Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kosta123
19. mar 2010

mata0312 - si jej mala povedať že sme z jednej partie 😅 a že sa ešte jedna ozve 😀

V tescu sú zlavy pre bábatká,kupila som chutné fialové papučky len za 1,35 € zo 4€ no nekúp to,a bolo tam vela vecí v akcii,len mi drahý zas nadával že nakupujem tak som si to ani nepozrela 😠 😠 😠 😠musím tam ísť sama 🙂

mata0312
19. mar 2010

fakt bola velmi zlata 😀 😀 tesim sať na to fotenie dufam ze budem mat take pekne foto ako vy 😀 😀

kosta123
19. mar 2010

mata0312 konečne máš album 🙂 odfoť si tam kočík aj vecičky pre drobca 😎

mata0312
19. mar 2010

kosti presne viem o čom rozpravas je to tazke s tymi chlapmi 😖
ja som jej hovorila ze sa vsetky pozname len sa smiala 😀 😀 😀

mata0312
19. mar 2010

som to skusala tam dat tie fotky a ide mi to az na to ze som Nat otočila dole hlavou 😅

musim pofotit a vlozit 😀

brisilda
19. mar 2010

kosta no moj manzel tiez nadaval ked som tak kupovala pri samkovi asi aj preto nemal vela veciciek no teraz uz mam plnu skrinu a uz mi nic na nakupovanie nepovie 😀 on urobi nakup a ja stale pri oblecku uz vie kde ma ma hladat 😉 On sam vidi ze je lepsie kupit v predstihu za smiesne eurace ako potom za nehorazne prehnane ceny ☹
mati to fotenie bude super neboj a fotky uzasne krasne 😉 ja som rada ze sme tam vzali aj nasu jessynku lebo samko sa vytesuje s tej fotky kde sa vraj ta mala potvora smeje 😀 a bud. tyzden sa ide malovat aj jeho izbicka 😉 len neviem aku dekoracku mu dam na stenu kedze uz bude skolak 😝

mata0312
19. mar 2010

no to dufam ze budu dobré je to velmi pekna pamiatka 😀 neviem či aj ja zoberiem carloska 😕 on je dost bojazlivy

brisilda
19. mar 2010

no vidis a ta nasa slecna nato aka je ustekana sa tam hned udomacnila 😀

petka55555
20. mar 2010

caute baby, tak mame noveho kona.....no ja tu teraz moc nebudem, lebo ideme malovat, tak musim sledovat a komentovat....tak si piste, potom si vas precitam... 😉

nikiarudi
autor
20. mar 2010

ahooooj baby, tak celkom fajn to je... my ideme dnes do Blavy k bráškovi na návštevu..takže popíšte až môžem večer čítať..papaaa 😉 🙂 🙂

kosta123
20. mar 2010

petka55555 - tak sa tešíme na výsledok 🙂
Ja som prezliekla periny,upratala a idem variť....večer ku nám prídu kamoši z partie a ideme kukať DVD našej svadby 😅

brisilda
20. mar 2010

niki v blave si to poriadne uzite a nezabudnite aj po nak. centrach pochodit 😀 vraj tam maju super zlavy 😉
peti len krasne malujte aj nas to caka bud. tyzden 😝
kosta nechces prist aj k nam? mne sa nechce a chuda mm 😀 aspon teraz pochopil ze materska to neni len doma vyspavat dodobeda 😀

kosta123
20. mar 2010

brisilda -tebe zmizol album????? 😨

brisilda
20. mar 2010

kosta nie nezmizol len som ho zavrela 😀 inak ved vy ma mozete vidiet na FB to vam hadam staci nie? 😀 ale inak ak chcete dam vam link aby ste mohli kuknut nemam tam nic nove co ste este nevideli 😉
mimochodom chcela som sa vas opytat ci niektora z vas nechce nieco s Avonu su tam teraz super ceny ja si stale objednavam iba pre seba no teraz potrebujem este nieco do 10 € aby som to mala bez postovneho a ja si uz nic ine vybrat neviem 😠 lebo vsetko ostatne uz mam 😀 inak je to kampan 7

kosta123
20. mar 2010

brisilda - tak načo si tu robíš album,keď ho nemôže nikto vidieť??? to by sa mi potom nechcelo robiť.
Ja som si už objednala od kamošky takže ja isto nič.

nikiarudi
autor
20. mar 2010

ahoj kočky, tak práve sme došli z výletu... bolo super, aj sme ponakupovali v Auparku..takže sme si čo to doniesli.. 😝 😀

brisilda
20. mar 2010

kosta ja som chcela dat zamknut iba jeden album a ono to zamklo vsetko ☹ teraz musim jeden album zmazat aby som mohla ostatne otvorit
niki no super takze malu paradite co? 🙂))

nikiarudi
autor
21. mar 2010

no dostala nejaké šatičky a tak... 😀

nikiarudi
autor
21. mar 2010

kuk albumy, už som pridala nejaké foto nových vecičiek... 🙂

nikiarudi
autor
21. mar 2010

no čo je dnes s vami??? ešte spíte?? 😀 😀 😀

brisilda
21. mar 2010

no nikii ja som hore uz dlhsie ale moji chalani varia cize ja lenosim pred TV 😀 a mala som nizky tlak tak som sa musela poprechadzat po byte kocky neuverite tlak 114/55 😕 az som zirala ci nemam pokazeny tlakomer 😀

nikiarudi
autor
21. mar 2010

no pekne...a čo tk ísť dnes na prechádzku tu hore pri kaplnke??? 😉

brisilda
21. mar 2010

no niki ja neviem mne sa tlak dvyha ked sa prechadzam 😀 caka ma zehlenie ☹ ale chalani isto niekam pojdu lebo maly doma neobsedi a mozno vytiahnu aj mna 😉 ale po dobrom obede si asi zdriemnem 😀 jaaaj a inak saticky su krasne 🙂 a o malej ani nehovorim hotova princezna 😉

nikiarudi
autor
21. mar 2010

ďakujeme 😉

brisilda
21. mar 2010

niki ved je to pravda 🙂 inak teraz som mala zase tlak 110/50 😀 takze sa ide na prechadzku vtedy co mi vyskocil tlak na 150 to bolo asi z alergie inak si to neviem vysvetlit 😒 len teraz neviem co poviem dokimu kedze som si nenasadila 3 x denne dopegyt ale uzivam ho ako predtym 😀 inak peta asi upratuje co? 😀
inak kocky ak by ste chceli mam doma jeden navyse novy odlicovac ocneho make-upu z Avonu za 1 € 😀 a nechce sa mi ho hadzat na aukcie

nikiarudi
autor
21. mar 2010

Peti - vo veľkom maľujete a chystáte hniezdočko pre malého??? 😉 🙂
Kosťa - a vy čo?

kosta123
21. mar 2010

Ahojte,už som sa sem konečne dostala.
Dnes som bola zo svokrovcami v ZA a kúpila som do detskej záclonu,v mercury markete majú celkom fajn ceny,ale detské nemali vôbec pekné,iba taká z prasiatkami vo viacerých farbách a tá bola hrozná,tak som kúpila takú bielu (priesvitnú) z oranžovo-červenými kvietkami,tak to sa celkom pre dievčatko hodí,pôvodne som chcela Macka Pu 😀 😀 😀 ale nejdem to preháňať,lebo aj MM povedal že malá nebude mať túto postavičku rada.no uvidíme.

Peťuš daj foto izby ak je nachystaná už 🙂

nikiarudi
autor
21. mar 2010

no super kosťa, tak už pekne aj so záclonou bude izbička krásna.. tak hoď foto, keď ju zavesíš.. 😀

kosta123
21. mar 2010

No asi až zajtra večer lebo ešte nemám navrtanú garnížu ach ty chlapy 😎
čo budete robiť zajtra????ja neviem čo od radosti 😠

brisilda
21. mar 2010

kocky ja som prave spasala melon a teraz tlacim do hlavy jahody 😀 😀 😀 inak kosta na foto sa tesim ja si tu zaclonu neviem predstavit ale inak macka PU maju aj tu v PB 😉 ale tiez si myslim ze to mackom Pu netreba prehanat ja mam tu zaclonu len preto ze nam ju svokra objednala cez quelle ? asi popripade cez iny taky katalog .
inak ja mam zajtra v plane lenosit do 11 a potom sup po maleho do skolky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre