Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

alinka189
21. nov 2008

😀 veru, tolko kočíkov neviem kde by sme odparkovali....ale zas to nie je zlý nápad. ja som síce myslela, že by som šla doobedu, aby nebolo tolko ludí, ale ak by ste zorganizovali čosi, tak sa pridám. či ako to vymyslíme?

a ved to vejinka, do mesta by som sa ešte tak zavčasu netrepala 😀
a ty sa tešíš, že sneží? ja už chcem jaaaaar 🙂

vejinka
21. nov 2008

ja xcem viaanoceeee 😀

vejinka
21. nov 2008

jasne na trhy by sme sli doobedu sak poobede by to bolo o hubu s tolkymi kocikami 😅 ale vobec netusim kedy su trhy 😨 to sa mi este nestalo..jaaaaaj kuknem na stranku liptova..

takze je : 4,5,6.12. 2008
navrhujem v piatok 5.12. okolo 10.00 alebo potom poobede okolo 13:00 vyberte kedy vam to viac vyhovuje...mne je to asi jedno ale doobedu von nechodime asi skor rovno po obede to by tam malo byt celkom dobre a hlavne nebude taka kosa aka by bola okolo 3-4

a miesto stretnutia navrhujem pri poliklinike..potom pojdeme do centra pomotame sa po stankoch ale kde zaparkujeme netusim..nic ma nenapada 😖 asi len potom domov ..poklabosime cestou..co vy na to????

a muz sa i smeje ze ma policajti zatknu ze vraj si budu mysliet ze daka protestna akcia mamiciek 😀

vejinka
21. nov 2008

alebo potom navrhujem iny datum a na trhy pojdeme kazda ako moze...

no ja by som aj toho 28.11 ale ten den ideme na ockovanie takze nechcem ..neviem aky mi po nom bude 🙄

a sobota nedela mi zasa nevyhovuje 😔 ak by nevysiel trh tak potom tyzden nato cize 12.12.2008

stretnutie pri poliklinike a potom by sme sli sadnut asi do hypernovy do toho baru ....taaakze cakam co vy na to 😉 samozrejme miesto sa bude vyberat podla kusov kolko nas dojde 😉

waitinka7
22. nov 2008

Alinka...tak to rychlo ubehlo vsak? Musime si fakt dake stretko zorganizovat, aby sme si tych svojich krpcov videli, lebo vyrastu...

paskova
22. nov 2008

Ahojte babenky 🙂 aj ja by som sa veeelmi rada s vami a s vasimi mrnusmi stretla, ked budem stale 2v1 tak pridem, ale keby som uz konecne porodila, no tak neviem neviem. Ale ved to este uvidilm. 😉

slonicek
22. nov 2008

Regi Ahoj ako sa máš? 🙂

paskova
22. nov 2008

Ahoj Kati, akurat sme sa vratili s Idey, vyzera to tam celkom fajn. Ked budu pootvarane vsetky obchody tak to bude supis.
No a samozrejme najradsej by som uz porodila. 🙂 Stvu ma tie opuchnute nohy, ale hadam buduci tyzden uz pojdem. Aj ked strach je mrcha, uz by som chcela mat malicku pri sebe. 🙂

alinka189
22. nov 2008

vejinka do akého baru pri hypernove? nezlaknú sa ked uvidia tolko kočov? 😀

som zvedavá ako sa ozvú ostatné, že kedy by sme mohli. mne to je zatial (okrem víkendu 29.,30.) jedno.

Regi, ty už asi nestihneš. už je to u teba na spadnutie 😉 alebo prídeme ťa všetky kuk do pôrodnice 🙂 primára asi aj so sestričkami riadne prekvapíme 😀

waiti, veru to rýchlo ubieha...ved my budeme mať už 7 týž. 🙂

zrzuska
22. nov 2008

cafte.

konecne sneziiiiiiiii. ali ty chces jar? no je pravda ze ja milujem jar a babie leto ale teraz sa mi paci ze je konecne sneh. uz bolo dlho teplo. chcelo to uz zmenu 😅

chystate stretko? super. aj ja by som chcela ist. ale na trhy nie. to tam bude tolko ludiiiiiii. ledva sa tam clovek pretrepe bez kocika. ale vsak ako sa uz dohodnete ja sa prisposobim, lebo by som vas rada videla. 🙂

neviem ci som vam spominala ale ameli uz beha ako drak za ruky 😅 nic ine ani robit nechce. boze ktovie ci na vianoce uz nebude aj chodit minimalne s aktivnym choditkom. zatial ma pavuka ale v nom nie je vela ani nechcem a ani sa jej tam nepaci. to iba na chvilu kym si pokuka co chce ale potom sa pyta uz von a chce chodit sama za ruky 🙂

boze ale to leti 🙂

paskova drzkam ti palceky a myslime na teba aby si uz mala malinku pri sebe. to uz bude super pocit. a mne bolo v porodnici taaaaaaaak dobre ked si odmyslim jednu blbu detsku sestru co sa tam povysovala a davala mi otazky tipu ci mam VS a podobne a robila zo mna blbu, co som mala nastudovane ohladom dojcenia hadam viac ako ona 😠

alinka189
23. nov 2008

zrzuska, ahoooj. veru ja by som jar. nemám rada zimu. síce nemám rada ani ked sa človek parí vo vlastnej šťave v lete 😀 , ale zimu teda nemusím. mne by stačil sneh a mínusové teploty jedine 24.12 a 31.12 😉

a hej, chceli by sme stretko...a ak na trhoch, tak asi doobedu, teda ja som tak rozmýšlala, lebo veru poobede ked všetci idú z roboty, tak je to tam o hubu aj bez koča.

jééj, a princeznička už chodí? tak super, len tak dalej, dávaj na nu pozor velký

paskova
23. nov 2008

Ahoj baby, no nestaci, ze je chory moj muz, aj Natalka mi vcera zacala teplotovat, takze mam doma hotovy lazaret. 😒 Ma vychyti ked od nich dostanem virus, ale ako sa poznam urcite ma to neminie.
Zajtra idem na pasy a bola by som prestastna keby som porod mala uz buduci tyzden za sebou. 😉

stankalm
23. nov 2008

paskova...si mi teraz pripomenula moju situaciu pár dní pred termínom, strašne som ochorela, nemohla som ani dýchať, mužovi som doma nariekala, že ešte nechcem rodiť, že nebudem vládať ani tlačiť ani správne dýchať ☹
Ale našťastie nejak som sa z toho dostala a ešte som aj týždeň prenášala...
Tak Ti prajem, nech Ta to nechytí, aby si bola fit. Máš to už teda blízko...držím palce, nech všetko dobre dopadne a hlavne nech celý pôrod má dobrý a rýchly priebeh 😉

alinka189
23. nov 2008

paskova, môj priatel bol tiež chorý vtedy, mal riadnu nádchu a malý sa vypýtal skôr, tiež som sa bála, či to nelapnem, kedže som vedela, že bude cisár...a dosť to bolelo aj tak, nie keby som ešte kýchala a kašlala...takže prajem, nech ťa to obíde 😉

jastericka
24. nov 2008

ahojte žienky, tak napíšte, kedy to stretko, mne je to jedno, vy máte menšie detičky 🙂

Ale tiež sa prikláňam k názoru, že cez trhy asi nie, to tam bude veeľa ľudí, možno ešte doobeda, ako to tu bolo spomenuté 😉

Pekný dník

vejinka
24. nov 2008

no co som to citala na batkach a maminkach?
aky mikulas na namesti??
no ja by som ho rada s mikulasom odfotila a to potom dam ako vianocnu pohladnicu rodine 😅
len kedy to je..ci vo stvrtok piatok a casovo...
pochybujem ze mikulas bude doobedu 😔
sak este mame cas na premyslenie 😉

bambulka026
24. nov 2008

Baby bolo by super spojit stretko s mamickami a babatkami, nemyslite?
Mi ho tiez planujeme okolo 5.12, takze by sme to mohli dohodnut spolocne.
Len neviem, kde sa nas tolko vojde a vonku je zima na klabosenie. 🙂

loss
24. nov 2008

caute jasterky dnes sme boli v bazene len s Kubkom

jastericka
24. nov 2008

bambuu: SUPER NÁPAD 😉 Len fakt neviem, kde by sme toľké vošli 😀 😀 😀
Taaa, ku stánku s hriatým a basta 😀 😀 😀

jastericka
24. nov 2008

Táni, to fakt? Tak ste boli ako V.I.P klienti 😀 😀 😎

bambulka026
24. nov 2008

😀 😀 😀 jasterka, aspon by zima nebola 😀 😀 😀

mamca124
25. nov 2008

Ahojte dievcata...tak planujete kvakat niekde v meste..Dnes som bola u p.doktorky Verebovej.VEELMI mila osobka.Mamw PAP-III b teda nic dobre...ale kedze cakame to babo neda sa robit biopsia.Tak budeme chodit do rizikovej poradne pôrod nam naplanuju na cisársky a po tomto v setkom ma zacnu liecit....No na dietatko to nema absolutne vplyv co sa tesim....Tak nam len dryte palceky aby to dobre dopadlo,lebo ziadny dalsi pokus už nebude...AHOjte

paskova
25. nov 2008

Ahoj mamca, tak sa drzkajte a ver, ze vsetko dobre dopadne. 🙂 Budem ti drzat palce.

bambulka026
25. nov 2008

Mamca, tak sa drzkajte.

Paskova este nic? 🙂

paskova
25. nov 2008

bambulka nic 😵 a som aj rada, lebo mam totalne upchaty nos, dycham horko tazko. Dufam, ze sa do konca tyzdna z toho dostanem a potom nech to uz pride. 🙂 🙂

septenpunctata
25. nov 2008

Baby, ja som tiez z LM...prosim Vas nevidel niekdo Taniku, citala som, co pisala...a potrebovala by som sa jej popytat, som v podobnej situaciii...dakujem...

vejinka
26. nov 2008

dam to este aj tu: kocky a nemohli by sme sa stretnut cez tyzden?? sak sme na materskej nie? navrhujem stredu o tyzden okolo 13-14 hodine...niekde v meste
inak bola som kuknut v jasnej..a je to veru tam peknee aj kaviarnicka tam je..hmm len co s tollkymi kocikami 🙄

jastericka
26. nov 2008

mamca: určite bude všetko dobré.... 🙂 nebojkaj, aj ja sa pripájam, držím palce a napíš, ako pokračujete v tehuľkovaní 😉

Regi: to je nepríjemné s tou nádchou, ešte že vymysleli kvapky...prinajhoršom si riadne nakvapkáš do nosa a v pohode, neboj. Som zvedavá aj na tie homeo, čo si začala brať, čo na to budeš hovoriť, či Ti to pomohlo.
Kúp si aj homeo na nádchu - Coryzalia, mne vždy veľmi pomohli. Pri akútnom stave, teda už rozbehnutej nádche sa berie jedna tabletka každú hodinu. Určite Ti to aspoň zmierni tú nádchu, vyskúšaj.

veji: tak navrhni čas a deň 😉

septenpunctata: to je ale dlhý nick 🙂 🙂 . No tanika sem chodí, ale už menej....neboj, ona sa objaví

vejinka
26. nov 2008

ok..tak teda 3.12 2008 o druhej 😉

septenpunctata
26. nov 2008

jastericka , dakujem krasne, bude to pribiezne sledovat, mozno sem pride, ak nie, tak mozno si precita tuto stranu, moja mailova adresa je septenpunctata@azet.sk , a ozve sa, chcem sa jej popytat, koho mala doktora , lebo pisala, ze musela odist, a ja mam taky pocit, ze aj ja musim zmenit doktora, a takisto mam problemy s hormonmi...tak dakujem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre