• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
maminky prikladam foto ...vdaka vam som si opat spomenula na svoje opuchnute telo, nohy ako pamuch ked som si zatlacila prstom tak mi tam ostavala jamka :grinning: takto som sa ja zabavala :grinning: a tvar a ruky no prstene som odlozila od polovice tehu ... uff som rada ze to mam za sebou :confounded:
nozicky vykladajte co najviac, oddychujte ziadne nervy tlak je hnusoba ...!!!
24. mar 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda: nech si cim skor fit .. tlak je hnusoba teda v tehu ...

vdaka Bohu, ze ja som tieto problemy vobec nemala, ani ziadne vykyvy, aj ked som rodila na jar ...
kazdopadne oddychujte a vykladajte nohy, nic ine nepomoze ....
24. mar 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikiarudi - kolená??? len či z počasia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebola si štvornošky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. mar 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj baby na buduci utorok idem na fotenie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som sa zabudla pochvalit
24. mar 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata0312 - tak paráda :slight_smile:
pošli mi do IP kontakt na tu denisu.

Nikiarudi - kolko si dala za tú Macko Pu zavesnu poličku či čo to bolo čo si objednala z netu??
24. mar 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosti mas ho mat :grinning: :grinning:
24. mar 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata0312 - :wink:
24. mar 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eyya to si bola riadny macko pu a tiez si bola tak na konci na svadbe???boze aj my mame ist, teda ak budem este 2v1, lebo to ma byt az 4 dni po termine, som zvedava aka budem ja a hlavne co si obleciem a obujem :grinning:
24. mar 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kosťa - áno z počasia :wink: :slight_smile:
24. mar 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no niki neviem ci je to z počasia...ci si ty na podlahe neklačala.. :grinning:
24. mar 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikiarudi - ja som tu závesnú poličku či ako to nazvať dnes kúpila v ľudovke za 1,90€
24. mar 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti ja som mala mamine saty a svokrine slapky co nosi na zahradu :grinning: ale moja zabava prebiehala na stolicke s vylozenymi nohami a vsetci ma obskakovali bo som mala pred terminom, a cakali kedy ta casovana bomba rachne ...ha a ja som este 8 dni prenasala :grinning:

dievcata vam uz isto nieco chyba ked stale niki strkate na kolena :wink: ....mozno len drhla podlahu :slight_smile:, ze niki tie nase kvalitne laminaty :grinning:
24. mar 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta tak to moju mozno buducu svagrinu asi porazi bo niki ju kupila aj jej :grinning:
24. mar 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eyya - no ak to stálo menej tak ju neporazí, ale ak viac tak ju to asi naštve.
24. mar 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi by mala dve :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy ste zavislacky s nazvom poohmaniak
24. mar 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa ti zdáááá :grinning: :grinning: mne sa nepáči iná rozpávka moc,všade len autá,roboti,pat a mat,snehulienka,barbie.......
24. mar 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, jasné že som drhla naše úžasné podlahy... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. mar 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kosti - nepamätáš aká bola podlaha ešte vlhká, keď ste prišli??? :grinning:
25. mar 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na Nema :wink: , pooh nie je zly ale mojho srdca sampion je Nemo :grinning:
25. mar 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak to môžem len potvrdiť..ozaj včera bola ďalšia knižka+CD... Kráska a zviera..kúpila si si???
25. mar 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, co to kupujete a kde??? :wink:
25. mar 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak Eli, nechce sa ti ísť dnes s nami kuk tuto do toho sekáču vedľa koruny???
25. mar 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie trochu mi vadi ze je to v cestine, nema mam pre knizku budem jej podla obrazkov rozpravat o rybicke :wink: ...no za tu cenu to nekup :grinning:

no a uvidime ako sa mala zobudi chcela by som ist von ale potom idem do mesta ma tam caka jojo s autom a ideme tatata :slight_smile:
25. mar 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a kam idete??? aj my plánujeme ísť ešte dnes do mesta, pokiaľ je celkom fajn počasie... :slight_smile:
25. mar 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Macka, v stánku vychádzajú každé 2 týždne rozprávky od Disney knižka + CD na počúvanie za 6€...
25. mar 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maci su to krasne knizky aj cd rozpravka na pocuvanie ale su po cesky to je jedina chyba... :unamused:
25. mar 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Eli v dnešnej dobe to je asi jedno.. lebo ak bude Domka kukať v TV detské programy, tak všetky sú po česky... :wink:
25. mar 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave tak aspon do uska jej budem pustat nasu krasnu slovencinu :slight_smile:
25. mar 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veď od nás máš rozprávok až až.. :wink: :wink: :wink:
25. mar 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok