• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
dala som do googlu ze bomba v hypernove v PB a naslo mi tam clanky o tom :wink:
2. apr 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok.. nám sa už chlebík dopeká..tak už pôjdem aj spať.. tak dobrú...
veru aj ja uz pomaly idem len dnes som skoro cely den vegetila a tak som neni ani unavena :grinning: :grinning:
2. apr 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ráno baby... :slight_smile:
3. apr 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak ja som už zbalená a za chvílku vyrážame na chatu do Papradna,konečne vypadnem z bytu :grinning: len keby bolo krajšie,po iné roky som sa tam v apríli aj opalovala :slight_smile:
Ja inak upratujem už normálne,aj vysávam,aj umýval,len okná kašlem,lebo ja som inak strašne hyperaktívna a neviem čo by som tu od nudy robila :grinning:
3. apr 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak k Peti môžeme ísť aj v utorok,hmmmm??? Peťa čo ty na to??Ked si hovorila že sa máme dohodnúť na dni.
3. apr 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja resp. my sme za... :wink: :slight_smile: a o koľkej?
3. apr 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som doma....si vas potom docitam idem zehlit ozaj niki ako sa paci menovka? dufam ze je uz na dverach :wink: ...ale nie ak sa nelubi tak nic ...
3. apr 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je úúúúúúúúúúúúžasná... aj Rudimu sa páči.. a samozrejme, že je už na dverách.. som ti aj včera o 21:15 volala, ale už ste asi spali.. som len chcela poďakovať... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. apr 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to cvakni nech ju vidim neviem kedy sa dostanem hore tak nech sa potesim :slight_smile: vies aka som vsetko chcem hned vidiet a mat hotove tak ako tu vasu menovku som spravila skoro na jeden sup, tak ma to bavilo :slight_smile: :grinning:
3. apr 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky tak mne utorok nevyhovuje nakolko mam doma maleho certika :grinning: do skolky ide az v stredu :wink:
inak dnes som akasi dolamana no okna mam uz umyte a ochvilku idem kuknut jednu kocku do nemocnice :wink:
3. apr 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ale zas ste tolko popisali??ked som tu tak nic a ked sa mi nechce sediet pri pc, tak pisete o 106....

brisilda, my mame akesi rovnake plany od buduceho tyzdna :grinning: teply kupel a obstastnovanie manzelov po dlhej dobe....len aby sme hned nebezali do porodnice.... :grinning:
3. apr 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne je jedno kedy...tak sa vy dohodnite a dajte vediet :grinning:
3. apr 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no Eli.. pokúsim sa... :wink:
3. apr 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
eli tak tatko super vyzerá menovka na dverách... si proste šikulka... :wink:
3. apr 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeee aka som sikovna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
3. apr 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti tak ja to uz na porodnici poznam :grinning:
jejda menovka je krasna :slight_smile:
3. apr 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda, ale do tretice vsetko dobre.....ale hadam az v maji....
povedala som ze uz budem aj upratovat, ale radsej nie, lebo sa bojim, boze stale myslim na tu babu z tych apriloviek :cry:
3. apr 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Miška, tak ako si nakúpila v tescu...ozaj som sa bavila dnes so švagrinou a zistila som, že ste spolu chvíľku ležali v nemocke na izbe... Maťa Bauerová..ak ti to meno nič nehovorí, tak ona má také malé brucho a tiež termín v máji, no ide na sekciu na konci apríla...
3. apr 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminy, prisla som kuknut, ci nahodou nepribudlo miminko, ved uz ste tu niektore skoro v termine. Vsetko dobre prajem!
Chcela som vam ponuknut - ostali nam plienocky velkost 1 BabyLove Newborn - jeden balik cely neotvoreny, z druheho 12 kusov plus nejake pampers reklamne. A vlhcene obrusky tiez BabyLove zelene, neotvorene. cenu si povedzte,ak mate niekto zaujem. Ja to uz nevyuzijem, a nemam komu dat. Ondrik je tak isto ako Matusko citlivka so suchou kozou, asi podedil aj on, tak jednorazovky nepouzivame, ani vlhcene obrusky. Stacili 4 dni v porodnici. No nastastie doteraz nebol ani raz zapareny.
A keby ste niektora chceli, darujem zvysok sacku ostruziny malinovej - pije sa mesiac pred porodom pre "lahsi porod" (vdaka info por. asistenke na priprave)- no a ten moj bol naozaj az neuveritelne lahky.
3. apr 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika a nebola to ta chuducka kocka co caka druhe babo a na druhy den sla domov? potom ako som ja prisla? svetle vlasy a ma 1 a pol rocne babo ? ak ano tak si spominam :wink: jedine onej viem ze ide na sekciu
inak nakupila som v pohode :wink:
3. apr 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katka hod cenu do ip :wink: ak to nemas komu predat tak u nas sa to nestrati :grinning: no co sa tyka caju tak ten nemienim pit :stuck_out_tongue_closed_eyes: nesom na take cajicky :grinning: ja len ovocne mozem aj to s cukrom :wink: no som zvedava na svoj porod nakolko mam cele tehotenstvo horsie ako prve tak predpokladam ze aj pri porode si to tentokrat poriadne uzijem :grinning:
3. apr 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej Miška, presne tá to bola...
4. apr 2010 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki ake super foto si pridala....ty kokso ale mala ma ine mihalnice....dufam ze aj nas maly zdedi po tatinkovi, lebo on ich ma dlhe ako tava.... :grinning:
4. apr 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,som tu na skok odbehli sme z chaty lebo tatino ma narodky tak ideme na chatu zase večer.
Tak môžeme ísť aj v stredu k Peti,hmmm????O ktorej mi je úplne jedno nech povie Peťa.
V sobotu ideme do Poľska ak sa nič nezmení,tak ak chce niekto niečo,tak si premyslite a u Peti mi poviete,tak papa bežím na ďalšiu žúrku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky mne to je jedno ale streda je super :grinning: :grinning: drahy je v praci čize mozem hoc kedy :grinning: kosti riadne si to uzi ja sa dnes nudim mm v robote a ja idem spat lebo sa mi nic nechce a ako si ma boli zasa hlava asi si ju dam odrezat :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky takze plati streda cas nech povie peta :wink: inak my sme uz po obede mali sme velkonocny obed plny kalorii :grinning: :grinning: :grinning: mnam ale kilecka sa namna lepia uz ma to serie nakolko taham uz skoro na trojciferne cislo :pensive: po porode sa asi zblaznim a von sa ani neukazem :frowning2:
4. apr 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky vy spite alebo co??? ja som si uz stihla aj schrupnut a vy ste nic nepopisali :angry: takze teraz idem s malym von aby sme sa prevetrali :grinning: :grinning: :grinning: a potom povesam veci co mam v pracke aj sa to tu hanbim napisat ale co uz u nas sa toho roku velka noc neoslavuje nakoko tu nikoho s rodiny nemame
4. apr 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne je jedno o ktorej, asi nech povie niki, lebo to zalezi od malej, mozeme aj v nasu oblubenu 10tu hodinu :grinning: ....

brisilda vidis a mne uz tri mesiace stoji vaha, hybe sa len pol kila hore dole....
4. apr 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok