Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kosta123
21. mar 2010

brisilda - fuj melón to ja neznášam 😖 😖 ja som teraz zjednala také taštičky z lístkového cesta plnené džemom,som dnes normálne piekla 😀 a to nieje všetko ešte som robila aj pizza koláčiky,sa nezdám 😀 to len keď mi sem tam od nudy prepne 😀 😀 😀 no ale drahý to už pojedol.
Ja si asi zajtra umyjem okno (len zvnútra) aby som si tam dala tú novú záclonu.

nikiarudi
autor
21. mar 2010

no kočky, tak ja idem po dllllllllllhej dobe k dokimu.. 😀 na kontrolu po 600nedelí...tak som zvedavá čo a ako.. a rozmýšľam či si mám dať predpísať aj nejakú antikoncepciu..čo si o tom myslíte?? 😕

kosta123
21. mar 2010

nikiarudi - no ja by som si rozhodne dala,kedže som brala HAK aj predtým,ja by som sa osobne bála,že znova otehotniem,no ale je to na tebe.Alebo chceš byť hneď tehotná 😀 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
21. mar 2010

no to určite nechcem, ale zase cpať do seba hormóny..to ma už nebaví.. stále myslieť na to, aby som si ju nezabudla dať.. zatiaľ to riešime ochranou... 😀 😀 😀

brisilda
21. mar 2010

niki existuje uz aj vaginalny kruzok Nuvaring ja som s nim bola maximalne spokojna 😉 inak po samkovi som ziadnu antikoncepciu neuzivala az posledny pol rok ked sme uz planovali druhe a nechcela som otehotniet skor no a po vysadeni sa moje telo potrebovalo spamatat kym sa nam zadarilo inak uzivala som to cca 3-4 mesiace podla mna neni dobre do seba take svinstvo brat ja osobne uz na antikoncepciu nikdy nepristupim kedze sa nam 6 r. krasne darilo davat pozor tak podlla mna to zvladneme aj nadalej 😉

nikiarudi
autor
21. mar 2010

no viem, že sú aj tieto vag.krúžky, no aj tak sa mi to zdá divné... uvidím, zatiaľ sa budeme chrániť normálne a keď nám to prestane vyhovovať, tak s tým niečo urobím..
ozaj čo keby si urobíme súkromnú tému? aspoň nebude každý vidieť čo si píšeme...hmmm?? až hej navrhnite názov..lebo mňa nič nenapadá..

brisilda
21. mar 2010

niki ty chces klepnut spehunom po pazuroch co? 😀 😀 😀 inak je to super napad ja som za 😉 ale nazov ma nenapada 😀
inak kasli na HAK zbytocne vyhodene peniaze 😉 staci si odsledovat kedy mavas ovulaciu a mas po probleme 😉

nikiarudi
autor
22. mar 2010

len keď to mňa nebaví merať si teplotu a hlien 😠 ☹ ja na to nervy nemám... 😝

nikiarudi
autor
22. mar 2010

tak už máme svoju tému.. 😉 ♥ Rozkveťáčky ♥

nikiarudi
autor
22. mar 2010

až vás napadne nejaký lepší názov, tak dajte vedieť...a skúsim to zmeniť... 😉

brisilda
22. mar 2010

😀 😀 😀 niki ved ked sa to tak vezme tak nas to aj vystihuje 😀 😀 😀

mata0312
22. mar 2010

no čaute baby, konečne po víkende pisem, mm bol doma a tak som nemala na net moc času 😀 ale dnes je zasa v praci 😀 ja som prisla od doktora bola som na sono maly uz ma 1615 g 😀 😀 😀 a este o jednej idem na očne 😀

a vy čo nové??
petka izbička uz hotova?

brisilda
22. mar 2010

mati mame novinku niki zalozila novu temu /zamknutu/pod nazvom Rozkvetacky 😀 a v nej su dalsie 4 😉 s kade chodi na tie napady netusim 😀 takze kocky v pohode uz piste tam 😉

kosta123
22. mar 2010

Baby ja si myslím že je to nespravodlivé že máme temu : Rozkvetáčky,a tie čo su z mesta si s nami akože nemôžu písať??to sa takto zo žiadnou novou snažilkou-maminkou nezoznámime.Je to podľa mňa dosť sebecké,to tam budeme písať stále len mi 5 ????A nové 4 témy????mohla byť len jedna teda,lebo kto to bude sledovať,a ked sa budeme na niečom dohadovať,jedna to napíše tam druhá tam......toľko len môj názor.

brisilda
22. mar 2010

kosta ved niki dala iba nazov to neznamena ze tam nemoze pisat aj ina mamina ktora byva dole v meste 😀 tie 4 temy zarazili aj mna ale to neva ved ked som si to dala k oblubenym tak mam krasny prehlad 😉 no a kedze temy su uz na svete tak ja osobne to menit nebudem 😀

kosta123
22. mar 2010

brisilda - ja viem ale keby ja nájdem tému napr.: SNP-áčky tak by som sa k nim určite nepridala lebo by som vedela že su zo SNP,a majú len svoju tému kde nikoho nechcú,a keby chce íst niekto ku nám tak o to musí požiadať Niki,a ked ani nevidí o čom si píšeme tak sa ku nám ani nikto nedá-o to mi ide že tu budeme len my stálice 😒 to ma štve že nikoho nového nespoznáme,to sa skôr baby dajú do témy Považská Bystrica.
A ozaj keď porodíme ideme aj my do tej Témy?? 😅

kosta123
22. mar 2010

Podme niečo robiť????? nudím sa doma

nikiarudi
autor
22. mar 2010

môžeme ísť na prechádyku, ak sa vám chce.. hmmm?? a môžem to aj ymazať tú súkromnú tému...alebo dať iný názov.. len povedzte...

petka55555
22. mar 2010

baby tak uz som tu...sa mi zda ako keby som tu nebola mesiac....tak izba uz je hotova, aj vsetky vecicky poprate a pozehlene, teda to bola makacka, a to som poriadne nic nerobila, leb tie vecicky a upratala satnik, ale to ze clovek stale chodi a ohyba sa, tak som sa normalne uz aj bala....vecer dam aj foto a potom niekedy aj pridete kuknut...je to krasnucke, stale to chodim obkukavat....a uz mam aj tasku do porodnice zbalenú...teda dve, tam pojdem nabalena ako na dovolenku....
uz treba iba obyvku s kuchynou a bude vsetko nachystane a vyupratovane, sa inak tesim.... 😀
uz budem len lenosit a cakat a upratovat len tak trosku, uz si to ziadalo, riadne vsetko vyumyvat...
a urobili sa mi dve mini strie take bleducke ☹ dufam ze cela nepuknem.....

fialllka
22. mar 2010

brisilda: nebola si dnes nahodou na lanskej na ihrisku so synatorom???? by som to tipovala na teba, aj ked som ta este nevidela 😉 pekna sympaticka tehulka, s chlapcom ako z divych vajec 🙂 🙂

petka55555
22. mar 2010

baby uz som dala foto postielky 🙂

mata0312
22. mar 2010

petka je to krasne 😀 😀

no čo ste dnes vymysleli čo ste robili, ja som bola s maminkou v meste a na kave u kamosky 😀 normalne som unavena 😀

uz ste v tej novej teme? a kde to presne je?

mata0312
22. mar 2010

uz som to nasla 😀 😀 😀

fialllka
22. mar 2010

petka, izbicka je krasna ...

fiha, tak vy ste v sukromnej teme, tak tam ja ako nerozkvetacka nemam co robit ... takze si to tam uzite ...

kosta123
22. mar 2010

No presne som vedela že tam nikto nebude chodiť.Nikiarudi daj iný názov:ved može byť aj ten istý čo tu len to bude zamknuté,a blbé je že každý kto tam chce íst písať sa pusí teba opýtať čo môže.

brisilda
22. mar 2010

fialllka no jasne ten chalan z divych vajec bol moj synator 😀 😀 😀 obcas nevie co zo sebou no ked som sla ku kockam hore pred kaplnku tak sme ani nevedeli ze je tam s nami 😀 inak aj som si myslela, ze si to ty no bolo mi blbe sa prihovorit 😀
ale neboj aj tvoja mala bude coskoro vystrajat jedna radost 😀 len mas vyhodu ze mas dievcatko 😉

kosta123
22. mar 2010

no asi si budeme písať tu nie??lebo mňa to nebaví kukať po témach čo kto a kde napísal,hmmm?

mata0312
22. mar 2010

oki mne je to jedno 😀 😀

baby mne dnes hrozne opuchli nohy ☹ stalo sa to uz aj vam 😒

nikiarudi
autor
22. mar 2010

Tak čaute, takže tehulky moje veď viete ktoré 3 mám na mysli, tak zajtra môžete prísť o takej 10tej??? alebo aj skôr ak chcete..hmm???

kosta123
22. mar 2010

Baby nestretneme sa 9:50 pri nikinom baráku???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre