• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
kocky takze som tu uz jedina konecne mam po sprche a upratanu kuchynu :grinning:
kosta podla mna to neni streptokok mas iba mykozu ktoru treba liecit takze sup k dokimu po masticku :wink: ja som mala streptokoka a ziaden vytok nic iba v nemocnici mi ho zistili a pretoze som brala antibiotika tak som tiez chytila mykozu ale tu hrudkovitu co svrbi :angry: nastastie to trvalo iba jeden den a masticka zabrala :wink:
mati no premna zamna mozes lahnut aj ku carlosovi :wink: nasa jessy tak spava na posteli so Samkom :wink:
23. mar 2010 o 00:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak streptokok sa v tehotenstve nelieci az pri porode ti daju injekciu ja som brala antibiotika a nastastie som mala take co zabijali aj toho streptokoka cize ho uz nemam ale ci ho znova nedostanem je otazne nakolko neviem ako sa prenasa :frowning2: takze pri porode sa injekcii nevyhnem tak ci tak
23. mar 2010 o 01:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no kočky, ja spím a vy tu vypisujete o 106... normálne nestíham čítať.. no som zvedavá ako zvládnete dnes vstať a prísť,keď takto ponoujete... :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no niki tak ja s tym problem nemam musim si zacat zvykat ze skoncia moje krasne lenosske casy :grinning:
23. mar 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to je fajn.. ja ešte frčím rýchlo čo to upratať, nakoľko som sama, tak nestíham..ale nevadííí... :grinning: :grinning: nejak to zbácham... :sweat_smile:
23. mar 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocuj ved nemusis dezinfikovat cely byt ja osobne som, na bordel zvyknuta :grinning:
23. mar 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak to nieje o dezinfikovaní, ale o tom, aby sa tu dalo existovať... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no po dlhej dobe upratujem, nakoľko doteraz upratoval mm... :grinning: a poviem vám, vôbec mi to nechýbalo... :rolling_eyes:
23. mar 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cha domonika znova netuje :grinning: ...ale neva aj ja :grinning: :wink:

ako baby bolo na prechadzke? skoda ze som nestihala.... :angry:
23. mar 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cha ze domonika...ved vies ze som chcela napisat Dominika :sweat_smile:
23. mar 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved nasa niki stale chatovala :grinning: inak mala je straaaaasne rozkosna betarka mala hlavne to ake pohlady dokaze hadzat :grinning: vidno ze tatko ju dobre uci :wink: uz sa tesim na leto ako bude obklopena chalanmi :wink:
23. mar 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takto sme dnes boli na návšteve :slight_smile:
23. mar 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je sranda s tými fotkami že sa sem dajú dávať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta sranda sranda, ale ja ta mam dobrý podbradok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako kviko.....
inak ja som sa prave zobudila, ako som prisla domov som si lahla....a uplne som bola mimo, som myslela ze je rano :grinning:
23. mar 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super tucnejsia uz ani nemozem byt :grinning: vybrala si vazne super fotku ale na facebook sa ju neopovaz dat :grinning:
23. mar 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaaaale baby, veď ste tak krááááááásne guľaté.... :dizzy_face: občas mi to bruško aj chýba... :grinning:
no ja som práve došla dom, boli sme na tej poradni a pribrali sme skoro 700g, pani doktorka nás len pochválila..juuuuuuuuj taká som rada... už máme viac ako 4,5kg... :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ste zlate pristane vam to uz aby sme takto chovali svoje pravda :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki no len sa nam posmievaj :grinning: mne osobne pri drzani malej to brusko prekazalo :grinning: ale ako tak kukam na fotky tak budem netak potom chudnut aby som nabrala znova svoju vahu :wink: uvidim ci budem mat pevnu volu :unamused:
inak super ze mala krasne pribera :wink: inak to nanej aj vidno ze rada papka coskoro bude gulatejsia ako my :grinning:
23. mar 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja to budeme asi chudnut vsetky :grinning: vsak to je hrozne byt takato gulata zachvilu sa neodnesiem :unamused: no čo uz :slight_smile:

baby kolko vazili vasi malý ked ste boli v 30 týzdni na sono??
23. mar 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati ja nemam ani tusenia mne je to jedno hlavne ze je vsetko OK ostatne ma nazujima :grinning: ale v 28 tt sme mali 1500 g :wink:
23. mar 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len tak zo zvedavosti lebo teraz kamaratkinu svagrinu museli nechat v nemocnici lebo ma hrozne male babatko :frowning2:

no tak moj je na tom rovnako ako tvoj :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby bude sa chudnut vo velkom...
a mati moj malinky mal v 32tt na prietokoch 1826g, zevraj presne podla tabulky, s brisildinim sa moc neporovnavaj, lebo ona ma velke babo, ked sme boli v rovnakom tt na to 4D moj mal 321g a jej vyse 500g, takze to bude riadny valibuk.....
niki to je super ze mala riadne pribrala....
23. mar 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no preto ma to len tak zo zvedavosti zaujma lebo moj drahy bol velke babo :grinning: a dufam ze nas Alex nebude take velke babo :grinning: , maly mal v 30 TT 1615 g, tak som zvedava aky sa vam narodia valibuci :grinning: :grinning: kedze rodite o tri tyzdne skor ako ja :wink: jasne ze sa neda podla toho riadit ja len fakt zo zvedavosti :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
júúúúúúúúúúúj baby, ja sa už tak strašne moc teším na tie vaše deťúúúúrence ako si ich pekne popestujem.. :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ste krasne na foteckach s takym malym krpcekom...aj ja som si ju bola dnes pomojkat babatko moje vonave , Niki potom hod sem foto toho co sme robili.....treba vyuzit ze mozme zahltit server konika :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasné...zajtra odfotím ten úúúúúžasný výsledok... :wink: šikulka..
23. mar 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čože ste robili??pochválte sa?
23. mar 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Eluška nám pomáhala robiť odtlačok nožičky a ručičky do hmoty, kt. dám do fotorámiku... :slight_smile:
23. mar 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skoda ze bola taka tuha mohlo to byt superskejsie :wink:
23. mar 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste všetky??
23. mar 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki ale pomojkas si ich vsetky naraz ok???

inak baby uz mam konecne vsetko hotove, aj tasky pobalene, vsetko nachystane, tak uz si budem len vegetit a cakat....som inak rada....tak sa dohodnite na navsteve, len v pondelok idem doobeda na odbery, tak to asi nie, ale inak mi je to jedno, kludne aj v stvrtok alebo v piatok...a eyya a mata0312, ak sa vam chce kludne mozte aj vy, hadam sa nejako pomestime :grinning:
23. mar 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok