Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

jastericka
18. aug 2008

ahoj slonicek: no vidíš, super, tak už môžme dve....pridáte sa aj ostatné??? 😉

paskova
18. aug 2008

ahoj dievcata: dnes som bola na ultrazvuku. Robila mi ho dokt. Verebova, bola velmi mila a uistila ma, ze mala je v poriadku. Tak to s tym Timkom necham tak, dufam, ze sa to nejako zle nevyvrbi.

weja
19. aug 2008

ahojte 🙂
mne stvrtok vyhovuje, ja mam cas hocikedy - zlata dobra PN 😀
paskova - no super, gratulujem, takze zatial nejdes dr. menit?

paskova
19. aug 2008

weja: zatial nie, verim, ze vsetko bude dobre.

alinka189
19. aug 2008

ouki, tak vo štvrtok na námestí pri fontáne o 16:00 🙂
vidíš, jastericka, kolko nás príde? 😀

waitinka7
19. aug 2008

Jastericka, slonicek, alinka, pridavam sa aj ja na ten stvrtok, dufam, ze maly bude dobry a budem moct dobehnut.

slonicek
19. aug 2008

no super už sa teším na Vás aj na malinkých drobčekov

zrzuska
19. aug 2008

ahojte.

ja nic nestiham. ☹

mala mi zacala spavat doobedu iba polhodku 😖 a teraz mi tu trieska do klavesnice 😀 asi chce tiez nieco napisat. hehe

jeeeeeeeej loss aki ste uz velkiiiiiiiiiiii 😅
evi my sme nejako dlho nepouzivali teraz manducu 😕
inak sa uz kojime asi 3den iba rano a vecer a v noci. MM vobec cez den nechce. ale papame uz desiatu obed aj olovrant ale nezje cele daavky. vzdy to dopapala MM a teraz nechce. ani UM ked som skusala 😕

baby drzte sa vsetky 🙂 musim ist lebo mala mi rozbije klavesnicu 😅 ideme papat 🙂

weja
19. aug 2008

no super, tak aj ja sa na vas tesim 🙂
a pri ktorej fontane? pri starej alebo novej?

jastericka
19. aug 2008

jeeeej, ahojte, tak supiš-pupiš, že môžete ten štvrtok. Pri fontáne starej tam pred Domom služieb.

Lucka: to fakt? nechce MM? to je sranda...no uvidíme, keď ja začnem dávať príkrmy, ale to až tak v piatom mesiaci...My sme boli v Manduce na výlete, tam mi zaspinká, inak len na cicke.
Aj mne spinká doobeda len polhoďku a poobede hoďku a to je všetko počas dňa, potom večer je už hrozne unavená.
Neprídeš vo štvrtok na stretko?

lossík a Ty, vyhovuje Ti to? paskova a ty čo, pridaj sa tiež aj dcérenkou 😉

zrzuska
19. aug 2008

konecne mi mala spi.
evi no tak dnes som jej musela dat UM. lebo cajik pila a pila a pila a prsnik nechcela ani za co. robila riadny cirkus a ja uz na toto nemam sily. uz som si toho uzila az az. skoda ze nemozem povedat ze som si kojenie uzivala. no casto je to skor taky boj lebo kojit chcem. ale uz ked moc vystraja tak jej dam teraz UM a hotovo. zaspala mi hned. 😔

na stretko by som aj prisla. uvidim co bude vo stvrtok. od piatku do nedele idem s maminou na kysuce ku mojej rodine (este malu nevideli) tak podla toho kedy pojdeme (ci hned rano alebo ako). prvykrat budem balit na taku cestu 😅 tak si asi budem musiet vyhradit cas. hehe
ale rada by som zmenila vzduch 😅
dnes v dedine ani zivej duse 😖 som sa citila akoby som tu zila iba ja 😕
a o kolkej sa mate stretnut pri starej fontane?

slonicek
19. aug 2008

no super tak ja tam určite prídem .

loss
19. aug 2008

no ja neviem ale snad dojdem 🙂

alinka189
20. aug 2008

baby, hádam nás nesklame zase počasie ... 😒

weja
20. aug 2008

ja som tiez dnes pozerala, ze sa zasa mraci... to uz by bol fakt zakon schvalnosti, keby zase lialo 😅

slonicek
20. aug 2008

nebojte hádam nám počasie vydrží

loss
20. aug 2008

no aj ja dufam ze nebude prsat takze zajtra o 16h 🙂

alinka189
20. aug 2008

má byť pekne a aj teplo 🙂
tak sa zajtra tešííííme 😉

weja
20. aug 2008

ok, tesim sa na vas 😵
pisala som aj tanike, ale nebude moct prist ☹ skoda... no dufam, ze vas tam uvidim vsetky... 😉

ozaj, vejinka sa akosi dlho neozvala... neviete, co je s nou? zeby uz nastal ten pravy cas...? 😵

jastericka
20. aug 2008

ahojte, no super, tak sa na zajtra teším....a ja som si myslela, že je zajtra streda 😅 , to by som asi na stretko nedošla 😝, ale už viem, že zajtra je štvrtok....hehe, my mamičky na materskej...

no a vejinka, no neviem, ale písala, že mala hnačky dva dni a to je zvesť prichádzajúceho pôrodu, takže huráááá asi máme malého Vejinkoša 😀 Erika 🙂 🙂

Veď si zajtra poklábosíme 😀

Lucka: to je sila s týmito deťúrencami a nič si z toho nerob, ak už nebudeš kojiť, aj tak si pekne vydržala....úplne ťa chápem, ja mám tiež plačlivé dieťa a nechce mi spávať, dnes som sa nahnevala a cez deň som ju nechala v postieľke, nech sama zaspí a nie pri cicke. Tak doobeda nám to trvalo hodinu a pol kým zaspala a poobede 15 minút, takže celkom úspech, budem skúšať ďalej. Tiež mám toho dakedy plné zuby, túto noc som vôbec nespala, malá ma budila každú hodinu, na porazenie. ☹

Táni, dúfam, že prídeš s maličkou 😉

tak zajtra, ja idem robiť večeru - chlebík vo vajíčku 😝

zrzuska
20. aug 2008

evi no ved to...... 😖
dnes mala otrasny den. dost mi zase place. mam pocit ze ma zapchu chudatko. take tvrde kako ma chudatko moje. a spala mi hodinu za cely den a to ani nie naraz ale na dva krat 😒
zajtra hadam skocim ku mamine ak sa jej rano dovolam a budem moct prist a nebude mat nieco. a hadam by som vas dobehla kuknut na to stretko ak mozem. ale neviem na ako dlho. drahy ma zajtra trening tak by som musela ist domov s nim alebo ak by po mna dobehol pred treningom 😕
ale o kolkej to mate? o 16tej? take daco som zaregistrovala ale neviem isto. 😕

aj mamicky z Babatka a mamicky LM mali stretko pred dvomi dnami. teraz som citala 🙂

slonicek
21. aug 2008

dievčatá tak dnes sa vidíme o 16.hod pred fontánou už sa na Vás teším 🙂

jastericka
21. aug 2008

hehe, aj ja sa teším 😉

alinka189
21. aug 2008

ja tiéééééééž 😉

vejinka
21. aug 2008

vejkos je este v brusku a podla dnesnej poradne tam vydrzi asi az do terminu 😀
ale ste zlate ze na mna myslite 😉

vejinka
21. aug 2008

alinka..serus ale nam bolo super co? 😀

alinka189
21. aug 2008

no servus, veji 😀
veru bolo, rýchlejšie ubehlo. ozaj a vďaka za "prednostné" vybavenie 😉

vejinka
21. aug 2008

alinka..aj nabuduce ak budem stihat 😀

alinka189
21. aug 2008

no to už asi ťažko 😀

paskova
21. aug 2008

vejinka: ja idem v pondelok do nemocnice na ten hnusny cukor a myslela som si, ze uz tam budes, navstivila by som Ta. Ale kedze si to zase odlozila, tak smola. 🙂 Ozaj, preco ides na cisarsky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre