Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kosta123
17. mar 2010

mata0312 - nejdeš sa dať aj ty tak nafotiť??

brisilda
17. mar 2010

no jasne viem ved tam vozim samka do skolky 😀 juuuj inak taM JE BLBY SEKAC 😒 ja tam nikdy nic nekupim 😝

petka55555
17. mar 2010

uz mam aj vytlacene foto, inak super, aj cd je pekne urobene...idem si dat urobit do spalne taku velku, len este neviem ktoru... 🙂

brisilda
17. mar 2010

peti ja chcem tie fotecky do izbicky pre sebiho a o mesiac malujeme aj samkovu izbicku tak aj jemu tam hodim nejake 😉 inak je to velmi pekne 🙂 mne sa strasne paci ta prva fotka co mam v albume

petka55555
17. mar 2010

ta s tymi kridelkami???je super, vsetky su krasne...aj ta rodinná 🙂

kosta123
17. mar 2010

brisilda - hej blbý??? prečo ja som počula že su tam pekné veci

kosta123
17. mar 2010

Brisilda a ty si sa sama malovala či ta ona?

petka55555
17. mar 2010

kosta a kedy sa chystas fotit????

kosta123
17. mar 2010

petka55555 - tak za mesiac asi,okolo 30 tt uvidím

petka55555
17. mar 2010

baby tak to je ina cena za tehotenske foto
http://www.peknafotka.com/?q=tehotne-mamicky

brisilda
17. mar 2010

peti tak ale to mas uz inak vyretusovane a profesionalne fotky 😀 taka cena je v GB normalna 😉
kosta ja som sa sama malovala ona mi dala iba puder tiene a lesk na usta no podla mna to vsetko krasne retusovala 😀 ved ma aj krasne opalila aj si si nevsimla na niektorych fotkach 😀
kocky teraz ma jedna p...a nasrala na babybazare chcela to hnede lehatko no predbehla ju po telefone ina tak som jej to napisala ze uz je predane ona ze to nevadi ze uz si nasla ine a tu kukam ze mi dala fest negativne hodnotenie lebo ze ponukam uz predany tovar no neni to p...ca ? krava sprosta !a to som tam mala inzerat maximalne 3 dni kym mi nenabehli na ucet peniaze

kosta123
17. mar 2010

petka55555 - no brutal čo je na hlavu???a čo sa ti nechce spať ešte?mne vôbec 😠 zas už ma šlahne to bude 5 noc čo som hore,a dnes som musela ráno o 8 ísť po miňa do ZA také som mala nervy ked som v noci nespala že až 😠

petka55555
17. mar 2010

co ja viem brisilda, mne sa tie nase viac pacia a je teda rozdiel 160€ a 13€ 😀 😀 😀

no tak s takymi p...i mam aj ja skusenost, s poslednymi dvomi sme mali take problemy, ze ma tak vytacali...jedna vyhrala pyzamko na novy rok a ja som jej ho poslala aj ked mi este neposlala prachy, ale isla som na postu poslat kopec balikov, tak som poslala aj jej, ved pisala aka je stastna ze ho vyhrala a take kecy a peniaze nic....a po niekolkych mailoch som sa na nu vysrala, ale napisal jej moj muz ze si pride osobne pre prachy....a tak po 2 mesiacoch mi poslala 6€...krava, taka smiesna suma a nebavilo ma o nu sa hadat ale islo mi o princip, ze kludne mala doma vec co nezaplatila....koza...ludia su naozaj sibnuti, neoplati sa byt moc mila a vychadzat v ustrety....

petka55555
17. mar 2010

kosta no spat sa mi moc nechce, az tak po 12 😠

brisilda
17. mar 2010

peti tak ja som zatial taku cest nemala nakolko jednej som tiez poslala vyhru skor ako uhradila korunky no poslala mi na mail kopiu o prevode tak som to nechala tak lebo chyba bola na strane banky a od 11.3 mi az teraz nabehla platba 😀 no ta pi...... na Babybazare ma nasrala !!! a mala stastie ze som nevedela pisat hodnotenie na bazar lebo som to nakoniec dosrala a neda sa to opravit takze tam nic nema 😠 ale zato v spravach som jej to vytmavila som zvedava ci mi odpise 😀 tapa sprosta
kocky inak pisu mi kocky ze mam pekne foto ze kto nas fotil 😀

kosta123
17. mar 2010

brisilda - vidíš aká si slávna??

a inak ten bazár v tom MC Včielka býva na jar a na jeseň takže by nejaký aj mohol byť teraz niekedy,by som tam išla kuknúť.

brisilda
17. mar 2010

kosta ja som tam predavala veci min. rok a nikto tam nic nekupoval 😀 a pritom som tam predavala krasne znackove vecicky 😉 ktore sa na internete skor popredali 🙂

kosta123
17. mar 2010

Veď jedna kočka mi hovorila že to bolo slabé ale si preto že tam bolo málo ludí.

petka55555
17. mar 2010

brisilda je modelka.... 🙂 len aby si nejaka koza tvoje foto nestiahla a potom si si ich neobjavila niekde....

brisilda
17. mar 2010

no dufam ze nie 😒 nestras ma 😀 neze budem kolovat ako moj 4 listok 😀
kosta ano bolo to slabe 😒

petka55555
17. mar 2010

no veru tvoj stvorlistok je popularny 😀

brisilda
17. mar 2010

co uz 😒 ale nech prinesie stastie kazdemu kto ho potrebuje 😉

kosta123
17. mar 2010

Zase ťahám nočnú 😖

brisilda
19. mar 2010

ahojte kocky tak konecne to uz funguje 😀

kosta123
19. mar 2010

Musím to tu okukať 😎

brisilda
19. mar 2010

no moja tak len kukaj ja to uz mam za sebou 😀

mata0312
19. mar 2010

ahoj kocky no aj ja to tu idem obzriet 😀

kosti ja som sa objednala na fotenie na buduci tyzden, az sa ta fotografka smiala ze sa vrece roztrhlo s tehotnymi 😀 😀

bris ako sa citis je to lepsie ? ☹

brisilda
19. mar 2010

kocky s tym mojim tlakom je to ako zahada hned ako som dotelefonovala s dokim mi tlak klesol ako keby sa zlakol toho co mi povedal 😀 lebo ked som mu sla volat talak 141/70 a o hodinu nato 120/55 😀 takze mam si davat 3 krat denne dopegyt ale asi pri takom tlaku este ostanem pri 2 tab. uvidim co bude zajtra a to som tak chcela ist do polska ☹ ale to neva lebo zajtra sa ide do Za na nakup samkovi by som chcela mrknut zimnu bundu nike alebo adidas tak som zvedava ci cosi najdeme 😉 hadam este bude nejaky vypredaj 😀

brisilda
19. mar 2010

mati no ved sa ani necudujem ona si robi super vizitku je strasne mila 😉 ja som si ju zajednala uz aj na maj 😀 lebo s fotkami som spokojna dokonca mi ich moze poupravovat aj podla mojich predstav cize super 😉 a cenovo sa mi zda byt celkom fine 🙂 ja som platila 30 € lebo som si dala vytlacit iba 5 fotiek no kebyze ich mam kde povesat dam si najskor vytlacit asi vsetke 😉

mata0312
19. mar 2010

tak to je super ze ti klesol 😉 hadam to uz bude len dobre 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre