Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
30. mar 2010

a mam novinku hladkanie bruska v pokrocilom stadiu tehotenstva vyvolava kontrakcie lebo to drazdi maternicu a je to pravda aj sestricka na sale to hovorila jednej co mala rodit

petka55555
30. mar 2010

brisilda ja som to tiez citala o tom hladkani, ale ved ja si ho hladkam stale, ked sa malinky mrvi....ved to by mi nedalo ho nechytit ☹

kosta dufam ze budes mat vsetko ok....neboj ja mam tiez furt problem s tymi zapalmi a uz od uplneho zaciatku, vzdy idem od bohaca s receptami, lebo ked sa to nelieci, moze byt z toho predcasny porod ☹

petka55555
30. mar 2010

a mne sa dnes začala materská 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nikiarudi
autor
30. mar 2010

no super Peti, tak vitaj medzi nami na materskej... 😉 😀 😀

nikiarudi
autor
30. mar 2010

Peti, tak som našla tie knižočky od Disney..a ani neboli drahé.. tak som ich objednala... 😀

petka55555
30. mar 2010

a kolko ta vysla jedna??ivo dal za jednu okolo 3€ tusim.... 🙂 a viac druhov si nenasla, ja mam tiez tieto a sme mysleli ze ich je aj viac....

eyya
30. mar 2010

dnes ideme 1.krat papat cestovinku v polievocke drzte palec aby chutilo, uz hrejem aby bola tepla ked sa zobudi ten moj spacik 🙂

nikiarudi
autor
30. mar 2010

nie len tieto 4 boli...a po 3,25 €

nikiarudi
autor
30. mar 2010

Eli, neboj určite bude Domke chutiť... 😉 🙂

petka55555
30. mar 2010

tak prajeme dobru chut 😉

kosta kdeze si, ako si dopadla na poradni????uz aj brisilda by mala byt po....

my mame nastastie krvne testy v poriadku, aj tie protilatky....aj zeleza je dost....takze inekcie dufam az pri porode 😲

nikiarudi
autor
30. mar 2010

peti, tak super, že máte tie protilátky ok.. som rada... 🙂

petka55555
30. mar 2010

no ale ja ich nemam a to je dobre 😀 😀 😀 😀

petka55555
30. mar 2010

idem ja na pedikuru, lebo uz sa neohnem 😀

nikiarudi
autor
30. mar 2010

no veď viem, že ich nemáš.. a to som napísala, že je to ok... 😉

petka55555
30. mar 2010

aha, asi som blondina 😀

nikiarudi
autor
30. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ludka_r
30. mar 2010

ahojte.
len pozdraviť som prišla.
Strašne rýchlo to ubieha, až mi je to ľúto, že som si tehotenstvo ani nestihla užiť. A pri malom sa to ani dobehnúť nedá.
A zo dňa na deň začínam mať väčší stres, že sa drobec narodí skôr a ja nestihnem spraviť všetky skúšky. 😖 No akési pochmúrne myšlienky ma napadajú...

brisilda
30. mar 2010

kocky ja som uz dom as poradne 😉 vsetko je opk tlak 120/80 😀 uzas 😉 beriem lieky a magnesko vraj musim 🙄 ze je este skoro ho vysadit 😝 no tak ci tak budem uzivat iba 3 krat denne jednu viac ani za svet 😠 a znova mi brali kultivacku
Mati dakujem za flase su uzasne 😀 😀 😀 a cumliky mi presne padli vhod ako som vravela tie co ja mam 0-3 tak ty si kupila 3-6 a naopak 😀 cize mam do zbierky 😉

kosta123
30. mar 2010

Ahojte,no tak všetko by malo byť O.K dal mi nejaké čipky a mastičku,samozrejme magnézko,bola som pozrieť aj v práci,dostala som plienky 😀 momentálne mi je fajn,oddýchla som si pri TV,kávičke s Horálkou 😀 a triedením fotiek,dnes mi prišli svadobné,čo som dala spraviť cez net,veď Vám zajtra ukážem 😎 tak len tak sa šmotkám po byte.
A zajtra vás samozrejme očakávam o 11,000 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 teším sa.

kosta123
30. mar 2010

nikiarudi - to jedna knižka vyšla cez 3 € alebo všetky????asi jedna že?

mata0312
30. mar 2010

ahojte kočky no ja mam po fotení bolo to super 😀 len fotky budu asi az na buduci tyzden ☹ tak si musim počkat taka som na ne zvedava 🙂 ani by ste neverili

bris som rada ze sa sestra trafila 😀

eyya
30. mar 2010

cestoviny chutili 😀 teraz sa morduje s 4nozkovanim ...ale ma viac chuti ako jej to ide 🙂 je chutna

pridavam foto z rana aby ste videli ako 😀 ( vrestala od radosti 😀 )

eyya
30. mar 2010

inak som rada ze ste uz ok ved co by to bolo koncit tehulkovanie niekde v nemocnici terba si to doma uzit a nechat sa rozmaznavat 😉

petka55555
30. mar 2010

jej aka je domka zlata, ona je ale iny smejko, na kazdej foto ako slniecko....

ok baby, tak vsetky ste spokojne....ja som dostala na pedikure masaz noziciek, ake to bolo super, lebo som ich mala ako medvedik....

mata0312
30. mar 2010

eyya je krasna take male slniečko 😀 😀 😀

eyya
30. mar 2010

jaj pedikura hmmm dala by som si aj ja alebo aj taku celotelovku 😵

petka55555
30. mar 2010

aj ja by som si dala masaz.....ale kto mi ju urobi, manzela ledva ukecam obcas na skrabkanie... ☹ a to je vse.....

ozaj mati tesim sa na foto, skoda ze bude zrovna velka noc, sa to predlzi to cakanie...

ozaj baby pockajte ako vase baby nasi sibaci buduci rok vysibu 😀

kosta123
30. mar 2010

mata0312 - a koľko si tam bola???no som zvedavá na ne.

brisilda
30. mar 2010

jejeda mala je vazne zlatulinka 😀 noj maly nevedel rackovat on uz ked tak sa plazil po zemi ako vojak 😀 a potom rovno zacal chodit 😉
kosta to je super ze je vsetko OK 😉 v tehotenstve je mykoza normalna .Ja som ju mala nastastie iba po ATB 😝
mati zajtra mi das cislo na pedikuru a ukazes nozicky 😀 aj ja tam musim zajst

kosta123
30. mar 2010

to bola peťa na pedikure nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre