Snažilky z Považskej Bystrice

Ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😃 😃 😃 kto sa pripojí??? x-) x-) x-)
eyya
24. mar 2010
maminky prikladam foto ...vdaka vam som si opat spomenula na svoje opuchnute telo, nohy ako pamuch ked som si zatlacila prstom tak mi tam ostavala jamka 😃 takto som sa ja zabavala 😃 a tvar a ruky no prstene som odlozila od polovice tehu ... uff som rada ze to mam za sebou :-S
nozicky vykladajte co najviac, oddychujte ziadne nervy tlak je hnusoba ...!!!
fialllka
24. mar 2010
brisilda: nech si cim skor fit .. tlak je hnusoba teda v tehu ...

vdaka Bohu, ze ja som tieto problemy vobec nemala, ani ziadne vykyvy, aj ked som rodila na jar ...
kazdopadne oddychujte a vykladajte nohy, nic ine nepomoze ....
kosta123
24. mar 2010
nikiarudi - kolená??? len či z počasia 😃 😃 😃 😃 😃 nebola si štvornošky 😃 😃 😃 😃 :-p
mata0312
24. mar 2010
ozaj baby na buduci utorok idem na fotenie 😃 😃 😃 😃 som sa zabudla pochvalit
kosta123
24. mar 2010
mata0312 - tak paráda 🙂
pošli mi do IP kontakt na tu denisu.

Nikiarudi - kolko si dala za tú Macko Pu zavesnu poličku či čo to bolo čo si objednala z netu??
mata0312
24. mar 2010
kosti mas ho mat 😃 😃
kosta123
24. mar 2010
mata0312 - 😉
petka55555
24. mar 2010
eyya to si bola riadny macko pu a tiez si bola tak na konci na svadbe???boze aj my mame ist, teda ak budem este 2v1, lebo to ma byt az 4 dni po termine, som zvedava aka budem ja a hlavne co si obleciem a obujem 😃
nikiarudiautor
24. mar 2010
kosťa - áno z počasia 😉 🙂
petka55555
24. mar 2010
no niki neviem ci je to z počasia...ci si ty na podlahe neklačala.. 😃
kosta123
24. mar 2010
nikiarudi - ja som tu závesnú poličku či ako to nazvať dnes kúpila v ľudovke za 1,90€
eyya
24. mar 2010
peti ja som mala mamine saty a svokrine slapky co nosi na zahradu 😃 ale moja zabava prebiehala na stolicke s vylozenymi nohami a vsetci ma obskakovali bo som mala pred terminom, a cakali kedy ta casovana bomba rachne ...ha a ja som este 8 dni prenasala 😃

dievcata vam uz isto nieco chyba ked stale niki strkate na kolena 😉 ....mozno len drhla podlahu 🙂, ze niki tie nase kvalitne laminaty 😃
eyya
24. mar 2010
kosta tak to moju mozno buducu svagrinu asi porazi bo niki ju kupila aj jej 😃
kosta123
24. mar 2010
eyya - no ak to stálo menej tak ju neporazí, ale ak viac tak ju to asi naštve.
eyya
24. mar 2010
asi by mala dve 😃 😃 😃
eyya
24. mar 2010
baby vy ste zavislacky s nazvom poohmaniak
kosta123
24. mar 2010
to sa ti zdáááá 😃 😃 mne sa nepáči iná rozpávka moc,všade len autá,roboti,pat a mat,snehulienka,barbie.......
nikiarudiautor
25. mar 2010
baby, jasné že som drhla naše úžasné podlahy... 😃 😃 :-p :-p
nikiarudiautor
25. mar 2010
Kosti - nepamätáš aká bola podlaha ešte vlhká, keď ste prišli??? 😃
eyya
25. mar 2010
ja som na Nema 😉 , pooh nie je zly ale mojho srdca sampion je Nemo 😃
nikiarudiautor
25. mar 2010
Tak to môžem len potvrdiť..ozaj včera bola ďalšia knižka+CD... Kráska a zviera..kúpila si si???
fialllka
25. mar 2010
babenky, co to kupujete a kde??? 😉
nikiarudiautor
25. mar 2010
inak Eli, nechce sa ti ísť dnes s nami kuk tuto do toho sekáču vedľa koruny???
eyya
25. mar 2010
nie trochu mi vadi ze je to v cestine, nema mam pre knizku budem jej podla obrazkov rozpravat o rybicke 😉 ...no za tu cenu to nekup 😃

no a uvidime ako sa mala zobudi chcela by som ist von ale potom idem do mesta ma tam caka jojo s autom a ideme tatata 🙂
nikiarudiautor
25. mar 2010
a kam idete??? aj my plánujeme ísť ešte dnes do mesta, pokiaľ je celkom fajn počasie... 🙂
nikiarudiautor
25. mar 2010
Macka, v stánku vychádzajú každé 2 týždne rozprávky od Disney knižka + CD na počúvanie za 6€...
eyya
25. mar 2010
maci su to krasne knizky aj cd rozpravka na pocuvanie ale su po cesky to je jedina chyba... :-|
nikiarudiautor
25. mar 2010
Eli v dnešnej dobe to je asi jedno.. lebo ak bude Domka kukať v TV detské programy, tak všetky sú po česky... 😉
eyya
25. mar 2010
ved prave tak aspon do uska jej budem pustat nasu krasnu slovencinu 🙂
nikiarudiautor
25. mar 2010
no veď od nás máš rozprávok až až.. 😉 😉 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli