Snažilky z Považskej Bystrice

Ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😃 😃 😃 kto sa pripojí??? x-) x-) x-)
nikiarudiautor
4. apr 2010
mne je jedno.. kľudne o tej 10tej... 😉
mata0312
4. apr 2010
peti tak to ti zavidime vsetky 😃 😃 ja som bola na obed u nasich kedze som bol sam tak som ani nevarila, ale bris ja som tiez prala 😃 😃 skoro cele pobedie som prespala boze čo budem zasa robit v noci ]-( mam to aké si otočene

baby ja sa prisposobim 😃
brisilda
4. apr 2010
ok tak o 10 :00 😉 inak priznajte sa ktora prekrocila uz 90 kg 😃 az nemam depku sama 😉 aj si hovorim ze nebudem jest sladke no myslite ze to ide? ved dnes som si dala velku zmrku na namesti v Za 😃 a ta tapa mi to dala do skazeneho kornutka ]-( proste som mala chut na sladky kornutok ale bol zrejme minulorocny ]-(
mata0312
4. apr 2010
no bris ja este nemam ale neboj moc mi nechyba ]-( ale ked budem v tom tyzdni ako ty tak isto ich budem mat 😉

mali ste ist na zmrzku do bytce najlepsia zmrzlina mnam ja som uz na nu bola vcera 😃 😃 😃
mata0312
4. apr 2010
bris is mi narobila chute s tou zmrzlinou idem po nanuk do mraziaka 😃 😃
brisilda
4. apr 2010
no ty sa mas ja nemam v mrazaku uz ziadnu zmrzku a obchody su zatvorene ]-( inak kocky neblaznite ved sa pridajte kumne s tou vahou 😃 ved ja sa uz kotulam 😃
mata0312
4. apr 2010
moja vsak aj ja sa kotulam 😃 😃 😃 a este dlho budem :-|
brisilda
4. apr 2010
tak ja uz iba 33 dni a potom mozem chudnut 😃 hadam do leta sa zmohnem aspon na 70 kg 😃
mata0312
4. apr 2010
uz aby to bolo nech uz su a svete 😃 😃 😃
mata0312
4. apr 2010
uz aby to bolo nech uz su na svete 😃 😃 😃
petka55555
4. apr 2010
aj ja chcem mat 70 😞 ale to asi nikdy nebude....boze a ked si pomyslim na mojich 53 ]-(
petka55555
4. apr 2010
baby ked si budeme takto pisat ze chcem mat 70, ale rokov 😃 😃 😃 😃
nikiarudiautor
5. apr 2010
Peťa, ty čo nemôžeš spať?? 😃
petka55555
5. apr 2010
niki nie, mali sme navstevu, tak ked odisli, este som kukala net... 😃
nikiarudiautor
5. apr 2010
ahaaa. a už si aj hore??
petka55555
5. apr 2010
😃 😃 😃 haha nie spim 😃 😃 😃

ale nie uz som hore, lebo tu detiska plieskaju dverami a vykrikuju.... ]-(
nikiarudiautor
5. apr 2010
no to vieš.. Veľká noc.. 😃 a aj ťa Ivo vyšibal??
petka55555
5. apr 2010
nema korbac 😃 tak ma len ospliechal vodou....nastastie....lebo inak by dostal
nikiarudiautor
5. apr 2010
😃 😃 😃 na nás bral Rudi ohľad..a nechal nás spinkať.. 😃 😃 😃
petka55555
5. apr 2010
no vidis, ale hadam vas sibol????aspon trosku....
a moj maxik si aj kinderko vysibal 😃
nikiarudiautor
5. apr 2010
nie.. našťastie dal pokoj, veď my sme zdravučké aj krásne... :-p 😃 😃 😃
kosta123
5. apr 2010
Ahojte,tak o 10,00 u Peti 🙂
Nás doma len trošku pokropili,že nech sme zdravé 😃 korbáč aj tak nemáme.

Maťa -zmrzka v BY je už otvorená???? hurá 🙂 ja nemusím zmrzlinu, ale tú v Bytči milujem,škoda že je vonku tak škaredo hneď by som išla.

MM je od 19.4-30.4 na výcviku takže budem celé 2 týždne sama doma,ešte že budem mať auto,len budem musieť toho 19-násteho,ho ráno o 5,00 zaviesť do Martina,ale to vstanem.Potom by sme mohli ísť aj do bytče na tú zmrzku 😃 holky ja Vás zveziem,moje auto je dosť veľkéééé........ 😃 😃 😃
brisilda
5. apr 2010
jeeej kosta to je od teba mile no mne zmrzka v bytci nechuti ja neviem co je na nej take dobre 😃 u nas v Michalovciach robia milion krat lepsiu a tu taku nikde nezozeniem 😞 proste je to zmrzlina ktora sa vam rozplýva na jazyku 😃 inak aj moj sebi si vysibal vajicko od samka 😃 lebo ten ma uz o 7 rano budil a kropil na mna vodu 😃
kosta123
5. apr 2010
brisilda nechuti?????? veď to je konečne zmrzka,nie ako tu v PB len voda,no neva ved si dáme aspoň prechádzku po bytči 🙂
nikiarudiautor
5. apr 2010
Kosti, ja by som tiež rada šla aj s malou, no neviem ako by sme sa pomestili všetky do jedného auta.. :-|
brisilda
5. apr 2010
nika ed aj ja mam auto 😃 a je tu este dalsia mata 😉 a prinajhorsiom sa mala Tamya povozi v Sebastianovej autosedacke 😃 lebo nasa konstrukcia vela miesta nezaberie 😉
nikiarudiautor
5. apr 2010
jej, tak to by bolo super..aj my máme sedačku a dá sa nakliknúť na korbu, takže by nebol problém...
brisilda
5. apr 2010
nika ja ti nepriamo naznacujem ze chcem odskusat svoju loolu a ty si to nepochopila 😃 co uz s tebou 😃 😃 😃
nikiarudiautor
5. apr 2010
ahaaaaa... sorry.. 😃
kosta123
5. apr 2010
Tak dnes to počasie stojí za prd,neviem čo od nudy,ale ani sa mi nič nechce :-|