmi vytesovat, lebo to znamena akurat to, ze nejde o geneticku chybu a to sme vraj uz vedeli... 😒 ale vsetky aspon trosku pozitivne spravy mi dodavaju malinke svetielko nadeje...
a po tomto vsetkom sa uz budeme musiet rozhodnut... 😔
tak na nas myslite a drzte nam prosim palce, nech sa stane aspon nejaky malicky zazrak a nie je uplne vsetko stratene...

zrzuska
16. sep 2008

wejuska mysliiiiiiiiiiiiiiiiim na teba velmi velmi. potesili ma tieto pozitivne spravy. boze velmi ti prajem aby sa doktori v LM mylili alebo ak aj nie tak aby ti dali nadej v BA a v PP 🙂 fakt velmi v to verim.
drzkaj sa moja. verim, ze nam sem napises pozitivne spravy

paskova
16. sep 2008

wejka: aj ja som na teba strasne casto myslela, hrozne moc Ti drzim palce. V BA su predsa lepsi odbornici a myslim, ze keby to bolo uplne stratene tak by Ti to dokina nenavrhovala aby si tam sla na vysetrenie. Takze hlavu hore, drzkaj sa a daj vediet ako si dopadla. 🙂

alinka189
16. sep 2008

ahojte, paskova, vejinka má pravdu, lekárne sú v tom predražené, skús tie drogerky alebo supermarkety.

weja, myslíme na vás. to je jasné. potom hned napíš, čo povedal dr.v PP. a to ktorá doktorka ti z LM volala? nezdá sa vám to čudné, že to takto vybavila, ked vám tu povedali, že niet o čom rozmýšlať??? presne ako paskova píše, keby to bolo úplne stratené, nenavrhovala by ti to. nejak sa mi to nezdá. chodte do tej Blavy čo najskôr. držím palce 😉

vejinka a vy sa ako máte? Eriček poslúcha?

jastericka
16. sep 2008

áno áno wejka: predsa by Ti nevolala, keby vedela, že je to úplne zbytočné....tak sa modlím za zázrak....ale aj tie sa dejú..... 😉

lila794
16. sep 2008

Wejka, aj my doma sa za vas modlime 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre