Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

tanika.t
autor
2. jún 2008

wejka,áno došla ..na druhý deň,ako som došla od dr. 😀 ...takže dnes 6.DC 🙂

weja
2. jún 2008

a ja som dnes volala o vysledky HP, takze vsetky hormony su v norme 😵 tak mam z toho velku radost, predsa len mi pri myslienke na nejaku hormonalnu liecbu nebolo moc do smiechu... 😒 takze asi to chce len cas a obrovsku davku trpezlivosti 🙂

tanika.t
autor
2. jún 2008

aspoň že tak 🙂 môžeš byť spokojná 🙂

slonicek
2. jún 2008

Ahojte žienky ako?ja sa mám fajn malinké rastie

slonicek
2. jún 2008

babenky mne tťo zle ukazuje tietýždne ja už szačínam 9 týžden atu mi ukazue iba 6

weja
3. jún 2008

ahojtee... kde ste vsetky? ☹
slonicek - to je dobre, ze ste ok 😉 pozri si v nastaveniach, ci si sa pri zadavani nahodou nepomylila a preto ti ukazuje o 3tt menej...

alinka189
3. jún 2008

ahoooj....tu sme 🙂
wejka, to je fajn, že máš horm.výsledky ok. teším sa s tebou 😉

weja
3. jún 2008

ahoj alinka 🙂
ja sa tiez tesim, teraz uz len trpezlivost a vela chuti do snazilkovania 😀
ako sa mate? co babo - poslucha? uz ho citis kazdy den?

loss
3. jún 2008

caute
slonik som rada ze rastiete super
alinka uz si v polovici uzastne
weji grilovacka celkom fajn a aj ja sa tesim ze mas dobre vysledky len hura do snazikovania
tani a ako sa dari tebe?
jastericka sa ma ako s malickou jasterickou?
my rastieme takze som rada a hlavne sme zdravucky 😵

alinka189
3. jún 2008

weji, áno každý, raz viac, raz menej 🙂
loss, ešte sme len na zač.20tt, až po nom si poviem, že v polovica za mnou 🙂
na bucúci týž.idem na velký uzv. júúúj, tešííím 😀 dúfam, že budeme v poriadku a že aj uvidíme, čo sa tam skrýva 🙂

vejinka
3. jún 2008

alinka..drzim ti moc palce.. 😉
wejka...aj ja sa pripajam ku gratulantom za dobre vysledky 😉

alinka189
4. jún 2008

vejinka...dakujem 😉

weja
4. jún 2008

ahojte 🙂
loss - takze grilovacka sa vydarila... 🙂 takze Nellynku uz vyobzerala cela rodina, co? 😉
vejinka - dakujem, aj ja sa tesim, ze vysledky su dobre 🙂
alinka - to je perfektne, ze uz babo citis kazdy den 🙂 na UTZ drzim palce, snad male nebude hanblive a ukaze co ma resp. nema medzi nozkami 😀
tanika - halooo... ty si sa nam odtialto nejako stratila... 😕

tanika.t
autor
4. jún 2008

wejka,nestíham 🙂 ale minule som ti napísala,že super,že máš dobré výsledky 🙂

tanika.t
autor
4. jún 2008

zdravím vás všetky 🙂

tanika.t
autor
5. jún 2008

dobré ránko všetkým 🙂
to tu včera nik nebol?? ☹

weja
5. jún 2008

ahoj tanika 🙂
vcera cele poobedie blbol kon 😠 tak to holky asi vzdali 😒
ako sa mas? tento cyklus beries aj nejake lieky?

tanika.t
autor
5. jún 2008

wejka,nie..len norprolac,ale len obdeň ...takže si telo trochu oddýchne 🙂

alinka189
5. jún 2008

ahojte, to v tom teple sa nedá ani rozmýšlať 🙄
ako sa máte?
weji, dakujem aj tebe, že držíš palce 🙂 potom vám čo najskôr napíšem. som zvedavá dokedy tam idem trčať lebo to objednávajú všetky tehulky na tú istú hodinu, platí kto príde skôr a mne sa tam od rána pár hodín sedieť veru nechce 😅

weja
6. jún 2008

tanika - ked len obden, tak to sa da... a citis sa uz teraz lepsie, ked uzivas menej liekov?
alinka - a to preco objednavaju vsetkych na jednu hodinu...? 😕 to je nejaky blby system... 😖
ale budeme zvedave, ze co nam napises... 🙂 ktory den tam ides?

zuzana24
6. jún 2008

ali na tom utz je to hrozne naozaj vsetky objednavaju na tu istu hodinu a ked budes chodit na pasy tam je to iste mne sa neraz stalo ze som prisla o jedenastej a cakala som tam do tretej hroza drzim palec a pevne nervy prajem 🙂

alinka189
6. jún 2008

zdravím
wejka, veru tak. neviem čo to je za systém. nieže by mali vyjsť troška v ústrety tehulkám a nejako to tam skoordinovať... v pondelok na pol 12, ako všetky 😀 😠

zuzka, takže sa mám pripraviť aspon na 3-4 hodky??? 😲 no nazdar. to je hrozné. ale zase ked tam má človek sedieť od 8, je to asi to isté... 😖
no nič...nejak musím prežiť, za kuknutie bába a uistenia, že je ok, to stojí. len dúfam, že mi tam nepríde zle, ako niekedy čakárnach, ked je plnka, musím vziať niečo prejesť a napiť, ale s tým mojím behaním na záchod....ach jaj

vejinka
6. jún 2008

alinka zvladnes to...aj ja musim 😉

jastericka
6. jún 2008

ahojte snažilky a tehuľky moje 🙂 Nemôžem tu chodiť tak často, ale chýbate mi 🙂 .
Tak len tak narýchlo.
Všetky Vás samozrejme pozdravujem, som rada, že ste OK ako to tu čítam.
Martinka je zdravučká, len nás trošku trápia kolika a refluxík, ale to je bežné u detičiek takých malinkých.
Maťka sa už krásne smejká, vtedy je radosť žiť, keď ju takú vidím, už vydáva aj prvé zvuky, áááá, agúúúú, je to roztomilé 😅
Zajtra máme krst v kostolíku, tak držte palce, aby to dobre dopadlo a samozrejme potom pridám fotky do albumu.

Majte sa krásne. Papa 🙂

jastericka
7. jún 2008

ahojte, dnes sme krstili Martinku, všetko dopadlo suprovo, maličká pekne spinkala celú dobu v kostolíku aj na obede. Super krásny deň. Fotky sú už v albume 🙂 papa

tanika.t
autor
7. jún 2008

Evka,fotky som pozrela -malinká je fakt zlatučká 🙂 krst ste mali v Závažnej?p.farára Pavlíka poznám osobne,nedávno prišiel o manželku 😒 ,
tak fajn,keď všetko dobre dopadlo,Martinka poslúchala,malá herečka 🙂
Evi,tvoju maminu odniekaľ poznám,kde pracuje?

wejka,cítim sa v pohode,oddyhujem od liekov 😉
alinka,vejinka -tehuľky držte sa!!!!nejak to už na tých vyšetreniach v nemocke vydržte-veď je to dôležité pre bábo aj pre vás 🙂

loss, ako Nellynka? ste zdravučkí?poslúcha? 😉

tanika.t
autor
9. jún 2008

dobré ránko 😉

tanika.t
autor
9. jún 2008

jastericka,neviem,či je to tvoja,alebo manželova mamina-myslela som tú tmavovlasú pani 🙂

weja
9. jún 2008

dobre ranko 🙂
jastericka - malinka je ozaj nadherna 🙂 ale to rychlo leti... za chvilu uz bude sediet 😉
tanika - zakazdym sa ta zabudnem spytat na ten ovu mikroskop - ako si s nim spokojna? odskusala si ho uz? vidis tam nejake papradie?

alinka189
9. jún 2008

ahojte, tak som späť z nemocky. išla som skôr, bola som prvá, potom sa to tam nahrnulo, prievan po celej chodbe a doktori na operačke...ale nebolo to až tak dlho, zobrali nás po dvanástej. tak vraj rastieme, všetko sa zdá ok 🙂
ale akurát pozerám do kalendára kedy ma zas objednali a ten deň vyjde sviatok 😲 , sa pomýlili asi. určite vtedy nerobia. teraz neviem čo 😅
musím sa opýtať dr.ked pôjdem do dalšej poradne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre