Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
10. mar 2010

ved sme sa s niki smiali ze na dalsie leto ju budu inak nahanat...teraz sa jej budu bat, lebo ona bude velka, ale pockaj o rok...ked ju pridu vysibat.... 🙂

nikiarudi
autor
10. mar 2010

no veru nevravela som jej... 😀 my sme šli nakoniec ešte aj s Elou a Rudim do mesta a tam sme sa stretli s jej Jojom a potom sme šli spolu aj hore.. tak chlapi pokecali a my tiež.. 😉 🙂

petka55555
10. mar 2010

aspon vam vytlacili kociky 🙂

nikiarudi
autor
10. mar 2010

ozaj Miška alebo Maťa, nechcete krásnu knižku s CD rozprávkou NEMO?? omylom sme kúpili dve a stálo to len 6€, tak ak by ste chceli alebo viete o niekom, tak dajte vedieť.. 😉 😉 😉

brisilda
10. mar 2010

niki v pohode ja ju vezmem ale musis mi ju ukazat co to je uz jednu podobnu knihu s CD mame 😉 takze aj nema by som brala 🙂
peti ja si tiez myslim ze nasi chalani ju este nahanat budu a ked ich vezme samko do parady tak dakujem pekne 😖 to nam aj rohy pri nich narastu 😀

brisilda
10. mar 2010

niki ak by sa dalo zajtra doobeda by som si ponu aj mohla prist az ma samko co pocuvat cestou v aute 😉 co ty nato?

nikiarudi
autor
10. mar 2010

juj tak to má Tamy čo robiť.. musime ju naučiť rýchlo utekať.. 😀 😀 😀

brisilda
10. mar 2010

niki podla mna bude lepsie ak sa nasim chalanom prisposobi 😀 😀 😀 lebo nic ine jej asi neostane 🙂

petka55555
10. mar 2010

aby neutekali chalani 😀

kosta123
10. mar 2010

Peťuš - no neutopila som sa a plávalo sa mi fajn,zdalo sa mi že mám o 20 kg menej 😀 😀 ale vydržala som len hodinu aj to som fučala 🙂

Miška kludne si ju zober ty to skôr využiješ malému.

brisilda
10. mar 2010

peti zeby mali respekt ? 😀 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
10. mar 2010

Miška, kľudne dojdi.. ale daj vedieť kedy, pretože má pre nás prísť dedko a pôjdeme autom k našim.. a inak to je také cd a knižka ako to v tv reklamujú, prvá bola snehulienka a teraz je nemo, a tak budú aj ďalšie..

kosta123
10. mar 2010

nikiarudi - ked bude macko pu tak mi dajte vedieť 🙂)

brisilda
10. mar 2010

niki ja som do 12 :00 naisto v PB tak daj vediet o kolkej ja by som pribehla autom a ked budes mat manzela doma tak by si mi to iba priniesla dole 😉 inak neviem co reklamuju 😀 ale ta co mame doma o vile sa mi paci 😉 tak hadam aj nemo je nieco podobne 😉

petka55555
10. mar 2010

kosta macko pu bude az 8. v poradi a vychdza to kazde dva tyzdne, a dnes bola este len 2. takze az niekedy ked budeme mat uz babenka 🙂

brisilda
10. mar 2010

kocky a to kde reklamuju??? ja som to este nevidela 😒

nikiarudi
autor
10. mar 2010

miska zajtra som sama doma ale ked prides do obeda a zazvonis dole tak ja tolko zbehnem. Zvoncek cislo 11 vchod prvy. Alebo prezvon posielam cislo do ip.

brisilda
10. mar 2010

niki ok 😉 sme dohodnute 😉

petka55555
11. mar 2010

baby preco snezi??????????? 😠 😠 😠

nikiarudi
autor
11. mar 2010

no tak to by som aj ja rada vedela..kuaaaaaa aj s počasím.. vrrrrr 😠 😠 😠

brisilda
11. mar 2010

no kocky to pocasie je teda nevyspyatelne 😀 co uz 😉
niki ak nahodou nebudem stihat prist do 12 po tu knihu tak ju zober v pohode k vasim a ja onu naisto pribehnem kym sa vymotame z domu 😀

nikiarudi
autor
11. mar 2010

ok, a nevadí, že je v češtine a je to už rozbalené? bolo to len prilepené na jednom takom papieri spolu, a to CD je nahratá tá rozprávka na počúvanie..no tiež v CZ, ale keď som si to pustila, tak celkom zaujímavo to znelo.. 😵 mne osobne sa to veľmi páči...
a inak naši potom bývajú oproti Hypke..ok?? 😉

nikiarudi
autor
11. mar 2010

ja tiež ešte neviem, že kedy sa tatino dovalí po nás..takže sa nestresuj a kľudne dojdi až potom, hmm??

kosta123
11. mar 2010

Ahojte,tak som sem prišla na skok,idem rýchlo čosi navariť,do sprchy a 12,00 vyrážame 🙂 taká som zvedavá 😅

nikiarudi
autor
11. mar 2010

no aj ja.. tak mi dajte potom info na mobil, prosím..lebo to už budem u našich a na net sa dostanem až keď dojdem späť..lebo neviem či je bráško ešte doma, ak by bol, tak sa ozvem do témy z jeho laptopu... 😉

petka55555
11. mar 2010

kosta sme zvedave....si budu mat nasi chalani kamosa, alebo frajerku 😀

brisilda
11. mar 2010

waw kosta tak potom hod aj na moj mobil sms ci to je chlapcek alebo dievcatko no hlavne drzim palce aby babatko bolo v poriadku a vsetko sa vyvijalo tak ako ma 😉 tak teda vela stastie 😉 a na cestach pozor lebo je klzko

kosta123
11. mar 2010

NO baby 😢 😢 😢 😔 volala mi práve sestrička od doktora že sa im ráno pokazilo sono 😢 😢 😢 musím tam prísť opravár a nevie či sa to bude dať opraviť.Tak som sa tešila 😔 😔 😔

brisilda
11. mar 2010

do riti ty mas teda stastie 😠

nikiarudi
autor
11. mar 2010

no to čo má byť?? kurnik..a ja som sa tiež tak tešila, že sa dozvieme novinku... 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre