• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
no moj mm pride az rano :frowning2: :frowning2: zasa v noci sam teda s carloskom este ze ho mam :grinning:
31. mar 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki taka najedena spat????to ako mala :grinning:
31. mar 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťa, ja som tiež riadna slonica, ja mám už +14kg, už isto aj viac, lebo som sa vážila pred dvoma týždňami. A to mám termín neskôr ako Ty. :grinning:
Krupičku aj ja môžem, mávam ju takmer každý večer. Keď varím Vilkovi, tak hneď aj sebe. Dnes som ale večerala trochu "zdravšie" - hranolky. :grinning:
Ja tiež čakám na mužíka. Ale akosi nechodí, neviem, kedy príde. Malý ho od nedele ani nevidel, ja len keď príde večer domov, sadne k FB a potom ideme spať. A zajtra tiež tak. Ide ma z toho poraziť. Taká opustená som tu. :frowning2:
31. mar 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati ja mam zatial -5,5kg :grinning: len skoda ze pociatocna vaha bola velka, inak by bola so mna aj miss, ale aj tak som rada....ved hadam za tych 5 tt uz nepriberiem viac ako 2 kg, teda ak nespuchnem ako papuca
31. mar 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super ze nas je viac takych gulatych :grinning:

no ja mam zas vyhodu ze pride teda az rano po 24 hodinach ale dva dni sa bude venovat len mne :grinning: :grinning: :grinning:
boze baby prestante s tym sladkym lebo si budem musiet ist niečo urobit :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti tu tvoju vahu nechapem :grinning: ze minus to sa mne stat nemohlo :grinning:
31. mar 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nechape nikto....ale co uz a mozno po porode nic nechudnem.... :frowning2: uvidime o par dni.....
31. mar 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velky ????? :grinning: no musime verit ze kila po porode pojdu dole aj ked nie jednoducho :wink:
31. mar 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidime, poznam vela bab co pribrali vela aj po porode, aj ked kojili, lebo sa nevedeli dojest sladkeho a aj v noci ked kojili.... :frowning2:
31. mar 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja segra a svagrina su chudsie ako pred otehotnenim tak dufam ze budeme tiez ten lepsi pripad :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja mama vážila 48 kg ked otehotnela mala 20r,a potom pribrala 24kg a už len rástla,rástla a rástla....
31. mar 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozeme dopadnut aj tak :confounded:
31. mar 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokso v Uk su lacné šporťáky z druhej ruky Quinny Buzz za 50 €
31. mar 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosti tak to je super cena quinny som strasne chcela ale boli hrozne drahe :unamused:
31. mar 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ak to vidá a pôjdem v lete do UK ku krsnej tak si isto nejaký kúpime.
31. mar 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky ja som uz doma :grinning: boli sme na tej navsteve potom som upratovala byt a od zajtra mam doma maleho :wink: uvidim co budeme robit nakolko som mu TV zakazala lebo zase sa mu zhorsilo zajakavanie :confounded: :cry: :cry: :cry: ja uz neviem s coho to ma uz sa to vlecie 2 rok niekedy to je dobre a myslim , ze sme sa toho konecne zbavili a inakody mi az slzy vyskocia :frowning2: s toho ako sa snazi nieco povedat a nejde mu to :frowning2: kebyze viem ako nanho zaposobi to triznenie v skolke na XXXXXXXXXXXX ani ho tam nenutim chodit tak dlho :angry: lebo vtedy sa nam to zacalo dovtedy rozpraval krasne .Najhorsie na tom je ze tu ani poriadny detsky psycholog neni ktory by sa tym zaoberal :frowning2:
31. mar 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj a zabudla som napisat ze ja sa vazne uz kotulam :grinning: ale nevadi mi to dnes mi kocky dali kompliment ze vraj som okrem bruska nikde nepribrala :grinning: :grinning: :grinning: komediantky jedne esteze ich beriem s rezervou :wink:
31. mar 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris a kde chodi do skolky? ach toto je uz druhy pripad o ktorom pocujem...je to strasne!
1. apr 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dobre ranko prajem :slight_smile:
1. apr 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
eluš, aj vám dobré ránko.. dnes sme celý deň o5 sami doma.. a dokonca aj dedo ide do práce, tak nemôžeme ísť ani k našim... tak sa budeme doma nudiť... :unamused: ale ja niečo vymyslím... :grinning:
1. apr 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa nebojim ze ty nieco nevymyslis, napr skus upiect chlebik a prekvap Rudka :wink:
1. apr 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to nie.. ten budem piecť keď tu budeme lebo teplý je najlepší... :wink: ale čo keby dojdem na chvíľku otravovať?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne dojdi urobim ti cajik alebo aj meltu ak chces :slight_smile:
1. apr 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teda chcela som napísať, že keď tu budeme spolu..
1. apr 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oki.. len sa oblečiem.. a vezmem malej čajík.. :wink:
1. apr 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
?????
1. apr 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby vám je takto na čajíčku :slight_smile: ja mám síce drahého doma,ale išiel robiť plávačku k svokre,tak nuda,idem dať raňajky a .......ani neviem čo :sweat_smile:
1. apr 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocky :wink: eyye nika vie kde sme chodili ja to tu verejne nechcem rozpiplavat nakolko neviem kto vsetko to tu cita :wink: kosta ty pridi teda na cajik kumne :grinning: len na 12:00 idem prezut auto ale od 13:00 by som sa ti hadam uz aj mohla venovat :wink:
1. apr 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda - ďakujem :slight_smile: ale rozhodla som sa že idem prať,skočím do sprchy a idem k tej svokre.
1. apr 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co uz s tebou :grinning: tak ja po prezuti skocim do mesta a budem nadejne zhanat fixi na textil :grinning: :grinning: :grinning: lebo eyya mi dala inspiraciu na FB :wink: a rozhodla som sa ze ak ich zozeniem tak jedne body obetujem a dam pocmarat aj samkovi :grinning:
1. apr 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok