Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
4. apr 2010

mne je jedno.. kľudne o tej 10tej... 😉

mata0312
4. apr 2010

peti tak to ti zavidime vsetky 😀 😀 ja som bola na obed u nasich kedze som bol sam tak som ani nevarila, ale bris ja som tiez prala 😀 😀 skoro cele pobedie som prespala boze čo budem zasa robit v noci 😠 mam to aké si otočene

baby ja sa prisposobim 😀

brisilda
4. apr 2010

ok tak o 10 :00 😉 inak priznajte sa ktora prekrocila uz 90 kg 😀 az nemam depku sama 😉 aj si hovorim ze nebudem jest sladke no myslite ze to ide? ved dnes som si dala velku zmrku na namesti v Za 😀 a ta tapa mi to dala do skazeneho kornutka 😠 proste som mala chut na sladky kornutok ale bol zrejme minulorocny 😠

mata0312
4. apr 2010

no bris ja este nemam ale neboj moc mi nechyba 😠 ale ked budem v tom tyzdni ako ty tak isto ich budem mat 😉

mali ste ist na zmrzku do bytce najlepsia zmrzlina mnam ja som uz na nu bola vcera 😀 😀 😀

mata0312
4. apr 2010

bris is mi narobila chute s tou zmrzlinou idem po nanuk do mraziaka 😀 😀

brisilda
4. apr 2010

no ty sa mas ja nemam v mrazaku uz ziadnu zmrzku a obchody su zatvorene 😠 inak kocky neblaznite ved sa pridajte kumne s tou vahou 😀 ved ja sa uz kotulam 😀

mata0312
4. apr 2010

moja vsak aj ja sa kotulam 😀 😀 😀 a este dlho budem 😒

brisilda
4. apr 2010

tak ja uz iba 33 dni a potom mozem chudnut 😀 hadam do leta sa zmohnem aspon na 70 kg 😀

mata0312
4. apr 2010

uz aby to bolo nech uz su a svete 😀 😀 😀

mata0312
4. apr 2010

uz aby to bolo nech uz su na svete 😀 😀 😀

petka55555
4. apr 2010

aj ja chcem mat 70 ☹ ale to asi nikdy nebude....boze a ked si pomyslim na mojich 53 😠

petka55555
4. apr 2010

baby ked si budeme takto pisat ze chcem mat 70, ale rokov 😀 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
5. apr 2010

Peťa, ty čo nemôžeš spať?? 😀

petka55555
5. apr 2010

niki nie, mali sme navstevu, tak ked odisli, este som kukala net... 😀

nikiarudi
autor
5. apr 2010

ahaaa. a už si aj hore??

petka55555
5. apr 2010

😀 😀 😀 haha nie spim 😀 😀 😀

ale nie uz som hore, lebo tu detiska plieskaju dverami a vykrikuju.... 😠

nikiarudi
autor
5. apr 2010

no to vieš.. Veľká noc.. 😀 a aj ťa Ivo vyšibal??

petka55555
5. apr 2010

nema korbac 😀 tak ma len ospliechal vodou....nastastie....lebo inak by dostal

nikiarudi
autor
5. apr 2010

😀 😀 😀 na nás bral Rudi ohľad..a nechal nás spinkať.. 😀 😀 😀

petka55555
5. apr 2010

no vidis, ale hadam vas sibol????aspon trosku....
a moj maxik si aj kinderko vysibal 😀

nikiarudi
autor
5. apr 2010

nie.. našťastie dal pokoj, veď my sme zdravučké aj krásne... 😝 😀 😀 😀

kosta123
5. apr 2010

Ahojte,tak o 10,00 u Peti 🙂
Nás doma len trošku pokropili,že nech sme zdravé 😀 korbáč aj tak nemáme.

Maťa -zmrzka v BY je už otvorená???? hurá 🙂 ja nemusím zmrzlinu, ale tú v Bytči milujem,škoda že je vonku tak škaredo hneď by som išla.

MM je od 19.4-30.4 na výcviku takže budem celé 2 týždne sama doma,ešte že budem mať auto,len budem musieť toho 19-násteho,ho ráno o 5,00 zaviesť do Martina,ale to vstanem.Potom by sme mohli ísť aj do bytče na tú zmrzku 😀 holky ja Vás zveziem,moje auto je dosť veľkéééé........ 😀 😀 😀

brisilda
5. apr 2010

jeeej kosta to je od teba mile no mne zmrzka v bytci nechuti ja neviem co je na nej take dobre 😀 u nas v Michalovciach robia milion krat lepsiu a tu taku nikde nezozeniem ☹ proste je to zmrzlina ktora sa vam rozplýva na jazyku 😀 inak aj moj sebi si vysibal vajicko od samka 😀 lebo ten ma uz o 7 rano budil a kropil na mna vodu 😀

kosta123
5. apr 2010

brisilda nechuti?????? veď to je konečne zmrzka,nie ako tu v PB len voda,no neva ved si dáme aspoň prechádzku po bytči 🙂

nikiarudi
autor
5. apr 2010

Kosti, ja by som tiež rada šla aj s malou, no neviem ako by sme sa pomestili všetky do jedného auta.. 😒

brisilda
5. apr 2010

nika ed aj ja mam auto 😀 a je tu este dalsia mata 😉 a prinajhorsiom sa mala Tamya povozi v Sebastianovej autosedacke 😀 lebo nasa konstrukcia vela miesta nezaberie 😉

nikiarudi
autor
5. apr 2010

jej, tak to by bolo super..aj my máme sedačku a dá sa nakliknúť na korbu, takže by nebol problém...

brisilda
5. apr 2010

nika ja ti nepriamo naznacujem ze chcem odskusat svoju loolu a ty si to nepochopila 😀 co uz s tebou 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
5. apr 2010

ahaaaaa... sorry.. 😀

kosta123
5. apr 2010

Tak dnes to počasie stojí za prd,neviem čo od nudy,ale ani sa mi nič nechce 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre