Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

alinka189
20. nov 2008

zrzuska, držkáme...len troška soplí a kýcha, steká mu to do krku, naťahuje ho a grcká z toho...inak fajn. a tí chlapi...jáááj 😀 Klop, klop...len ktovie dokedy 🙂

jastericka, jasné ozvi sa, budem rada. a foťák mi robí velké rozmery foto a nechce to tu zobrať a nemám čas to upraviť...ledva sem napíšem 😀
ale neboj, dačo ešte dám 🙂

Regi, ešte si 2v1?

bambulka026
20. nov 2008

Zrzus, aj nasi ho stale vlacia na rukach ked ideme na vikend k nim, a potom sa 3 dni dostavame na normalny domaci rezim.

paskova
20. nov 2008

Baby este sa chcem opytat, ci ste sa do nemocky balili do dvoch tasiek? Neviem totiz, ci papuce, YAL, doklady, alebo poradte mi co este mam dat zvlast do tasky, alebo vsetko len do jednej velkej? 😒 Som z toho akosi zmatena.

bambulka vdaka za IP. Malinik tiez pijem a lieky som zacala uzivat tento tyzden. Som zvedava co to da. 😉

vejinka
20. nov 2008

ja som mala dve velke tasky.(igelitky).a kabelku v jednej som mala len vlozky nohavicky a podlozky na postel..a v druhej to ostatne

mamca124
20. nov 2008

Ahojte dievcata....vidim že si tu celkom pekne diskutujete.U nas sa ocakava druhe babätko a tuho dúfame že to bude dievcatko...som v 12tt a mala som zlé výsledky cytológie.Poslali ma do Mikuláša k pani doktorke Verebovej do onkogynekologickej ambulancie,lebo vraj ona bude vediet co s nami...NEMATE NIEKDO SKUSENOST aj s takouto situaciou???Neviete co to pre nas znamena???

paskova
20. nov 2008

vejinka ake podlozky na postel, o tom som ani nepocula? 😒

mamca vitaj medzi nami 🙂 , co sa tyka tej cytologie, neviem to poradit. ale vravia, ze Verebova je dobra dokina, tak ti hadam poradi. Drzkaj sa. 😉

jastericka
20. nov 2008

ahoj mamca: vitaj medzi nami. Bohužiaľ o tejto téme málo viem, ale dačo som našla, posielam Ti link 🙂

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

slonicek
20. nov 2008

Regi jedna taška ti stačí tam nič moc netreba vložky ,plienky hygirenické potreby tá klyzma mastička na prsníky teplomer ,rýchlobežka teplomer, papuče aj do sprchy si zober a vodu stolovu tak som ja mala v papieri čo mi sestrička dala 🙂 to je základ nič ty netreba už iba potom, pre malinku na 4 den ked ťa prespustia tak vecičky.

slonicek
20. nov 2008

a z dokladov občiansky ,tehotensku knižku a kartičku poistenca.

slonicek
20. nov 2008

mamca124 a to ti teraz niekdy brali cytologiu ?nemusí to byť také vážne neprekonala si nejaké zápalové ochorenie?alebo časté mykozy aj stoho môže výsť zlá cytologia alebo ak je tam cysta ale to by ti zistili na USG ,povedla by ti to doktorka neboj sa Verebová je super doktorka.

paskova
20. nov 2008

No Kati ja som si vlastne vsetky veci zbalila do jednej tasky, len teraz zmatkujem a prekladam a tak. Ale to je asi normalne. 😝 Este stale neviem co mam prichystat pre mimi, ci fusak, ci kombinezu, ale to necham na buduci tyzden. Ako sa poznam este tu budem aj na Mikulasa. 😅

jastericka
20. nov 2008

Regi: ja som mala všetko v jednej športovej taške. Keď som išla rodiť, sestrička mi povedala, čo si mám zo sebou zobrať na pôrodnú sálu, to bola myslím voda, telefón, balzam na pery, klyzmu, vložky a to asi všetko. Ostatné som mala na izbe. Vecičky pre Tinku doniesol muž na 4. deň, ako písala Katka.
Na Mikuláša?? Neblázni, to by si dlho prenášala, neboj, do konca novembra to hádam bude 😉

paskova
21. nov 2008

Este sa chcem opytat na drogeriu pre babatko. Kedze je vlastne 24 h. pri mne netreba pre nu zobrat kremik na ritku alebo vlhke vreckovky?
Moj muz sa ma asi 10x za den pyta ci este netreba ist do porodnice 😀 , chudak ma vacsi strach ako ja i ked si myslim, ze je to nemozne, lebo mne teda lepi poriadne. 😒

mamca124
21. nov 2008

ahoj dievcata..dakujem za privitanie...Vysetrenie robil doktor preto že som ho mala zle už pred otehotnenim..ale v stredu už ideme k tej pani doktorke tak vydržíme a uvidime...nejdem panikarit.Ved hadam to bude fajn..dakujem za link..

slonicek
21. nov 2008

Regi neboj na Mikuláša už budeš aj s malinkou doma ,kozmetiku sdi neber Radka nám hovorila že tam to netreba oni ti tam všetko daju pre malinku ešte čo nám hovorila aby sme si zobrali osušku pre bábo ked ho tam budeme kupať 🙂 vecičky nech ti manžel donesie ked ujž budeš mať ísť domov ktovie aké bude počasie vonku tak sa neboj .

paskova
21. nov 2008

Tak fajn, ze nam to tam daju. 😉 Osusku som si prave vcera dobalila, a tie veci pre Sofi prichystam cez weekend. Chystam sa do Tesca, tak vam prajem pekny den. 😵

waitinka7
21. nov 2008

Ahojte dievčatá,
mesiac som nebola na konikovi, lebo som nebola v LM a nemala som k dispozicii net, tak som tu opat zavitala az teraz....a asi dve hodinky mi trvalo, kym som precitala vsetky prispevky, ktore som zameskala...
Vidim, ze vsetky deticky rastu ako z vody...
Dakedy by sme si mohli zorganizovat zase nejake stretko.
Môj Tomasko mi robi samu radost....sice v noci trosku horsie spavame, ale nejak prezijeme.
Stale to nie je take hrozne ako chuda nasa jastericka...ktora sa budi kazdu hodku....Nejak vydrz Evka, nebude to tak naveky!
Regi...ty si uz v 40-tom tt, takze drzim palce, nic sa neboj, vsetko zvladnes, ako sme zvladli my ostatne!

jastericka
21. nov 2008

ahoj Dari, to je super, že si tu zavítala, myslela som na Teba, že čo je s Tebou.....Veru by sa hodila dáke stretko, bábätko už hodne vyrástli. Tomino bol taký maličký, keď sme boli na tom stretku 🙂 , veď už aj Alinka má Kristiánka mesačného, Vejinka Erika skoro trojmesačného, to letí.....
A Katka s Regi za chvíľku porodia 😀

mamca: držím palce pri pani doktorke Verebovej, je to hrozne zlatučká žienka, určite Vám pomôže 😉 Potom napíš, ako ste dopadli, dobre?

paskova
21. nov 2008

Ahoj Dari, vitaj doma 🙂 veru uz sa mi to krati, najradsej by som to mala za sebou. Veru dake stretko by som aj ja uvitala, lenze ja po porode isty cas s malou asi nebudem moct ist von. Mne Natalka bola majove deculo, to sme hned chodili na vzduch, ale teraz v zime ani neviem ako zacat otuzovat.

mamca124
21. nov 2008

jastericka dakujem a urcite napisem...som celkom rada ze som objavila toto forum... 😉

paskova
21. nov 2008

mamca aspon nas tu bude viac 🙂 Ja som tento link objavila tiez iba v juny, ale musim povedat, ze tu som dostala viac rad a podpory ako u hociktoreho doktora. 😵 😵 😵
Drzkajte sa!

vejinka
21. nov 2008

paskova take jednorazovky do postele vyzera to ako vlozka pre obra 😀 😀

vejinka
21. nov 2008

alinka zajtra idem na podbrezky ale hlasili brutaaalnu kosu..takze iste je len to ze rano okolo 8:00 pojdem do billy 😅

vejinka
21. nov 2008

nedame stretko v bille zajtra?? 😅

paskova
21. nov 2008

vejinka a to treba, lebo som to necitala u dokiho. A kde sa to kupuje? daka za odpoved. 😵

alinka189
21. nov 2008

vejinka o 8 ráno v bile na podbrezkách???? 😲
a nie poobede? jááj, vlastne počkaj, poobede nebudeme doma, ideme synovcovi gratulovať.
a veru nie len kosa, ale kukni von aké chumáče snehu poletujú 😖

áno, baby, dajme stretko...už sa teším 🙂

alinka189
21. nov 2008

regi, ja som to nemala. a čo sa týka tých tašiek, tak v športovej som mala všetko a v kabele len doklady, tehu knižku, telefony, a také blbosti.
a osušku síce kázali, ale napr.ja som ju vôbec nevyužila, vždy mi sestrička nachystala kopu plienočiek, do toho som ho utierala, ona taktiež ked mi prvýkrát ukazovala kúpanie. a vlhč.utierky ani krém na ritku vôbec netreba. aj rýchlobežka mi bola na dve veci 😀

waitinka...ja som na teba minule myslela, ked mal Kristiánko 5 týž., že ty si bola vtedy s 5 týž. Tomáškom na stretku...taký krtko malinký pekný 🙂

vejinka
21. nov 2008

paskova ono to dostat v zdravotnickych potrebach.. 😉 a ja som sa s tym citila taka istejsia.. 😉

vejinka
21. nov 2008

alinka..joooo na podrezinach predsa by som od teba nexcela aby si sa trepala do mesta k bilee 😅
no joooo ja uz xcem stretko inak hovorila som muzovi ze dame asi stretko na mikulasa pri stankoch..a moj muz nato ze nas zavru za neohlasene stretnutie 😀 😀 😀 ze vra tolko kocikov na jednom mieste by nemalo byt 😖 ale dajme stretko skoooor 😝 akoze aj na mikulasa to moze byt ale najdite miesto kde sa vtree tolko kocikov 😀

vejinka
21. nov 2008

inak ja sa tesim ako male decko ze snezi...a spievam synovi..snieeezik sa nam chumeliii... 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre