Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

mata0312
2. apr 2010

dala som do googlu ze bomba v hypernove v PB a naslo mi tam clanky o tom 😉

nikiarudi
autor
2. apr 2010

ok.. nám sa už chlebík dopeká..tak už pôjdem aj spať.. tak dobrú...

mata0312
2. apr 2010

ok 😀

mata0312
2. apr 2010

veru aj ja uz pomaly idem len dnes som skoro cely den vegetila a tak som neni ani unavena 😀 😀

nikiarudi
autor
3. apr 2010

Dobré ráno baby... 🙂

kosta123
3. apr 2010

Ahojte,tak ja som už zbalená a za chvílku vyrážame na chatu do Papradna,konečne vypadnem z bytu 😀 len keby bolo krajšie,po iné roky som sa tam v apríli aj opalovala 🙂
Ja inak upratujem už normálne,aj vysávam,aj umýval,len okná kašlem,lebo ja som inak strašne hyperaktívna a neviem čo by som tu od nudy robila 😀

kosta123
3. apr 2010

Inak k Peti môžeme ísť aj v utorok,hmmmm??? Peťa čo ty na to??Ked si hovorila že sa máme dohodnúť na dni.

nikiarudi
autor
3. apr 2010

ja resp. my sme za... 😉 🙂 a o koľkej?

eyya
3. apr 2010

tak uz som doma....si vas potom docitam idem zehlit ozaj niki ako sa paci menovka? dufam ze je uz na dverach 😉 ...ale nie ak sa nelubi tak nic ...

nikiarudi
autor
3. apr 2010

je úúúúúúúúúúúúžasná... aj Rudimu sa páči.. a samozrejme, že je už na dverách.. som ti aj včera o 21:15 volala, ale už ste asi spali.. som len chcela poďakovať... 😵 😵 😵 😵

eyya
3. apr 2010

tak to cvakni nech ju vidim neviem kedy sa dostanem hore tak nech sa potesim 🙂 vies aka som vsetko chcem hned vidiet a mat hotove tak ako tu vasu menovku som spravila skoro na jeden sup, tak ma to bavilo 🙂 😀

brisilda
3. apr 2010

ahojte kocky tak mne utorok nevyhovuje nakolko mam doma maleho certika 😀 do skolky ide az v stredu 😉
inak dnes som akasi dolamana no okna mam uz umyte a ochvilku idem kuknut jednu kocku do nemocnice 😉

petka55555
3. apr 2010

baby ale zas ste tolko popisali??ked som tu tak nic a ked sa mi nechce sediet pri pc, tak pisete o 106....

brisilda, my mame akesi rovnake plany od buduceho tyzdna 😀 teply kupel a obstastnovanie manzelov po dlhej dobe....len aby sme hned nebezali do porodnice.... 😀

petka55555
3. apr 2010

baby mne je jedno kedy...tak sa vy dohodnite a dajte vediet 😀

nikiarudi
autor
3. apr 2010

no Eli.. pokúsim sa... 😉

nikiarudi
autor
3. apr 2010

eli tak tatko super vyzerá menovka na dverách... si proste šikulka... 😉

eyya
3. apr 2010

jeeeeeeeeeeeeee aka som sikovna 😀 😀 😀 😀 😀 😉

brisilda
3. apr 2010

peti tak ja to uz na porodnici poznam 😀
jejda menovka je krasna 🙂

petka55555
3. apr 2010

brisilda, ale do tretice vsetko dobre.....ale hadam az v maji....
povedala som ze uz budem aj upratovat, ale radsej nie, lebo sa bojim, boze stale myslim na tu babu z tych apriloviek 😢

nikiarudi
autor
3. apr 2010

Miška, tak ako si nakúpila v tescu...ozaj som sa bavila dnes so švagrinou a zistila som, že ste spolu chvíľku ležali v nemocke na izbe... Maťa Bauerová..ak ti to meno nič nehovorí, tak ona má také malé brucho a tiež termín v máji, no ide na sekciu na konci apríla...

katka.carska
3. apr 2010

Maminy, prisla som kuknut, ci nahodou nepribudlo miminko, ved uz ste tu niektore skoro v termine. Vsetko dobre prajem!
Chcela som vam ponuknut - ostali nam plienocky velkost 1 BabyLove Newborn - jeden balik cely neotvoreny, z druheho 12 kusov plus nejake pampers reklamne. A vlhcene obrusky tiez BabyLove zelene, neotvorene. cenu si povedzte,ak mate niekto zaujem. Ja to uz nevyuzijem, a nemam komu dat. Ondrik je tak isto ako Matusko citlivka so suchou kozou, asi podedil aj on, tak jednorazovky nepouzivame, ani vlhcene obrusky. Stacili 4 dni v porodnici. No nastastie doteraz nebol ani raz zapareny.
A keby ste niektora chceli, darujem zvysok sacku ostruziny malinovej - pije sa mesiac pred porodom pre "lahsi porod" (vdaka info por. asistenke na priprave)- no a ten moj bol naozaj az neuveritelne lahky.

brisilda
3. apr 2010

nika a nebola to ta chuducka kocka co caka druhe babo a na druhy den sla domov? potom ako som ja prisla? svetle vlasy a ma 1 a pol rocne babo ? ak ano tak si spominam 😉 jedine onej viem ze ide na sekciu
inak nakupila som v pohode 😉

brisilda
3. apr 2010

ahoj katka hod cenu do ip 😉 ak to nemas komu predat tak u nas sa to nestrati 😀 no co sa tyka caju tak ten nemienim pit 😝 nesom na take cajicky 😀 ja len ovocne mozem aj to s cukrom 😉 no som zvedava na svoj porod nakolko mam cele tehotenstvo horsie ako prve tak predpokladam ze aj pri porode si to tentokrat poriadne uzijem 😀

nikiarudi
autor
4. apr 2010

hej Miška, presne tá to bola...

petka55555
4. apr 2010

niki ake super foto si pridala....ty kokso ale mala ma ine mihalnice....dufam ze aj nas maly zdedi po tatinkovi, lebo on ich ma dlhe ako tava.... 😀

kosta123
4. apr 2010

Ahojte,som tu na skok odbehli sme z chaty lebo tatino ma narodky tak ideme na chatu zase večer.
Tak môžeme ísť aj v stredu k Peti,hmmm????O ktorej mi je úplne jedno nech povie Peťa.
V sobotu ideme do Poľska ak sa nič nezmení,tak ak chce niekto niečo,tak si premyslite a u Peti mi poviete,tak papa bežím na ďalšiu žúrku 😀 😀 😀 😀

mata0312
4. apr 2010

ahojky mne to je jedno ale streda je super 😀 😀 drahy je v praci čize mozem hoc kedy 😀 kosti riadne si to uzi ja sa dnes nudim mm v robote a ja idem spat lebo sa mi nic nechce a ako si ma boli zasa hlava asi si ju dam odrezat 😀 😀 😀

brisilda
4. apr 2010

kocky takze plati streda cas nech povie peta 😉 inak my sme uz po obede mali sme velkonocny obed plny kalorii 😀 😀 😀 mnam ale kilecka sa namna lepia uz ma to serie nakolko taham uz skoro na trojciferne cislo 😔 po porode sa asi zblaznim a von sa ani neukazem ☹

brisilda
4. apr 2010

kocky vy spite alebo co??? ja som si uz stihla aj schrupnut a vy ste nic nepopisali 😠 takze teraz idem s malym von aby sme sa prevetrali 😀 😀 😀 a potom povesam veci co mam v pracke aj sa to tu hanbim napisat ale co uz u nas sa toho roku velka noc neoslavuje nakoko tu nikoho s rodiny nemame

petka55555
4. apr 2010

baby mne je jedno o ktorej, asi nech povie niki, lebo to zalezi od malej, mozeme aj v nasu oblubenu 10tu hodinu 😀 ....

brisilda vidis a mne uz tri mesiace stoji vaha, hybe sa len pol kila hore dole....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre