Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

slonicek
8. okt 2008

regi kedy ideš cvičiť?pôjdem aj ja už daj mi prosím ťa vedieť kedy to je 🙂
inak ja tiež mám problém s obliekaním nič nezapnem ,malinká tiež tancuje v noci nemôžem spať iba rovno ked sa dám nabok už ma kopne tak sa otáčam ja tak závidím môjmu priatelovi ako sa mu fajhne spinká no musím nejak vydržať 🙂

slonicek
8. okt 2008

včera som sa tak zlakla hrča na bruchu a to malinká tam asi mala chrbátik 🙂 to je sranda ako sa to v vtom brušku vedia uložiť aj Vám sa robili také hrčkky?ja som sa normálne bála.

slonicek
8. okt 2008

aj ja som bola oproti liptáčiku ja si idem objednať ten Atlantik sivo červený kočík páčil sa mi no hádam bude dobrý maju tam pekné kočíky a teraz dostali tovar maju pekné kombinézky na zimu také flišové .

slonicek
8. okt 2008

jastericka no uvidíme kedy príde na svet primár mi povedal v poradni žeby to malo byť presne na termín ,ale všetko sa môže zmeniť 🙂 možno to bude 18.1 necháme sa prekvapiť.

jastericka
8. okt 2008

ahoj, tak som rada, že ste OK. Hrčky na brušku sú Ok a budú čoraz častejšie a väčšie ako budú týždne pribúdať 😀 . To spanie...hm, je to otras počas tehu, užila som si svoje, ale vydržala som, aj keď som dakedy rátala celú noc ovečky a spánok neprichádzal a neprichádzal....

Ten Atlantic je pekný kočík....

slonicek
8. okt 2008

no Evy si ma potešila už sa nebojím 🙂
no som rada že ten kočík je dobrý len ešte ho musia ojednať nemaju červenu fabu ale to ja mám ešte čas do Decembra 🙂

paskova
8. okt 2008

slonicek co sa tyka toho Atlanticu tiez som nad tym kocikom uvazovala, ale cakam na manzelika. A som aj dost poverciva co sa tyka postielky a kocika, kocik si kupim az po porode a postielku tiez dovolim muzovi postavit ked bude mala na svete.
Cvicit som bola aj dnes, skoda, ze si sa neozvala skor. Ale cvicime aj buducu stredu o pol piatej tak prid. 🙂

slonicek
9. okt 2008

pasková no dobre pôjdem aj ja buduci týžden cvičiť aj ja kočík kupim až po pôrode len musím dať rezervačku aby ho mali tu v LM lebo potom by som musela ísť až do ZA a to mi bude daleko .

slonicek
9. okt 2008

a čo si tam mám zobrať nato cvičenie?

paskova
9. okt 2008

slonicek:Ja tam chodim v teplakoch aby som sa tam nemusela prezliect. Vlastne vsetky baby maju teplaky, prezuvky mat nemusis, sme iba v ponozkach. Ja som sa tize pytala na rezervaciu kocika, povedala mi, ze staci 2 tyzdne dopredu.

slonicek
9. okt 2008

no tak super a už si si vybrala v tom bábätkove?ja som bola tiež tam

slonicek
9. okt 2008

regi tak v stredu sa tam uvidíme

paskova
9. okt 2008

Ano v babatkove som pozerala tie kociky. Pozeram ich aj na internete, ale j lepsie ked ich vidim ako vyzeraju v skutocnosti.

slonicek
9. okt 2008

no ved aj ja som pozerala na inernete ale najlepšie ked ho vidíš .

slonicek
9. okt 2008

regi ty máš kedy presný termín?už sa ti to tiež blíži zachvílu

vejinka
9. okt 2008

kocky ja mam atlantic a som s nim nadmieru spokojna..uzasne sa ovlada 😉

vejinka
9. okt 2008

uha...my sme kocik kupovali ked som bola v 7 mesiaci..a postielku tiez tak nejak...ale napriklad prebalovaci pult s vanickou sme kupovali ked som bola v 5. akoze aj som sa troska bala...ale na povery neverim..a v kociku aj tak mam macka s cervenym trickom...som ja ale.... co? 😅

slonicek
9. okt 2008

vejinka no aj ja si chcem kupiť ten kočík len dufam že malá tam vôjde aj s fusákom len škoda že to nemá vyberaciu vaničku čo sa dá v ruke nosiť ale je pekný ja chcem sivočervený le modrý je velmi pekný.

slonicek
9. okt 2008

Regi inak som si všimla že ideme mať rovnaké mená pre dievčatá 🙂

paskova
9. okt 2008

No ved to 🙂 My sme velmi dlho rozmyslali, ja som chcela nieco na N, ked uz mame doma Natalku,ale muzovi sa nic nepacilo. Tak sme zvolili Sofku. Len este neviem, ci to bude Sofia alebo Sophia. Natalka ju vola Žofka podla jednej rozpravky a ja len dufam, ze jej to nezostane. 😀

jastericka
9. okt 2008

žienky, my sme zasa choré, Martinku to zasa chytilo, som z toho nešťastná, má hrozné soplíky a teplotku
Tak sa teším, aká bude noc 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

loss
9. okt 2008

cauky
juuj Evi to mi je luto tak ked sa uzdravite prideme vas kuk
zrzuska dnes bolo super dakujeme za pekny dnicek 😉

slonicek
9. okt 2008

Evy no chudatko Martinka ☹ ked to aj toto počasie je na figu ved bola prednedávnom choručka .

slonicek
9. okt 2008

a kde ste dnes všetky ani wejky nieto ani Alinky .

slonicek
9. okt 2008

Regi mne sa tiež páči toto meno ani by ma nenapadlo ,ale mne sa ti prisnilo že sa bude volať Sofia tak som hnes ráno môjmu priatelovi povedala ,že už mám meno pre malinku a suhlasil nič nekomentoval.

zuzana24
9. okt 2008

joj evi prajeme rychle uzdravenie.sopliky su to najhorsie co male deti mozu dostat ☹

weja
10. okt 2008

ahojte...
Evi - asi bude nieco vo vzduchu, lebo z kazdej strany pocuvam, ze su deticky, ale aj dospeli, chori... ☹ tak sa drzte, aby ste to zvladli a rychlo sa vyliecili... 😉

loss - takze ste znova nemobilni, ked mate auto v oprave?

vejinka - vy uz mate za chvilu 2 mesiace, ale to leti...

slonicek, paskova - vam tiez pekne pribudaju tie tt... 🙂

paskova
10. okt 2008

no hej wejka, pribudaju. Uz ledva fucim, akurat som dovysavala a pozmyvala komplet cely byt, takze nadnes mam pratovania dost. 😉

jastericka
10. okt 2008

loss, slonicek, zuzi, weji, ďakujeme a ahojte, práve sme sa vrátili od doktorky, tak máme aj hrdielko zapálené ☹ a soplou veľa, ale doktorka mi povedala, že to aj keď sa zúbky prerezávajú, tak, že sa niektoré deti nevedia soplou zbaviť.

Teraz Maťka zaspala, chvalabohu, lebo inak je mrzutá hrozne, veď sa jej ani nečudujem

Veru, veru weji, samí chorí, ale to toto počasie, bola kosa, teraz sa oteplilo, ľudia nevedia, ako sa majú obliecť, spotia sa a je to, choroba na svete

vejinka
10. okt 2008

aj my soplikujeme hadam od narodenia..ale doktorka povedala ze este moze..kludne len ma potom problem papat ..odsavat sa to neda lebo je to huste..a tycinkami to ide tazko lebo mi nexce dovolit sa tam sparat 😔
jastericka skore uzdravenie prajem
wejka veru jak to leti..len teraz som si robila test a aha male vrestadlo je uz dvoj mesacne co nevidiet 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre