Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

zuzana24
26. máj 2008

wejka ja by som ti odporucala dovolenku nam sa mala tam zadarila a to sme tri roky snazilkovali o 106 a az po troch rokoch na dovolenke sa nam zadarilo 😉 inak drzim palce v snazilkovani.

weja
27. máj 2008

ahojtee 🙂
slonicek - tak drzim palce, nech vsetko dobre dopadne! a preco mas potom za menom 5tt? asi mas nieco zle zadane v nastaveniach 😉
zuzana - dakujem 🙂 ved pevne verim, ze dovolenka to isti... aj nam sa prvykrat zadarilo minuly rok po dovolenke, tak snad sa situacia zopakuje 🙂

tanika.t
autor
27. máj 2008

dobré ráno 🙂

weja
27. máj 2008

ahoj tanika 🙂 ako sa mas? co ms - uz dorazila?

loss
27. máj 2008

slonik dakujem a super takze nech len pekne rastiete do krasy a sily nech koncom januara sa tesime s malinkeho babenka
wejka,Tani ako sa vam dari?
my teraz spinkame malinka je dobrucka hlavne ked sme vonku inak vie aj pohnevkat potvorka jedna
tak ako pisala jastericka cele dni su len okolo malickej Nellky musime si na seba zvyknut 😵 este ze je teplo
zuzka dnes nasi odviezli segru do nemocky do RK uz 2 tyzdne je chora tak snad jej pomozu a pridte nas so Saskou pozriet

weja
27. máj 2008

ahoj loss 🙂
to je super, ze Nellinka je taka dobrucka 😵 uz ste si nasli daky rezim? boooze, ved vy uz mate zajtra 2 tyzdne... 😵 a to nedavno si sa tu stazovala, ze hadam ani neporodis... strasne to uteka...
a co je sestre? snad nic vazne, drzim palce 😉

alinka189
27. máj 2008

ahojte,

slonicek, tak som rada, že je už všetko ok. teraz len vela oddychuj.

wejka, tiež ma napadlo, že by tá dovolenka vám dobre padla a s následkami 😀 , ale príjemnými samozrejme.

tanika, čo ti povedala dr. na to meškanie? užívaš clostil dalej?

loss, ved vieme, že dietky vedia i pohnevať, ale potom ten ich úsmev stojí za to 😉

loss
27. máj 2008

wejka o segre budeme vediet az poobede robia jej vysetenia ja na infekcnom
a snazime sa a Nellkou urobit si rezim ale vies najvacsi sef je teraz ona dnes spinka uz od 9h a ked vstane sup napapat,prebalit a von ved je krasne

zuzana24
27. máj 2008

tani tak napis co jej je ked budes mat cas.tak mozno sa stretneme vonku na prechadzke 🙂

weja
27. máj 2008

alinka - a ty ako sa mas? kedy ides na dalsiu kontrolu? to by vam uz aj mohol povedat, co to bude... 😵
loss - no tak segre drzim palce... 😉 a normalne vam zavidim tu prechadzku na slniecku... ked vidim, ako krasne svieti, tak sa mi tu veru nechce sediet v kancli, este aj okna mame na sever, takze slnko viac tusime ako vidime... 😖

alinka189
27. máj 2008

weji, konečne za dva dni 🙂
a ešte neviem, či chceme vedieť, či prekvapko. rozhodnem sa potom, hlavne nech je ok.

vejinka
27. máj 2008

ahojte kocky..my este furt nevieme co to bude..takze zatial to bude dievcatko placenta je v pohode..som bola na kontrole..a ze vraj je vyssie a riziko je nizsie tak som celkom spokojna..aj fotku som dostala ale nie babatka ale placenty 😀 co uz..prva fotka a nepodarok

weja
27. máj 2008

alinka - jasne, ze chci vediet - uz aspon kvoli nam... 😀 my sme zvedave... 😉
vejinka - malinke je hanblive... 🙂 no hlavne, ze je vsetko ok...

tanika.t
autor
27. máj 2008

loss, darí sa celkom dobre,keď budú //,tak bude super 😀
už sa na vás dve kočky hrozne zvedavá 🙂 tak zatiaľ aspoň pozdrav Nellynku odo mňa 🙂

wejka,alinka- teraz užívam len norprolac obdeň,nič iné..
dnes som bola u dr. a povedala,že minule to teda asi bola ms,takže zmerala folík bol na opačnej strane ako minule -zatiaľ 16 mm(bez clostilu),čo je super a sliznica mi krásne narástla na 8,6 mm-takže teraz vlastne treba len a len snažilkovať 😉 som kúpila už aj šampus 😀 tak tú krásnu sliznicu treba osláviť ,nie? 😉
tak držte palce!!!

sloníček,ako sa cítiš? v pohode?

tanika.t
autor
28. máj 2008

dobré ránko všetkým 🙂

loss
28. máj 2008

cafte babulky
Tani Nellusku som vycmuckala aj za teba neboj ked je takto krasne dame stretko Wejka to zorganizuje 😵
vonku je nadherne vcera sme kruzili po vonku skoro 3hodinky malicka krasne spinkala a ja som bola na zmrzke super je na materskej ked je leto 😀
Drzim vam obom palce nech ste // co najskor
Weji aj vikend hlasia teplucky tak si slniecko uzijes 😉

weja
28. máj 2008

ahojteee 🙂
tanika - jasne, taku vec treba oslavit 😀
loss - to si pis, ze stretko zorganizujem, len mi musite dat vediet kedy... 🙂

ja som bola dnes rano na krvi, vysledky vraj budu niekedy buduci tyzden... no som zvedava...
potom som chcela ist na alergo, lebo uz asi tyzden mam upchate dutiny z alergie - zas kvitne daka svinucha a nemozem poriadne dychat 😠 Najskor som zistila, ze alergo ambulancia sa prestahovala... 😖 Ale nastastie nie daleko, tak som tam zasla a mila sestricka mi oznamila, ze som presvihla datum kontroly a teda podla noveho zakona potrebujem zasa odporucaci listok od obvodnej dr. 😠 😠 😠 Tak som sla zasa k obvodnej po listok, cakala som nan asi hodinu a ked som sa vratila na alergo, tak mi oznamili, ze dnes ma uz nevezmu, lebo maju toho straaaaasne vela... 😠 😠 😠 😠 😠 Normalne ma vytocili!!! 😠
Ale do roboty som uz nesla, potrebovala som si este vselico povybavovat a doma ma caka kooopa pradla na pranie a dalsia na zehlenie, tak idem s tym daco robit...
Ale urcite este nazriem 😉

loss
28. máj 2008

wejka mne je jedno kedy sa stretneme ale uz teraz sa na vas tesim a aj Nellynka 😵

weja
29. máj 2008

no super, tak nacrtnite nejaky termin aj vy ostatne, kedy vam to vyhovuje... 🙂
snad by mohli prist aj jastericky 😉

alinka189
29. máj 2008

ahojte,
tak som pn ešte mesiac 😠 už sa unudím 😀 . uzv nerobil, len palpačne a vraj ok. o 10 dní velký uzv, tak že aj podla toho sa uvidí.

weja
29. máj 2008

alinka - no tak fajn, hlavne, ze ste ok 🙂 to pojdes do robotky len na nejake 2 mesiace a potom zas MD 😀
jeeej, tak o 10 dni sa mozno aj dozviete, co to bude 😵

alinka189
29. máj 2008

wejka, presne tak ako píšeš ... 😀
a veru, možno budeme vedieť, ak sa dobre otočí. júúj, už sa teším 🙂
takže zase bude stretko bezo mňa ☹ , ale potom sa na vás teším 😉
na tom alergu ti tiež mohli povedať, aby si prišla už na druhý den a nie ťa takto preháňať 😠 , mňa by asi porazilo, keby mi to tak. Ale aspon si požehlila 😉

weja
30. máj 2008

dobre piatkove rano 😎
co planujete na vikend?
vcera sa loss ani neukazala, asi mali rusnejsi den... 😉
a kde je tanika? 😕

loss
30. máj 2008

wejka boli sme cely den u nasich a vecer sme isli spinkat uz o 9h nejaka som bola unavena
dnes idem malicku nechat mamke musim ist do L.M takze cakam kym sa zobudime a potom letim ku rodicom takze zase sa neukazem cely den
na vikend mame oslavu nasi robia gulas na narodenie Nellinky tak budeme grilovat a jest 😀

jastericka
30. máj 2008

ahojte dievčence, tak som to tu zbežne prečítala, čo u Vás nové 😉 . Malinkú som uložila na nočný spánok, spinká celkom dobre, od kúpkania do jednej a potom sa budí každé dve hoďky, no a od piatej už má deň, takže sme hore.
Keď je hore, plačká, bolieva ju bruško, masírujeme, nosíme sa dlho, cvičíme s nožičkami, ale stále plače, ževraj to chce čas....Je to vyčerpávajúce, najmä, keď vidím, že ju bolí a neviem jej pomôcť ☹

ale inak je krásna, už sa aj usmieva, keď má dobrú chvíľku, nevieme sa s manželom na ňu vynadívať 🙂

to stretko by bolo super, určite by som prišla, ale Martinka je hrozne uplačkaná, keď nespinká, keĎ som s ňou vonku, stále sa jej musí hlava natriasať, ako náhle s kočíkom zastanem, je hore.

Zuzka, tá škrupinka od Teba je super, ďakujeme ešte raz, dobre sa jej tam sedí, aj keď ju bruško bolí, tak sa tam ukľudní, dnes mi tam pekne zaspinkala 🙂

Držím palčeky snažilkám a všetky pozdravujem

papa 🙂

zuzana24
30. máj 2008

evi som rada ze som ti mohla pomoct hlavne ze je malej super 😀 som rada nech teda sluzi.

jastericka
1. jún 2008

ahojte žienky, prajem Vám peknú nedeľu

nakuknite do môjho albumu, pridala som tam nové fotky Martinky 🙂

Teraz je vonku s ocinkom, tak môžem trošku vypnúť, túto noc spala dobre, najskôr 6 hodín a potom tri, takže len dva krát som bola hore. Super...

Zatiaľ papa 🙂

alinka189
1. jún 2008

ahoj, jastericka...fotky sú super. Martinka je nádherná 🙂

tanika.t
autor
1. jún 2008

jašterička,kukla som 🙂 malinká je nádherná,taká malá okaňa 😉

alinka,ty už 19.tt?? 😲 to teda letí 🙂

weja
2. jún 2008

dobre ranko vsetkym 🙂
jastericka - malinka je ozaj kraaasna 😵 a snad casom vyrastie aj z toho plakania... 😉
loss - aka bola grilovacka? 🙂
tanika - tak co, mrcha nakoniec dosla? 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre