Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

vejinka
22. jún 2008

loss..malinka je uz poriadna zena...po maminke 😉 je to hrozne co sa stalo ale cas vsetko zahoji...drzim moc palce aby si sa z toho co najskor dostala...krasny den 😵

bambulka026
22. jún 2008

Loos, pridem, len sa mi to teraz nezdalo vhodne.
A musim so svokrovcami dohodnut, nech maleho postrazia ked pojdem k Tebe, lebo by si mala byt hore nohami ak by som prisla s nim 😀

jastericka
22. jún 2008

jéééj, malá Nellynka je krásnučká, také krásne malé škvŕňatko 🙂 Krásne drží hlavičku 🙂

weja
23. jún 2008

Loss - malinka je nadherna, vidno, ze sa ma dobre... 😉 to s tou sestrou ma mrzi ☹ verim, ze to musite mat teraz vsetci hrozne tazke, ale treba dufat, ze cas vsetko zahoji... 😔 drzkajte sa aj s Nellinkou, nech ste zdravucki...

tanika.t
autor
23. jún 2008

loss,panebože,skoro som odpadla,keď som si prečítala,čo sa vám prihodilo..je mi to ľúto veľmi,viem,že nič nezmierni žiaľ,musí to samé prebolieť..i keď nikdy to neprebolí celkom..viem,lebo aj mne zomrel brat pomerne mladý a je tomu 5 rokov a stále to bolí...želám ti preto veľa,veľa šťastia s Nellynkou,aby ti to vynahradila a aby ste boli zdravučké a pekne rástli 🙂 je zlatučká,už som na vás zvedavá,viem,že teraz to nejde-stretko..tak ju za mňa aspoň postískaj 😉 držím ti moc palce,aby ste to všetci zvládli,keď si budete pomáhať,pôjde to ľahšie...
tak sa drž Táni!

paskova
23. jún 2008

loss: mas nadherne babo, radost sa na nu pozerat. Drzim ti velmi palce aby si vsetko zvladla i ked slova su v takychto momentoch zbytocne. Drzte sa. 😉 😉

weja
24. jún 2008

ahojte 🙂
ako sa mate v tomto teple? 😝 hlavne tehulky to asi tazsie zvladaju, co?

paskova
24. jún 2008

Ahoj 🙂 mne je celkom dobre, teplo mi zatial nerobi nic, v robote mame paradny chladok. Zajtra ma caka amnio, zatial sa snazim nato nemysliet. 😉

weja
24. jún 2008

ahaaa... tak to drzime vsetky palce 🙂 potom daj vediet, ako si dopadla...

vejinka
24. jún 2008

no toto teplo veru nerobi dobre..aj ked vcera to bolo horsie ako dnes..po tej burke je trosicka lepsie..ale som cely den zavreta doma len vsetky okna dokoran a pekne mi to pretahuje 😀 😀 😀 😀

weja
24. jún 2008

ja som myslela, ze ked trosku poprsalo, ze sa ochladi aspon o par stupnov, ale ako vidim, velmi to nepomohlo... 😖 mne sa chce akurat brutalne spat, ale to sa mi chce stale, nielen preto, ze je teplo... 😀

jastericka
24. jún 2008

ahojte. Toto teplo je horor ☹ , maličká je nespokojná. Dnes sme mali navyše ťažký deň, ráno jej brali krvičku z hlavičky či nie je anemická a potom sme išli prepichovať ušká, jedno uško má krásne, ale do druhého jej asi neskoro navliekli naušničku, tak jej krváca trošku. Chúďatko, tak plačkala...ale aspoň to má už za sebou.

paskova: Držím palce na amniu, zvládnete to s miminkom... 😉

Držkajte sa, papa

vejinka
24. jún 2008

ja ked vidim troska krvicky tak odpadam som zvedava ako to zladnem ten porod...mi asi budu musiet dat dake cierne brile alebo pasku na oci..aby som to nevidela 😀

loss
25. jún 2008

babulky dakujem ste zlate
Nellka rastie do krasy este ze ju mame je zlatucka ozaj
stretko ja sa tesim urcite pridem najlepsie cez vikedd nech sme vsetky a hlavne my s jasterkou musime skor lebo ja okolo 17h kupkam malicku
Evi my mame uska prepichnute 5dni po narodeni som rada ze sme to tak urobili zariadila mi to segra super aspon to mame za sebou a aj &Nellke isla krvicka
teplo je super len malinka je trochu vyhadzana potnickami
weji este raz gratulujem k fazulke 😵

bambulka026
25. jún 2008

pasova, drzim palce, daj vediet ako si dopadla...

vejinka, ver ze nebudes mat kedy vnimat ci ti ide krv alebo nie, ale neboj zvladnes to, vsetky sme zvladli.

bambulka026
25. jún 2008

looos, ty by si uz mohla aj do temy babatka a mamicky z Lm zavitat, ked si uz mamina 😉 🙂

weja
25. jún 2008

paskova - no ako si dopadla?
vejinka - no nejako uz bude musiet vyjst von, ked uz voslo dnu 😀
loss - stretko cez vikend by slo - mne by viac vyhovovala sobota... este sa dohodneme presne ktora a dufam, ze sa pridaju aj ostatne holky... 😉

jastericka
25. jún 2008

ahojte, aj mne by vyhovovala sobota, dúfam,že by maličká vydržala v kočiku 🙄 , lebo dáko sa jej tam nepáči

Táni, aj trošku ľutujem, že som jej to nedala prepichnúť hneď po narodení, lebo teraz už to tak viac prežívala, tak pozerala chúďa, že kde ju to berú, už je vnímavá a taká ľútostivá, už aj plačká inak ako predtým. Aj moja má potničky kde tu.

vejinka: neboj sa, tam nebudeš tú krv vnímať, ja som tam počas pôrodu ani krv nevidela, to nevnímaš, fakt, neboj.

Reginka, tak ako? Ako bolo na amnio, dalo sa to zvládnuť?

Tak napíšte ohľadom toho stretka, neviem, kedy by bolo najlepšie, keď cez obed je najväčší úpek, tak okolo tretej? Aby loss stihla aj kúpkať.

paskova
25. jún 2008

Ahoj dievcata, tak som po amniu a cakala som, ze to bude horsie. Mna to bolelo menej ako odobratie krvi. 🙂 🙂 Teraz lezim co je pre mna nepredstavitelna hroza 😠 , lebo som clovek v pohybe. Uz len cakat na vysledky, ktore verim, ze budu dobre.
Dakujem, ze ste mi drzali palce. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jastericka
25. jún 2008

🙂 tak je dobre, že to takto dopadlo, si hrdinka v mojich očiach. Výsledky budú určite dobré 🙂

alinka189
25. jún 2008

paskova, to ozaj menej ako odobratie krvi? fíííha.
a výsledky kedy budú? asi až za nejaké 3 týž., čo? či skôr? neboj, budú ok 😉

jastericka ako sa máte s Martinkou?
wejka, ty sa ako cítiš? okrem toho, že ťa už pobolievajú kríže. kedy ideš na PN?

jastericka
25. jún 2008

alinka: ďakujeme za opýtanie. Martinka sa mení zo dňa na deň. Mám pocit, že je už aj kolika a reflux ustupuje. Už tak negrcká a aj menej plače. To pozorujem tak druhý deň, veď v nedeľu mala 8 týždňov 😀 , to letí....
Je zlatá, smejká sa, kúpili sme jej hračky pískačky a tak, tak sa teší veľmi. Je to také milučké klbôčko 🙂
A vy sa ako držkáte s miminkom maličkým?

loss
26. jún 2008

caute
no takze dajte vediet kedy sa uvidime
Evi a malej uska aj niecim potieras?my uz mame uska zahojene takze super
Weji ako ides hned na PN?

weja
26. jún 2008

paskova - tak dufam, ze sme dobre drzali palce, dalo sa to prezit a vysledky budu urcite ok 😉
alinka - drz sa v poradni...
jastericka - 2 mesiace... to je uz velka slecna... 🙂 a ked uz ani brusko nebolieva, tak to vsetko smeruje k lepsiemu a uz bude len dobre 😉

ja sa citim dost na h...o 🙄 uz mi zacalo byvat paradne zle, ale az tak mi to zase nevadi, len keby som sa nemusela v robote premahat, ze mi je fantasticky a pritom som ako zbity pes 😅
loss - zajtra idem na UTZ tak sa dohodneme s tou PN...

jastericka
26. jún 2008

ahojky
wejka: ak Ti môžem poradiť, choď radšej na PN, uvidíš, budeš kľudnejšia, vytvoríš si doma pohodičku a tak...Tie nevoľnosti sú určite nepríjemné, neboj to prejde, držím palce

Táni: doktorka mi dala framikoín či ako sa to píše 😅 a repíku som navarila a tým jej to potieram. Má to celkom pekné, nevyzerá, že by sa jej to išlo zapáliť, hádam bude dobre. Veď som videla, že Nellúšik mala naušničky skoro, je to tak lepšie, ešte to tak bábo nevníma. Naša by som povedala, že už bola aj dosť veľká na prepichovanie, lebo čím staršie bábo, tým horšie.

všetkým prajem krásny dníček

Inak, to čo bola a v noci za búrka, som sa normálne bála, že nám okná povyvracia. Martinka spala ako dudok, nezobudila sa, čo som bola prekvapená 😀

paskova
26. jún 2008

wejka: pri prvom tehotenstve som bola hned od zaciatku doma na PN. Pracovala som vtedy v Jasnej a bala som sa ako bude s cestovanim a tak. Takze ak sa necitis dobre, alebo sa bojis kludne sa daj vypisat. Aspon budes pokojnejsia. 😉

Tu hroznu burku aj moja Natalka prespala, nechapem ako mozu tak hlboko spinkat. Pekny den vsetkym.

weja
26. jún 2008

no ta burka bola ozaj des... 😖 utekala som vsetko zatvarat, ale tiez mi nebolo vsetko jedno...
paskova - a kde v Jasnej si pracovala? ja som tam tiez casto robila, na roznych hoteloch, este pocas VŠ a to cestovanie je ozaj na nervy, to mas pravdu... 😖

alinka189
26. jún 2008

ahojte, tak v poradni ok. chcel ma ešte nechať pn...mala som dilemu, že čo dalej...nakoniec sme sa dohodli tak, že ma preradil do rizikovej a na vlast.žiadosť vypísal do roboty. že síce vyzerá byť všetko v poriadku, ale vraj pre môj pokoj....ale čo ked mne už doma haraši a zbytočne len rozmýšlam ☹ a zase robotu mám sedavú a super šéfku, ktorá mi vyjde v ústrety. ale ked tak rozmýšlam...urobila som dobre? dúfam, že si to nebudem musieť vyčítať. samozrejme, že nebudem prepínať svoje sily a starať sa o seba tak ako doteraz....ved ani domka som stále neležala. čo vy na to? hmm? 😒

ííí, tá búrka aj mna zaskočila, tiež som okná držala 😀 nemám rada také búrky z tepla. i ked na druhej strane dobre, že popršalo, aspon trošku vzduch iný.

jastericka, tak to je vynikajúce, že sa upravila aj kolika aj reflux. teším sa s vami. len tak dalej 😉

wejka, zajtra budem na teba myslieť, ked pôjdeš na uzv. držím palce.

paskova
26. jún 2008

wejka: pracovala som na Hoteli Ostredok ako recepcna. Stavalo sa nam, ze sme v zime od Zahradiek isli pesi az hore, lebo autobus nevysiel, preto som to nechcela riskovat a zostala doma.

alinka: ja mam tiez sedavu robotu, ale od jula chcem zostat doma. Chcem ist na dovcu a byt len tak doma s dcerkou. Takze dufam, ze mi to vyjde. 😉

slonicek
26. jún 2008

Alinka Ahoj ja ti len chcem povedať že ty sa musíš rozhodnuť či ideš do práce ja som ostala doma na rizikovomn a nieje to otom že budeš len sedieť doma mne dal lekár aj vychádzky viem že doma je nuda aj mne je ti dlho ale už musíme nejak vydržať tých pár mesiacov .Jaidem do poradne v utorok dufam že m,alinké je ok idu ho merať .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre