Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
2. apr 2010

baby a čo sa tak tej teplej vane bojíte? ja som sa kúpala celé tehotenstvo... 😀

m.p.
2. apr 2010

aj ja som sa kupala aj v Besenovej som bola a bolo ok

brisilda
2. apr 2010

niki ja sa v horucej vode sprchujem teda sprchovala od 28tt ako som bola v nemocnici si davam pozor 😒 ale neboj od buduceho tyzdna bude mat aj mm raj v posteli 😀 😀 😀
m.p v PB sa zije celkom dobre ja osobne ani "neviem" ze sa tu nejaka dialnica stava 😀 cize hluk som nepostrehla 😀

m.p.
2. apr 2010

Ahoj ked pridem do PB to je hroza tade prejst a ked este prsi to je hroza

mata0312
2. apr 2010

bris presne aj mna tak bolievaju tie klby len ked lezim ked chodim tak nie, ja sa stale len sprchujem ale asi dva tyzdne dozadu som si dala vanu ale nie horucu len teplu a nie vela vody len tak na oko 🙂

aj tu v PB sa tyzden dozadu narodilo jednej babe mrtve babo bola to draheho spoluziacka a den pred jej robili sono a vsetko bolo ok ☹ ☹ ☹

brisilda
2. apr 2010

m.p no ja asi chodim po cestach kde to neni az take dramaticke 😀
mati tak ja sa sprchujem iba raz dodna nechcem to prehanat nakolko ma strasne vysusenu pokozku a tak ci tak cele dni nic nerobim cize sa ani nepotim tak velmi 😉
inak podla mna je to osud co sa ma stat sa stane aj keby neviem co bolo 😖 ale treba mysliet pozitivne a basta !!! uz ziadne neg. spravy tu nechcem citat

m.p.
2. apr 2010

Matka chcem sa spytat ako sa vola tvoj gynekolog aj ja mam v Pb gynekologa

brisilda
2. apr 2010

mati mna klby bolia s toho ze mam navyse 20 kg a predsalen na klby to je velka zataz + na chrbticu ta ma dnes zacala priserne boliet pri zehleni takze nakoniec zehlil manzel 😀

brisilda
2. apr 2010

m.p inak minule som bola v Puchove a tam sa to inak rozrasta s novymi bytovkami 😀 😀 😀

m.p.
2. apr 2010

vsak je to tu vynovene a aj pri nas tiez teraz stavaju nove bytovky ak si sla okolo Kauflandu.

brisilda
2. apr 2010

😀 no ved ja som len tam bola 😀 😀 😀

mata0312
2. apr 2010

bris beriem ta za slovo nasi maly budu zdravučky 😀 😀
mne tiez neni tieto dva dni dobre a tak moj mm robi vsetko dnes dokonca piekol posuchy 😀

m.p. ja mam Zabovskeho, ja zasa pracujem v PU teda pracovala 😀

m.p.
2. apr 2010

aha a moj je Kmetko a nie v Tescu lebo si mi povedoma

mata0312
2. apr 2010

ano v tescu 😀

brisilda
2. apr 2010

mati ved mne manzel minule povedal ze tehotne zeny nesmu umyvat okna vraj to pocul v radiu 😀 tak som mu povedala ze skoda ze nerozpravali aj o tehulkach ktore maju rizikove tehotenstvo aby vedel ze nesmiem ani vysavat a umyvat podlahu 😀 chuda ked ja ho lutujem on sa tolko stazuje ze nevladze 😀 😀 😀 aj dnes sam premiestnoval postel v spalni a chcel aby som mu pomohla tak som mu povedala ze ked som ja sama dokazala premiestnovat nabytok a postel ze to zvladne aj on sam 😀 😀 😀

m.p.
2. apr 2010

no jasne tak som ta tam videla idem do hajan majte sa holky dobru noc

brisilda
2. apr 2010

kocky ale inak to je dobre lebo si uvedomia ze byt doma neni med 😉 zena musi naarit upratat pohrat sa s detmi nakrmit ich umyt a tak dalej a muz pride s prace a ma veget a co my? my sme v praci 24h denne 😠

mata0312
2. apr 2010

tak tak bris 😀 no aj mne mm nadal ze som umyvala okno a tak som sa na tie dalsie vykaslala 😀 😀 som zvedava či ich on poumyva 😀 ale vysavat ma nenecha to robi stale on ja som raz za tehu vysavala 😉

brisilda
2. apr 2010

tak ja s tym problem nemam aj podlahu umyvam s mopom a pri vysavani sa neohynam 😉 no okna umyvat nebudem kaslem na nich v obyvacke mam roletu stale zatiahnutu a v spalni zaluzie cize to neni take okate 😀 kaslem ja aj na poriadok po porode budem makat ako fredka teraz si uzivam veget 😀

mata0312
2. apr 2010

presne netreba sa namahat a mne sa ani nic nechce som hrozne leniva 😉

mata0312
2. apr 2010

ozaj počuli ste ze niekto večer nahlasil ze v hypenove je bomba?? museli ju zavriet a vsade boli policajti

brisilda
2. apr 2010

no ja som o tom nepocula 😀 a aj keby tak mi to je ukradnute 🙂 co uz deti sa asi doma nudia tak vymyslaju hovadiny 😠

nikiarudi
autor
2. apr 2010

mati - ano, to som počula..boli sme akurát u našich, tak všade boli policajné autá a policajti aj od cintorína cestu aj od Rozkvetu k Hypke zablokovali..dali pásky a nemôhli tam ľudia ísť.. som to pekne videla od našich z okna... 😉 by ma zaujímalo kto sa tak skvelo nudil, že nahlásil takú sprostosť.. určite zase bude PB zajtra v správach a s takou kravinou... 😀 😀 😀 ukážeme sa o5 v najlepšom svetle...

mata0312
2. apr 2010

tí ludia niekedy nevedia čo od radosti .....horsie by bolo keby na tom niečo bolo ....

mata0312
2. apr 2010

tak ze ho uz chytili mal v sebe 3,5 promile alkoholu iny blázon

nikiarudi
autor
2. apr 2010

hej? ako vieš? a kto to bol?

mata0312
2. apr 2010

no čitala som na nete ze ho chytili ale nepisali kto to bol lenze bol opity abolo tam ze mladik....

nikiarudi
autor
2. apr 2010

a kde na nete to je??

ludka_r
2. apr 2010

Jej, baby, my sme akurát vtedy šli do Hypernovy. Teda, už keď to bolo zapáskované. Mm si aj myslel, že to bude bomba, ja som si myslela, že nejaká vražda 😀 A to sme tam chceli reklamovať novo kúpený fúrik do piesku. 😖

A neprovkujte s tým Púchovom, hneď by som balila veci a utekala tam znovu bývať. ☹

nikiarudi
autor
2. apr 2010

a už som to našla..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre