• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
autor
no tu na MK...ale tá kočka je náhodou z PB, ale býva v MT...ale poslala mi ho po jej bratovi, kt. býva tu na Rozkvete...tak mi ho doviezol dnes..lebo ich bol kuk v MT...takže som mala kuriéra zadarmo... :grinning:
27. mar 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok.. ideme my spať.. sme unavení..tak využijeme to, že malá zaspinkala...tak dobrú a papa zajtra.. :slight_smile:
27. mar 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jááj už viem si to spomínala,no super :grinning: teším sa keď ho vyskúšame
27. mar 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky???som vám sem na chvíľú vliezla, sa akosi neviem vysomáriť z tej novej verzie koníka??? Maťa už aj ty začínaš byť závislá na konovi?
27. mar 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čau Jani,čo by si vliezla ved aj ty si snažilka skoro nie? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: moja závislosť nemááá hraníc
27. mar 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ráno kočky, tak ako sa máte??
28. mar 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čawte ja som zasa ťahala nočnú :confounded: tak som za zobudila až teraz a ešte je aj o hodinu viac :angry: kurňa.
28. mar 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no my sme si tiež ešte zdriemli...a práve sme vstali..ideme upratovať a niečo aj navariť by sme mali..no nie a nie vymyslieť, že čo... :angry:
28. mar 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som navaríla včera tak na rýchlo.
A kdeže máme zbytok báb??Môj Miňo je u svokri a maká,ja raňajkujem :grinning: ešte len,a pojdem ku kamoške na kaffe.
28. mar 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ahojte mam dobru spravu pokial ma bude tlak pocuvat v pondelok som doma uvidime co povie primar :wink: dnes bola na vizite sranda :grinning: :grinning: :grinning: normalne som az plakala od smiechu :wink: niki pekne lehatko :wink: aj aj uz mam to svoje krasne :wink: len mi ho nasi musia poslat ved to ma cez 10 kg :angry: sakra somzvedava ake bude postovne :confounded: inak dufam ze aj somnou skocite na pizzu :wink:
28. mar 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bris - jasné... vy musíte každá povinne ešte pred pôrodom zjesť celú pizzu ako ja... :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki no pokial viem tak my sme ta ju jest nenutili :grinning: ale inak ja s tym problem nemam :grinning: :grinning: :grinning: ozaj mala je fesanda s tymi nausnickami :wink:
28. mar 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no napapana ako take male cuna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ufff zas som to neodhadla, bodol by slofik...skoda ze nemozem ...
dnes navsteva, a ja som daka off, no co idem chystat
28. mar 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veď ja vás tiež nebudem nútiť.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale určite si rady dáte.. :wink:
28. mar 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... tie moje zlatka tak krasne spia a ja cakam navstevu s plnym stolom ... je mi ich aj luto vyrusovat taky su krasny... :slight_smile:
28. mar 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak daj foto.. ja som ich tiež tak pekne odfotila.. tie momentky mám najradšej... :wink: :slight_smile:
28. mar 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zohnala som jedno lehátko,kuk na foto,najskôr ho mala za 10€,ale nakolko nevybruje som ho stiahla na 6€ :grinning:
28. mar 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tak v stredu prídite ku mne na návštevný maratón,dohodnite sa o ktorej,môžete aj zrána,alebo poobede,to je už na vás,rozmrazím svadobnú tortu :sweat_smile: tú najkrajšiu a najväčšiu čo sme mali :grinning:
28. mar 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juuuuuuuuj kosti, ani nevieš ako rada by som si dala tortičku, no ak je s čokoládou, tak mám smolu... :frowning2:
28. mar 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej baby zas ste toho popisali, mne sa tu akosi nechce sedavat....kosti tu stolicku a pavuka sme objednali a pridu tak za tri tyzdne....a to kde si take lacne lehatko zohnala, ze za 6€ to je super...niki a tvoje idem kuknut....
joj ale ste pizzove maniacky.... :grinning: :grinning: :grinning:
niki a skusala si si dat trochu tej cokolady????podla mna ti to nic neurobi, ja som nikdy nepocula o tom ze sa nemoze :frowning2: ved malej dopraj, bude mat sladucke mliecko...
miska dufame ze zajtra si doma :wink: a v stredu ideme na maraton, som zvedava kedy sa vykokcete ku nam :grinning:
28. mar 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki super a to je lehatko ci ta hojdacka, lebo to neni vidno,???a aj vibruje????ake to je???lebo my este stale nemame don baterky, takze som ho este nevyskusala....a lubi sa malej v nom?
28. mar 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no je super, je to aj lehátko aj hojdačka..a vibruje tak jemnulinko...ale je krásne.. a malej sa v ňom zatiaľ páči..tak uvidíme časom.. :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, hlavne ze si zohnala....a kolko stalo???a ake ti tam idu baterky???take velke hranate???
28. mar 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to ani neviem aké baterky tam idú.. lebo ona mi ich tam nechala.. a vyšlo nás 33€ a doviezol mi to jej brat až pred dom.. :grinning:
29. mar 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lehátko som zohnala tu na MK,aj ked nevibruje neva za tie prachy parááda,pohúpe a povibruje sa u vás kočky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Čo tá streda??? o ktorej teda??
ja budem tu čokoládu isto jesť,veď to by bola moja smrť :grinning: :grinning: :grinning: včera som ešte o 21,00 jedla čokoládový puding :grinning:
29. mar 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja v stredu môžem kedykoľvek.. len dúfam, že sa dostanem do vášho výťahu.. :angry:
29. mar 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki ja si myslím že hej,a ked nie je to tak vysoko ako k tebe :sunglasses:
29. mar 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak to je super... :grinning:
29. mar 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta mne je jedno, lebo ja sa rano budim o 7, takze je jedno kedy sa dohodneme, dufam ze brisildu uz pustili....
ja som bola na odbery, fuj 3 velke skumavky krvi a mam riadnu modrinu, krava som si slabo na to tlacila a hlavne kratko....
kosta, ved nemusi vibrovat, ved mozno sa to tym babenam ani nepaci..... :angry:
29. mar 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok