Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
26. mar 2010

niekto nemôže spať?? juuuj a my ešte nespíme... ☹ ja na tvojom mieste by som šla spať... 😅

eyya
26. mar 2010

tak som ho dala do bazaru som zvedava ci niekto bude mat zaujem.....

petka55555
26. mar 2010

eyya a aky chces kupit???

nikiarudi
autor
26. mar 2010

a super, už spíme aj my...

petka55555
26. mar 2010

nausnicka uz spinka???
ozaj a co sa teda dava na tie potnicky???ci nic???

eyya
26. mar 2010

peti budem asi smiesna ale neviem... 😅 len chcem vediet ci by ten nas niekto chcel a potom sa uz dokopeme aby sme kupili iny 🙂 😉

eyya
26. mar 2010

na potnicky som nepouzivala nic extra ale ked ich bolo viac doky mi poradila potirt liehom a pomahalo to ...

nikiarudi
autor
26. mar 2010

no mne povedala Ivkina mama, že si mám uvariť kamilky..a potom vo vychladených ju umyť... asi bude malá po Rudim, on neznáša teplo tiež sa veľmi potí ako ona... 😒

nikiarudi
autor
26. mar 2010

no babule, ja idem využiť, že malá spí..a idem spať aj ja.. tak dobrú noc všetkým... 😉 🙂

eyya
26. mar 2010

niki to su to potnicky?

petka55555
26. mar 2010

uz treba kupit riadny sportak a hlavne lahky ked ho aj s niki stale tahate po schodoch...a ved isto sa ten tvoj preda, ved sportak je novy a v podstate aj vanicka, ved na nej neni vidno pouzivanie....len nepis ze sa s nim nikde nezmestis 😀 😀inak som ho dnes v meste videla behom 20 minut asi 4 babam, ale kazdy v inej farbe....
ja sa tiez bojim ze maly bude mat kopec potniciek, lebo ked bude leto a horucavi este bude malinky a aj tak ho bude treba obliect, len aby som to neprehnala...aby nebol potnicka spotenicka 😀

petka55555
26. mar 2010

no niki tak dobru noc.... 😀

nikiarudi
autor
26. mar 2010

hej teta povedala, že to má z toho potenia... takže ešte raz dobrú noc...

fialllka
26. mar 2010

Eli, vy idete predavat kocik??????

petka55555
27. mar 2010

jej eli ja ucinkujem vo vasom inzerate na kocik, su tam moje krasne nohy 😀 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
27. mar 2010

Peti a ty čo tak skoro hore?? no aká bola včerajšia romantická prechádzka??

eyya
27. mar 2010

Dobre rano, dobry den tak my uz spime po vrestiacej jazde 😠 som myslela ze ma porazi ani konca ani kraja 😠 ...niki isto si pocula....a pritom 3. zub je uz vonku dufam ze ziadny dalsi sa netlaci... 😖

nikiarudi
autor
27. mar 2010

nič som nepočula... 😅 a čože tak vrešťala?

brisilda
27. mar 2010

ahojte babule co to citam??? vy mate potnicky? ved este ani leto neni 😀
niki v kamilkach by som malu neumyvala nakolko sa to uz v dnesnej dome neodporuca skus radsej ten lieh a malu nenatieraj olejom ale kremom 😉

eyya
27. mar 2010

Peti ano su tam tvoje nozky som neodolala ...to bol reklamny tah 😀

nikiarudi
autor
27. mar 2010

veď my ani olej nepoužívame...po kupkaní ju natieram mliečkom...tak neviem.. ale to nám poradila sestrička od našej doktorky..lieh mi príde taký agresívny... 😒

nikiarudi
autor
27. mar 2010

eli a už sa ti aj niekto ozval na inzerát?

eyya
27. mar 2010

brisilda ma pravdu kamilky su alergen, vraj no ja viem ze mna v nich kupali cele detstvo nakolko som mala citlivu pokozku, a nic mi neni ale doba je nova a kamilky uz nie su kamilky 😉

eyya
27. mar 2010

nieje agresivny pokial ju v nom nekupes , len potri

nikiarudi
autor
27. mar 2010

no ale veď aj kopec kozmetiky pre detičky obsahuje kamilky.. tak ja neviem...

nikiarudi
autor
27. mar 2010

no teraz ich zase nemá.. no včera sa potila ako keby bolo 40 stupňov.. a inak sa mi potila aj v tej letnej zavinovačke, no nie až tak veľmi...ale čielko mala vlhké..

eyya
27. mar 2010

ja som skusala aj aj a lieh bol lepsi ale v poslednej rade je to aj tak na tebe...na slabsie som nedavala ale ked ich mala vela u nas na hlavke tak som potrela a pomohlo to ak chces si ho zried s vodou

nikiarudi
autor
27. mar 2010

Ozaj Miška, nepovedali ti kedy ťa pustia? vieš aby sme mohli pokračovať v návštevnom maratóne... 😀

nikiarudi
autor
27. mar 2010

a v akom pomere ho mám zriediť?

eyya
27. mar 2010

to mam nasa aj vo vrecku 🙂 rozmyslali sme ze nechame na mikro okno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre