Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

tanika.t
autor
21. apr 2008

jastericka,malinká je beťárka 😉 ,naťahuje ťa no a priznám sa,že aj nás 😀 ..však ja každé ráno zapínam MK s tým,že tu bude napísané-jastericka už má bábätko 🙂 - a tu nič ☹
vieš,že malinká bude už býček?
tak teraz máš povolené všetko robiť,aby si čo najskôr bežala do porodky 😀 ,žiadne zákazy neplatia 😉
stále držíme palce 🙂 😉

loss,už ti došiel doki z dovolenky?

weja
21. apr 2008

jaj naozaj... to mi ani nenapadlo, ze uz to bude mala bycica... 🙂 no tak snad aspon nebude taka tvrdohlava ako barancek 😉
ale podla poslednej ms si este nemala termin, ci ano? ja to usudzujem len podla toho, ze v pase mas termin 25.4. 🙂

alinka189
21. apr 2008

ahojte, kočky.
vidím, že sa maličkým nechce nejak 🙂
ale ked si spomeniete, že už máte celú cestu za sebou a delí vás už len pár dní, alebo pár hodín (nikdy neviete), tak je to super pocit. nič?
držím obom palce.

weji, potom to tu nezabudni napísať 😀

weja
21. apr 2008

alinka - jasneeee, hned ked to predycham, budem bezat k pc, aby som vam tie dobre spravy hned oznamila 😎
ty ides tento stvrtok do poradne, ze? juuj, drzim palce, nech rastiete ako z vody 😉 skoda, ze Boda nema tlaciaren, nebudes mat ani fotku drobca 😒 iba ak si ho odfotis na mobil 😉

tanika.t
autor
21. apr 2008

wejka,ale to alinke uteká,že? veď nedávno ešte ani nevedela,že či je tehu a teraz už 13.tt 🙂

loss
21. apr 2008

tani doktor dojde az tento piatok ☹
alinka ozaj ti to uteka coskoro mas prvy trimster za sebou 😵
jastericka vo stvrtok daj vediet co ako
weji neboj napisem ti ako prvej 😀

jastericka
21. apr 2008

ahojte

weji, tu na koníkovi to tak divné vyratúva ten termín pôrodu, záleží od toho, akú dĺžku cyklu udáš. Ja som mala podľa sona termín 15.4. a podľa poslednej menštruácie 20.4 (tento termín mám aj v tehu knižke), doktor povedal, že ten podľa poslednej mršky je presnejší.

Býček je trošilinku menej tvrdohlavejší 🙂 . KeĎ ja mám v rodine skoro všetkých býkov: mama, otec, sestra, manžel, pes a ešte aj to moje dieťatko bude býk 😀

lossík: jasne, dám vedieť, napíšem buď sms alebo sem na koníka

nadka01
21. apr 2008

Ahojte kocky.malicka zaspala tak som zbehla zasa na net kuknut, co noveho.Ako sa drzite?Jastericka nebojkaj.ja som si tiez myslela,ze prenasam.Mala som termin 4.4. a mal sa narodila o 3 dni neskor.dietatko vie,kedy ma prist na svet.Bola to sranda.presiel mi jeden termin,druhy podla sona, termin podla mrsky a stale nic.Uz mi domov chodili sms,ze co maem a my stale nic 😀 Vecer som sa sprchovala v teplej vode,pila malinik avseliake tie "rady" som skusala...

jastericka
21. apr 2008

nadka a ako to nakoniec na Teba prišlo? Začala si mať bolesti alebo plodovka odtiekla? Ja si to neviem predstaviť 😉

alinka189
21. apr 2008

no ano, tento týžden, presne ako aj loss ide. teiž si dobre weji pamätáš 🙂
a vám to so mnou uteká a mne sa to vlečie 😒 , ale nech, hlavne, že bude všetko ako má byť. teda dúfam!
jastericka, hej, záleží asi akú dáš dlžku cyklu, mne to tiež nesedí s dátumom v knižke.

jastericka
21. apr 2008

ali, tu máš 3. novembra a v knižke máš aký TP?

tanika.t
autor
22. apr 2008

dobré ránko 🙂 je niečo noveé s jasterickou? 😉

loss
22. apr 2008

dobre ranko

takze dnes sme Ok vytok ziadny ☹ jastericka my snad neporodime 😀

tanika.t
autor
22. apr 2008

loss, do piatku len počkajte pekne 🙂

weja
22. apr 2008

dobre ranko 🙂
tanika - ty ides dnes k dr., ze? drzim palce 😉
loss - no teda... len sa drz minimalne do piatku... ked uz to s vami dr. potiahol od zaciatku, hadam to dotiahnete s nim az do konca 😉
alinka - no mozno ze sa ti to tak vlecie, ked si doma... myslis, ze ta dr. necha este doma alebo ta vypise do roboty? ale ak by si chcela zostat doma, tak si myslim, ze by ta bez problemov nechal...

tanika.t
autor
22. apr 2008

ďakujem wejka

nadka01
22. apr 2008

Dobre ranko dievcata.
jastericka: mne v podstate skoro nic nebolo.2 dni mi dost tvrdlo brusko,ale ziadne bolesti.A v nedelu som zacala mat take ake menzes bolesti,ale len take mierne a odisla mi hlienova zatka.u nas je to tak,ze ked odide zatka,treba ist do nemocnice.Pridem do porodnice a tam mi povedali,ze som otvorena na 8 cm.Som cumela jak puk.mne v podstate skoro nic nebolo 😀

alinka189
22. apr 2008

jastericka, tam mám o 5 dní skôr.
wejka, asi preto 🙂 a vôbec netuším, či ma už vypíše alebo nie, ale nechám to na neho, povedal, že budeme robiť všetko preto, aby bolo všetko v poriadku.

fíha Nadka, tak to si mala super. človek ti môže len závidieť 😀

nadka01
22. apr 2008

alinka: chvala bohu.Ani nevies ako som sa bala.Nemala som tusenie do coho idem.nastastei bol so mnou manzel pri porode.mozem fakt len odporucit.A keby ste poculi tie jeho reci pocas tehotenstva...vraj o tam so mnou nepojde,odpadne,on na to nie je dost silny a pod. 😀

jastericka
22. apr 2008

nadka, aj ja mám podobné príznaky, už dva dni mi dosť často tvrdne bruško a včera také menštruačné bolesti. V piatok som mala aj hnedý výtok, ale to asi nebol a tá zátka, tá má máť inú konzistenciu, nie? A mala by odísť naraz, pokiaľ si dobre pamätám. Keď ja nechcem panikáriť a chodiť niekam skôr.... 😅 ale určite ak sa mi niečo nebude zdať, vyrážam

s tým manželíkom pri pôrode máš pravdu, určite je to veľká psychická opora. A ako to pekne zvládol, že? 😀

Inak to je sranda, že si bola otvorená na 8cm a nič si necítila, lebo že tie bolestivé kontrakcie začínajú od 5 cm 😝

Dievčence, prajem krásny dníček

loss
22. apr 2008

nadka super teda aj ja by som to tak chcela
jastericka no som zvedava co mi povedia v piatok a tebe vo stvrtok 😵

weja
22. apr 2008

jastericka - ide aj tvoj drahy k porodu? 🙂
loss - ja som myslela, ze ides aj ty vo stvrtok...
no ktovie, ci jastericku neposlu rovno domov po veci... 😉 bolo by to fajn, konecne..., ze?
drzte sa vsetky 😉

jastericka
22. apr 2008

juuj, veru bolo by fajn wejka, ja sa na tom opýtať či sa s tým už nedá niečo robiť....som zvedavá, čo mi povedia, bude záležať, aký bude nález, na koľko otvorená a tak podobne....
áno, ide aj manžel k pôrodu, teší sa 😉

lossík, aj ja som zvedavá, mám pocit, že sa tieto hodiny vlečú, ako nekonečno mi to pripadá

tanika.t
autor
22. apr 2008

jastericka,loss, alinka 🙂
tehuľky naše nech vám kontroly dobre dopadnú a jastericka,ty už rovno porodíš a hotovo 😀
nadka je šťastná žena-takto rodiť,tak to by chcela asi každá 🙂

ja som bola dnes na foliklometrii- dr.ma potešila,liečba clostilom zabrala,mám tam 3 pekné folíky,teraz vo štvrtok kukne,ako a čo s nimi sa deje 😉 a v sobotu zas na kontrolu..teda dnes 9.DC, 11.DC a 13.DC
povedala,že jar je už tu,tak sa isto zadarí 🙂 ja som len zvedavá,že kedy stíhame snažilkovať 😀 keď stále len po kontrolách chodím 😀

alinka189
22. apr 2008

tani, to sa velmi teším, že liečba zabrala!!!! držím palce 😉

slonicek
22. apr 2008

tanika to ti aj ja stále chodím po kontrolach a folikul som mala 23 dosť velký mohlo aj byť niečo stoho ale dostala som menzes tak zase nič no čo už uvidíme buduci cyklus čo sa bude robiť

slonicek
22. apr 2008

jaštericka budem ti držať palčeky a ked už pôjdeš tak nám daj vedieť aj ty loss nebojte babenky zvládnete to

jastericka
22. apr 2008

tanika, hurá folikulky a dokonca tri 🙂 , to je super, veru aj to slniečko pomáha asi aj na náladu, aj na plodnosť 😉
Veeľmi držím palce, aby to dobre dopadlo

ďakujem slonicek

alinka ahoj 🙂

zuzana24
22. apr 2008

nadka take reci som aj ja pocula od svojho chlapa a nakoniec dopadol na vybornu to asi len pred nami hraju formu 😀

weja
23. apr 2008

dobre ranko 🙂
tanika - supeeeer, tesim sa, ze sa to takto dobre vyvija 🙂 je to parada, tak len pekne snazilkujte priebezne a nechame sa prekvapit, co nam tato jar prinesie... 😉
inak chodit tam kazdy druhy den... uff, to da zabrat... 😒 ktovie, co caka mna...

ako sa dnes mate? vyzera to tak, ze dnes bude krasny den... 😎 ako stvoreny na porod... 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre