Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

tanika.t
autor
18. apr 2008

ina,ďakujem za rady 🙂 ..už je to lepšie,ráno sa najedla poriadne a nič mi nebolo 🙂 takže super 🙂

nadka,máš rozkošnú dcérku,môžeš byť len pyšná mamina! 🙂 tak nech ste zdravé a malinká rastie ako z vody 🙂

jastericka,veľa síl a hlavne nech to super dopadne a ozvi sa ,ano? 😉

ja som zatiaľ v pohode.dnes ráno som zobrala aj ten clostil,spolu s norprolacom-a nič sa nedeje,tak sa vytešujem 😉

tanika.t
autor
18. apr 2008

ozaj,dík za foto,ste podarené 😀

jastericka
18. apr 2008

nadka: Sofinka je krásnučká 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 nádherné bábätko

My sme ešte takto, ale začínam špiniť, od včera mám hnedý výtok, bruško tvrdne o trošku viac, tak je tu dáka nádej, že by sa to už mohlo rozbehnúť 😉

vejinka
19. apr 2008

jastericka nakoniec to bude dnes...aj ked je uprsane.. pre teba to bdue najkrajsi den 😉 to spinenie je podla mna ..zatcha ktora sa uvolni ked je navyssi cas takze ide do tuheho 😵

jastericka
19. apr 2008

veji, odpísala som Ti na tehulky LM 🙂
Neviem či to bola tá zátka, lebo moc hlienovité to nebolo alebo či to bol len dôsledok štvrtkového vyšetrenia, lebo primár hovoril, že sa nemám zľaknúť, ak by som trochu špinila....

dnes je upršano, také počasie na spinkanie, dnes sa asi malej zase nebude chcieť, lebo spí, skoro vôbec ju necítim, iba občas pohne nôžkou 🙂

alinka189
19. apr 2008

jastericky, vy ste ešte tu? myslím na vás, držím palce!

slonicek
19. apr 2008

Jašterička Ahoj no už sa ti to pomalinky blíži kedy to máš ten termín 25?neboj všetko dobre dopadne a potom daj vedieť napíš nám.

jastericka
19. apr 2008

slonicek: prvý som už mala 15.4 a druhý mám zajtra 20.4, takže tak, budeme prenášať pravdepodobne 😅

slonicek
19. apr 2008

a ešte nič?ešte sa malinkej nechce vonku

slonicek
19. apr 2008

Tanika ako sa máš?

loss
20. apr 2008

ahojte 🙂

jastericka
20. apr 2008

ahoj loss, dlho si tu nebola, ako sa máš? Všetko v poriadku? 🙂

Prajem všetkým peknú nedeľu 🙂

drobuliatko
20. apr 2008

ahojte,hlásim sa po dlhom čase.odpájali net,lebo sme sa sťahovali,tak už medzi lm nepatrím.veru,ali,tanika ma pravdu,neverila by som.ale vidim,že sa vam dobre dari,vpodstate.držim palce a snažilkam čo najrychlejšie babiky v brušku.tak ahojte

bambulka026
20. apr 2008

looos, ako sa drzite? Este nejdes rodit? 🙂

weja
20. apr 2008

ahojteee 🙂
jasterickaaaa - ty si este tuuu? 😲 a ja som specialne kvoli tebe zapla pc, ze idem precitat, kedy si odfrcala do nemocky a ty si este stale 2 v 1 😅 malinkej je u teba dobre, ale musis ju presvedcit, ze ani tu to nie je zle... 😉 tak sa teda drzte...!

ako inak vikendujete?

loss
20. apr 2008

no baby druhy den mam hnedy vytok vsetko ma boli a nie som schopna existencie v nemocnici mi povedali ze do tyzdna je mala na svete kezby to bola pravda ozaj mi je na prd

alinka189
20. apr 2008

ahojte, ako ste víkendovali?

lossik, už sa to rozbieha? to je super. ešte aby ste s jasterickou neboli v pôrodnici spolu 😀

tanika.t
autor
20. apr 2008

jastericka a loss,tak sa vám splnia predpovede,že budete spolu v pôrodnici 🙂
tak nech vám to rýchlo ubehne 😉

ale bola som si istá,že malinká jastericka bude na svete tento víkend 😵

slonicek,dík 🙂 mám sa fajn,clostil znášam dobre..a ty? čo máš nové?

weja
21. apr 2008

dobre ranko 🙂
loss - 😲 prepana, ze by sa to uz zacinalo...??? drzim palce nech ste ok... teraz budeme uz aj teba kazdy den ocakavat, ci sa tu este ozves alebo uz z porodnice... 🙂
jastericka - malinka mozno cakala na losskinu Nellinku 😵 tak si to mozno odrodite v rovnakom case 😉

tanika.t
autor
21. apr 2008

dobré ránko 🙂

tanika.t
autor
21. apr 2008

počuli ste niečo o Femigarde?vraj je veľmi účinný

weja
21. apr 2008

tani, uz som o tom pocula, je tu o tom aj tema na MK, pohladam ju...
niektore baby to velmi chvalia, ze sa im upravil po tom cyklus... niektore tvrdia, ze ani nie, ale kazda sme ina...
pockaj, pohladam tu temu...

google
21. apr 2008

ahojte babulky, idem Vas po dlhom case pozdravit. Ako sa mi mate? 🙂

weja
21. apr 2008

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... tak tu je o tom vselico popisane... chces to vyskusat?

google - ahoj 🙂 a ty sa mas ako?

tanika.t
autor
21. apr 2008

wejka,tému som si našla,len som chcela vedieť aj vaše skúsenosti,či s tým nemáte...neviem,či to vyskúšam..
asi sa zajtra opýtam Krekáčovej

google, vitaj 😉 ako?

loss
21. apr 2008

dobre ranko
mozno naozaj budeme spolu s jasterickami 😀 kazdopadne ked to zacne dam link Wejke OK 😵

google
21. apr 2008

babulky ja dobre, zacal sa mi novy cyklus, tak uvidime, co z toho bude. prvykrat som sa vrhla na meranie BT, som zvedava dokedy budem mat na to trpezlivost 😀 😀

jastericka
21. apr 2008

dobré ránko, teda už skoro obedík 🙂

lossík, tak nakoniec sa nám to splní, že budeme spolu v nemocnici 🙂

Ja už sa nespolieham na nič, už som mala aj hnedý výtok, ten prešiel, mala som kontrakcie každých 5 minút, prešli, pichanie, bolenie, prešlo, tak už neviem....nechám to na malinkú, veď keď sa jej ešte nechce, tak to mamka ešte tých pár dní vydrží 😉 Na kontrolu až vo štvrtok, tak zase len čakať, čo sa zmenilo alebo nezmenilo...

tani, jasne, treba všetko vyskúšať a treba sa najmä pýtať. Krekáčová je zlatá doktorka, brala by som ju k pôrodu 🙂

wejka: dúfajme, že tento týždeň

pozdravujem alinku, google, slonicek, dúfam, že som na nikoho nezabudla a vejinku samozrejme

weja
21. apr 2008

loss - no tak to budem netrpezlivo ocakavat nejake spravy.... 😀
no mali by ste aspon veselsie, keby ste sa tam stretli v rovnakom case... 😉 no nebudem hadam ani nic robit, co vam budem tak silno drzat palce... 😉

jastericka - nieco podobne inak prezivala v decembri jedna missedka v inej teme - tiez uz skusala vsetko mozne, aby sa porod spustil - upratovanie, teplu vanu, sex... - a stale nic... bola z toho na nervy, tiez to chcela mat cim skor za sebou... a potom si povedala, ze aj tak si nepomoze, maly vyjde vtedy, ked to on uzna za vhodne 😀 a tak si este uzije posledne dni s bruskom... 😵 tak nejako sa s tym zmierila (prenasala tiez nejaky tyzden), no a potom sa to zrazu zacalo... zase stare zname - pride to, ked to clovek najmenej ocakava... 😀 😉

jastericka
21. apr 2008

presne tak, súhlasím weji 🙂
Už som sa s tým zmierila, že prenášam a pokúšam sa na to nemyslieť, ide to síce ťažko, ale....Idem si pustiť hudbičku dáku a idem žehliť 😀

tak zatiaľ pa, ja sa zase ozvem neskôr 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre