Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

zuzana24
14. apr 2008

no ked to mas blizsie tak to je jasne ja len tak ze ked dojdes do porodnice sa ta budu pytat ze aku mas detsku doktorku.

loss
14. apr 2008

nadka aj ja sa pridm a srdecne gratulujem 🙂
jastericka ako este stale sa nechystate rodit?A taska zbalena?Ja som balila dnes

loss
14. apr 2008

kde ste vsetky co dnes robite?

zuzana24
14. apr 2008

ahoj tani mas sa uz robis pripravy na porod?nehnevaj sa ale zasa mi to nevislo mala som minuly tyzden perny a este aj zajtra mam nejake vybavovacky.ale pokusim sa tento tyzden isto dobehnut bo zajtra pojdem domov pslem ti sms bo doma nemam este net.naozaj sa nehnevaj ale fakt sa mi to teraz nejak nakopilo.

weja
15. apr 2008

dobre ranko 🙂
tak moja mrcha sa dnes naplno rozbehla... ☹
ale vcera som sa dovolala Zidekovej, tak tyzden po mrche za nou skocim a dohodneme sa na dalsom postupe... mozno mi povie, ze je skoro na nejake specialne vysetrenia 😒 ale tak za pokus to stoji...

alinka189
15. apr 2008

ahoj wejka, ak sa nemýlim, tak dnes máš narodeninky. tak ti želám všetko len to najlepšie a hlavne, nech mrcha už nechodí a máte svoje vytúžené bábätko 😉
dúfam, že ti dr. Zideková poradí čo a ako.
ozaj, nepozerali ste včera črepiny *? o tých tigroch, čo môžu pomôcť žene otehotnieť? 😨 ja si myslím, že je to dosť diskutabilné, ale v niektorých prípadoch sa "topiaci aj slamky chytá", to je pravda...
jastericka, ešte niiiiiič???

weja
15. apr 2008

jeeeej, alinka dakujeeeeem 🙂 ako si vedela?
no ved krasny darcek - mrcha na narodeniny 😠 ale tak co uz... nenecham si tym kazit den...
tie tigre som nevidela, ale uz som o tom pocula - tiez si myslim, ze je to mozno skor o psychike - mozno ked tomu clovek silno veri, tak sa mu podari a potom moze povedat, ze to preto, lebo pohladkal plodne tigre...

dnes tu akosi nikoho nie je... 😕 jastericka, nerodis este?

alinka189
15. apr 2008

raz si to tu spomenula, neviem, či jastericka nevravela, že má prvý termín a ty si na to, že na tvoje narod.
hej, blbé, že taký darček, ale nič nenarobíme s prírodou 😖

neviem, či už nenabehla do nemocky, lebo ozaj tu nikoho niet...

weja
15. apr 2008

alinkaaa - ty mas teda pamät... 😉 to som uz aj zabudla, ze som take cosi pisala 😀
tak som zvedava, kolko dni po mne bude oslavovat mala jastericka 😵 ale este vzdy mozme oslavovat aj naraz... 😉 "velka" jastericka sa stale nehlasi a nehlasi... 😕

alinka189
15. apr 2008

no veru, to máš pravdu. stále môžte oslavovať spolu 🙂
ale dnes tu okrem nás ani loss, ani tanika,...dúfam, že sú všetky ok.

haloooo, jastericka???????

jastericka
15. apr 2008

tu sommmmm 😀 prišla som z poradne
som otvorená na 1cm, tak už čoskoro kočky, hehe

🙂 wejka happy birthday 😝

jastericka
15. apr 2008

dneska to už asi nestihnem, aj keď ako sa hovorí, nekrič hop.... 😀 , ale som rada, že sa už konečne niečo pohlo... Už budem chodiť na kontroly len do nemocky, najbližšie teraz vo štvrtok

zuzana24
15. apr 2008

no jastericka budes to mat uz za par 😀 😀

weja
15. apr 2008

jastericka - dakujem 😵
juuuj, tak uz sa zacina cosi diat.... 😵 😀 supeeeer, tesime sa na malu baranicu 😉 myslis, ze do stvrtka budes este cela? ja som myslela, ze ked si sa uz zacala otvarat, ze to uz bude pokracovat... 😕 kazdopadne - drzime palce...!!!! 🙂

jastericka
15. apr 2008

neviem wejka či do štvrtka vydržím, veď to keby človek vedel, lebo toto naťahovanie je na nervy, musím asi manželíka znásilniť 😀 , aby sme tomu pomohli 😅 , ale malo by sa to rozbehnúť, tak povedala doktorka....

len tak pre ilustráciu, moju známu som stretla vo štvrtok, hovorí, že je otvorená na 1cm a v sobotu rodila...no uvidíme, veď u každej ženy je to inak

a čo loss? neozvala sa? lossík, halooo.... 😝

zuzi, veru za pár 😀 , hurááá

alinka, už máš brušinko? aspoň také malinké?

jastericka
15. apr 2008

juuuuj, psík na mňa hádže očká, asi chce ísť kakať vonku a ževraj kňuk, tak asi idem na prechádzku

zatiaľ papa, ja ešte napíšem neskôr

pekný dníček

P.S.: nebojte sa, keď pôjdem rodiť, napíšem, že už idem, aby ste vedeli.... 😝

weja
15. apr 2008

no to dufame, ze nam das vediet, nech mozme na teba mysliet a drzat vsetkych 20 palcov...! 😉
loss sa kdesi stratila... 😕
a tanika ma asi povinnosti... 😉

alinka189
15. apr 2008

fiha, jastericka, no veru ktovie, či budeš do štvrtka celá. ja už teraz držím palce!!!!!!! ak dáš vedieť (čo možno ani nestihneš 😀 ) budeme rady.
a ani nie, len také nafúknuté ako pred MS 🙂

nešla loss dnes na kontrolu? možno sa ozve večer ako minule.

jastericka
15. apr 2008

ešte som celá 😀
ja len tak, že sa hlásim 😀 😀 😝

loss
15. apr 2008

som tiez este 2v 1 mala nechce ist von no brucho zase o nieco kleslo tak ubidim co ako

jastericka
15. apr 2008

lossík, teraz nechoďme rodiť, tento týždeň že je nabitá pôrodka, že ženy ležia na gynde a to ja nechcem, počkám si do konca týždňa, to by mali poprepúšťať a hádam sa dačo uvoľní 😉

weja
16. apr 2008

ahojte,
tak to je fakt nejaky baby boom... 😕 minuly rok bol fakt nejaky extra plodny... 😅
tak mate za ulohu sa kazdy den hlasit dievcata, aby sme vedeli, ci ste v poriadku... 😉

zrzuska
16. apr 2008

ahojte.

tak ako? nejake tehulky?
nestiham spätne citat 😒

lossik no aha ju. vidis, som ti hovorila, ze nakoniec sa malej v brusku tak zapaci, ze sa jej nebude chciet ist von 😉 a si mi neverila 😅

jastericka juchuuuuu, tak za chvilu je mala na svete 🙂 no uz sa tesim ked pridas fotecky.
vsak sa chystam ku mamine na dva dni ked nebude v praci a uz som aj zuzke vravela, ze by sme mohli dat stretko. tak potom sa hadam stretneme aj s drobcami 😅

my sa mame uz dobre. ameli je uz dobrucka. uz placka menej a uz zacala aj "rozpravat" tie svoje zvuky a uz aj na hracky ju bavi kukat. uz sa uci spinkat aj v postielke lebo spavala vo vanicke z kocika kym bola taka malinka a to som si prenasala po dome. uz mame taky rezim, ze si aj stiham doma hocico porobit. sice este spi kadejako. ma akoby dva rezimy ale uz predsa len viem kedy asi bude spinkat a tak. 🙂

tak sa drzte. tehulkam gratulujem z celeho srdiecka a snazilkam drzim palce. vsak jar je tu, takze uz to musi vynst. este ked zacne vsetko kvitnut a bude uz teplucko tak uvidite ze uz sa vam zadari 😉

loss
16. apr 2008

zrzuska ahoj
jej to bezi mala ma uz mesiac prec super
no asi si ozaj mala pravdu a Nellynka si nasl super polohu a teraz uz von nechce ist 😀
jastericka OK ja nesmiem rodot do 25.4 nemam tu svojho doktora a bez neho nerodim 😵 to ty mozno uz budes mat za sebou 😉

weja
16. apr 2008

zrzuska - to je skvele, ze ste si uz nasli system... 🙂 uz to snad bude len lepsie a lepsie... 😉
loss - ahoj, ako sa citis? veru, teraz sa musis drzat aspon kym sa doktor nevrati... 🙂

tanika.t
autor
16. apr 2008

ahojte 🙂
tak čítam tu,že tehuľky sú ešte pokope 😉 ale čoskoro sa to zmení,takže držím palce,jastericka 😉

wejka,pripájam sa ku gratulácii Všetko najlepšie!!!!!!!!!!!!!!- a ktovie,možno tá nepodarená mrcha nepríde najbližších 9 mesiacov 😉

ja som bola v pondelok u dr.Krekáčovej,no zas mi dala samé tabletky jesť-od piatku začínam Clostilbegyt 2x1 a zároveň mi zvýšila znovu dávku norprolacu na 2x1/2,takže od pondelka mi je znovu príšerne zle ☹
no musím ho jesť,aby ešte viac klesol prolactín a nebrala som clostil zbytočne...
no veľmi ma nepotešila,lebo povedala,že skúsim clostil 2 mesiace a ak nebudeme úspešní,tak ma pošle do Martina ☹ no a tam ísť nemôžem,takže asi nič z tohto všetkého ☹
no a keď mi to rozprávala,tak tam prišla nejaká dr.-taká mladšia,vyššia a ostala tam,tak som sa už s ňou viac nerozprávala..ale idem v utorok posledovať folikuly ako narástli po clostile,tak sa jej ešte poopytujem...
povedala mi,že ten môj folík minule aj praskol sám,ale asi bol nekvalitný,tak preto nič ☹

weja
16. apr 2008

tanika - dakujem 🙂
a preco by si nemohla ist do MT, ked ta tam posiela sama doktorka? 😕 vsak ked ta tam odporuci, tak sa ta tam musia ujat, ci nie...? 😕
no len nevesaj hlavu, raz sa vsetko na dobre obrati, uvidis... 😉
popytaj sa jej vsetko, co ti len napadne... drzim palce! 🙂

vejinka
16. apr 2008

loss...to tricko je bohovske 😉
nebojte babenky..coskoro to budete mat za sebou..ja si pockam do augusta lebo podla mna do sept. nevydrzime no ale ktovie..

vejinka
16. apr 2008

wejka vsetko naj k narodkam 😉

jastericka
16. apr 2008

ahojte žienky, ja som ešte tuuuuu, juchuuuu, už mi z toho šibká 😀 Zajtra ideme na kontrolu, dnes bolo len také silnejšie pichanie zospodu a nič viac....

tanika: ☹ , to tie lieky, potvory jedny, na jedno možno pomôžu a na druhé nie. To musí byť nepríjemné,keď Ti je z nich zle....blee

zrzuska: ty si ale šikovná mamina, ako to pekne zvládaš 🙂

vejinka: vieš, ono to je tak, aj ja som si myslela, že sa malinká narodí skôr, aj lossík si to myslela. Naša zrzuska mi raz napísala, že sa na to nemám spoliehať a mala pravdu. Veru, radšej ber do úvahy, že sa malinké narodí v termíne alebo dokonca až po termíne, lebo potom budeš sklamaná a hrozne nervózna. Ja som čakala, že sa narodí prvý aprílový týždeň a vidíš je skoro koniec apríla a ešte nič. Ono to je naozaj na psychiku najväčší záber.

dnes ma dojala moja suseda: ona je hrozne otravná, keď vidí môjho psa, ide sa zblázniť, minule mi vošla do bytu a trhala mi ho z ruky, čo ho chcela bozkávať. Dnes mi vychádzali z vchodu a ona ho volala, ja som ho potiahla, že poď ideme na prechádzku a ona na mňa. Čo ho ťaháš odo mňa? Si dáka protivná v poslednom čase...
Ja na ňu pozerám a hovorím jej, ale pani suseda, to je môj pes...a otočila som sa išla som ďalej. Ešte si dačo mrmlala....no chápete? Ako si to môže dovoliť, je to síce už staršia osoba, ale čo je veľa, to je veľa.... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre