Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

weja
14. máj 2008

alinka - no vidis, som rada, ze vysledky su ok, vsetko bude v najlepsom poriadku... 😉 kedy ides zasa na dalsiu kontrolu?

loss - no slava...!!! 😀 vo stvrtok budeme na teba vsetky mysliet, pevne dufam, ze Nellinka ta velmi nepotrapi... 😉

lucia31
14. máj 2008

loss, jeej, tak sa tesim s tebou a drzim palce , aby to slo krasne, hladko 🙂 mna uz druhy den pobolievaju krize 😕 , dnes som bola na sono, vsetko ok, zatvorena, ale uz viem, ze to sa moze rychlo menit, tak neviem, neviem, ci sa nestretneme 🙂

alinka189
14. máj 2008

wejka, až na konci mesiaca. a potom týždeň alebo dva na to, pôjdem asi na velký uzv.

loss, už len deň. držím palce, myslíme na vás. a idú ti vyvolávať či si už dosť otvorená? ideš rodiť normálne či CR?
ešte nejaké veci pobaľ, nič ste nezabudli? 😉

weja
14. máj 2008

holky loss uz ma po tom....!!!!
Nellinka sa narodila dnes o 9tej cisarskym rezom, a je to poriadna baba: 4300 g a 53 cm 😵 😀

LOSS GRATULUJEMEEEEE!!!! 🙂 🙂 🙂

google
14. máj 2008

Jeej Tanicka, moc aj ja gratulujem! 🙂

vejinka
14. máj 2008

jeeeeej aj ja velmi gratulujem som tusila ze to bude tento tyzden 😉

nadka01
14. máj 2008

To je super.Srdecne gratulujem loss.Nelinke vela zdravicka a tebe vela mliecka.Nelinka je fakt riadna baba.Nasa sofinka mala 4300 g ako mesacna 🙂

alinka189
14. máj 2008

Tani, pridávam sa ... GRATULUJEM.
ale ozaj Nellynka riadne dievčatko 🙂
To preto sa jej tak nechcelo von, lebo ešte potrebovala nabrať na váhe 😉

tanika.t
autor
14. máj 2008

alinka,super,že výsledky sú v poriadku,gratulujem 🙂

loss,tak už si maminka 🙂 už sa na vás tešíme 🙂

jastericka
14. máj 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

NELLINKA, VITAJ MEDZI NAMI 🙂 🙂 🙂

P.S.: a dobrú noc, ja idem búvať chytro k malej, kým sa nezobudí

Zdravím všetky dievčence, ahojte 😉

zuzana24
14. máj 2008

loss gratulujem riadna baba skoro ako ta moja 😀

tanika.t
autor
15. máj 2008

wejka,ako si sa dohodla s loss?
na PC som do 8.00,potom mi napíš na mobil 🙂

weja
15. máj 2008

Tanika - Loss je este na JISke, takze pozriet ju mozme, az ked ju prelozia na normalne oddelenie... 🙂 poslem ti aj sms, kedze tu uz nie si... a malinka je vraj krasna... 😵 a maju sa obidve ok, takze to je najdolezitejsie... 🙂 no uz sa tesim, ked ju pofotime... 🙂

waitinka7
15. máj 2008

Baby, máte niektorá skúsenosti s cvičením pre tehotné v Hypernove? Ja som tam bola včera prvý raz...a mne sa tam celkom aj páčilo. Cvičenia nenamáhavé, skôr by som povedala, že tam ide o také vnútorné upokojenie a prípravu na pôrod ako samotné nejaké cviky.

tanika.t
autor
16. máj 2008

🙂

tanika.t
autor
16. máj 2008

nejak ma to dnes z MK vyhadzuje 😠

weja
16. máj 2008

dobre ranko 🙂
waitinka - skus napisat do temy Tehulky z LM alebo Maminy z LM, tam mozno maju nejake skusenosti s cvicenim...

takze loss je uz na normalnom oddeleni - prelozili ich vcera vecer... poslala mi MMS malej Nellinky, je to fakt kus baby... 😵 taka zlata gulka 🙂 ked ju pojdeme pozriet, vezmem aj fotak, aby sme ju mohli pofotit a potom hodim fotky aj sem... 😉

lila794
16. máj 2008

Ahojte Liptacky! V prvom rade gratulujem Loss - ja som tak rodila pred 6 tyzdnami, len sa snaz rychlo sa pozbierat po SC, bude to v pohode. Prajem vela mliecka a mala nech ti pekne prospieva. Moj uz ma 6kg - pomooc! 😉

jastericka
16. máj 2008

ahojte žienky. Dnes sme boli v poradni, máme už 4705g, hehe

No a som myslela, že popíšem, ale plačeme, musím ísť. papa 😉

P.S. Dnes idem kuknúť Loss a malé lossíčatko 🙂

weja
16. máj 2008

jeeej, jastericka, tak ju pozdrav, ja sa chystam zajtra... 🙂

vejinka
16. máj 2008

ahojte zienky..xcela by som sa spytat kde sa to chodi na cukor..lebo v pondelok tam idem a nemam ani paru ci tam trafim.. 😒

alinka189
17. máj 2008

jastericka, wejka, pozdravte loss odo mna aj Nellynku.

vejinka, to ti neporadím, mna to ešte len čaká 😉 ale sa mi zdá, že normálne do nemocky na gyn. Skús tam zavolať, alebo ráno svojej dr. držím palce, vraj je to bleee 🙂

weja
17. máj 2008

ahojteee 🙂

tak bola som dnes pozriet Loss - fotky su v mojom albume... 🙂 Malinka cely cas spinkala, nevadilo jej, ani ze ju fotim 😀 je zlatucka, obe sa maju fajn, takze v pondelok ich hadam pustia domov... potom sa isto ozve aj ona, Nellynka je vraj dobre dietatko, tak drzme palce, aby jej to vydrzalo... 😉

alinka189
17. máj 2008

Loss, tak Nellynka je ozaj poriadna baba. Zlatučká. A tebe tie tmavé vlásky pristanú 😉
teším sa, ked napíšeš.

tanika.t
autor
18. máj 2008

kukla som fotky,malinká Nellynka je už poriadna baba 😉 ale zlatučká,tie líčka poriadne,no zlatá 🙂
Loss,dúfam,že sa ozveš 🙂

weja
19. máj 2008

dobre ranko 🙂
to je desne pocasie, co? 🙄 do roboty som prisla uuuplne mokra, takze tyzden sa paradne zacina... 😖
ako ste vikendovali?

tanika.t
autor
19. máj 2008

wejka,ahoj 🙂
víkend v pohode,ja som mala službu 😒
ale zato dnes som mala voľno,piekla som manželíkovi tortu,volá sa,že trasľavá torta a je vynikajúca 😝
tak večer ideme trošku osláviť jeho narodky 🙂

weja
20. máj 2008

ahojte 🙂
jeeej tani, tak manzel mal narodky - blahozelam a zelam vsetko dobre, ale najlepsie, keby vas coskoro navstivil bocian 😉
a ako ste oslavili? 🙂
vcera som pisala Loss, ci ich uz pustili z nemocky, ale neozvala sa mi, tak ratam, ze su uz asi doma a mala plne ruky prace 😅

tanika.t
autor
20. máj 2008

wejka,ďakujeme-to vieš,že sme oslávili 😉 ešte v piatok príde návšteva zavinšovať mu,tak ešte raz si to zopakujeme 🙂
loss,je už asi doma,to je fajn-no škoda,že som malinkú nemohla ísť pozrieť,akurát mi to tak zle vyšlo

loss,dúfam,že sa nehneváš,keby sa len trošku dalo,isto by som prišla

weja
20. máj 2008

tanika - tak fajn, ze oslava sa vydarila 😉
loss sa nam hadam coskoro ozve, ak bude stihat... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre