Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
5. apr 2010

kosta nesi saama ja som tiez akasi dolamana najradsej by som spala ale predstava ze Samko bude cely den pri tv ma desi

kosta123
5. apr 2010

MM išiel do posilky,tak ja tu zase kukám všetko možné aj nemožné na nete.

petka55555
5. apr 2010

kosta ja som citala ze isiel do postielky... 😀
ja som teda dnes ako lekvar, nic sa mi nechce, krize ma bolia ako slak...a to pocasie je hrozne.... 😖

petka55555
5. apr 2010

ozaj brisilda nemerala si si obvod brusko???mne za mesiac narastlo len 3cm teraz mam 114cm...ktohovie ci v 9. mesiaci este podrastie????

kosta123
5. apr 2010

ja by som si tiež odmerala ale nemám meter 😀 😀 😀
chcela som ísť na tú zrmzku ale keď stále pršííííí 😠

brisilda
5. apr 2010

peti vcera vecer som sa merala a obvod bruska mam 117 cm 😉 inak maly ma dnes tak silno kopol ze som videla vsetke hviezdicky ☹ az som sa zlakla ci sa nedusi lebo hned ma chytil krc v bruchu 😖 normalne sa az bojim ale inak ma teraz kope tak slabsie tak hadam je to ok

kosta123
5. apr 2010

Nakoniec som našla nejaký meter a že 102 cm to sa na vás baby nechytám ani náhodou 😀 😀 😀

brisilda
5. apr 2010

ved sa ti ani necudujem kedze si 8tt pozadu este nas hadam dobehnes 😀

brisilda
5. apr 2010

nika koste si napisala ze chodanka neni zdrave 😒 ja si myslim skor opak pri samkovi som pouzivala tu s vytvrdenim podsedakom a bola som spokojna nakolko si maly osvojil krasne drzanie tela a v 10 m mi zacal chodit sam 😉 pokial viem chodanky pouzivali uz nase maminy a kebyze nesu zdrave tak ich ani nepredavaju 😉 Podla mna ma na to kazdy svoj nazor mne osobne ta chodanka ulahcila ako tak zivot lebo som nemusela maleho vlacit po rukach 😉

nikiarudi
autor
5. apr 2010

Kosti - tak toto je tá kuriérska služba čo som ti spomínala.. 🙂
http://van23.com/van23.com/home.html

brisilda
5. apr 2010

nika ved neviem ci nahodou nasi cez tuto sluzbu neposielaju baliky 😀 lebo cennik je ten isty 😉

kosta123
5. apr 2010

Niki - práve som ti to išla napísať,diky 🙂

mata0312
5. apr 2010

ahojky baby kosti boze aj ja by som si dala zmrzku mnam ale ja mam na nu chut stale 😀 😀
ja som dnes skoro cely den prespala vsak čo ine sa da robit v takom pocasi 😒

eyya
5. apr 2010

ahojte dievcata tak dalsie sviatky za nami...hmmmm zmrzka som na nej tiez frcala ked som bola este brusko 😀 je to taka tehu droga 😀
ale viete co ma tesi ????....ze som stihla umyt okna 😀 😀 😀 😀 konecne 😀 celkom pekny pohlad z okna mame 😀

petka55555
5. apr 2010

baby co tu strasite s tou zmrzkou???ja napriklad na nu chut nemam, uz ani minuly rok mi az tak nechutila, ja moc zmrzky nemusim, len take drene...ale ta bytcianska je perfektna, to nie ako tu 😠 a este aj v PU maju super a rozne prichute, aj skoricovu...mnam....

kosta ved to ti moc k nasim rozmerom nechyba, neboj tento mesiac riadne narasties, to uz neschovas malu 😀

brisilda ja som zas pre istotu vcera maleho moc necitila, len tak slabo, uz mi bolo do revu, aj som donho stale stuchala a az neskor zacal kopkat betarik.....neznasam to ked ma takto strasi.... 😢 radsej keby stale kopal....tak pekne ako dnes....asi sa tesi ze dostal dve kinderka... 🙂

nikiarudi
autor
6. apr 2010

Baby a vy čo nemôžete spať?? Eli to si umývala okná v takomto počasí.. no ja by som sa na to mohla vieš čo.. ja našťastie mám tie samoumývacie 😀 😀 😀

eyya
6. apr 2010

Niki ale nie este v sobotu ale ten pocit ma hreje doteraz vies ze som sa ku tomu dohnala 😀

nikiarudi
autor
6. apr 2010

tak to hej.. a inak ako ste sviatkovali? aj vás poriadne vyšibali a obliali?? 😀

kosta123
6. apr 2010

Peťa aj ja milujem škoricovú,,,a vlastne všetko čo je škoricové, mňam 😀
My tieto sviatky moc neoslavujeme,ja ani nič nevarím,nemám výzdobu,proste nič,ja to nejako nemusím,svokra vždy robí hus a všetci sa ideme ku nej najesť....miňo nás trošku pokropil vodou, aj svokor 🙂 a vyšibali nás len švagrinej drobci

nikiarudi
autor
6. apr 2010

tak to si na tom podobne ako ja... 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
6. apr 2010

no už sa teším na tohtoročné Vianoce... 1.Vianoce s Tamy.. juuuj to bude paráda.. tie rozžiarené očká.. 😵 😵 😵

eyya
6. apr 2010

par jedincov s korbacom sa naslo 🙂 ale vody len tak s mierou, nastastie bo asi by som bola zla

domke rastu 2 zubky naraz a treti sa nalieva...mame rusne chvile ☹ nastastie zaspinkala lebo ju to moc boli tak aspon teraz si odpocinie....

petka55555
6. apr 2010

kosta ale vies ze skorica sa teraz moc vo velkom mnozstve nemoze???zevraj vyvolava potraty a porody....ani skoricove caje.... 😠
boze niki uz ma vianoce 😀 😀 😀

ja sa hlavne tesim na leto....

petka55555
6. apr 2010

ozaj eli a predala si ten kocik???

kosta123
6. apr 2010

petka55555 - hej?? som nevedela,naposledy som mala škoricovú zmrzku v lete tak mi nič nehrozí 😀 Škoricový čaj mi nechutí,neviem prečo,ale mám rada aj čajové sviečky škoricové alebo oleje 🙂

eyya
6. apr 2010

nie teraz aj pochybujem ako sledujem bazar tak je asi vacsia ponuka ako dopyt...no neva uz mame nahradne riesenie 😉

kosta123
6. apr 2010

eyya -aké??? ale veď možno ho predáš,skús na nete aj iné stránky,my keď sme kupovali byt tak som si ho dala asi všade na nete a zabralo.A prečo ho ideš predať??už chceš asi len šporťák,čo?

eyya
6. apr 2010

ano pozerame sportak bude to lepsie ...mam ho asi na 3 strankach tak uvidime inzerat necham ved ked sa preda len budem rada ale aj ked nie momentalne pozeram nieco fajn ale samo za rozumnu cenu uz nemozem moc vyskakovat 😒
potrebujem taky ktory zvladne aj nas bystricky teren, aky babeno v nom mohlo spinkat, keby sa dal odocit obojsmerne by nebolo na zahodenie...neviete o niecom takom? ja som uz zahrabnuta v kocikoch vecer co vecer ked sa mi da a uz som s toho jelen....

nikiarudi
autor
6. apr 2010

juj baby, akurát mi volal kuriér, že mi tak za hodinku donesie tie knižočky Disney... tak sa už na ne teším... 😀 inak som minule v tescu o5 neodolala a kúpila som malej súpravičku Disney ružovú s Minnie na 9-12m .. 😀 😀 😀

kosta123
6. apr 2010

nikiarudi - tak už môžete čítať 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre