Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
9. mar 2010

šak kosťa a Peťa majú tvoje číslo,že???

nikiarudi
autor
9. mar 2010

ozaj len musíte brať ohľad na to, že ak budem meškať kôli malej, ak budeme práve papať alebo tak... 😉

brisilda
9. mar 2010

niki tak si cestu naplanujet na 9:30 😀 a do 10 hadam pridete lebo ja potom musim po maleho do skolky a nerada by som vas vyhanala 😀 😀 😀 inak ano aj peta aj kosta maju moje cislo 😉

kosta123
9. mar 2010

Peťa a Nikiarudi -tak chodte z domu skôr,kludne môžete prísť pre mňa o 9:45, ak sa bude dať nech o 10,00 sme už u Mišky,jo?

Dnes som bola na poradni,na kontrolu 30.3 presne ako ty Peťa dala som sa po tebe 🙂 🙂 🙂
všetko je O.K ale aj tak mám byť v klude keď mi to brucho vie tvrdnúť.
Na zajtra sa teším 🙂

petka55555
9. mar 2010

niki tak napis o ktorej ta mam pockat na zastavke a pojdeme po kostu...
a malej dame cosi riadne najest 😀 😀
ty kosta a ako si sa mohla dat po mne ked ja idem 16.3.???

kosta123
9. mar 2010

petka55555 -Hej??? tak to je asi nejaká menovkyňa škoda 😒

petka55555
9. mar 2010

asi...ale isto pojdem 30.3. lebo uz by som mala chodit po dvoch tyzdnoch tak sa hadam stretneme, ved tam to aj tak nejde presne...a o kt. ides????

nikiarudi
autor
9. mar 2010

no peti - takto sa mi to ťažko hovorí, keďže sa riadim podľa malej.. 😒 ale budem sa snažiť o tej 9:45h byť na zastávke.. keby niečo, tak zavolám.. ok?? 😉 tak zajtra idem ja už spať lebo túto noc som toho veľa nenaspala... 😠

kosta123
9. mar 2010

petka55555 - 10,30 h.

petka55555
9. mar 2010

ok...
kosta no uvdim kedy bude mat este volno...

brisilda
9. mar 2010

peti ja idem 16.3 ale na 11:00 no budem tam uz 10:30 😀 proste do 12 musim ist od dokiho prec 😉

petka55555
10. mar 2010

ja idem az na 12.30.... 🙂

brisilda
10. mar 2010

😠 😠 😠 takze si to tam sama odsedim 😀

nikiarudi
autor
10. mar 2010

no čo Miška, už si pripravená, že sa k tebe dogúľajú dve tehule a jedno mimčo?? 😀

petka55555
10. mar 2010

tolko babatiek pokope, este ze 3 este neplacu 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
10. mar 2010

no to by bolo veru veselo.. 😀 😀 😀

petka55555
10. mar 2010

brisilda aspon mi tam vysedis a zohrejes miesto 😀

nikiarudi
autor
10. mar 2010

Peti - idem si ja malú prichistať a o 40min som pri zastávke...

petka55555
10. mar 2010

ozajj niki a nepojdes potom od brisildy do mesta s malou???ci pojdes domov, lebo ja pojdem hned od nej na lansku...

nikiarudi
autor
10. mar 2010

a čo tam?

petka55555
10. mar 2010

nic ja idem do nemocky za maminou, len ze ci nejdes k vasim.. 😀 ze by sme sa presli...

nikiarudi
autor
10. mar 2010

nie nie.. dnes nie.. aj tak niesú doma.. 🙂

brisilda
10. mar 2010

kocky tak coze nepisete? 😀 ja som sa teraz vratila s fotenia a robila som milion roznych poooz 😀 😀 😀 tak hadam nejake tie fotecky budu schopne lebo mam foto bruska a samko ma anjelske kridelka tak ta fotka asi bude najkrajsia a bude naisto zdobit sebiho izbicku 😉

brisilda
10. mar 2010

niki inak malej som zabudla nieco dat 😖 uplne som na to zabudla tak hadam s toho fesanda nevyrastie do nasej dalsiej navstevy 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
10. mar 2010

ale Miška, nemala si si robiť starosti??? 😉 a verím, že sa budeme u stretávať častejšie... 😉

nikiarudi
autor
10. mar 2010

a Maťa, tak ako bolo u Mička? čo to teda pribudne do tej našej partie k Tamyi?? ďalší fešák alebo nejaká kočka??? 😵 rýchlo sa pochváľ som moc zvedavá.. 😉 😀

kosta123
10. mar 2010

nikiarudi - to až zajtra o 13,00 tam ideme,dnes som bola na tej plavárni 🙂

nikiarudi
autor
10. mar 2010

ahaaaaaa.. bože ja už som taká nedočkavá, že som myslela, že idete dnes..kuaaaaa... 😠 😀

petka55555
10. mar 2010

brisilda som zvedava...to s tymi kridelkami bude isto krasne, lebo ona mala taku foto v pc na ploche...a strasne sa mi pacila...a kedy budes mat foto, asi az buduci tyzden ze???

kosta neuotopila si sa???ako sa ti s pupkom plavalo???

niki vravela si malej ze bola na navsteve a vobec sa nepredviedla aka je fesanda, furt len spala???

brisilda
10. mar 2010

no jednoznacne ja som na foto zvedava 😉
niki nerobila som si starosti to len som mala pokupenu vybavicku aj v ruzovej farbe 😀 😀 😀
inak ja som vazne zvedava kto k nam pribudne do partie ci maly fesak alebo fesanda inak v lete ak by aj kosta cakala chalana tak tamya bude v lete na fotkach ako taka kralovna 😉 obklopena chalanmi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre