Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

weja
15. okt 2008

alinkaaaaa.... no my sme to tusiliiiiiiiiiiiiii... 😵 strasne mooooc gratulujem k malinkemu zazraku, musi byt nadherny, taky drobucky... 😵 aj meno ste nakoniec pekne vybrali, takze cele ste to vlastne zvladli na jednotku... 😉
tak nam porozpravaj nejake podrobnosti, ako sa citis, ako to cele prebiehalo a tak... 🙂
a aby som nezabudla - cakame na nejake fotocky, aby sme mohli Kristianka poobdivovat aj my... 🙂

alinka189
15. okt 2008

hej, vejinka, spinkáme. popri tom sa obliekam, bežíme na matriku....v noci spinká aj 3 hodky, povedali, aby som ho dlhšie nenechala, lebo mi nebude priberať, cez den sme hladný častejšie 🙂

wejka, dakujem.
no nič mi nebolo a v noci min.týž.mi odtiekla voda, dosť masívne. bola som od 1.00 v noci na pásoch do 7.00 ráno a kontrakcie som mala potom už každé 3-4 min. a čakala som do pol 8 na sekciu.
bežíme rýchlo povybavovať...ak ešte chceš niečo vedieť, pýtaj sa...neskôr sa ozvem. zatial ahojte

vejinka
15. okt 2008

alinka...waw tak dlho na pasoch..sice aj som bola od siestej do jednej..takze asi je to u nich zvyk 😅 mala si asi podobny priebeh ako ja...ale zijeme to je hlavne...zajtra teda ides vyberat stehy...no mne ich vybrali pre prepustani..takze som si tam usetrila jednu cestu..peso asi nepojdes vyberat stehy ze? 😉 nevadi..inokedy sa stretneme... 😉

vejinka
15. okt 2008

alinka a nezabudni si vybavit aj 20000prispevok.. 😉

weja
15. okt 2008

joj, teraz ani neviem, co by som sa v rychlosti spytala... ono to pride asi postupne, ze ta budeme zahrnat otazkami... 🙂
tak sa len drzkajte... 😵

vejinka
15. okt 2008

wejka a ty sa mas dnes ako?? krasne svieti slniecko...si teraz asi doma ze??

weja
15. okt 2008

veji - ano, este stale som doma na PN... ale uz sa celkom tesim, ked pojdem do roboty... potom budem sice asi hovorit nieco ine a spominat, ako mi bolo doma dobre 😅 ale tak zasa trosku zmena...
a vy ako? Erikovi je uz lepsie?

vejinka
15. okt 2008

ano..papame na stojaka...odgrgne kedy on potrebuje..a zatial je dobre lebo negrckame

lila794
15. okt 2008

Ali, gratulujemeeeee! Super, uz to mate za sebou! Drzkajte sa, priberajte, ty sa otavuj a manzelik nech vas rozmaznava! 🙂

zuzana24
15. okt 2008

alinka gratulujem k malemu nech ste zdravy krasny a vela mlieka nech sa tvori 😀 po tych podbrezinach mozme spolu kocikovat 😉

waitinka7
15. okt 2008

Alinka, pripajam sa ku gratulacii...hlavne vela zdravicka...vsetko ostatne pride samo.

lila794
15. okt 2008

Waitinka, aj vam gratulujeme k 3 mesiacikom - boze, ako to leti!!!!!

jastericka
15. okt 2008

alinka: juupííí, aj ja sa pripájam k dievčencom...maličkému drobčekovi želám veľa zdravíčka najmä, usmiatu a vyspatú mamičku....teším sa s Vami aj ja čakám na dáke fotky 😀

alinka189
15. okt 2008

dakujeme vám dievčatá 🙂
a fotky sa sem ako dávajú 😅 alebo mi dajte do IP niekto mail a hodíte to tam vy...už to tu ovládate 😀

vejinka, veru na teplé rožky 😀 a príspevok som ešte nie, ved to až po mesiaci, nie? ale bola som dnes aj na UPSVR a tam som nejaké žiadosti ešte vypisovala...tak uvidíme.

zuzana24, no jasné...môžme 🙂

idem rýchlo hodiť sprchu, kým driemka, lebo sa budeme kupkať 🙂
zatial sa držkajte všetky

jastericka
15. okt 2008

alinka: fotočky vložíš tak, že si dáš vytvoriť album tu na MK a tam povkladáš fotky

weja
15. okt 2008

alinka - ja by som ti rada poslala moj mail, ale v tom pripade by som fotky mohla vlozit len do svojho albumu a to by asi nebolo bohvieco, lebo kazdy ich bude hladat u teba... 😀
uz ti to vysvetlila jastericka, ja len upresnim - hore si klikni na Fotoalbumy, Moje albumy a daj si vytvorit album... dalej uz uvidis, je to celkom jednoduche... pripadne to daj na starost drahemu, ked sa mu bude chciet... 😉
budeme sa tesit... 😵

waitinka7
16. okt 2008

Lila: dakujem, fakt to bezi.

vejinka
16. okt 2008

alinka veru az po 28. dnoch...som zabudla ja hlava derava 😀

slonicek
16. okt 2008

Alinka gratulujem nech sa drzi malinky.Ja som v nemocnici tvrdlo mi brusko a mala som v moci bakteriu ale uz idem zajtra domov,malinka uz vazi 2 kila a doktorka mi povedala ze sa narodi o 10 dni skor.Tak sa majte pekne ,ked budem doma napisem Vam.

bambulka026
16. okt 2008

Alinka, i my blahozelame... 🙂

paskova
16. okt 2008

Ahojky slonicek, veru vcera som pozerala a teba nikde na cviceni 😒 , dufam, ze uz sa mas lepsie, hlavne, ze uz ides domov. No ja mam termin v novembri a moja mala ma 2070g, takze ta tvoja je riadna bucka 😀 Drzkajte sa

loss
16. okt 2008

ahojte
ali aj my s Nellkou gratulujeme ku Kristiankovi takze dalsia maminka este si pamatam ako si v Atlase vravela ze si tehu ale bojis sa ist ku doktorovi a uz je drobcek na svete huuuuuuura 😵

putyna
16. okt 2008

loss nechodis ty nahodou na plavanie s malou??? lebo jedna sa mi tam mooooooc na teba podoba

putyna
16. okt 2008

alinka pridavame sa

jastericka
16. okt 2008

áno put, to sme my dve, ja jastericka a lossík, čo sa Ti vždy vtrepeme do šatne mužskej 😀 😀 😀 😀 😀

loss
17. okt 2008

ano chdime s jasterkami celkom sa nam zatial paci len vcera bola dost studena voda 😔
inak v muzskej satni je super vsak Evi 😀

alinka189
17. okt 2008

Loss a ty nemôžeš spávať, ked tak neskoro na pc? 🙂

jedna fotečka mi prešla, ostatné sú vraj velké 😒
ked budem mať čas tak sa s tým pohrám a ešte nejaké dám.

paskova
17. okt 2008

Boze alinka tvoj maly je naaadherny 🙂 Normalne ti zavidim, ze ho uz mas pri sebe a cely porod uz za sebou. Drzkajte sa 🙂 🙂 🙂

alinka189
17. okt 2008

Regi, dakujeme. a neboj...za chvilku máš aj ty dalšiu princeznú pri sebe 😉

weja
17. okt 2008

ali - Kristianko je kraaaaaasne babo... 😵 uplne ako babika... 🙂 musite mat z neho velku radost... a na koho sa viac podoba - na maminku ci na ocka...? 😀 😉
presne si pamatam na to stretko aj ja, ked si nevedela, ci si naozaj tehu, zda sa mi to nedavno a pritom "vysledok" je uz tu... 🙂
a ako sa inak mate? ako to zvladate? je to dobre dietatko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre