Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kosta123
14. mar 2010

Ďakujeme 🙂 🙂
Takže momentálne 3 chalani a 2 baby,sranda 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Bola som v tescu a hned som kúpila body 10 ks 🙂 a plienky samozrejme 😀

kosta123
14. mar 2010

Konečne mi nabehol net a vy nikde ☹

petka55555
14. mar 2010

kosta ved sme sa ta uz nevedeli dockat...ja som tiez hned od micka bezala do obchodu a potom som do polnoci sedela na nete a nakupovala....
a ze je to krasny zazitok????plakala si???lebo ja som inak revala ked sme odisli...
ty kokso dve hodiny som triedila vecicky a pripadam si ako keby som cely den makala na stavbe... 😝

petka55555
14. mar 2010

a uz si si dala aj do pasu....a krasne meno... 🙂

kosta123
14. mar 2010

No ked povedal že to bude baba hneď mi slza vybehla ale inak som neplakala to skôr ten môj bol taký rozčarovaný z toho 🙂 a čože si na tom triedila??

kosta123
14. mar 2010

petka55555 - hej meno sa ti páči??? to som rada 😉

petka55555
14. mar 2010

no kosta podla velkosti...tak do 3 mesiacov si necham v komode a ostatne velkosti, som sfukla do tych vakuovych obaloch a to schovam niekam...coze tych malinkych tak moc neni, ale dokedy som popozerala a vytriedila tie ostatne...fuj makacka, strasne ma chrbat boli...
mne sa zas najviac chcelo plakat, ked pustil ako bije srdiecko... 🙂

kosta123
14. mar 2010

petka55555 - to srdiečko bolo super 🙂

Zas tu vysedávam nie a nie spať ja som divná 😅 😅

petka55555
15. mar 2010

jej kosta uz mas malinku v albume...zlatucka, ale fakt je ta foto akasi rozmazana....a ozaj co to znamena ked mas malo tej plodovej vody???hadam nic take ze????
no my ideme dnes na prietoky, tak som zvedava na malinkeho 🙂

nikiarudi
autor
15. mar 2010

Peti - no to si užiješ.. prietoky sú super.. 😉 🙂

kosta123
15. mar 2010

petka55555 - je to v norme,ale je jej menej a preto to bábatko je zle vidno lebo sa hneď opiera o maternicu takže je aj dosť blízko,preto sú také fotky,možno za tie 2 mesiace to bude lepšie ale povedal Dr. že môže byť aj horšie,ale keď mi to urobí zadarmo tak tam pôjdeme ešte,že aj jeho dcéra je tehotná a je jej to veľmi zle vidno,ale on s tým nič neurobí.

Ty kokso zase som bola v noci hore naposledy som sa dívala na hodiny a bolo 03,10 ráno mňa šlahne takéto spanie. 😖

petka55555
15. mar 2010

no to za dva mesiace bude ina bambula....ale ako je to poznat ze ty si bola v 25tt a ja som tam bola v 20tt, aky bol moj este chuducky... 🙂

kosta123
15. mar 2010

A povedal že má extrémne dlhé vyvinuté končatiny 🙂 takže bude asi s nej dlhonohá kočka 😀 ak sa nepodá po mne,ale to bude asi skôr do miňovej rodiny tam sú vyššie postavy a miňo má cez 185 cm tak som zvedavá,bodaj by nebola taká ako ja,stále tučko od malička 😠

petka55555
15. mar 2010

budu ju z teba tahat... 🙂

nikiarudi
autor
15. mar 2010

kosti - aj naša malá má dlhé pršteky a smejeme sa, že bude zlodejka.. 😀 😀 😀

brisilda
15. mar 2010

no aky si ty uz len tucko prosim ta 😀 inak moze byt ze mala bude dlha a tym padom sa im v nemocnici zadlo ze ma malu hlavicku inak foto je krasne este raz blahozelam 😉
peti ja sa tiez tesim na prietoky ale idem tam so samkom lebo nechce ostat v skolke spat 😖 juuj roztrhnut ho je malo 😀 ale zase on nebude vystrajat takze to je v pohode 😉 inak stretneme sa pri lekarni alebo nie?

petka55555
15. mar 2010

kosta no ty si fakt iny tucko...a ved to je zlate ked su deti tak do dvoch rokov trosku gulate... 😀

inak brisilda rano som mala aj ja v pase 110cm, takze sme rovnako stihle... 😀

a ja idem na tie prietoky uz skor, lebo aj mamina tam ide so sebou, tak mame prist uz o 12, ale ved mozno sa tam stretneme.... 🙂

brisilda
15. mar 2010

peti tak ja idem po maleho potom na postu a az potom sa vystveram na 3 poschodie lebo samko do vytahu nepojde 😝 fu fu fu uz teraz som zadychcana 😀 a mas pravdu sme stihle 😀 😀 😀 som zvedava ci aj v lete si to povieme 😀

kosta123
15. mar 2010

brisilda ja mám z toho depku už teraz lebo moja mama mala 48 kg ked otehotnela,pribrala 25 kg a skoro nič nedala dole a už len priberala a priberala a priberala.....dúfam že tak nedopadnem 😖 😲 😲 Len ja mám slabú vôľu ja si nedokážem nedať sladké a keď som hladná tak sa proste najem a hotovo 😅

brisilda
15. mar 2010

kosta to si na tom presne ako ja 😉 nic si s toho nerob tak sa budeme kotulat no a co? nasi muzi isto z nas nechcu mat modelky 😀

petka55555
15. mar 2010

joj baby netrapte sa, ja som uz tretie leto prezila ako gondzila....pri mori mi to bolo celkom jedno ale tu na kupko som nesla....a ja som teda pribrala rekordne kila, to sa hoci komu nepodari....a teraz budeme mat aspon vyhovorku ze ved sme po porode, tak co a ked sa niekomu nebudem pacit, tak nech sa na mna nediva 🙂

brisilda ako si dopadla???to bola ina rychlovka, ledva som si lahla a hned som sa aj dvihala....kolko ti maly vazi???moj ma 1826g, ze idealne podla tabulky....a ktory dr. ti to robil???

brisilda
15. mar 2010

peti ja som tam presedela hodinu a pol 😠 a ked samko sa siel prejst tak ma zavolali dnu takze som bola v strese ci nezabludi zasran maly 😠 inak vsetko je OK to je vsetko co mi povedali o vahe nebola ani rec ale ved to je jedno 😀 zaklad ze je vsetko OK 😉 mame hlavicku dole a chrbatik na lavej strane cize na pravu stranu si nemam lahat 😀

petka55555
15. mar 2010

a mne nepovedal kde mam chrbatik,a preco si nemas lahat na pravu???aby si mu neublizila?
iba mi ukazal ze je to naozaj chlapec, lebo teda ja som nic nevidela 😀 a ze vsetko je ako ma byt, uz len donosit a cakat...ani mne by nepovedal vahu, len mamina sa opytala, tak to tam este meral...
no vidis super, ze sa otocil, tak hadam uz tak ostane...
ale neviem co mi porobil, ale mne sa tak vydulo brucho, tam hore nad pupkom???to co, ze by zrazu tak narastlo???ako od vcera tam hore citim ine tlacenie...ale ako moze behom chvilky tak narast???teraz ho s maminou stale obzerame a smejeme sa ze co mi to tam urobili??? 😀 😀

brisilda
15. mar 2010

peti no ja neviem co stvara ten tvoj Max 😀 moj je poslusny ale ked mi robili sono tak kopal ako o dusu aj doktorka sa smiala ze no ten vas musi doma riadne kopat co? 😀 tak som sa len pousmiala lebo jedine co robi tak pcha nozicky pod moje rebra 😠 a ja sa nemozem potom ohnut 😉 inak lezat mam na lavej strane aby sa malemu dobre spinkalo lebo ked si lahnem na pravu tak kope o dusu 😀 a tiez mi bolo povedane ze uz len vydrzat do maja ale ja sa nestazujem mne pupik neprekaza 😀

petka55555
15. mar 2010

ved ani mne nevadi brusko, ani nic co ma boli, som velmi stastna....
a ktora dr. ti to robila???

kosta123
15. mar 2010

Tak paráda baby že je to OK,teším sa s vami 🙂

nikiarudi
autor
15. mar 2010

aj ja som rada za vás babule.. len nech ste zdraví všetci... 😉 😉

mata0312
15. mar 2010

kosti gratulujem k malej princeznej 😀 😀 konečne dalsia frajerka pre nasich chalanov 😀 😀 😀 meno je krasne 😀

niki mala je uzasna na tych fotkach uz aby som mohla aj ja maleho fotit

baby som rada ze všetko je ok ja idem na buduci pondelok na sono a tak sa tesim ze ako maly podrastol 😀 😀

kosta123
15. mar 2010

mata0312 - diky
nikiarudi - čelenka je úžasná 🙂 budeš po malej predávať nejaké veci?? či si odložíš?Pozerám na nete že to je IN ponosiť nejaké oblečko a hned to dajú na net že to predáva,no ja neviem,všetko sa aj tak neoplatí ešte si musíš prirátať poštovné.

Mne včera na sone vážila 650 g 🙂

Ja chcem ísť normálne asi do práce mne sa zakrpatieva mozog keď tu sedím celé dni 😀
No a neuveríte dnes som zohnala 1 meter z tej chýbajúcej bordúry,tak mi ho jedna kočka pošle,sranda za 1,5€ 😅

mata0312
15. mar 2010

kosti to je super aspon si dorobis izbičku 😀 😀 len pekne ostan doma moc sa nezen do prace aj ja som chcela ale nakoniec som tiez koli malemu nesla ozaj ja som dnes ukončila PN hurááá 😀 😀 😀 uz čerpam dovolenku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre