Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

meca
28. apr 2009

Nemáte prosím kontakt na Betušiaka ?? Ďakujem

alinka189
5. máj 2009

baby, kde ste všetky??? ☹
ako sa máte?

alinka189
17. máj 2009

a tu už nik nechodí? 😲
vari nemáme žiadne snažilky?

tanika, weja...ako sa máte? čo nové?

vejinka
18. máj 2009

fiiiha mozno snazilkuju a nemaju cas chodit sem 😉

weja
18. máj 2009

ahojte 🙂
my nemame nove nic, akurat v praci uz nie je taky frmol ako v zime, takze teraz je to taka pohodicka 🙂
a pomaly zaciname planovat dovolenku niekedy august-september, nevieme kde presne, ale vyberieme si nejaku last minute ako vzdy 😀

a vy co mate nove? ako sa maju deturence? 🙂

vejinka
18. máj 2009

wejka ahooj no rastu rastu...robia pokroky kazdy den 😉

alinka189
20. máj 2009

to veru robia....niekedy sa nestíham čudovať 😲 😀

tanika.t
autor
30. máj 2009

ahojte 🙂

máme sa ok,s wejkou sme sa aj trosku stretli,tak narýchlo..
wejka,my už máme vybranú dovolenku,ideme posledný júlový,tak sa už takto vytešujem 😀

loss,gratulujem k tehu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nech všetko ide OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alinka,ty máš čo nové? 😵

jastericka a ty ako?neplánuješ ďaľšie? 😀

mamca124
3. jún 2009

ahojte dievcata...moc dlho som tu nebola ale chcem vam povedat že všetko dobre dopadne a za chvilku sa nam narodi dievcatko........................

jastericka
3. jún 2009

ahojte kočky 🙂
mamca: gratulujem, nech všetko dobre dopadne, držím prsty 😉

Táni, veru nie, neplánujeme druhé, idem v septembri do roboty a rada by som zas čo to odrobkala. Tak až potom. Čo máš nové?

tanika.t
autor
11. jún 2009

ahojte,

tiež mám novú prácu🙂

a ty kam ideš? 😵

tanika.t
autor
11. jún 2009

pýtala som sa jašteričky🙂)) nejak mi to vypadlo 😀

weja
16. jún 2009

ahojte 🙂
Losske som už gratulovala cez telefón, ale ešte raz - gratulujeeeem!!! 😵 všetko zvládnete, neboj nič 😉

Táni, máš novú robotu odvtedy ako sme sa stretli? či to už vtedy bola tá nová? 🙂 a kam nakoniec idete na dovolenku? my začneme vyberať niekedy v júli, ale tiež sa už teším... 😵

Evi, vraciaš sa do starej roboty? 🙂 a tešíš sa? človeku asi prospeje zmena po roku aj čosi 😉 a Martinka pôjde do jaslí, alebo ostane s nejakou babkou doma? 🙂

Alinka, a vy sa ako máte? kdesi som tuším čítala, že ste sa presťahovali, či nie? 😕 ako sa vám býva? 🙂

všetky pozdravujem... 😉

alinka189
16. jún 2009

ahoj, weji...vždy ked vidím, že dáš ty alebo tanika príspevok, s nadšením otváram, že už konečne fazulka...tak dúfam, že sa to na tej dovolenke podarí 😉
a hej, presťahovali...som spokojná, len mi chýbajú baby čo boli na podbrezkách, tu nemám s kým moc kecať...a to vidno aj na malom...zvykol si na ticho pri prechádzkach, že s nikým nekvákam 😀 , lebo ked sa náhodou s niekým zakecnem a zastanem...oči na mna veliké, že čo som si to dovolila 😀
a konečne sa pustil do lezenia 🙂

tanika.t
autor
23. jún 2009

ahojte 🙂

wejka,no predstav si mám inú-novú prácu,veď ma môžeš prísť pozrieť 😉 na kávičku 😀
ale budem tam len tak na striedačku,tak ak niečo,tak prezvoň..kancelária je oproti cukrárni Veronika

...dovolenku sme vybrali Strednú Dalmáciu,tak snáď sa počasie umúdri do konca júla 😎

tak rátam s tebou,že sa ozveš 🙂

evi a ty ako? ako to poriešiš s Martinkou v septembri?

alinka,že si sa presťahovala? a kam??? a ako sa má drobček? 😉

krista
25. jún 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

weja
26. jún 2009

ok, Táni, tak keď budem mať cestu okolo, tak sa ozvem... 😉

jastericka
26. jún 2009

ahojte dievčence

my sa máme dobre, Martinka rastie ako z vody, je taká šikovná, krásna, radosť sa na ňu pozerať.....až mi je ľúto, že pôjde od septembra do jasličiek, ale čo už, keď z tohto rodičovského príspevku sa nedá vyžiť....
Snáď sa jej tam bude páčiť, ale ona má rada detičky, tak hádam áno.

dovolenka....aj ja by som šla, ale tento rok ešte nie, až na budúci, keď Maťka trošku podrastie. Tak nech sa Vám dovolenky podaria a najmä nech máte pekné počko. cmuk 🙂

tanika.t
autor
6. júl 2009

ahojte, 😉 príjemný deň všetkým 😉 😉 😉

tanika.t
autor
21. júl 2009

🙂 ahojte kočky 🙂

témička nám v čase letných dovoleniek upadla kdesi až ďaaaleko,tak som ju trošku povytiahla 😀

teším sa,že sa vám darí a snáď sa nám podarí stretnúť aj osobne a porozprávať sa 🙂

weja
22. júl 2009

ahojte 🙂
Táni, ty si už naspäť z dovolenky??? 😕 či vás ešte len čaká? akosi som mimo...

mamca124
23. júl 2009

mame ninku....narodila sa 2.7 merala52cm a vazila 3860g

weja
24. júl 2009

mamca, gratulujem 😵 😵 😵

tanika.t
autor
24. júl 2009

mamca.pripajáma sa ku gratulácii🙂 nech pekne rastie Ninka 🙂

wejka, este len ideme ,tento utorok 😀 a ty kedy????

mamca124
25. júl 2009

dakujem,ked budem mat cas dam aj dake foto....papappaa

vejinka
15. nov 2009

ahojte baby..tu sa uz neprispieva? 😨

makovicka53
1. feb 2010

ahojtee a tu to este funguje?pozeram na posledny prispevok a je z novembra ☹ ...v LM nie su ziadne snazilky?

vejinka
1. feb 2010

ale suuuu....ja som bola donedavna 😉

vendulka9
25. mar 2010

Ahojte bola by som rada keby sa nam podarilo obnovit znova tuto stranku, je super si pokecat a vymenit zopar rad, napadov a trosko poklebetit.nemyslite? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre