Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

mata0312
22. mar 2010

ozaj niki idem vo stvrtok do lucenca a odtial pojdeme kupovat svagrinej nutrilon do madarska tak ak by si chcela tak ti mozem kupit ked bris nemohla ist do polska 😀

brisilda
22. mar 2010

no veru mne je luto, ze sme do polska nesli ale co narobim s takym tlakom aky som mala som si to nemohla dovolit ale po porode naisto pojdem 😀
kocky mna uz peso nikde nevytiahnete 😀 ja prifrcim na aute a moze byt 9:50 pri baraku 😉 mne osobne to vyhovuje 😉
mimochodom kocky viete co to moje dieta stvaralo tak pod tym krikom hore na kopci? vraj ten druhy chalan mal zapalky tak ich skusali zapalovat 😠 mna jedneho dna s neho porazi 😀 on sa stale da nahovorit na hovadiny 😠 😠 😠

fialllka
22. mar 2010

brisilda: aj mne sa zdalo, ze si to ty ... ale ten tvoj Samko sa na Terezku inak skeril ... ona sa ho aj chuda bala, aj ked ona si ludi a aj deti najskor otukava :D
kludne si sa mohla prihovorit ... ja som sa tam vyvalovala na lavicke, sme boli uz skoro dve hodky vonku a hodku som za nou ja behala a potom dobehla maminka z mesta, tak som uz Terku nezaujimala a mohla som vegetit a opalovat sa na slniecku 🙂
a aky bol obed?
vies kedy mna to napadlo, ze si to ty? az doma, ked som si uvedomila, ze si volala na maleho Samuel, a tehulka a potom si nasadala do auta, tak mi to trklo, ze si to bola asi ty :D

no baby, ja aj ked som clenka sukromnej temy, nemozem sa tam dostat ...
a pritom mame sukromnu temu aj Povazskych mamiciek, kvoli jednej krave, kvoli ktorej nemohli chodit do temy aj ine mamicky, lebo nas ohovarala po PB, vratane mna, aj ked ju nepoznam a tam sa dostanem v pohode a bez problemov :(

mata0312
22. mar 2010

bris no mas to zaujmave aspon viem na čo sa mam tesit 😀 😀 ked bude alex vacsi 😀

petka55555
22. mar 2010

baby tak zajtra plati, keby cosi tak este sem napiste a pripravte sa ze pofucime na tretie poschodie, lebo nemaju vytah...

fialllka a to ste si tam s tou dotycnou aj pisali, alebo vas len spehovala???ja tiez niekedy rozmyslam ci je dobre si tu takto uverejne pisat, lebo su tu spehunky, o jednej si myslim ze isto tu sliedi.... 😠 a ani nevies kde o tebe kecy nezmysli....

kosta123
22. mar 2010

brisilda - ok tak 9:50 pred nikinin barákom.Ten tvoj malý bude asi riadny výkuk 😀 😀 😀
fialllka - to je napr,že ked chceš ísť k niekomu do sukromnej temy tak nemôžeš lebo o to musíš požiadať zakladateľa témy,to je hovadina. 😖 Takže v tej téme budete len vy čo ste tam dali.

fialllka
22. mar 2010

kosta: no nas tam dala sebi: teda vsetkych, co prispievali do temy predchadzajucej ...

petka: hej hej spehovala, nic nenapsiala a len ohovarala, mna, Zuzku a este Janku, mamicku dvojiciek .... tak sme sa u mna minuly stvrtok s babami dohodli, ze jej nieco budeme pekne do temy pisat, a vyslovene aj pre nu, ze ju oslovime, aby vedela, ze o nej vieme a ze nam to vrasky nerorbi, lebo to svedci len o jej ubohom charaktere 😀
ved si precitaj asi tak 2-3 strany dozadu 🙂

fialllka
22. mar 2010

peti: a my sme si vzdy do temy pisali len take veci, co neboli velmi sukromne, ak boli velmi sukromne, tak sme si to aj tak napisali cez IP ... skratka vzdy sme tam pisali, len co sme robili a ako sa mame a nic zvlastne ....

kosta123
22. mar 2010

Ja idem do poska za 3 týždne ak to vydá,chcem íst do toho Bielko biala kde bola aj Maťa

nikiarudi
autor
22. mar 2010

ok baby, tak vás čakám o 10tej u mňa... zazvoňte zdola...č.11, ak by bolo zatvorené..tak by sme zbehli otvoriť... 😉
ozaj mata0312 - ďakujeme za krásne tričulko.. a čím sme si to zaslúžili??? 😕 😅

mata0312
22. mar 2010

kosti pozerala som ten kolotoc nad postielku čo som kupila tak zu stoji 750 sk a my sme zan dali 320 sk 😀 😀

kosta123
22. mar 2010

mata0312- Hod ho do albumu chcem ho vidieť 🙂

petka55555
22. mar 2010

fialllka ved to je jasne, aj ja ked nieco sukromne chcem tak iba IP, hlavne s niki si tak piseme uz od zaciatku....a ako ste na nu prisli???to ju poznas aj osobne....asi sa nudila 😒

fialllka
22. mar 2010

peti: to nam tu Zuzka o nej povedala, ked bola u mna s detvakmi maminky na kavej a nech sa trosku spolu vyhraju .... ze to vie od tej nasej maminky dvojickovej, ze ta kocka o nej vedela take veci, ze ona len zirala ... a vraj chodi na ihrisko na lansku ale ja som ju tu v zivote nevidela, ani maminky, ktore chodia na toto ihrisko dlhsie, bo my len od jesene .... ale je to asi taky tipek, ze jedno dieta, cigara v hube a drby 😀 sa staivm, ze aj toto tu cita 😀
ale my baby uz vieme ako vyzera ..... takze si na nu dame bacha ....

petka55555
22. mar 2010

to je sila....ale to su neni normalne baby s normalnym iq.... 😉

mata0312
22. mar 2010

kosti chcela som ho vlozit ale nemozem najst kabel ☹ , neviem kde ho drahy dal lebo ja to nikdy nestahujem to vzdy len on nasla som ich milion ale ani jeden mi nepasuje asi ho ma v taske ktoru ma v praci 😒 , hladala som aj na nete ale nenasla som ho 😖

petka55555
22. mar 2010

mata a ozaj kedy sa ides fotit???som zvedava... 🙂

kosta123
22. mar 2010

a čo ešte nespíte? 😀

mata0312
22. mar 2010

este k tej vasej teme fakt nechapem tie baby čo z toho maju 😠 ale to asi ani jedna z nas nevie a ani to nepochopi 😕

petka mam ist v stredu ale dnes mi mala este volat či naisto a nevolala mi ☹ tak neviem či to plati zajtra jej budem volat asi na mna zabudla ☹ ma toho vela tak mozno az na buduci tyzden 😀

mata0312
22. mar 2010

kosti chytili sme po tebe tvoju nespavost 😀 😀 😀 😀 aby si v tom nebol sám 😀 😀 😀 😀

petka55555
22. mar 2010

kosta ja si este pomaly upratujem kuchynu, este musim umyt chladnicku a oprat jednu pracku....a zajtra mi segra pomoze dokoncit upratovanie a vsetko bude hotove....joj lebo uz nevladzem a to skoro nic nerobim 😀

brisilda
22. mar 2010

juuj kocky co ste sa tak rozpisali? 😀

kosta123
22. mar 2010

petka55555 - pekne upratuj nech sa ti to tam leskne ked prídeme k tebe 😀 ja som dnes to okno umyla a zevesila záclonu 😅 ej ale som šikovná,keby ma tak Dr. videl hneď ma vypíše do práce 😀 😀 😀
Brisilda - no nemôžeme spať 😀

fialllka
22. mar 2010

brisilda: a ty uz mas doma fotky??? ja som na ne zvedava velmo 😀

mata0312
22. mar 2010

joj peti nechces prist aj ku mne 😀 😀 😀 😀

mata0312
22. mar 2010

baby normalne ma nakazite tym upratovanim asi by som mala zacat aj 😀 😀 len ked sa mi tak nechce 😒

petka55555
22. mar 2010

mata mam dost svojho 🙂 , ale inak ja rada upratujem, uz som pisala ze som ako monk, ja som tu mala vzdy vsetko nablistane....ale ako som tehotna, tak to neprehanam a vysavanie, okna, periny a ine veci robi ivo ja len tak prach a kupelku....mam ho dobre nauceneho 😀 , ale uz sa tesim ako si to tu po porode zas budem sama upratovat....

brisilda
22. mar 2010

fialllka tak ja si viem predstavit ako sa skeril 😀 inak on sa tak skeri iba na deti ktore sa mu pacia 😉 deti ktore prenho nesu zaujimave si nevsima ale inak ich ma rad len sa musi predvadzat ako napriklad na tej smykacke toto robili stale starsie deti v hypernove ked on bol maly 😖 inak nechci vediet co vsetko stvara so segrinou malou ktora je o 3 roky mladsia 😀 😀 😀 hotova kalvaria 😀 clovek si musi iba zvyknut no nebudem ho obranovat lebo viem aky je 😠 obcas vystraja az velmi a hlavne ak si najde rovesnika ako dnes pod kaplnkou 😠 😠 😠 teraz mal sice iny chalan v ruke zapalky no kto vie ci nabuduce ich nebude mat on 😠 😠 😠 proste ruku do ohna zanho uz nedam 😀

brisilda
22. mar 2010

no jasne ze mam doma uz fotecky ved kukni album maly v sebe certa nezaprie 😀 ale na druhej strane kebyze ho vidite 3 roky dozadu tak to bolo male ustrachane babo ktore sa nechavalo v skolke na Rozkvete mlatit detmi 😠 takze to ze je teraz taky mi uz ani neprekaza stale lepsie ako keby mal byt pod maminou suknou 😀

mata0312
22. mar 2010

ja to mam s drahym podobne ale on to neurobi tak ako si to urobim sama 😀 ale zasa snaha sa ceni no nie 😀 😀 ale okna naposledy umyval on 😀 a celkom dobre

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre