Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

tanika.t
autor
20. sep 2008

jastericka,možno aj na to príde,čo si písala...len sa treba odhodlať...

barborkark, o Luníčkovi som počula zatiaľ od jeho pacientiek len slová chvály.................

weja
20. sep 2008

dakujem vam... velka velka skoda, ze zazraky sa nedeju... 😔 som z toho strasne nestastna, citim sa ako taka emocionalna mrtvola - nemam chut a energiu na nic... keby uz bol aspon december a toto smutne obdobie za nami... 😔
a do nemocky nakoniec nastupujem v utorok - manzelovi sa nepodarilo vybavit si volno na pondelok, ale bez neho som tam odmietla ist... to by som nezvladla...

loss
20. sep 2008

weji myslime na teba a verim ze buduci rok bude pre vas ten stastny

barborkark
20. sep 2008

wejinka drzim ti palce a prajem vela sil a pevnych nervov..

tanika to som rada, idem k nemu totiz v stredu prvykrat, chodila som k Mudr. Kuchynovi z Rk.. tak dufam ze to bude v poho.. inak pekny zvysok aj ked chladneho vikendu vsetkym

jastericka
21. sep 2008

barborkark: aj ja som počula na Luníčka len samú chválu 😉

alinka189
21. sep 2008

weji, držíme palce v utorok a hlavne vela, vela síl!!!

jastericka
22. sep 2008

weji: zajtra sme s Tebou!!!!!

loss
22. sep 2008

weji drzkaj sa zajtra

slonicek
22. sep 2008

weji držkaj sa.

paskova
22. sep 2008

weji a ja ti budem zajtra drzat palce.

slonicek
22. sep 2008

pasková ako sa máš?už sa ti to pomalinky kráti ,bola si natom cvičení?

paskova
23. sep 2008

slonicek: minuly tyzden som nebola, lebo som musela na rodicko, ale teraz pojdem. Len musim este zavola Radke co sa ide robit, aby som to vedela. No krati sa mi, i ked by som bola rada keby to vyslo v termine, aby som stihla vsetko pochystat.

alinka189
23. sep 2008

ahojte, babenky...bože ale je dnes zase kosa 😠 len 5st. Však ja si už nemám čo obliecť. stále chodím v tom istom, čo už nič nezapnem. ked bolo teplo, som aspon tričká striedala 😀
a príšerne ma bolia klby...do kelu aj s takým počasím. no už lepšie asi nebude...síce hlásia babie leto, ale neviem, neviem...zima sa už na nás chystá a my budeme chodiť zase naobliekané ako cibule 😠

jastericka, loss, ako sa držia dievčatá? dúfam, že sú zdravé, lebo pri takej zmene času vraj už hlásia zvýšení počet chorých?
slonicek, paskova...tak chodíte cvičiť? ja som nebola ani raz. ani neviem, či by som dačo zacvičila s tými klbami a už aj chodím od bolesti ako kačička 😀
vo štvrtok idem do poradne a už aj na pasy, som zvedavá.

slonicek
23. sep 2008

Alinka no ja mám to isté bruško mám velké nemám čo naseba v meste som si kupila trička nejaké aj tielka aby som bruško zakrila je to hrozné stýmto počasím ale ty už čoskoro budeš mať malinkého na svete a ja ešte budem čakať do Januára 🙂 Ja idem v utorok na cukor tak som zvedavá čo mi povedia.

jastericka
23. sep 2008

ali: kiež by si mala pravdu s tým zdravím ☹ , no nie je to tak....najskôr bol chorý manžel, ochorela som ja od neho, mám angínu, sople, uši ma bolia, v noci nespím, no hrôzna 😢 a čo je najhoršie, včera večer to chytilo aj Martinku ☹ , chúďatko má soplíky, tiež sa jej nedá spinkať, očičká červené 😔 . Teraz mi tu sedí na kolenách a ja píšem, mala by spať, ale keď ju uložím, tak hneď je hore a mrnká.

Snáď to chytro prejde, lebo to je na porazenie...

Musím ale myslieť na wejinku stále, ona sa má teraz horšie ☹

Aj ja som počula, že by malo ešte babie leto prísť v oktobri, tak dúfam......

alinka189
23. sep 2008

na cukor, slonicek? ble....ale zvládli sme všetky, zvládneš aj ty 😉

jastericka, to fakt vás takto všetkých zložilo? to isto kvôli tej zmene času 😠 Tak sa teda liečkajte, hádam sa Martinke polepší čoskoro.

na wejku myslím aj ja od rána...zrejme tam asi pobudne deň, dva. nie? musí to byť fakt hrozne ťažké. ked si už človek myslí, že je "za vodou" a potom také správy... ☹

slonicek
23. sep 2008

Alinka no dufam že to znesiem také sladké 🙂
aj mne je tej Wejki tak luto aj ja nanu myslím chuda musí to byť hrozný pocit ☹ ja si myslím že tam bude 2 dni určite bože je to hrozné .

slonicek
23. sep 2008

jastericka tak sa len pekne liečte to toto počasie škaredé ale má sa otepliť koncom týždna.

paskova
23. sep 2008

slonicek ked pojdes na cukor zober si so sebou citron. Boli tam baby, ktore to vytlacili do tej hnusnej cukrovej vody a tak to pili. No mna to riadne natahovalo. Co sa tyka toho obliakania je to des. Ja ktora furt nosim stekle a obtiahnute veci teraz nosim iba teplaky, trika a botasky. Uz aby bol koniec novembra, aby som moj naklad mohla odlozit. 😝
jastericka: liecte sa, hadam sa z toho cim skor dostanete.
A na wejku tiez myslim, mojej kamoske robili vyvolavacku v 24.tyzdeni, ona uz aj pohyby citila, no neprajem to nikomu. Ale wejka je este mladucka, urcite sa babatka docka.

slonicek
23. sep 2008

pasková no zoberiem si určite to bude mať dobru chuť stým citronom .

jastericka
23. sep 2008

ďakujem žienky 😔 , kúpili sme odsávačku soplíkov na vysávač, tak to super odsaje noštek, nemusím sa trápiť s hadičkami, normálne sa bojím noci, čo to zase bude a zajtra ide manžel preč a príde až vo štvrtok večer, keby sme neboli choré, tak v pohode, ale takto....

Kati: ja som cukor v pohode zvládla, len som vedela, že to musím vypiť naraz, lebo po dúškoch je to podľa mňa ešte hnusnejšie....len potom, keď som to vypila mi prišlo dáko zle, ale to aj preto, že sa tam ide nalačno, ale to len chvíľku a potom už bolo dobre. Zober si tam dáke časopisy, aby si sa tie dve hodiny, čo tam budeš čakať nenudila 😉

Ideme kúpkať malú, aj som rozmýšľala, že ju dnes nebudem kúpať, kvôli nádche, ale keď ona je taká ulepená celá, aj dogrckaná a to mi je ľúto ju dať takú spať

tak papa

alinka189
24. sep 2008

paskova, nie sú potom na cukre skreslené výsledky, ked tam dáš citron?
ja som to pila po dúškoch, lebo by som sa inak dogrcala 😀
a jedna baba, chúďa, to aj tak nezvládla, júúúúj, nestihla ani na wc, len do umyvadla v čakárni 😅
našťastie sa na ten cukor chodí len raz za tehu, však? 🙂

slonicek
24. sep 2008

alinka ani ma nestraš hádam nebudem grcať 🙂

alinka189
24. sep 2008

😀 neboj, slonicek...zvladneš to. niekomu to vôbec problém nerobí, ale ja také strááááášne sladké nápoje nemusíííím....ble 😀
a som rada, že mi to vyšlo ok a nemusela som ísť znova.

paskova
24. sep 2008

alinka, asi nie, lebo sestricka to videla ked si to davala, a nic jej nevravela.
slonicek, hlavne sa to snaz vypit naraz. 😉

vejinka
24. sep 2008

neodporucam naraz vypit...mne sa to nedalo naraz...pomalicky sa to dalo..ale aj tak mi z toho bolo zle..ale von som to nepustila...ale asi je to individualne..niekto to vypije supom.. nic mu to neurobi..a niekto musi na etapy 😀

paskova
24. sep 2008

no ja som to absolvovala teraz druhykrat, ale mas pravdu vejinka u kazdej je to asi ine. Ja len, ze sestricka to radila vypit naraz a cim skor. 😒

jastericka
24. sep 2008

ahojte žienky, nám je už o trošíčku lepšie. Martinka má hrozné soplíky, to je strašné, keď nemôže dýchať také malé bábo, tak sme v noci zapínali vysávač a odsávali, susedia museli mať radosť, ale čo tam po nich, hlavné je, že malá mala noštek OK.

Kto vie, ako sa má wejka, kedy ju pustia a tak....neviete niekto?

pekný dníček 🙂

paskova
24. sep 2008

jastericka, liecte sa, ved dnes uz aj slniecko vykuka, tak hadam aj to pocasie pomoze k uzdraveniu.

Babenky chcem sa vas opytat ci nemate skusenost s odberom pupocnikovej krvi. Uz som o tom strasne vela pocitala, ale nepoznam nikoho kto by to absolvoval. Ja by som to chcela aspon darovat, kedze je to dost drahe keby som to chcela len pre seba. A cert nikdy nespi, nedajboze to budeme potrebovat. Ak mate k tomu nejaku infosku sem s nim. 😉

alinka189
24. sep 2008

paskova, prečo druhý krát? vyšli ti zle výsledky?
čo sa týka toho odberu, mne sa zdá, že ked to daruješ, tak na to nárok nemáš. iba keby si zaplatila odber a potom následne uskladnenie každý rok...niekde som tak čítala.

jastericka to je fajn, že je Martinke lepšie...
neviem ja ako wejka. isto prežíva ťažké obdobie... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre