Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

lila794
26. jan 2009

Baby, ja mam tu knizku, ale neviem, ja by som asi nemala na to cas, ale urcite to je velmi zaujimave. Ak si najdem cas, tak si ju precitam. Ak chcete, mozem poslat mailom alebo cez skype.

vejinka
27. jan 2009

znie to zaujimavo..ale v prvom rade ak bude viac volneho casu urcite ho stravim spankom 😅

zuzana24
27. jan 2009

caute kocky aj tu napisem mam 8tt 🙂

janka900
27. jan 2009

ahoj Zuzi gratulujem

tanika.t
autor
30. jan 2009

zuzka,gratulujem🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzana24
2. feb 2009

ahojte kocky co tu spite dlho nik nic,vdaka baby za gratulacie.

weja
3. feb 2009

ahojte 🙂
kde ste vsetky??? tu uz nikto nechodieva...? 😕 ako sa mate?
Zuzi - gratulujem, zmen si aj pas, nech vidime, ako ti tie tt pekne pribudaju... 😉

a co je s Loss??? 😕 nejako dlho tu nebola...

zuzana24
3. feb 2009

uz som si zmenila 😉 ty sa mas ako weji?

jastericka
3. feb 2009

ahojte, jéééj, ahoj weji, čo nové?

Zuzi, už 10tt, pekne 😉

loss je asi zaneprázdnená, má školu, Nelly, domácnosť.....asi tak

ideme kúpkať, papa

weja
4. feb 2009

Zuzi - 10tt, to ste uz velkiiiii... 😵 len sa drzkajte... 😉

ja nemam nic nove, stale vela roboty, teraz preberam robotu aj po kolegyni, takze toho bude este viac 😝 ale nevadi, aspon sa citim uzitocne 😀

pekny den 😎

alinka189
5. feb 2009

ahoj, weji... tiež si tu dlho nebola. takže väčšinu času si v práci?
a ozaj, kedy by ste mohli začať snažilkovať?

Evi, Loss už asi nemá školu, minule mala poslednú skúšku, nie?

jastericka
5. feb 2009

ali, jááj, tak potom neviem, prečo sem nenakukne ☹

zuzana24
5. feb 2009

dakujem weji no uz rastieme len neviem ci z mojho jedenia alebo uz tak drobec narastol 🙂 😀

alinka189
6. feb 2009

Evi, stretla som ju....v marci začína další semester 😉

tanika.t
autor
8. feb 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂
čítam,že sa vám všetkým darí,drobčekovia rastú a pribudne aj ďaľší drobček 😉

alinka,nejak ťa nevidno na Podbrezkách...bývaš tu ešte? 😨

wejka,to ostaneš sama v práci? a prečo kolegyňka odchádza??

loss,gratulujem ku skúškam!!!!!! chodím len na jazykovku a dáva mi to zabrať...ako to prosím ťa stíhaš????

Nellynka je krásne dievčatko,kukla som nové fotky 😉

ja nemám nič nové,zázrak sa akosi nekoná 😢 stále dúfam,že čo ak....

alinka189
8. feb 2009

ahoj, tanika....bývam veru. každučký deň sme von. ja som ťa tiež nevidela dlho (len čo sme sa pri lekárni stretli)

loss
9. feb 2009

cauky vsetky
Tani dakujem neboj zazraky sa deju len niekto si musi velmi dlho pockat
Weji ahoj teda tak robota,robota a robota a inak sa mas ako chodis este na nejake vysetrenia alebo nechavate tomu volny priebeh?Ak nechces nemusis pisat
Dnes som stretla Zuzku nasa buduca maminka je kocica nechava si dlhe vlasy a pasuje jej to 😵
skoda ze mame zase sneh 😠

magdia555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
weja
10. feb 2009

ahojte 🙂
Loss - no ty si tu veru pekne dlho nebola... 🙂 ale verim, ze si vytazena na 300%, takze ani sa necudujem... 🙂
na vysetrenia nechodime, v podstate nas ani nikam neposlali, akurat zaciatkom marca ideme znova na genetiku do MT, ale to je viac-menej formalita, kedze sme tam uz boli a vsetko bolo ok... a inak nic nove... nechavame vsetkemu volny priebeh, uz som bola z toho vsetkeho akurat unavena... 🙄

Tanika - no kolegyna dostala lepsiu ponuku, takze odchadza v skusobnej dobe... takze na robotu, ktoru robili kedysi 4 ludia, sme zostali dve... 😖

inak tie vase deturence rastu ako z vody... 😵 tak ich pekne vybozkavajte aj za mna a dufam, ze na jar ich uvidim aj na vlastne oci... 🙂

tanika.t
autor
11. feb 2009

pekný večer 😵

wejka, a čo tá kolegyňka,čo bola pri mamine? aj tá odišla?

ja mám teraz takú vitamíno mániu 😀 ,kúpila som rastlinné kvapky na hormonálne zlepšenie organizmu,pijem alchemilku poctivo a 😉 ai deme vyskúšať obaja macu v prášku,tak uvidíme,že čo z toho bude 😉
mohlo by byť,že?už by sme si aj zaslúžili po tom všetkom,čo sme prekonali...

včera u dr.na 12.dc som mala krásny 18mm folikul,zajtra idem znovu ku dr,pozrieť,či praskol...tak sme aj posnažilkovali 😀 ale tak v norme,veď ono sa to nedá dookola 😀

zuzana24
13. feb 2009

lossik dakujem za kompliment trosku som povytiahla sa 🙂 nellka je naozaj zlata a zmenila sa ved uz to je aj slecna za chvilu uz ide mat rok booooze ako to rychlo ubieha.

weja
14. feb 2009

Tani - no ved prave ta kolegyna odisla, co si sa s nou vtedy stretla na pohovore... ono je to tak, ze mala zmluvu len na dobu urcitu a tam jej ponukli na neurcito, takze nemala velmi nad cim rozmyslat...
este chodite aj na nejake vysetrenia okrem toho, ze kontrolujete folikuly? ja si tiez myslim, ze nikdy nie je neskoro, urobit cosi pre zdravie... 🙂
inak tie rastlinne kvapky, co si spominala, som si objednala pred tym aj ja, ale ked mi prisli, akurat som zistila, ze som tehu, tak som ich poslala naspat, myslim, ze do 7 dni sa to dalo.... takze som ich ani nestihla vyskusat... no a teraz tiez pijem bylinkove caje a tak... vsetko s mierou... 🙂

vsetky pozdravujem 😎

tanika.t
autor
15. feb 2009

wejka,
nie nikam nechodíme...len na tú folikulometriu...manželíkovi som tiež dala papať kotvičník-je to na zlepšenie spermií a zároveň ho jem aj ja,lebo tiež vplýva na správny rast folíkov...
a vieš čo? mala som ukážkovú ovu,ako už dávno nie-že aj hlien bol ukážkový...takže asi majú dačo do seba.

pekný večer všetkým 🙂

radus.b.
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanika.t
autor
19. feb 2009

ahoj 🙂 🙂 🙂

ako sa všetky máte????

alinka189
20. feb 2009

tani, ahoj... tak ako, už viete či sa zadarilo?

tanika.t
autor
20. feb 2009

😀 nie alinka,to až tak po 25.2...no ktovie 😨

ako sa máš? nejdeš sa svadbiť? 😉

jastericka
20. feb 2009

ahojte, tanika, držím palce, za každým, keď vidím, že si tu dačo písala, tak s takou nádejou sa idem kuknúť či náhodu nebudeš písať, že si tehuľa 🙂 , ale aj to bude.....určite, som o tom presvedčená 🙂 🙂

Tak daj vedieť po tom 25.2., že ako, dobre? 😉 😉

tanika.t
autor
20. feb 2009

jastericka,

ahojki🙂
jasne,dam vedieť...ale ja pocitam,ze teraz asi nie,ale trafili sme sa do ovulky 🙂 ta bola ukážková 😉

alinka189
25. feb 2009

tani, nie 😀 veru nejdem sa ešte.
a dnes je 25.2, tak budem čakať čo napíšeš.....mooooooc držíme paluchy 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre