Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

vejinka
31. dec 2008

paskova veru tiez mam ten pocit..mala je naadhernaaaaa 😉

vejinka
31. dec 2008

kocky vsetko naj do noveho roku 😉

tanika.t
autor
9. jan 2009

ahojte,
všetko naj,naj,naj do Noveho roku všetkým!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

loss
10. jan 2009

Tani aj ja zelam tebe a vsetkym 🙂
drzkate sa ako sa vsetky mate?

loss
14. jan 2009

sem nik nechodi??????

tanika.t
autor
15. jan 2009

hm,asi su uz vsetky maminky,okrem mna ☹

weja
16. jan 2009

ahojte maminy a spolusnazilka tanika 🙂
slonickovi gratulujem k Sophii 😵 😵 😵 neviete, ako sa maju? a aky bol porod? som zvedava... 🙂
no ako sa vsetky mate?

tanika - ako s pracou?

vejinka
16. jan 2009

ahoj weji..my sa mame dobre len zurim lebo materska mi este neprisla 😠 koli blbemu euru nezaplatim co musim

alinka189
17. jan 2009

ahojte...
wejka, ja som stretla Katku predvčerom. vraj mala ťažký pôrod. má uzku panvu a nechali ju trápiť sa. bol jej pri pôrode Školka (či ako sa volá), potrhala sa aj zvnútra. a dve sestričky jej tlačili na bruško.
ved ked bude mať Katka čas, isto sem zavíta a dá ti vedieť viac.
a ty sa ako máš?

vejinka, fakt neposlali materskú??? 😲 😠 musím kuk na účet.

alinka189
17. jan 2009

loss, ahooooj, ty sa ako máš? tiež si dlho nebola tu. to Nellynka má už 8 mesiacov??? 😲
teeeda, ale to letí.

jastericka
17. jan 2009

ahojte žienky v snažilkách, zdravím najmä wejku a taniku, kočky čavooooooooo

život uteká akosi rýchlo, nedávno som stromček zdobila a už je pomaly koniec januára, hmmm...

Aj ja som dnes stetla Katku v meste, keď som išla do lekárne, ale akosi sme nemali čas na seba, lebo sme sa každá ponáhľali 😅 Kati, tak nabudúce hádam pokecáme 😉

vejinka
18. jan 2009

poslusne hlasim ze materska dorazila v piatok vecer 😉

weja
18. jan 2009

ahojte 🙂
veru, strasne to vsetko uteka, za chvilu je uz aj po zime... co je teda fajn, lebo ja zimu nemusim... 🙂
chuda Katka, cele tehu mala dost komplikovane a este aj tazky porod ☹ no snad jej to malinka vynahradi 🙂
alinka - ja sa mam fajn, strasne vela prace kvoli euru + koncorocne uzavierky 😖 domov chodievam az okolo 19tej, potom uz len to najnevyhnutnejsie a rovno odpadnem do postele, takze nasa domacnost je veeelmi zanedbavana 😝 ale dufam, ze coskoro sa to uz cele utrasie... 🙂

a vy co mate nove? ako sa maju deturence? 🙂

jastericka
18. jan 2009

ahoj weji, tento prechod na Euro, no bolo nám to treba??? 😀 😀 😀 Ale nie, ja len žartujem, jasné, že bolo....
Som rada, že Ťa práca baví, to je super. A snažilkovať kedy môžete začať?

vejinka: to ma teda potešilo, keď prišiel rodičovský príspevok, že cca 160 EUR 🙄 😠

vejinka
19. jan 2009

jastericka no biedaaaa 😔

loss
19. jan 2009

čaute Ali máme sa super malá už lozí jedna radosť je prekrásna zuby stále neláme
škola super už len jedna skúška
weji ahojky
babule keď sa oteplí hodíme stredko OK?

paskova
19. jan 2009

aj ja som za stretko, uz by bolo nacase aby som sa s vami stretla osobne. 😵 😵 😵 😵 😵

loss
19. jan 2009

jasne ale ked bude teplejsie OK?

zuzana24
19. jan 2009

caute kocky tak uz sme doma dorazili sme dnes let bol hrozny prileteli sme o pol druhej v noci porozpravam zajtra 😉 len vam chcem napisat ze saska bude mat surodenca 😉 asi ale podla vsetkeho ano.zatial ahojte

paskova
20. jan 2009

zuzi ahoj, konecne ste doma a to aj s prirastkom 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Daj vediet podrobnosti. 😵 😵 😵 😵 😵

weja
20. jan 2009

ahojte 🙂
co sa tyka stretka, som za 😵 niekedy na jar by to bolo super, teraz je fakt zima a este aj chripka vo vzduchu 😖

Zuzi - supeeeer 😵 tak to sa asi veeelmi tesite, ze? 🙂 a v kolkom tt asi si?

jastericka
20. jan 2009

ahojte

Zuzi, vitajte soma a jéééj, huráá, aj ja chcem vedieť viac, čo a ako 😅 Teším sa s Vami 🙂

aj ja som za stretko, ale na jar, dobre?

Táni, ahoj, tak Nelly už lozí, bože to je šikovné dieťatko, ale ona aj skoro začala sedieť, super....my ešte ani poriadne nesedíme 😅 , teda sedí, ale sama sa nevie, je pohodlná....náznaky lozenia sú, ale vydrží len chvíľku
A si šikovnica, keď už máš len jednu skúšku, to zvládneš 😉

alinka189
21. jan 2009

to bude super stretko na jar, už bude teplejšie 😉

zuzi, gratulujem 🙂

teda, Nellynka už zo stretka aj utečie po svojich 😉
držím palce na poslednej skúške 🙂

zrzuska
21. jan 2009

ahojte.

nejako dlho tu bolo ticho 😕

evi z toho si nic nerob, vsak nasa ta sa hrozne neskoro naucila otacat. ked sa nelly otacala jedna radost tak nasa sa sice vedela ale tiez to nejako nevyuzivala az tak. a potom sa vseeeetko naraz naucila. vsak ja uz stresy z marcovych deti sa uz skoro vsetky otacali, vedeli sadnut same, plazili sa alebo lozili a my horko tazko to otacanie. potom si nahodou sama sadla a uz to slo. uz sa otacala vselijako, sadla si, potom prisla na to ako sa plazi ale velmi ju to nebavilo a na vianoce zacala trosku lozit a po sviatkoch to uz sa pustila riadne, teraz uz lozi ako drak a chodi popri vsetkom co sa da.
tak sa ani necudujem ze mala take zle obdobie so spanim a tak. nedivim sa ked sa toto vsetko potom naraz naucila. zevraj deti ked sa maju daco nove naucit, ze je tam teda ten nejaky dalsi vyvojovy stupen ci ako to mam povedat tak vtedy su take umrncane a zle spia....
a mne sa zda ze ona toto vsetko zacala robit aj vdaka tomu ze sa zacala staviat na nozky a teda jej zosilneli. mne sa to aspon tak zdalo ze potom si tymi nozkami vedela lepsie pomoct aj pri sadnuti, aj pri lozeni a tak. no ktovie ale ci to bolo fakt tak.

stretko na jar by mohlo byt krasne. ja milujem jar. ked je uz prijemne teplo a sucho a vsetko je rozkvitnute. to je moje najoblubenejsie rocne obdobie a potom babie leto 🙂 a aj leto ale prilis horucavy nemusim... 😅

jastericka
21. jan 2009

a ja mám najradšej jar a potom jeseň 🙂
Luci, máš pravdu s tými vývojovými stupňami, hovorí sa tak, že keď sa dieťa niečo nové naučí, že sú to pre neho nové vzruchy a zvykne potom v noci zle spať. To potom čo naša malá, keď stále zle spí 😀

Inak ten Viburcol mi objednali v lekárni pri Bille

loss
22. jan 2009

dakujem babulky ste zlate
ZUZKA SRDECNE GRATULUJEM 🙂

julia225
24. jan 2009

ahoj baby, ak by ste mali daktora zaujem tak v pondelok o 10*00 v MC ZORNICKA v LM bude kurz BABY SIGNS, alebo "znakova rec pre babetka od 6-36mesiacov" cena kurzu 37eur, v cene zaklany balicek...
papa

jastericka
24. jan 2009

ahoj julka, znaková reč pre bábätká? To môže byť zaujímavé, ale neviem si to predstaviť ako by to prebiehalo. Moja malá neobsedí ani chvíľku...vieš o tom niečo viac? Chodíš tam, pozerám, že máš 3 ročnú dcérenku.

paskova
24. jan 2009

ahojte, o tom znakovani som citala aj ja, viem, ze su aj knizky na tuto temu, ale mne to pripada zvlastne, neviem ako by som to praktizovala. Juli ak mas s tym skusenosti napis. 😉

jastericka
25. jan 2009

ja som to len videla v jednej komédií, "Foter je lotor", tam to praktizoval starý otec na vnukovi a bola to sranda 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre