• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
autor
mne je jedno.. kľudne o tej 10tej... :wink:
4. apr 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti tak to ti zavidime vsetky :grinning: :grinning: ja som bola na obed u nasich kedze som bol sam tak som ani nevarila, ale bris ja som tiez prala :grinning: :grinning: skoro cele pobedie som prespala boze čo budem zasa robit v noci :angry: mam to aké si otočene

baby ja sa prisposobim :grinning:
4. apr 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak o 10 :00 :wink: inak priznajte sa ktora prekrocila uz 90 kg :grinning: az nemam depku sama :wink: aj si hovorim ze nebudem jest sladke no myslite ze to ide? ved dnes som si dala velku zmrku na namesti v Za :grinning: a ta tapa mi to dala do skazeneho kornutka :angry: proste som mala chut na sladky kornutok ale bol zrejme minulorocny :angry:
4. apr 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bris ja este nemam ale neboj moc mi nechyba :angry: ale ked budem v tom tyzdni ako ty tak isto ich budem mat :wink:

mali ste ist na zmrzku do bytce najlepsia zmrzlina mnam ja som uz na nu bola vcera :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bris is mi narobila chute s tou zmrzlinou idem po nanuk do mraziaka :grinning: :grinning:
4. apr 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ty sa mas ja nemam v mrazaku uz ziadnu zmrzku a obchody su zatvorene :angry: inak kocky neblaznite ved sa pridajte kumne s tou vahou :grinning: ved ja sa uz kotulam :grinning:
4. apr 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja vsak aj ja sa kotulam :grinning: :grinning: :grinning: a este dlho budem :unamused:
4. apr 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja uz iba 33 dni a potom mozem chudnut :grinning: hadam do leta sa zmohnem aspon na 70 kg :grinning:
4. apr 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz aby to bolo nech uz su a svete :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz aby to bolo nech uz su na svete :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem mat 70 :frowning2: ale to asi nikdy nebude....boze a ked si pomyslim na mojich 53 :angry:
5. apr 2010 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ked si budeme takto pisat ze chcem mat 70, ale rokov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2010 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Peťa, ty čo nemôžeš spať?? :grinning:
5. apr 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki nie, mali sme navstevu, tak ked odisli, este som kukala net... :grinning:
5. apr 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahaaa. a už si aj hore??
5. apr 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: haha nie spim :grinning: :grinning: :grinning:

ale nie uz som hore, lebo tu detiska plieskaju dverami a vykrikuju.... :angry:
5. apr 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to vieš.. Veľká noc.. :grinning: a aj ťa Ivo vyšibal??
5. apr 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nema korbac :grinning: tak ma len ospliechal vodou....nastastie....lebo inak by dostal
5. apr 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: na nás bral Rudi ohľad..a nechal nás spinkať.. :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis, ale hadam vas sibol????aspon trosku....
a moj maxik si aj kinderko vysibal :grinning:
5. apr 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie.. našťastie dal pokoj, veď my sme zdravučké aj krásne... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak o 10,00 u Peti :slight_smile:
Nás doma len trošku pokropili,že nech sme zdravé :grinning: korbáč aj tak nemáme.

Maťa -zmrzka v BY je už otvorená???? hurá :slight_smile: ja nemusím zmrzlinu, ale tú v Bytči milujem,škoda že je vonku tak škaredo hneď by som išla.

MM je od 19.4-30.4 na výcviku takže budem celé 2 týždne sama doma,ešte že budem mať auto,len budem musieť toho 19-násteho,ho ráno o 5,00 zaviesť do Martina,ale to vstanem.Potom by sme mohli ísť aj do bytče na tú zmrzku :grinning: holky ja Vás zveziem,moje auto je dosť veľkéééé........ :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej kosta to je od teba mile no mne zmrzka v bytci nechuti ja neviem co je na nej take dobre :grinning: u nas v Michalovciach robia milion krat lepsiu a tu taku nikde nezozeniem :frowning2: proste je to zmrzlina ktora sa vam rozplýva na jazyku :grinning: inak aj moj sebi si vysibal vajicko od samka :grinning: lebo ten ma uz o 7 rano budil a kropil na mna vodu :grinning:
5. apr 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brisilda nechuti?????? veď to je konečne zmrzka,nie ako tu v PB len voda,no neva ved si dáme aspoň prechádzku po bytči :slight_smile:
5. apr 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kosti, ja by som tiež rada šla aj s malou, no neviem ako by sme sa pomestili všetky do jedného auta.. :unamused:
5. apr 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika ed aj ja mam auto :grinning: a je tu este dalsia mata :wink: a prinajhorsiom sa mala Tamya povozi v Sebastianovej autosedacke :grinning: lebo nasa konstrukcia vela miesta nezaberie :wink:
5. apr 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej, tak to by bolo super..aj my máme sedačku a dá sa nakliknúť na korbu, takže by nebol problém...
5. apr 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika ja ti nepriamo naznacujem ze chcem odskusat svoju loolu a ty si to nepochopila :grinning: co uz s tebou :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahaaaaa... sorry.. :grinning:
5. apr 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dnes to počasie stojí za prd,neviem čo od nudy,ale ani sa mi nič nechce :unamused:
5. apr 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok