Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

paskova
6. okt 2008

Alinka veru sa ti to krati,uz by som to na tvojom mieste cakala kazdy den 😉
Slonicek neides este s nami cvicit?
Aj ta moja mala riadne kope aj brucho mi dost casto tvrdne, citim sa dost nemotorne no dajako to musim vydrzat do konca novembra.

paskova
6. okt 2008

jasterick: vdaka za kompliment, aj ked sa citim ako slonica, ale kazdi ma vravi, ze mi to pristane. Co sa tyka toho varenia, ja velmi malo varim, vacsinou sa stravujeme u svokry. Ale teraz dost casto varim a vacsinou recepty z MMB. Su tam velmi dobre a rychle, vzdy si pochutim. 🙂

jastericka
6. okt 2008

Regi, čo je MMB??? Asi som trošku zatvrdlá 😅 mimibazár??? či čo... 😕

Ahoj Katka, keby sa Tvoja dcérka narodila 18. 1, tak to by sa narodila ako ja 😀

paskova
6. okt 2008

Presne tak, mimibazar. 😉 Pozri sa tam, oplati sa. Ja si vzdy vymyslim dopredu co by som si dala, potom tam natuknem napr. ryby a vzdy si daco najdem. Su tam aj mnam polievky aj sladkosti ja vacsinou jedavam kuracinku a cestoviny, no najdes tam vsetko.

A keby sa Katkina dcera narodila 21.1. tak vtedy mam zas narodky ja. 😀

loss
7. okt 2008

ahojte
no skola celkom sa da uvidime ci to bude v poho aj pred skuskou
ale nejak som chytila depku vcera som naburala no buchla som dvere o elektricky stlp hrozne obzerala som sa za malou pri cuvani a uz to bolo,Tono do mna naziapal ako keby som to chcela urobit dorevala som sa a nic ma nebavi najradsej by som sa stratila navzdyvsak sa stavaju aj horsie veci keby sanam bolo nieco stalo alebo keby mi mala spadla a ublizila by som jej ale co uz vazne som to nechcela a teraz sa sustred na nieco vsak?Mala je plana v poslednej dobe si vymyslela ze sa chce nosit a tak mi reve ako keby som ju nozom krajala a aj v kociku bojim sa ist aj von kazdy na mna kuka co jej robim ked tak ziape.Sliny nam tecu ale zuby v nedohladne hrozne a zajtra mam tazky den no a cely vikend skola tak teda som si dala 😔
Nellka je cela bez seba ked pridem zo skoly a ani si neviete predstavit ako mi ten maly cloviecik chyba aj ked je taaaaka plana

loss
7. okt 2008

jej tu dnes nikto nebol ☹

jastericka
7. okt 2008

Tani moja, to je mi ľúto, čo sa stalo....ale chvalabohu, že ste celé a že sa Nellynke ani Tebe nič nestalo....ja viem, že tieto veci ohľadom auta sú drahé ako šľak, ale čo je to všetko oproti Vašemu zdraviu...tak sa na Tóna proste vyser, ste obe zdravé, to je šťastie...Také veci sa v živote stávajú a s oveľa horšími následkami....Čo je ten Tóno bez chrbtovej kosti??? 😠 Však Vás mal vybozkávať, že ste celé a nie do Teba naziapať...moja, nemaj depku, prosím, maličká to bude z Teba cítiť...

Inak, celý deň mi nešiel koník, preto som tu nebola, tak reku idem nakuknúť večer a už konečne ide...Tebe išiel Táni?

Škola je ťažký boj, klobúk dole, že si sa na to dala s malým dieťatkom, musíš byť psychicky v pohode, aby si to zvládla, nie je to ľahké, držím palce 😉

lila794
7. okt 2008

Ahojte, ani mne nesiel kon - normalne ste mi chybali.

Ozaj, to ste tu vsetky januarove zienky, aby nebolo malo ja som 25. 1., takze, ktovie, kedy sa mala rozhodne? 😀

Loss, klobuk dole, ja by som teraz skolu asi nezvladla.

loss
7. okt 2008

juj dakujem snad to zvladnem
mala cele doobedu preplakala ale aj my chodime von v klokanovi a to sa jej paci
inak Evi buduci tyzden by sme mohli dojst co ty na to?

bambulka026
7. okt 2008

Ahojte, ani mne nesiel konik...

Zistila som ze sa o mna stal zavislak 😀 , som behala kolo pc cely den a nic... 😀 😀 😀
My sme sa dnes mali ockovat, no Matko ma sopliky a hrdielko zapalene tak nam to posunuli o tyzden.
Dostali sme ATB a sli sme domov... ☹

Loos, aspon ze ste v poriadku.

Paskova, idem i ja nakuknut na MMB tie recepty... 🙂

zrzuska
7. okt 2008

ahojte.

ani mne nesiel kon 😒

lossik kasli na neho. fakt, netrap sa. aj ked viem ze sa to lahko hovori. ja to tiez mam doma dakedy vselijake. 😔 takze ta chapem.
no nellynka ma asi teraz to obdobie co mala aj ameli a co ma aj martinka. to prejde. urcite. ak by si chcela mozem ti pozicat tu manducu co spominala evka. my ju uz dost dlho nepouzivame a tak mi iba stoji v policke. takze kludne ti ju poziciam ak chces 😉 v tom nosici sa nosi dietatko spravnym sposobom. ak ti posluzi budem len rada. 🙂

no evi neviem co s tym permonom lebo drahy celu sobotu robi doma okolo domu a tak. ale mozno by ma hodil aspon ked uz by nesiel so mnou. 😕 neviem. ja sa ozvem ak by som sla.

inak sa ako mate? tehulky sa drzite?

bambu aj ja som mala abstak dnes. hehe a idem do marcoviek a kukam ako puk ze vsetky boli niekde fuc ked iba stranu napisali a citam ze vsetky mali abstaky. hehehehe 😀

jastericka
7. okt 2008

bambulka: 😀 presne aj ja, stále som chodila okolo PC a skúšala koňa či už nejde a bola som nervózna, hehe 😀 😀
Chúďa Maťko, to má angínu? A aké ATB mu dali? Skoré uzdravenie

lila: tak aj Ty si januárová 🙂 , sranda...

Luci: veď uvidíš ako v sobotu, si môžme prezvoniť Presne aj Martinka má také obdobie, verím, že to prejde, lebo sa to trošíčku lepší.

Táni: kedykoľvek, veď vieš, budeme sa s Martinkou tešiť 😉

bambulka026
8. okt 2008

Jasterka, veru ma anginu, dala mu Pamycon, a Fenistil, no kupila som mu ,Physiomer, ten mu vminule zabral najlepsie.
Chuda musi ho strasne boliet hlavka z tej nadchy... 🙂
Vecer som mu iba Paralen supla, nech nieco pospi.

weja
8. okt 2008

ahojte, no vidim, ze vsetky sme tu zavislacky... 😅 tiez som mala z toho vcera dobre nervy...

loss - drzim palce, nech skolu zvladas lavou zadnou, Nellynka je mozno aj preto taka nervozna, lebo doteraz ste boli stale spolu a teraz to tu sobotu skratka musi vydrzat bez teba... ale isto sa to spravi, ked jej vyjdu zubky, snad to uz bude lepsie... 😉
na auto aj na Tona sa vykasli, vsak hlavne je, ze ste zive a zdrave... 😉

a ostatne holky ako sa mate? 🙂

jastericka
8. okt 2008

bambu: ten Physiomer, to je tá morská soľ? My sme mali Mar, keď mala Tinka soplíky.

ahoj weji, ako sa máš? Čo porábaš domka?

alinka189
8. okt 2008

ahojte....no konečne ide kôň....my závisláčky 😀

jastericka, to fakt mohli byť poslíčkovia? ale asi nie...to ma len tak zo 2 dni ako keby som dlho utekala 😀
dnes som v noci vôbec nespala, malý mal asi diskotéku, ale zato teraz čuší ako pena...dúfam, že je ok.
a môj drahý má nádchu poriadnu, tak hádam ju nechytím a ked, tak nech malý ešte počká, aby som im nekýchala a nesoplila na stole alebo v kresle 😀 ale tak hádam by som nebola prvý prípad 🙂

paskova, už si sa rozhodla pre nejaký kočík? bola si kuk?

loss, klobuk dole, že to tak zvládaš...a presne tak, na auto sa vykašlať, hlavne, že ste vy dve ok!!!

wejka, ty si ešte PN? od 1.nov.až pracuješ?

alinka189
8. okt 2008

a včera som pozerala počasie....hlásia celkom fajne, i ked to dnes tak nevyzerá, a veru ani na krátky rukáv alebo ešte nejakú záhradnú grilovačku alebo guláš, ale tak lepšie ako ked už bude -15, brrrr 😠

paskova
8. okt 2008

Ahojte zienky! Ja som tize mala fakt blbu noc, sice si ani nepamatam kedy som mala dobru
😉 Moj mimisek je cez den ok, len tak sa mrvka, ale vecer to je riadne rodeo, ide mi bok vyvalit. 😀

alinka kociky som bola pozerat iba oproti Liptaciku, tam sa mi paci Toledo alebo Babylux, aleaj tak pockam na muzicka az potom si objednam. Toto pocasie aj mna ohromne tesi, aspon mam co na seba, vetrovku totiz nezapnem a novu si kupit nechystam, takze cim dlhsie bude tepla tym lepsie.

wejka dufam, ze sa drzis dobre, myslim casto na teba.

alinka189
8. okt 2008

regi, práve na teba som si spomenula, ked som kukala počasie, že vetrovku už nezapneme 😀
a ten babylux je podobný tomu piccolinu, čo máme my. a farbu akú? či nemáš predstavu?

paskova
8. okt 2008

no so sa tyka farby na tom sa nevieme dohodnut, ja som chcela nieco kombinovane s cervenou a muz s oranzovou.
Asi to nechame na Natalku aby sme sa zbytocne nepohadali 😀

weja
8. okt 2008

ano, ja som este stale PN, akurat som vravela vcera drahemu, ze kym som bola 3 mesiace doma ako tehula, tak ani neviem, ako mi to uslo, ale odkedy uz nie som, tak sa mi to straaasne vlecie... 🙄 ale aj tak je to stokrat lepsie, ako keby som sa mala vratit do starej prace... 😖
ale uz sa aj celkom potesim, ked pojdem medzi ludi... no oficialne asi od 1.11., ale kedze k tomu istemu datumu odchadza jedna odtial, tak sa budem uz asi chodit zaucat aj skor... hadam pridem konecne aj na ine myslienky... 😒
ale kym som doma, aspon si v klude upracem, pozehlim, operiem... by ste neverili, ale v zivote sme nemali doma taky poriadok 😀 az na to varenie - do toho sa vzdy nutim - tiez som rada, ze nemusim varit kazdy den... no a ked pride poobede drahy, uz mozme len vylozit nohy 🙂

tehulky, no s tymi vetrovkami to mate tazke, hadam to pocasie vydrzi... aj ked ja som zmrzlina, ja som uz teraz vytiahla taku prechodnu... 😅

alinka189
8. okt 2008

veru, weji, prídeš na iné myšlienky, ked budeš v robote
a ja tiež zmrzlina, tiež som prechodnú budnu vytiahla, ale nezapnem ju 😀 tak aspon na kríže neťahá 😉

paskova
8. okt 2008

No ja mam nastastie aj dve take chlpate vesticky, ktore aj ked nezapnem aspon mi to krize hreje, presne ako pises ali 🙂 Ale povedala som si, ze teplaky, botasky a dlhe tricka asi hodne dlho nechcem ani vidiet. Uz sa mi normalne hnusia, ale ked si potom uvedomim, ze vysledkom vsetkych tych nemotornosti a funenia bude miminko hned je mi lepsie. 😉

alinka189
8. okt 2008

súhlasím s tebou, Regi...sem tam aj ja vestičku teplejšiu, na večer alebo tú bundu. a tepláky a iné veci potom riadne do skrine zahrabeme a budeme sa už len tešiť z drobcov 😀
ozaj, ved ty bývaš na maytexe (ak sa nemýlim), tak môžme potom kočikovať spolu... 😎

tanika.t sa má ako? neviete? dlho tu nebola...

vejinka
8. okt 2008

alinka..aj ja xceeem aj ja xceeem kocikovat 😀

loss
8. okt 2008

caute
no dnes sa zase od rana nosime 😔
inak oprava auta bude stat do 10 000sk ☹
malej uz vypadol asi 100krat cumlik tak zase ideme pochodit po byte 😔

bambulka026
8. okt 2008

loos, to si musela dobre buchnut to auto... 🙂

keby sme neboli chory, aj by som Ta uz prisla kuknut. 😖

bambulka026
8. okt 2008

Jastericka, je to ta morska voda.
Mali sme i Mar, no ten mu nic nezabral,ani Libenar, ani Olynth.
Je sice dost drahy,a neprijemny ked si ho striekas, no hlavne ze to pomoze.

loss
8. okt 2008

zuzka je to pasat takze najdrahsia oprava ☹ treba lakovat dvere
mala konecne zaspinkala idem sa osprsit a spat som KO

paskova
8. okt 2008

alinka byvam v meste na Rachmaninku, ale potesi ma ak budeme spolu kocikovat. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre