Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

eyya
27. mar 2010

ja neviem som neriedila skus najskor 1:1 a uvidis

eyya
27. mar 2010

kolko z kliknuti na moj inzerat ste urobili vy???? 😀 😉

nikiarudi
autor
27. mar 2010

ja len raz..

brisilda
27. mar 2010

niki ja neviemkedy pojdem domov viete kocky mne sa tu uz normalne zacina pacit 😀 hlavne ak mam internet po ruke 😉 takze sa ani pytat domov nemienim ale na zaciatku mi doktorka povedala ze tak tyzden si ma tu nechaju cize to vyzera do stredy pokial sa nic nestane ale vieme ze v nemocnici vam najdu kadejaku pliagu 😠
niki inak na potnicky staci ked malu nebudes velmi obliekat iba nalahko 😉 ja som nastastie s potnickami skusenosti nemala 😀
eyya ja som zatial na inzerat neklikla 😉

nikiarudi
autor
27. mar 2010

no ale keď mne sa síce zdá, že je vonku teplo, no bojím sa malú málo obliecť, aby zase nebola choručká..tak to je ťažko.. 😒 ☹

fialllka
27. mar 2010

jeeeeeeeeeeej eli, vy uz mate treti zub? no to moze byt aj stvrty uz na ceste 😉

Eli, som pozerala, a nam vychadzali zubky kazdy mesiac resp. tri tyzdne, vzdy novy zub ... a zacali sme, ked mala Terezka 5 mesiacikov, to vysiel prvy a ptoom kazdy mesiac alebo tri tyzdne, ked tak pozeram, novy zub 🙂

kosta123
27. mar 2010

Ahojte,dnes som skočila ešte doobeda do mesta dokúpiť môjmu krsniatku ešte nejaký darček a na čo som natrafila ?????na hodinky Macka Pu,našej šušurke do izby,kuk do albumu 😀
O 15,00 ideme na oslavu tak sa zase isto prežerem 😀 v noci som nemohla spať zase 🙄 bože už ma poráža z toho všetkého.Páli ma záha fuj 😖

Ak bude Brisilda v stredu už doma,tak príííídite!

nikiarudi
autor
27. mar 2010

no to bude záležať na Miške ako sa bude cítiť... inak my nemáme problém prísť.. 😉 🙂 a tej záhy si ešte užiješ.. ja som ju mala neskutočnú... fuuuuuuuuuuuj.... 😝 😝 😝

nikiarudi
autor
27. mar 2010

a kde máš tie hodiny??? 😒

kosta123
27. mar 2010

eyya- ešte si na ten inzerát mohla napísať že je v záruke to by pomohlo.(či nieje??)

kosta123
27. mar 2010

Inak dnes v ludovke som nasla album Macka Pu aj z jedným rámikom taká suprava za 3,30€ kto by chcel náhodou.

nikiarudi
autor
27. mar 2010

a v ktorej ludovke??

kosta123
27. mar 2010

Ja viem len o jednej,v Bancu,ide sa tam dole po schodoch,je tam aj Wc.

nikiarudi
autor
27. mar 2010

aha tak super...ja som tam bola x krát no nevidela som tam nič takéto.. 😠

kosta123
27. mar 2010

tam som kupila aj to čo máš ty, na zavesienie z netu Macko Pu,aj tie hodinky sú tam aj albumy,,,,,

nikiarudi
autor
27. mar 2010

no ja mám trošku iný ten závesný systém... 😉

brisilda
27. mar 2010

kosta pocuj tie dekoracky manzel nenasiel v tej ziline ☹ dnes tam boli lebo saa chceli povozit na vlaciku 😀 ozaj tie hodinky su krasne aj nam by sa hodili do izbicky 😀 hod info kolko stali 😉
ozaj mata je kde??? mne sa este neozvala tak neviem ci boli alebo neboli v polsku ☹

eyya
27. mar 2010

kosta diky som uz upravila, my to v noci nedoslo 😀

maci to je mozne lebo ostala daka urevana, aaaaaaaaaa za chvilu pojdem na dofcu 😀 ( ale asi len vo sne)
no man to rastie tiez tak ako Terke, len druhy myslim zacal hned po prvom, no a celkovo zacali ist v piatom

eyya
27. mar 2010

a este napisem aj my mne s tvrdkou 😅 oprava mi 😀 😀 😀

petka55555
27. mar 2010

niki ja som kazdy den rano uz o 7 hore....sa sama zobudim a potom spim cez den, ako aj dnes....no romanticka prechadzka bola asi taka ako ste sa smiali, ze sme si sadli najskor na lavicku a potom na vodicku v hypernove, lebo sa nam nechcelo prechazdat 😀 😀 😀
dnes sme boli v ten, objednali sme stolicku na papanie a rovno aj pavuka, tak sa tesim....ale inak nic ☹
brisilda nebud dlho v nemocke, ved treba kopec navstev postihat 🙂

mata0312
27. mar 2010

ahojte ja som konečne doma 😀 ste toho ale popisali 😀

akurat som navarila a upiekla nejaku bublaninu ale idem si lahnut lebo ma to akosi zmorilo 😒 a zasa mi nohy opuchli ☹

kosta123
27. mar 2010

Bridilda - písala som že v Kauflande v Púchove nie v žiline 🙂 hodinky stáli 5,20€ boli tam ešte 2 ks dnes.
Peťuš - naša prechádzka skončila v tej pizzerke na terase a napchávali sme sa z Niki pizzou a ja som dala ešte čokoládu ako vždy 😀 😀 😀 veď čo sa budeme toľko prechádzať aj posedieť treba 😀
aj ste to kupili ??či len okukli???

My sme práve prišli z oslavy,najviac mi bolo smiešne že krsňa potešil báger z prívesom za 2,20€ 😀 a na zlatú retiazku sa vyprdol 😀 to sa dalo čakať.že?? 🙂
Švagrina mi dala pavúky po chalanoch a 4 veľké vrecia oblečka tak si to momentálne triedim,mám roboty a roboty 😅 ale príjemnej.

fialllka
27. mar 2010

Eli, a este som zabudla napisat ... to ze sa jej prerezal uz zubok neznamena, ze uz je za vodou .... ono to boli aj ked to rastie, takze to moze byt stale ten treti zubok ... ☹

kosta123
27. mar 2010

Už spíte??kde ste kto??? ja už som z triedením skončila 😉

eyya
27. mar 2010

to co za temy baby ved to nebudem stihat registrovat... 😕

maci mozne je aj to preto je sem tam placko ... no uvidime zatial to na dalsi zubok nevyzera...

nikiarudi
autor
27. mar 2010

ahojte kočky, my sme doma asi hodinku a pol..boli sme u svokrovcou..lebo svokra mala dnes narodky, tak sme jej gratulovali... a dnes nám doviezli naše krásne kresielko FP, tak sa vytešujeme... o chvíľku hodím foto... 😉 😉 😉

kosta123
27. mar 2010

už som zvedavá čakááám 🙂

kosta123
27. mar 2010

A čo ste svokre kúpili pekného???

nikiarudi
autor
27. mar 2010

no foto už je.. a svokra miluje čačky mačky..tak sme jej swrovského taký set (náušky+prívesok).... 😀 😀 😀

kosta123
27. mar 2010

Tak super darček 🙂 a odkial si zohnala to lehátko tu z Mk??? aj my chceme 😒
no ak ho nekúpime má ho každá doma,tak budeme chodiť po návštevách a hojdať sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre