Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petal
17. mar 2010

Mata este sa chcem spytat, ten salas je niekde tesne pred PB, je to tan nejako dobre oznacene, do Rajca sa potom dostanem cez to sidlisko Rozkvet?

nikiarudi
autor
17. mar 2010

bris - fotky máš nááádherné.. 😵

nikiarudi
autor
17. mar 2010

inak toto mi napísala jena baba o tom Polsku...
:"ahoj nikiarudi ja kupujem pamers za cca. 11 eur-taku cenu maju na vsetky tie velke balenia a nutrilol akolo 8-9 eur/800g. NIkedy maju akciu (v polsku je to bebilon), vlhcene servitky okolo 1eur"

mata0312
17. mar 2010

niki napisala to presne 😀

petal malo by to byt oznacene ze rajec je to novo otvorena cesta a nejde sa uplne cez rozkvet treba ist stale rovno neodbocovat na rozkvet ale na sidlisko hliny a vyjdete az dole na kruhaci a tam je oznacene ze rajec 😀

nikiarudi
autor
17. mar 2010

tak to je super ak to tak je..😉 bris takže kúpite nám aj viac balíkov??

brisilda
17. mar 2010

petal ak zijdes s dialnice smer povazska bystrica tak budes mat po pravej strane odbocku ktoru neprehliadnes isto tam je aj znacka smer rajec je to este pred salasom a benzinkou 😉 nova cesta 😀 a zaroven super skratka 😉
mati ten gastrotus mam aj ja doma 😉

brisilda
17. mar 2010

niki IP 😉

petal
17. mar 2010

diky baby, to som potrebovala pocut, ze nemusim sa trepat cez mesto

nikiarudi
autor
17. mar 2010

bris kukni linky v IP.. 😉

nikiarudi
autor
17. mar 2010

baby no nieje toto lehátko nááááádherné??? 😉 🙂
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7876159&tab=0

brisilda
17. mar 2010

niki je ale strasne drahe nato ake ma funkcie 😒 😀

kosta123
17. mar 2010

Baby vy ste ale šikovné dnes, 🙂 neviem či ste si všimli ale zajtra MK asi nebude fungovať 😖

miselin - ďakujem 🙂

petka55555 - takže 30.3 ideš aj ty ale asi skoro ráno keď ideš na odbery čo???ja až 10,30.

Maťuš tak v piatok nebudem mať auto takže ked sa vybavím tak ti zavolam a počkala by som ťa na zástavke pri nemocnici (od SNP do mesta) a kukneme ten sekáč a kto chce íst s nami nech dá vedieť ja vám zavolám,a by ste tam prišli (Peťa a Brisilda) a išli by sme cvičiť potom.

Aj ja chcem ísť do toho polska ale asi na tých trhoch nekúpim tie pampersky a nutrilon to je asi len v tých obchodoch a to neviem kde v Nowom Targu je do frasa,ale inak aj ja by som vám mohla potom kupiť niečo. A nebojíte sa kupovať NUTRILON?? čo ak budete kojiť alebo vám to bábo nebude chcieť papať?????

brisilda
17. mar 2010

kosta tak budu kasisky ked podrastie 😀 inak chcela som sa ta opytat cez ktory hranicny prechod chodite lebo mne to vyratalo cestu na 3 hodky ☹

kosta123
17. mar 2010

brisilda - my chodíme cez Dolný Kubín na Trstenú do nowého targu A ten polský tešín (tam som nebola) je na opačný smer Čadca.

brisilda
17. mar 2010

no ved my chceme ist do noveho targu ale pokial nam ma cesta trvat 3 hodiny tak sa nato vybodnem nestoji mi to zato tych par usetrenych eur dam potom na naftu 😒

brisilda
17. mar 2010

kosta pekny kociarik 😉 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej 😀

kosta123
17. mar 2010

brisilda - a čo si myslela že to je tu za kopcom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mne to je vždy jedno lebo akonáhle nastúpim do auta tak zaspím a zobudím sa rovno tam 😀 ja tam rada chodím.

brisilda
17. mar 2010

ok a ake su cesty? lebo mne teraz nevadi cestovanie ale hrbolate cesty ☹

brisilda
17. mar 2010

inak pisala si ze ked vyrazite o 5 tak o 7 ste tam takze som pocitala 2 hodky maximalne 😀

kosta123
17. mar 2010

brisilda - mne prídu normálne tie cesty neviem ja niesom citlivá na hrbolaté, chodíme vždy 4,30 ráno a aj pred 7,00 sme tam,oni tam predávaju aj od 6,30 a isto sa to dá zvládnuť aj za 2 hodky lebo mi chodíme vždy zo svokrom a on chodí ako slimáčik 😠 strašné ešte že spím ale on je strašne opatrný tak si myslím že to za 2 hodiny dáte v pohode.

mata0312
17. mar 2010

bris do polskeho tesina sa ide na cadcu a je to priblizne 110 km

kosti jasne dohodnute ty mi prezvonis ked sa vybavite a ja pridem po teba 😀 😀

kosta123
17. mar 2010

mata0312 - O.K dohodnuté,a v tom polskom tešíne to su tiež trhy či len obchody??? tam by som sa išla kuknúť a je to nejako vedla seba??či jeden veľký obchod???

Brislida do Nowého Targu je to 190 km.

kosta123
17. mar 2010

Peťuš myslíš,že využiješ tu žltú zavinovačku do vajka????nebude mu v máji v tom teplo moc???ja som to chcela tiež kupiť ale že je to len do 5 mesiacov a mi v zime budeme mať pol roka a viac takže mi to je prd platné 🙄

brisilda
17. mar 2010

kosta ja mam tiez zavinovacku do vajka ono to je na jar jesen a mozno aj na chladne letne dni nieco ako namiesto deky 😉 neviem ci ja to vyuzijem ale kupit som kupila mam modro bielu 😉
mata aj mna zaujima tam su trhy alebo obchody? radsej by som sla tam lebo to je blizsie 😀

petka55555
17. mar 2010

kosta ja neviem ci ju vyuzijem, ale ved aj v maji vie byt niekedy este chladno a to je letna, ona je uplne tenulinka a novorodeniatko nemoze byt uplne odhalene....a ona je velika, takze na jesen ju este isto vyuzijem...

baby aj ja idem v piatok cvicit, ale pockam vas v nemocke, mne sa po obchodoch nechce chodit...ok???
lebo zajtra nepojde kon, tak neviem ci sa spojime, a ked nie, tak v piatok sa stretneme....

niki a to lehatko je strasne krasne....

kosta123
17. mar 2010

No brislida zabudla som ti povedať že si na foto riadna kočička 😀 😀 hlavne jedna foto sa mi stračne páči tam som ti dala aj komentár 🙂
a prídeš za nami do toho sekáču????

kosta123
17. mar 2010

aj ja chcem takééé lehááátko 😀 len je dosť drahé,to by mi drahý dal keby také kúpim keby som neni aspoň PN hovno dostanem na účet a ešte tam aj musím poslať aby mi všetko ztrhli 😠 😠 😠

brisilda
17. mar 2010

kosta a nezoberiete ma ??? 😀 😀 😀 ale nie povedzte ked mam odparkovat a stretneme sa isla by som kuknut toho sekaca aj ked neviem ci tam cosi kupim 😀 a inak dik vies retusovanie robi svoje 😀 😀 😀 realita je ina 😔

kosta123
17. mar 2010

brisilda - ja ked sa vybavím v nemocke tak ti zavolám,že máš ísť dole cca 9,00,auto daj na parkovisko na sidlisko stred, ako su potraviny CBA ide sa tam tak zozadu,je to rovno za domom služieb ak vieš.

petka55555
17. mar 2010

brisilda ale tebe maly z oka vypadol 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre